Plas te Çani/ Zyla: Je gay, Curri: Gruaja jote ankohet për performancën tënde seksuale

para 8 muajve - Bota Sot

Debat me sulme personale ka plasur në studion e “Zonë e Lirë” mes Arjan Çurit dhe Julian Zylës. Gjithçka nisi pasi Zyla u shpreh se i kërkon ndjesë Çurit që nuk e mbante mend herën e dytë kur e takoi....

“Më ke shitur sallata ruse, kineze…”, si nisi sherri mes Curit dhe Zylajt

para 8 muajve - Klan

“Më ke shitur sallata ruse, kineze…”, si nisi sherri mes Curit dhe Zylajt Emisioni i sotëm i “Zonë e Lirë” u përfshi nga një debat i ashpër mes Julian Zylajt dhe Arian Curit. Debati, i cili degjeneroi...

Seks para syve me femrën që do i zgjedhë Juliani, Curi sfidon live Zylajn: Që të jesh i qetë…

para 8 muajve - Klan

Seks para syve me femrën që do i zgjedhë Juliani… Curi sfidon live Zylajn: Që të jesh i qetë… Përplasja që shkoi deri në ofendime personale mes Arjan Curit dhe Julian Zylajt mbrëmjen e kësaj të premteje...

Sherri | Zylaj: Kam vajzë 2 vjeçe, Curi: Vajza dhe djem bëjnë edhe homoseksualët

para 8 muajve - Klan

Sherri | Zylaj: Kam vajzë 2 vjeçe, Curi: Vajza dhe djem bëjnë edhe homoseksualët Debati në studion e “Zonë e Lirë” mes analistëve Julian Zylaj dhe Arjan Curi ka degjeneruar deri në ofendime personale....

“Shokët e tu më kanë thënë, na vjen gruaja e Julianit dhe na kërkon ta ndihmojmë”, degjeneron debati mes Curit dhe Zylajt

para 8 muajve - Klan

“Shokët e tu më kanë thënë, na vjen gruaja e Julianit dhe na kërkon ta ndihmojmë”, degjeneron debati mes Curit dhe Zylajt “Unë nuk e njoh këtë fare, dy herë e kam takuar…” kjo fjali çoi fillimisht në ironi...

Rëndohet debati te “Zonë e lirë”, analistët akuza njëri-tjetrit për impotencë dhe homoseksualizëm

para 8 muajve - NOA

Debati në studion e “Zonë e Lirë” mes analistëve Julian Zylaj dhe Arjan Curi ka degjeneruar deri në ofendime personale. Pasi mes dy të ftuarve u përdorën disi dozat e ironisë, Julian Zylaj vuri në dyshim...

“Gruaja jote na kërkon ndihmë”, ofendime mes analistëve: Je impotent, ke 35 djem në Instagram

para 8 muajve - ABC News

Debati mes analistëve Julian Zylaj dhe Arjan Curi ka degjeneruar deri në ofendime personale. Julian Zylaj vuri në dyshim orientimin seksual të Arjan Curit. “Unë jam pro komunitetit LGBT dhe nëse ti je...

“Je mashkull impotent”! Degjeneron debati mes analistëve, Zyla: 35 meshkuj në Instagram, dashuron ndonjë prej tyre? Çuri: Ke pasur krizë në familje, shokët e tu ma thanë. Më sill një femër të bëj seks publik

para 8 muajve - Gazeta Tema

Ka degjeneruar në sharje dhe ofendime personale debati mes Arian Çurit dhe Julian Zylës në emisionin “zonë e Lirë”. Ka qenë Zyla që fillimisht i ka thënë Çurit se ka 35 meshkuj në Instagram dhe mund të...

VIDEO/ “Je impotent dhe…”/ Sherr dhe fyerje personale midis Julian Zylës dhe Arjan Çurit. Çfarë ndodhi që i dha “zjarr” debatit

para 8 muajve - Panorama

Një debat i ashpër është zhvilluar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” midis Julian Zylës dhe analistit të përhershëm të emisionit, Arjan Çuri. Sherri ka degjeneruar në fyerje personale midis njëri-tjetrit....

‘Është orar familjar o…’/ PLAS KEQ në studio, Julian Zyla-Arian Çurrit: A dashuron ndonjë mashkull, ke 35 pa bluza në Instagram. Teologu: Bashkëshortja jote ankohet për ty tek shokët…!

para 8 muajve - Dosja.al

12 Shkurt, 2021 22:53 TIRANË – Sherr me teologut Arian Curri dhe analistit Julian Zyla. Në studion e emisionit “Zonë e lirë”, Curri i ka përmendur Zylas, sipas tij një biznes që ai dikur e kishte nisur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK