553 vjet nga vdekja e Skënderbeut

para një muaji - TV21

Sot mbushen plot 553 vjet nga vdekja e Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbej, më 17 janarin e vitit 1468, në Lezhë. Gjergj Kastrioti, Heroi Kombëtar i Shqipërisë lindi në vitin 1403. I përkiste...

Rama përkujton Skënderbeun në 552 vjetorin e vdekjes

para një muaji - Insajderi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka përkujtuar heroin kombëtar Gjergj Kastrioti Skenderbeu, në 552 vjetorin e vdekjes, njofton Insajderi. Me anë të një videoje të publikuar në llogarinë e tij në Facebook,...

Edi Rama përkujton Gjergj Kastriotin në 552 vjetorin e vdekjes

para një muaji - Klan Kosova

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka përkujtuar heroin kombëtar Gjergj Kastrioti Skenderbeu, në 552 vjetorin e vdekjes. Rama ka publikuar një video tek kompleksi memorial në Lezhë. “MIRËMËNGJES dhe në...

Rama e nis të dielën duke kujtuar Skënderbeun

para një muaji - ABC News

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një postim në përkujtim të 553-vjetorit të vdekjes së Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastrioti, 17 Janar 1468. Kreu i qeverisë ka postuar një video nga Memoriali...

Rama e nis të dielën duke kujtuar Skënderbeun

para një muaji - InfoShqip

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një postim në përkujtim të 553-vjetorit të vdekjes së Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastrioti, 17 Janar 1468. Kreu i qeverisë ka postuar një video nga Memoriali...

553 vjet nga vdekja e Skënderbeut

para një muaji - Telegrafi

Sot mbushen plot 553 vjet nga vdekja e Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu, më 17 janarin e vitit 1468, në Lezhë. Gjergj Kastrioti, Heroi Kombëtar i Shqipërisë lindi në vitin 1403. I përkiste...

553 vite nga vdekja e Skënderbeut

para një muaji - Infokusi

Sot mbushen plot 553 vjet nga vdekja e Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu, më 17 janarin e vitit 1468, në Lezhë. Gjergj Kastrioti, Heroi Kombëtar i Shqipërisë lindi në vitin 1403. I përkiste...

Rama mesazh për 553 vjetorin e vdekjes së Heroit Kombëtar, Gjergj Kastrioti Skënderbeu (VIDEO)

para një muaji - Lexo

Sot më 17 janar shënohet përvjetori i 553 i vdekjes së heroit kombëtar shqiptar, Gjergj Kastrioti Skënderbeu. Kryeministri Edi Rama ka përkujtuar përvjetorin e vdekjes së heroit duke publikuar një video...

“Në këtë ditë përkujtimore…”, Rama mesazh për 553-vjetorin e vdekjes së Heroit Kombëtar, Gjergj Kastrioti

para një muaji - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka përkujtuar sot 553-vjetorin e vdekjes së Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastrioti. Përmes një postimi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë shqiptare teksa ka përshëndetur qytetarët shqiptarë...

553 vjet nga vdekja e Skënderbeut

para një muaji - Koha.net

Sot mbushen plot 553 vjet nga vdekja e Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeut, më 17 janarin e vitit 1468, në Lezhë. Gjergj Kastrioti, Heroi Kombëtar i Shqipërisë lindi në vitin 1403. I përkiste...

553 vjet nga vdekja e Skënderbeut

para një muaji - GazetaBlic

Sot mbushen plot 553 vjet nga vdekja e Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu, më 17 janarin e vitit 1468, në Lezhë. Gjergj Kastrioti, Heroi Kombëtar i Shqipërisë lindi në vitin 1403. I përkiste...

553 vjet nga vdekja e Skënderbeut

para një muaji - Bota Sot

Sot mbushen plot 553 vjet nga vdekja e Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbej, më 17 janarin e vitit 1468, në Lezhë. Gjergj Kastrioti, Heroi Kombëtar i Shqipërisë lindi në vitin 1403. I përkiste...

553 vjet nga vdekja e Skënderbeut

para një muaji - RTK

Sot mbushen plot 553 vjet nga vdekja e Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbej, më 17 janarin e vitit 1468, në Lezhë. Gjergj Kastrioti, Heroi Kombëtar i Shqipërisë lindi në vitin 1403. I përkiste...

553 vjet nga vdekja e Skënderbeut

para një muaji - Arbresh

Sot mbushen plot 553 vjet nga vdekja e Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu, më 17 janarin e vitit 1468, në Lezhë. Gjergj Kastrioti, Heroi Kombëtar i Shqipërisë lindi në vitin 1403. I përkiste...

Osmani kujton 553 vjetorin e vdekjes së Skënderbeut: Ai ishte digë e fortë

para një muaji - Periskopi

E nominuara për president nga Vetëvendosje, Vjosa Osmani, ka shkruar për 553 vjetorin e vdekjes së heroit kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeu. Ajo përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se Skënderbeu...

Rama e nis të dielën duke kujtuar Skënderbeun

para një muaji - Zyrtare

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një postim në përkujtim të 553-vjetorit të vdekjes së Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastrioti, 17 Janar 1468. Kreu i qeverisë ka postuar një video nga Memoriali...

Edi Rama përkujton Gjergj Kastriotin në 552 vjetorin e vdekjes

para një muaji - Zyrtare

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka përkujtuar heroin kombëtar Gjergj Kastrioti Skenderbeu, në 552 vjetorin e vdekjes. Rama ka publikuar një video tek kompleksi memorial në Lezhë. “MIRËMËNGJES dhe në...

553 vite nga vdekja e Gjergj Kastriot Skënderbeut

para një muaji - Periskopi

Sot mbushen plot 553 vjet nga vdekja e Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbej, më 17 janarin e vitit 1468, në Lezhë. Gjergj Kastrioti, Heroi Kombëtar i Shqipërisë lindi në vitin 1403. I përkiste...

‘Ditë përkujtimore’/ Rama mesazh për 553-vjetorin e vdekjes së Heroit Kombëtar, Gjergj Kastriot Skëndërbeun

para një muaji - Dosja.al

Edi Rama 17 Janar, 2021 8:28 TIRANË -Kryeministri Edi Rama ka përkujtuar sot 553-vjetorin e vdekjes së Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastrioti. Përmes një postimi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë shqiptare...

553 vjet nga vdekja e Skënderbeut

para një muaji - Gazeta Metro

Sot mbushen plot 553 vjet nga vdekja e Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbej, më 17 janarin e vitit 1468, në Lezhë. Gjergj Kastrioti, Heroi Kombëtar i Shqipërisë lindi në vitin 1403. I përkiste...

553 vjet nga vdekja e Skënderbeut

para një muaji - KosovaPress

Sot mbushen plot 553 vjet nga vdekja e Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastriotit- Skënderbeu, më 17 janarin e vitit 1468, në Lezhë. Gjergj Kastrioti, Heroi Kombëtar i Shqipërisë lindi në vitin 1403. I përkiste...

Ahmet Qeriqi: Gjergj Kastrioti-Skënderbeu diga e fortë kombëtare për t’i mbrojtur shqiptarët nga Lindja e nga Perëndimi

para një muaji - Radio Kosova e Lire

Evropa kërkon nga ne që Gjergj Kastriotit, t’ ia heqim Skënderbeun, ndërsa Azia kërkon që Skënderbeut t’ ia heqim, Gjergj Kastriotin. Ne, shqiptarët që jemi edukuar në frymën, “skëndebegiane e ademjashariane”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK