Puna e Komisioneve hetimore 'bie në ujë', vazhdimi i tyre varet nga vullneti i legjislaturës së re

para një muaji - Syri.net Kosova

Puna e bërë e Komisioneve Hetimore, gjatë legjislaturës së VII-të të Kuvendit të Kosovës, do të “bie në ujë”, pas shpërbërjes së Kuvendit të Kosovës, të cilës i parapriu një vendim i Gjykatës Kushtetuese...

Puna e Komisioneve hetimore “bie në ujë”, vazhdimi i tyre varet nga vullneti i legjislaturës së re

para një muaji - GazetaBlic

Puna e bërë e Komisioneve Hetimore, gjatë legjislaturës së VII-të të Kuvendit të Kosovës, do të “bie në ujë”, pas shpërbërjes së Kuvendit të Kosovës, të cilës i parapriu një vendim i Gjykatës Kushtetuese...

Puna e Komisioneve hetimore “bie në ujë”, vazhdimi i tyre varet nga vullneti i legjislaturës së re

para një muaji - GazetaBlic

Puna e bërë e Komisioneve Hetimore, gjatë legjislaturës së VII-të të Kuvendit të Kosovës, do të “bie në ujë”, pas shpërbërjes së Kuvendit të Kosovës, të cilës i parapriu një vendim i Gjykatës Kushtetuese...

Puna e Komisioneve hetimore “bie në ujë”, vazhdimi i tyre varet nga vullneti i legjislaturës së re

para një muaji - Zeri

Puna e bërë e Komisioneve Hetimore, gjatë legjislaturës së VII-të të Kuvendit të Kosovës, do të “bie në ujë”, pas shpërbërjes së Kuvendit të Kosovës, të cilës i parapriu një vendim i Gjykatës Kushtetuese...

Puna e Komisioneve hetimore “bie në ujë”

para një muaji - RTK

Puna e bërë e Komisioneve Hetimore, gjatë legjislaturës së VII-të të Kuvendit të Kosovës, do të “bie në ujë”, pas shpërbërjes së Kuvendit të Kosovës, të cilës i parapriu një vendim i Gjykatës Kushtetuese...

Puna e Komisioneve hetimore “bie në ujë”, vazhdimi i tyre varet nga vullneti i legjislaturës së re

para një muaji - Infokusi

Puna e bërë e Komisioneve Hetimore, gjatë legjislaturës së VII-të të Kuvendit të Kosovës, do të “bie në ujë”, pas shpërbërjes së Kuvendit të Kosovës, të cilës i parapriu një vendim i Gjykatës Kushtetuese...

Puna e Komisioneve hetimore “bie në ujë”, vazhdimi i tyre varet nga vullneti i legjislaturës së re

para një muaji - Ekonomia Online

Puna e bërë e Komisioneve Hetimore, gjatë legjislaturës së VII-të të Kuvendit të Kosovës, do të “bie në ujë”, pas shpërbërjes së Kuvendit të Kosovës, të cilës i parapriu një vendim i Gjykatës Kushtetuese...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK