Erdogan: Nuk i kemi asnjë borxh FMN-së, Banka Qendrore ka rezerva prej 95 miliardë dollarësh

para një dite - Telegrafi

Presidenti turk, Rexhep Tayyip Erdogan tha sot se Banka Qendrore e vendit ka rezerva valutore në shumën prej 95 miliardë dollarësh. Erdogan foli në kongresin e Partisë së Drejtësisë dhe Zhvillimit (AK...

Erdogan: Pse i kemi mbyllur hesapet me FMN-në

para një dite - Tetova Sot

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan tha të hënën se Banka Qendrore e Turqisë ka rezerva valutore prej 95 miliardë dollarësh. Erdogan foli në një kongres të Partisë për Drejtësi dhe Zhvillim (AK Parti)...

Erdogan: Pse i kemi mbyllur hesapet me FMN-në

para një dite - InfoShqip

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan tha të hënën se Banka Qendrore e Turqisë ka rezerva valutore prej 95 miliardë dollarësh. Erdogan foli në një kongres të Partisë për Drejtësi dhe Zhvillim (AK Parti)...

Erdogan: Përfunduam me FMN-në, rezervat devizore të Turqisë janë 95 miliard dollarë

para një dite - Koha.mk

Ankara, 22 shkurt – Presidenti turk dhe lider Partisë AK, Rexhep Taip Erdogan sot deklaroi se rezervat devizore të Bankës Qendrore Turke janë 95 miliardë dollarë dhe se ekonomia kombëtare është mirë e...

Erdogan: Turqia ka 55 miliardë dollarë rezerva devizore

para një dite - Flaka

Presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan tha sot se rezervat valutore të Bankës Qendrore turke arrijnë në 95 miliardë dollarë dhe se ekonomia kombëtare është e pozicionuar mirë për një ndeshje konkurruese...

Erdogan: Turqia ka 55 miliardë dollarë rezerva devizore

para një dite - RTK

Presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan tha sot se rezervat valutore të Bankës Qendrore turke arrijnë në 95 miliardë dollarë dhe se ekonomia kombëtare është e pozicionuar mirë për një ndeshje konkurruese...

Erdogan: Turqia ka 95 miliardë dollarë rezerva devizore

para 2 dite - KosovaPress

Presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan tha sot se rezervat valutore të Bankës Qendrore turke arrijnë në 95 miliardë dollarë dhe se ekonomia kombëtare është e pozicionuar mirë për një ndeshje konkurruese...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK