Shpërthen zjarri në oborrin e QKUK-së

para një muaji - Syri.net Kosova

Në afërsi të repartit të Pulmologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës të shtunën ka shpërthyer një zjarr.Rasti ka ndodhur të shtunën në orën 21:50, ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin...

Digjet një barakë afër QKUK-së

para një muaji - Zeri

Një barakë e pa banuar afër repartit të Pulmologjisë në QKUK është djegur. Ngjarja ka ndodhur të shtunën rreth orës 21:50, njoftohet në raportin 24 orësh të Policisë. “QKUK, 16.01.2021 – 21:50. Është raportuar...

Shpërthen zjarri në oborrin e QKUK’së

para një muaji - Bota Sot

Në afërsi të repartit të Pulmologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës të shtunën ka shpërthyer një zjarr. Rasti ka ndodhur të shtunën në orën 21:50, ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin...

Digjet një barakë afër QKUK-së

para një muaji - Zeri

Një barakë e pa banuar afër repartit të Pulmologjisë në QKUK është djegur. Ngjarja ka ndodhur të shtunën rreth orës 21:50, njoftohet në raportin 24 orësh të Policisë. “QKUK, 16.01.2021 – 21:50. Është raportuar...

Digjet një barakë e pabanuar në afërsi të Pulmologjisë në QKUK

para një muaji - Koha.net

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në afërsi të Pulmologjisë në QKUK është djegur një barakë e pa banuar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit të cilët kanë shuar zjarrin....

Shpërthen zjarri në oborrin e QKUK-së

para një muaji - GazetaBlic

Në afërsi të repartit të Pulmologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës të shtunën ka shpërthyer një zjarr. Rasti ka ndodhur të shtunën në orën 21:50, ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin...

Shpërthen zjarri në oborrin e QKUK’së

para një muaji - Infokusi

Në oborrin e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, në afërsi të repartit të Pulmologjisë ka shpërthyer një zjarr. Rasti ka ndodhur të shtunën në orën 21:50. Lajmin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës...

Digjet një barakë në oborrin e QKUK-së, intervenojnë shpejt zjarrëfikësit

para një muaji - Bota Sot

Një barakë e banueshme në oborrin e QKUK-së në orët e vona të së shtunës ka marrë flakë. Mirëpo, intervenimi i zjarrëfikësve ishte i shpejtë dhe sukseshëm. Kështu bënë të ditur zjarrëfikësit përmes rrjetit...

Digjet një barakë në oborrin e QKUK-së, intervenojnë shpejt zjarrëfikësit

para një muaji - Indeks online

Një barakë e banueshme në oborrin e QKUK-së në orët e vona të së shtunës ka marrë flakë, shkruan IndeksOnline. Mirëpo, intervenimi i zjarrëfikësve ishte i shpejtë dhe sukseshëm. Kështu bënë të ditur zjarrëfikësit...

Kaplohet nga zjarri një barakë në oborrin e QKUK’së

para një muaji - Periskopi

Një barakë e banueshme në oborrin e QKUK-së në orët e vona të së shtunës ka marrë flakë. Mirëpo, intervenimi i zjarrëfikësve ishte i shpejtë dhe sukseshëm. Kështu bënë të ditur zjarrëfikësit përmes rrjetit...

10 foshnje të porsalindura vdesin pas shpërthimit të një zjarri në Indi

para një muaji - Klan Kosova

Dhjetë foshnje të porsalindura kanë vdekur pasi një zjarr shpërtheu në njësinë e kujdesit intensiv të një spitali indian pak ditë më parë, transmeton Klan Kosova. Autoritetet thonë se zjarri filloi në...

10 foshnje të porsalindura vdesin pas shpërthimit të një zjarri në Indi

para një muaji - Tetova Sot

Dhjetë foshnje të porsalindura kanë vdekur pasi një zjarr shpërtheu në njësinë e kujdesit intensiv të një spitali indian pak ditë më parë, transmeton Klan Kosova. Autoritetet thonë se zjarri filloi në...

10 foshnje të porsalindura vdesin pas shpërthimit të një zjarri në Indi

para një muaji - Ekonomia Online

Dhjetë foshnje të porsalindura kanë vdekur pasi një zjarr shpërtheu në njësinë e kujdesit intensiv të një spitali indian pak ditë më parë, transmeton Klan Kosova. Autoritetet thonë se zjarri filloi në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK