Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën 22-vjeçari

para 7 dite - Telegrafi

Aksident me pasojë vdekjen e një personi në aksin rrugor Laç-Patok. Siç njofton Policia e Shtetit, një 22-vjeçar që ka qenë nën drejtimin e një mjeti tip “Opel” pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka...

Makina del nga rruga në aksin Laç-Patok, vdes 22-vjeçar

para 7 dite - Top Channel

Një 22-vjeçar ka humbur jetën në një aksident mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Laç-Patok Policia njofton se drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin...

Aksidenti fatal/ Kush është 22-vjeçari që ndërroi jetë

para 7 dite - Syri

Në mëngjes herët mësohet se një aksident tragjik ka ndodhur në Kurbin. Në aksin rrugor që të çon në Patok, drejtuesi i mjetit tip “Opel”, i riu Redon Zefi, 22 vjeç, banues në Laç, ka humbur kontrollin...

22-vjeçari vdes në aksident rrugor

para 7 dite - Vizion Plus

Një aksident tragjik u shënua në aksin Laç-Patok, me pasojë një viktimë. Shtetasi që humbi jetën është një 22-vjeçar me inicialet R. Z., i cili ishte në timon në momentin e aksidentit. I riu humbi kontrollin...

Vdes në aksident 22-vjeçari

para 7 dite - Klan

Vdes në aksident 22-vjeçari Kurbin/Informacion paraprak Në aksin rrugor Laç-Patok ,drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeç,banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga...

E rëndë/ Humb kontrollin e makinës dhe del nga rruga, vdes 22-vjeçari nga Laçi

para 7 dite - Shekulli

Publikuar më 23.02.2021 nga Daniela Grrica Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin rrugor Laç-Patok, ku drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin...

Aksident në Laç, ndërron jetë 22-vjeçari

para 7 dite - Bota Sot

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mëngjesin e së martës në Shqipëri. Saktësisht në aksin rrugor Laç-Patok. Sipas të dhënave paraprake, mjeti tip Opel ka dalë nga rruga...

Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën 22-vjeçari

para 7 dite - RTK

Aksident me pasojë vdekjen e një personi në aksin rrugor Laç-Patok. Siç njofton Policia e Shtetit, një 22-vjeçar që ka qenë nën drejtimin e një mjeti tip “Opel” pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka...

Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën 22-vjeçari

para 7 dite - GazetaBlic

Aksident me pasojë vdekjen e një personi në aksin rrugor Laç-Patok. Siç njofton Policia e Shtetit, një 22-vjeçar që ka qenë nën drejtimin e një mjeti tip “Opel” pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka...

Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën 22-vjeçari

para 7 dite - RTK

Aksident me pasojë vdekjen e një personi në aksin rrugor Laç-Patok. Siç njofton Policia e Shtetit, një 22-vjeçar që ka qenë nën drejtimin e një mjeti tip “Opel” pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka...

Makina del nga rruga, vdes në vend 22 vjeçari

para 7 dite - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në asin rrugor Laç-Patok ku për pasojë ka humbur jetën një 22-vjeçar. Sipas njoftimit të policisë, drejtuesi i mjetit tip "Opel" shtetasi R.Z.,22 vjeç,...

Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën 22-vjeçari

para 7 dite - Bota Sot

Aksident me pasojë vdekjen e një personi në aksin rrugor Laç-Patok. Siç njofton Policia, një 22-vjeçar që ka qenë nën drejtimin e një mjeti tip “Opel” pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga...

Del nga rruga, humb jetën 22 vjeçari në aksin Laç-Patok

para 7 dite - Mapo

Në mengjes herët mësohet se një aksident tragjik ka ndodhur në Kurbin. Në aksin rrugor që të çon në Patok, drejtuesi i mjetit tip “Opel” i riu R.Z.,22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e...

Aksident me vdekje në Laç, humb jetën 22-vjeçari

para 7 dite - Syri

Një djalë 22 vjeç nga Laçi ka humbur jetën në një aksident me makinë në aksin Laç - Patok. Policia tha se R.Z., 22 vjeç, drejtonte një makinë “Opel” kur ka humbur kontrollin e dalë nga rruga. Për pasojë,...

Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën 22-vjeçari

para 7 dite - Ora news

Aksident me pasojë vdekjen e një personi në aksin rrugor Laç-Patok. Siç njofton Policia, një 22-vjeçar që ka qenë nën drejtimin e një mjeti tip “Opel” pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga...

Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën një djalë i ri

para 7 dite - NOA

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Laç-Patok-Kurbin, ku për pasojë ka humbur jetën një 22-vjeçar me inicialet R.Z. Sipas policisë, viktima ka humbur kontrollin e mjetit, duke dalë...

Makina del nga rruga, humb jetën shoferi 22-vjeçar. Detajet si ka ndodhur aksidenti

para 7 dite - Panorama

Një 22-vjeçar ka humbur jetën pasi mjeti me të cilin ai po udhëtonte ka dalë nga rruga. Sipas policia ngjarja ka ndodhur në aksion rrugor Laç-Patok. Foto arkiv “Drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22...

Automjeti del nga rruga në aksin Laç-Patok, humb jetën 22-vjeçari

para 7 dite - ABC News

Në aksin rrugor Laç-Patok ,drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeç,banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen . Grupi hetimor në...

Aksident në Laç, ndërron jetë 22-vjeçari

para 7 dite - Infokusi

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mëngjesin e së martës në Shqipëri, saktësisht në aksin rrugor Laç-Patok. Sipas të dhënave paraprake, mjeti tip Opel ka dalë nga rruga...

Makina ‘Opel’ del nga rruga në aksin Laç-Patok/ Ndërron jetë drejtuesi 22-vjeçar

para 7 dite - Java News

Një 22-vjeçar ka humbur jetën pasi mjeti me të cilin ai po udhëtonte ka dalë nga rruga. Sipas policia ngjarja ka ndodhur në aksion rrugor Laç-Patok. “Drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeç,...

Makina del nga rruga në aksin Laç-Patok, vdes 22 vjeçari

para 7 dite - Zyrtare

Një 22 vjeçar ka humbur jetën në një aksident mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Laç-Patok në Shqipëri. Policia ka njoftuar se drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeçar, banues në Laç, Kurbin...

Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën 22-vjeçari

para 7 dite - Arbresh

Aksident me pasojë vdekjen e një personi në aksin rrugor Laç-Patok. Siç njofton Policia e Shtetit, një 22-vjeçar që ka qenë nën drejtimin e një mjeti tip “Opel” pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka...

Aksident në Laç, ndërron jetë 22-vjeçari

para 7 dite - KosovaPress

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mëngjesin e së martës në Shqipëri, saktësisht në aksin rrugor Laç-Patok. Sipas të dhënave paraprake, mjeti tip Opel ka dalë nga rruga...

Mjeti tip ‘Opel’ del nga rruga në aksin rrugor Laç-Patok, ndërron jetë 22-vjeçari

para 7 dite - Dosja.al

Foto ilustruese 23 Shkurt, 2021 7:58 KURBIN – Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme. Në aksin rrugor Laç-Patok, drejtuesi i mjetit tip ‘Opel’ ka dalë nga rruga e për pasojë...

LAJM I FUNDIT/ Makina del nga rruga në aksin Laç-Patok, ndërron jetë tragjikisht 22-vjeçari

para 7 dite - FaxWeb

Njoftimi i plotë i policisë: Kurbin/Informacion paraprak Në aksin rrugor Laç-Patok ,drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeç,banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga...

Makina fluturoi jashtë rruge, vdes shqiptari në Greqi

para një jave - NOA

Një aksident me pasojë vdekjen e një shqiptari ka ndodhur në Greqi. Një 42-vjeçar vdiq tragjikisht mbrëmë pas një aksidenti me makinë në Halkidiki. Ngjarja ndodhi pak jashtë Ierissos. Nën rrethana të paqarta,...

Humb jetën 42 vjeçari shqiptar, makina fluturoi jashtë rruge

para një jave - Albeu

Një aksident ka ndodhur në Greq.i ku një 42-vjeçar vdiq tragjikisht pas një aksidenti me makinë. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e kaluar pak jashtë Ierissos. Nën rrethana të paqarta, automjeti i drejtuar nga...

Aksidenti tragjik/ Humb jetën 42 vjeçari shqiptar pasi makina fluturoi jashtë rruge

para një jave - Panorama

Një 42-vjeçar vdiq tragjikisht mbrëmë pas një aksidenti me makinë në Halkidiki të Greqisë. Ngjarja ndodhi pak jashtë Ierissos. Nën rrethana të paqarta, automjeti i drejtuar nga 42-vjeçari shqiptar, doli...

Makina fluturoi jashtë rruge, vdes shqiptari në Greqi

para një jave - Arbresh

Një aksident me pasojë vdekjen e një shqiptari ka ndodhur në Greqi. Një 42-vjeçar vdiq tragjikisht mbrëmë pas një aksidenti me makinë në Halkidiki. Ngjarja ndodhi pak jashtë Ierissos. Nën rrethana të paqarta,...

Aksident tragjik për shqiptarin në Greqi

para një jave - Klan

Aksident tragjik për shqiptarin në Greqi Një shqiptar në Greqi ka humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur mbrëmjen e së dielës. Viktima është një 42-vjeçar, identiteti i të cilit nuk është bërë...

Aksident tragjik për shqiptarin në Greqi

para një jave - Java News

Një shqiptar në Greqi ka humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur mbrëmjen e së dielës. Viktima është një 42-vjeçar, identiteti i të cilit nuk është bërë publik nga mediat vendase. Aksidenti ndodhi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK