Pacolli: Pushtetarët e konsiderojnë Kosovën si pronë personale

para një muaji - Syri.net Kosova

Kandidati për deputet të Kuvendit të Republikës së Kosovës, Islam Pacolli, thotë se pushtetarët që nga pas lufta e kanë konsideruar Kosovën si pronë të vetën. Pacolli që kandidon për karrigen e deputetit...

Pacolli: Pushtetarët e konsiderojnë Kosovën si pronë personale, zhdukja e korrupsionit synim

para një muaji - Zeri

Kandidati për deputet të Kuvendit të Republikës së Kosovës, Islam Pacolli, thotë se pushtetarët që nga pas lufta e kanë konsideruar Kosovën si pronë të vetën. Pacolli që kandidon për karrigen e deputetit...

Pacolli: Pushtetarët e konsiderojnë Kosovën si pronë personale

para një muaji - GazetaBlic

Kandidati për deputet të Kuvendit të Republikës së Kosovës, Islam Pacolli, thotë se pushtetarët që nga pas lufta e kanë konsideruar Kosovën si pronë të vetën. Pacolli që kandidon për karrigen e deputetit...

Islam Pacolli: Kemi për synim dhe plan rritjen ekonomike dhe zhdukjen e korrupsionit

para një muaji - Arbresh

Kandidati për deputet të Kuvendit të Republikës së Kosovës, Islam Pacolli, thotë se pushtetarët që nga pas lufta e kanë konsideruar Kosovën si pronë të vetën. Pacolli që kandidon për karrigen e deputetit...

Pacolli: Pushtetarët e konsiderojnë Kosovën si pronë personale, zhdukja e korrupsionit synim

para një muaji - Ekonomia Online

Kandidati për deputet të Kuvendit të Republikës së Kosovës, Islam Pacolli, thotë se pushtetarët që nga pas lufta e kanë konsideruar Kosovën si pronë të vetën, raporton Ekonomia Online. Pacolli që kandidon për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK