500,000 vdekjet nga COVID-19 në SHBA, Biden: Moment pikëllues

para 7 dite - Top Channel

Presidenti amerikan Joe Biden i ka cilësuar më shumë se 500,000 vdekjet nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara, “moment të zymtë dhe pikëllues”, dhe i ka bërë thirrje vendit që të bashkohet kundër pandemisë....

Bideni për 500.000 vdekjet nga COVID-19 në SHBA: Moment pikëllues

para 7 dite - Zeri

Presidenti amerikan Joe Biden i ka cilësuar më shumë se 500,000 vdekjet nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara, “moment të zymtë dhe pikëllues”, dhe i ka bërë thirrje vendit që të bashkohet kundër pandemisë....

Biden për 500,000 vdekjet nga COVID-19 në SHBA: Moment pikëllues

para 7 dite - RTK

Presidenti amerikan Joe Biden i ka cilësuar më shumë se 500,000 vdekjet nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara, “moment të zymtë dhe pikëllues”, dhe i ka bërë thirrje vendit që të bashkohet kundër pandemisë....

Flamujt amerikan në gjysmë shtizë, për viktimat nga COVID-19 në vend

para 7 dite - Indeks online

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden të hënën urdhëroi uljen e flamujve në pronat federale në gjysmë shtizë ndërsa vdekjet nga COVID-19 në vend kaluan 500,000, transmeton Indeksonline. Më vonë në mbrëmje, Biden...

Biden për 500,000 vdekjet nga COVID-19 në SHBA: Moment pikëllues

para 7 dite - Zeri

Presidenti amerikan Joe Biden i ka cilësuar më shumë se 500,000 vdekjet nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara, “moment të zymtë dhe pikëllues”, dhe i ka bërë thirrje vendit që të bashkohet kundër pandemisë....

Biden për 500,000 vdekjet nga COVID-19 në SHBA: Moment pikëllues

para 7 dite - Bota Sot

Presidenti amerikan Joe Biden i ka cilësuar më shumë se 500,000 vdekjet nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara, “moment të zymtë dhe pikëllues”, dhe i ka bërë thirrje vendit që të bashkohet kundër pandemisë....

Biden për 500,000 vdekjet nga COVID-19 në SHBA: Moment pikëllues

para 7 dite - Evropa e Lirë

Presidenti amerikan Joe Biden i ka cilësuar më shumë se 500,000 vdekjet nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara, “moment të zymtë dhe pikëllues”, dhe i ka bërë thirrje vendit që të bashkohet kundër pandemisë....

Biden: Një minutë heshtjeje për gjysmë milion viktima nga COVID-19 në SHBA

para 7 dite - RTK

Presidenti i SHBA-së Joseph Biden u bëri thirrje qytetarëve të mbajnë një minutë heshtjeje të hënën për shkak të vdekjes së më shumë se gjysmë milion qytetarëve amerikanë si rezultat i virusit korona....

500,000 vdekjet nga COVID-19 në SHBA, Biden: Moment pikëllues

para 7 dite - Shenja

Presidenti amerikan Joe Biden i ka cilësuar më shumë se 500,000 vdekjet nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara, “moment të zymtë dhe pikëllues”, dhe i ka bërë thirrje vendit që të bashkohet kundër pandemisë....

Biden për 500,000 vdekjet nga COVID-19 në SHBA: Moment pikëllues

para 7 dite - Lajm

Presidenti amerikan Joe Biden i ka cilësuar më shumë se 500,000 vdekjet nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara, “moment të zymtë dhe pikëllues”, dhe i ka bërë thirrje vendit që të bashkohet kundër pandemisë....

Biden: Një minutë heshtjeje për gjysmë milion viktima nga COVID-19 në SHBA

para 7 dite - Infokusi

Presidenti i SHBA-së Joseph Biden u bëri thirrje qytetarëve të mbajnë një minutë heshtjeje të hënën për shkak të vdekjes së më shumë se gjysmë milion qytetarëve amerikanë si rezultat i virusit korona....

500 mijë viktima nga pandemia në SHBA: Biden e quan moment pikëllues e të zymtë

para 7 dite - Gazeta Metro

Presidenti amerikan Joe Biden i ka cilësuar më shumë se 500,000 vdekjet nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara, “moment të zymtë dhe pikëllues”, dhe i ka bërë thirrje vendit që të bashkohet kundër pandemisë....

Biden: Një minutë heshtjeje për gjysmë milion viktima nga Covid-19 në ShBA

para 7 dite - Epoka e Re

Presidenti i SHBA-së Joseph Biden u bëri thirrje qytetarëve të mbajnë një minutë heshtjeje të hënën për shkak të vdekjes së më shumë se gjysmë milion qytetarëve amerikanë si rezultat i virusit korona....

Biden për 500,000 vdekjet nga COVID-19 në SHBA: Moment pikëllues

para 7 dite - Dosja.al

Joe Biden 23 Shkurt, 2021 7:15 Presidenti amerikan Joe Biden i ka cilësuar më shumë se 500,000 vdekjet nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara, “moment të zymtë dhe pikëllues”, dhe i ka bërë thirrje vendit...

Biden: Një minutë heshtjeje për gjysmë milion viktima nga COVID-19 në SHBA

para një jave - Bota Sot

Presidenti i SHBA-së Joseph Biden u bëri thirrje qytetarëve të mbajnë një minutë heshtjeje të hënën për shkak të vdekjes së më shumë se gjysmë milion qytetarëve amerikanë si rezultat i virusit korona....

SHBA: Flamujt do të vihen në gjysmë shtizë për shkak të vdekjes së rreth gjysmë milion njerëzve

para një jave - Syri.net Kosova

Presidenti i SHBA Joe Biden do të urdhërojë që të gjithë flamujt amerikanë të ulen në gjysmë shtizë për pesë ditë në kujtim të rreth gjysmë milion njerëz që vdiqën në vend si pasojë e pandemisë COVID,...

SHBA: Flamujt do të vihen në gjysmë shtizë për shkak të vdekjes së rreth gjysmë milion njerëzve

para një jave - Bota Sot

Presidenti i SHBA Joe Biden do të urdhërojë që të gjithë flamujt amerikanë të ulen në gjysmë shtizë për pesë ditë në kujtim të rreth gjysmë milion njerëz që vdiqën në vend si pasojë e pandemisë COVID,...

Biden: Një minutë heshtjeje për gjysmë milion viktima nga COVID-19 në SHBA

para një jave - KosovaPress

Presidenti i SHBA-së Joseph Biden u bëri thirrje qytetarëve të mbajnë një minutë heshtjeje të hënën për shkak të vdekjes së më shumë se gjysmë milion qytetarëve amerikanë si rezultat i virusit korona....

Biden: Një minutë heshtje për nder të 500 mijë viktimave nga Covid-19

para një jave - Arbresh

Presidenti amerikan, Joe Biden u ka bërë thirrje amerikanëve që të mbajnë një minutë heshtje për të përkujtuar vdekjen e 500 mijë amerikanë nga koronavirusi. Biden, nënkryetari Kamala Harris, zonja e parë...

SHBA: Flamujt do të vihen në gjysmë shtizë për shkak të vdekjes së rreth gjysmë milion njerëzve

para një jave - Lajmi.net

Para inaugurimit të Biden, Amerika pikturoi të gjitha ndërtesat e larta dhe të famshme në Shtetet e Bashkuara me të kuqe, në kujtim të 400.000 viktimave të koronavirusit në atë kohë. SHBA po regjistron...

​SHBA: Flamujt në gjysmë shtizë për shkak të vdekjes së rreth gjysmë milion njerëzve

para një jave - Tetova Sot

Presidenti i SHBA Joe Biden do të urdhërojë që të gjithë flamujt amerikanë të ulen në gjysmë shtizë për pesë ditë në kujtim të rreth gjysmë milion njerëz që vdiqën në vend si pasojë e pandemisë COVID,...

SHBA: Flamujt do të vihen në gjysmë shtizë për shkak të vdekjes së rreth gjysmë milion njerëzve

para një jave - Gazeta Metro

Presidenti i SHBA Joe Biden do të urdhërojë që të gjithë flamujt amerikanë të ulen në gjysmë shtizë për pesë ditë në kujtim të rreth gjysmë milion njerëz që vdiqën në vend si pasojë e pandemisë COVID,...

SHBA: Flamujt do të vihen në gjysmë shtizë për shkak të vdekjes së rreth gjysmë milion njerëzve

para një jave - Periskopi

Presidenti i SHBA Joe Biden do të urdhërojë që të gjithë flamujt amerikanë të ulen në gjysmë shtizë për pesë ditë në kujtim të rreth gjysmë milion njerëz që vdiqën në vend si pasojë e pandemisë COVID,...

SHBA: Flamujt do të vihen në gjysmë shtizë për shkak të vdekjes së rreth gjysmë milion njerëzve

para një jave - KosovaPress

Presidenti i SHBA Joe Biden do të urdhërojë që të gjithë flamujt amerikanë të ulen në gjysmë shtizë për pesë ditë në kujtim të rreth gjysmë milion njerëz që vdiqën në vend si pasojë e pandemisë COVID,...

Biden e Harris kujtojnë viktimat nga Covid, zhvillojnë memorialin e dytë përkujtimor

para një jave - ABC News

Presidenti i SHBA Joe Biden dhe zëvendëspresidentja Kamala Harris do të mbajnë një ceremoni për të përkujtuar 500 mijë viktimat që kanë humbur jetën nga koronavirusi. ”Biden, Harris dhe bashkëshortët e...

Biden-Harris, ceremoni homazh për viktimat e COVID-19

para një jave - BalkanWeb

Presidenti i SHBA Joe Biden dhe zëvendëspresidentja Kamala Harris do të mbajnë një ceremoni për të përkujtuar qindra mijëra njerëz në vend që kanë vdekur ngaCOVID-19. SHBA-ja po i afrohet nivelit të vdekjeve...

Biden do të nderojë 500 mijë viktimat e Coronavirusit në SHBA

para një jave - Insajderi

Presidenti amerikan, Joe Biden, do të nderojë viktimat e COVID-19 në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shifra e të cilave është afër 500 mijë, me një ceremoni të ndezjes së qirinjve dhe një minutë heshtje,...

Bideni do të nderojë 500 mijë jetët e humbura nga COVID-19 në SHBA

para një jave - Syri.net Kosova

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden, do të nderojë 500 mijë jetë të humbura nga COVID-19 me një moment heshtjeje dhe ceremoni ndriçimi qirinjsh në Shtëpinë e Bardhë, raporton AP. SHBA-të pritet ta kalojnë...

Me ndezjen e qirinjve, Biden do të nderojë 500 mijë viktimat nga koronavirusi

para një jave - Klan Kosova

Me Shtetet e Bashkuara të Amerikës që po i afrohen 500 mijë vdekjeve nga COVID-19 presidenti Joe Biden do të shënojë momentin e zymtë të hënën me një ceremoni të ndezjes së qirinjve dhe një minutë heshtje,...

Biden do të nderojë 500 mijë jetët e humbura nga COVID-19 në SHBA

para një jave - Bota Sot

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden, do të nderojë 500 mijë jetë të humbura nga COVID-19 me një moment heshtjeje dhe ceremoni ndriçimi qirinjsh në Shtëpinë e Bardhë, raporton AP. SHBA-të pritet ta kalojnë...

Bideni do të nderojë 500 mijë jetët e humbura nga COVID-19 në SHBA

para një jave - Koha.net

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden, do të nderojë 500 mijë jetë të humbura nga COVID-19 me një moment heshtjeje dhe ceremoni ndriçimi qirinjsh në Shtëpinë e Bardhë, raporton AP. SHBA-të pritet ta kalojnë...

Biden do të mbajë një moment heshtje dhe ceremoni përkujtimore për 500 mijë jetët e humbura nga COVID

para një jave - Dosja.al

Joe Biden 22 Shkurt, 2021 9:56 SHBA – Presidenti i SHBA Joe Biden do të mbajë një moment heshtjeje dhe ceremoni ndriçimi qirinjsh në Shtëpinë e Bardhë për 500,000 jetët e humbura nga Covid-19. Kombi pritet...

Bideni do të nderojë 500 mijë jetët e humbura nga Covid-19 në ShBA

para një jave - Ekonomia Online

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden, do të nderojë 500 mijë jetë të humbura nga COVID-19 me një moment heshtjeje dhe ceremoni ndriçimi qirinjsh në Shtëpinë e Bardhë, raporton AP. SHBA-të pritet ta kalojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK