Pavarësimi energjetik mund të rrisë çmimin e rrymës

para një muaji - Top Channel

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosova duke...

Pavarësimi energjetik mund ta rrisë çmimin e rrymës në Kosovë

para një muaji - Telegrafi

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosova duke...

Pavarësimi energjetik mund ta rrisë çmimin e rrymës

para një muaji - Bota Sot

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosova duke...

Pavarësimi energjetik mund ta rrisë çmimin e rrymës

para një muaji - RTK

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosova duke...

Pavarësimi energjetik mund ta rrisë çmimin e rrymës

para një muaji - Evropa e Lirë

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosova duke...

Pavarësimi energjetik mund ta rrisë çmimin e rrymës

para një muaji - Zeri

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosova duke...

Pavarësimi energjetik mund ta rrisë çmimin e rrymës

para një muaji - Lajmi.net

“Kjo mungesë e bashkëpunimit nga ana e Serbisë ka ndikim në tregun rajonal si dhe në rritjen e çmimit të energjisë elektrike”, thuhet në përgjigje. Ndërprerja e transmisionit ka ndodhur që nga 14 dhjetori,...

Pavarësimi energjetik mund ta rrisë çmimin e rrymës

para një muaji - InfoShqip

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosova duke...

Pavarësimi energjetik mund ta rrisë çmimin e rrymës

para një muaji - Kallxo

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosova duke...

Serbia po e mban të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike për Kosovën

para një muaji - GazetaBlic

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosovë duke...

Serbia mban të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike për Kosovën

para një muaji - Panorama

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosovë duke...

Serbia po e mban të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike për Kosovën

para një muaji - GazetaBlic

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosovë duke...

Pavarësimi energjetik mund ta rrisë çmimin e rrymës

para një muaji - Zyrtare

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosova duke...

Serbia po e mban të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike për Kosovën

para një muaji - Infokusi

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosovë duke...

KOSTT: EMS nuk ka shprehur gatishmëri për marrëveshje

para një muaji - Radio Kosova e Lire

Zyrtar të Operatorit të Sistemit të Transmisionit dhe Tregut të Energjisë Elektrike të Kosovës (KOSTT) kanë thënë se përkundër nënshkrimit, Serbia nuk po e zbaton marrëveshjen për operim të sistemit interkonektiv...

Serbia po e mban të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike për Kosovën

para një muaji - Gazeta Metro

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosovë duke...

Serbia po e mban të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike për Kosovën

para një muaji - Periskopi

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosovë duke...

Serbia po e mban të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike për Kosovën

para një muaji - Arbresh

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosovë duke...

Pavarësimi energjetik mund ta rrisë çmimin e rrymës

para një muaji - Epoka e Re

Serbia vazhdon të mbajë të bllokuar transmetimin e energjisë elektrike në kufirin energjetik të Kosovës dhe Serbisë. Kështu që operatorët komercialë janë duke tregtuar energjinë elektrike në Kosova duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK