Gruaja e Emirit të Katarit me 7 doktoratura, 5 djem e 2 vajza

më 1.2021 - Zhurnal

Zhurnal Ads Shejh Moza bint Nasser ose gruaja e Emirit të Katarit është një grua e njohur për stilin, bukurinë dhe arsimimin e saj. Ajo është një nga tre gratë e Emirit të Katarit dhe meriton çdo minutë...

Njihuni me gruan e Emirit të Katarit me 7 doktoratura, 5 djem e 2 vajza

më 1.2021 - Bota Sot

Shejh Moza bint Nasser ose gruaja e Emirit të Katarit është një grua e njohur për stilin, bukurinë dhe arsimimin e saj. Ajo është një nga tre gratë e Emirit të Katarit dhe meriton çdo minutë të vëmendjes...

Njihuni me gruan e Emirit të Katarit me 7 doktoratura, 5 djem e 2 vajza

më 1.2021 - Flaka

Shejh Moza bint Nasser ose gruaja e Emirit të Katarit është një grua e njohur për stilin, bukurinë dhe arsimimin e saj. Ajo është një nga tre gratë e Emirit të Katarit dhe meriton çdo minutë të vëmendjes...

Njihuni me gruan e Emirit të Katarit me 7 doktoratura, 5 djem e 2 vajza

më 1.2021 - Tetova Sot

Shejh Moza bint Nasser ose gruaja e Emirit të Katarit është një grua e njohur për stilin, bukurinë dhe arsimimin e saj. Ajo është një nga tre gratë e Emirit të Katarit dhe meriton çdo minutë të vëmendjes...

Kjo është gruaja e Emirit të Katarit, i ka 7 doktoratura, 5 djem e 2 vajza

më 1.2021 - Epoka e Re

Shejh Moza bint Nasser ose gruaja e Emirit të Katarit është një grua e njohur për stilin, bukurinë dhe arsimimin e saj. Ajo është një nga tre gratë e Emirit të Katarit dhe meriton çdo minutë të vëmendjes...

Njihuni me gruan e Emirit të Katarit me 7 doktoratura, 5 djem e 2 vajza (FOTO)

më 1.2021 - Tetova1

Shejh Moza bint Nasser ose gruaja e Emirit të Katarit është një grua e njohur për stilin, bukurinë dhe arsimimin e saj. Ajo është një nga tre gratë e Emirit të Katarit dhe meriton çdo minutë të vëmendjes...

Kjo është Moza, gruaja e Emirt të Katarit me 7 doktoratura

më 1.2021 - Syri.net Kosova

Shejh Moza bint Nasser ose gruaja e Emirit të Katarit është një grua e njohur për stilin, bukurinë dhe arsimimin e saj. Ajo është një nga tre gratë e Emirit të Katarit dhe meriton çdo minutë të vëmendjes...

Grua me 7 doktoratura, 5 djem dhe 2 vajza: Kjo është gruaja e tretë e Hamad bin Khalifa Al Thani

më 1.2021 - GazetaBlic

Shejh Moza bint Nasser ose gruaja e Emirit të Katarit është një grua e njohur për stilin, bukurinë dhe arsimimin e saj. Ajo është një nga tre gratë e Emirit të Katarit dhe meriton çdo minutë të vëmendjes...

Kjo është Moza, gruaja me 7 doktoratura, 5 djem dhe dy vajza

më 1.2021 - Lajm

Shejh Moza bint Nasser ose gruaja e Emirit të Katarit është një grua e njohur për stilin, bukurinë dhe arsimimin e saj. Ajo është një nga tre gratë e Emirit të Katarit dhe meriton çdo minutë të vëmendjes...

Me 7 doktoratura, 5 djem dhe 2 vajza: Kjo është gruaja e tretë e e Emirit të Katarit

më 1.2021 - ABC News

Shejh Moza bint Nasser ose gruaja e Emirit të Katarit është dalluar gjithmonë për stilin, bukurinë dhe arsimimin e saj. Ajo është një nga tre gratë e Emirit të Katarit dhe ka gjithmonë vëmendjen e mediave...

Grua me 7 doktoratura, 5 djem dhe 2 vajza: Kjo është gruaja e tretë e Hamad bin Khalifa Al Thani

më 1.2021 - Gazeta Metro

Shejh Moza bint Nasser ose gruaja e Emirit të Katarit është një grua e njohur për stilin, bukurinë dhe arsimimin e saj, transmeton Gazeta Metro. Ajo është një nga tre gratë e Emirit të Katarit dhe meriton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK