Luftimi i pandemisë COVID-19, Gjermania pritet t’i ndaj 50 miliardë euro shtesë për shpenzimet e borxhit

para 4 dite - Telegrafi

Qeveria e kancelares Angela Merkel pritet t’i ndajë 50 miliardë euro shtesë për shpenzime të borxhit me qëllim që ta luftoj pandeminë COVID-19. Kabineti gjerman ka diskutuar financimin për testet e COVID-19...

Borxhi publik shkon në 77.8% të PBB-së, stoku zgjerohet me 908 milion euro

para 4 dite - Albeu

Stoku i borxhit publik arriti mbi 1,2 trilionë lekë në fund të vitit 2020 "> 2020 dhe në raport me Prodhimin e Brendshëm Bruto shënoi 77.8%. Sipas të dhënave zyrtare nga Ministria e Financave përgjatë...

Borxhi publik arrin në 77% të Prodhimit të Brendshëm

para 4 dite - Syri.net Kosova

Stoku i borxhit publik arriti mbi 1,2 trilionë lekë në fund të vitit 2020 dhe në raport me Prodhimin e Brendshëm Bruto shënoi 77.8%. Sipas të dhënave zyrtare nga Ministria e Financave përgjatë vitit 2020...

Borxhi publik arrin në 77% të Prodhimit të Brendshëm

para 4 dite - Bota Sot

Stoku i borxhit publik arriti mbi 1,2 trilionë lekë në fund të vitit 2020 dhe në raport me Prodhimin e Brendshëm Bruto shënoi 77.8%. Sipas të dhënave zyrtare nga Ministria e Financave përgjatë vitit 2020...

Borxhi publik arrin në 77.8% të Prodhimit të Brendshëm Bruto

para 4 dite - Ora news

Stoku i borxhit publik arriti mbi 1,2 trilionë lekë në fund të vitit 2020 dhe në raport me Prodhimin e Brendshëm Bruto shënoi 77.8%. Sipas të dhënave zyrtare nga Ministria e Financave përgjatë vitit 2020...

Borxhi arrin në 77.8% të PBB-së më 2020, stoku zgjerohet me 908 mln euro

para 4 dite - ABC News

Stoku i borxhit publik arriti mbi 1,2 trilionë lekë në fund të vitit 2020 dhe në raport me Prodhimin e Brendshëm Bruto shënoi 77.8%. Sipas të dhënave zyrtare nga Ministria e Financave përgjatë vitit 2020...

Borxhi publik arrin në 77% të Prodhimit të Brendshëm

para 4 dite - Syri

Stoku i borxhit publik arriti mbi 1,2 trilionë lekë në fund të vitit 2020 dhe në raport me Prodhimin e Brendshëm Bruto shënoi 77.8%. Sipas të dhënave zyrtare nga Ministria e Financave përgjatë vitit 2020...

Borxhi publik shkon në 77.8% të PBB-së, stoku zgjerohet me 908 milionë euro

para 4 dite - FaxWeb

Stoku i borxhit publik arriti mbi 1,2 trilionë lekë në fund të vitit 2020 dhe në raport me Prodhimin e Brendshëm Bruto shënoi 77.8%. Sipas të dhënave zyrtare nga Ministria e Financave përgjatë vitit 2020...

Borxhi arrin në 77.8% të PBB-së më 2020, stoku zgjerohet me 908 mln euro

para 4 dite - Dosja.al

Foto ilustruese 23 Shkurt, 2021 7:10 Stoku i borxhit publik arriti mbi 1,2 trilionë lekë në fund të vitit 2020 dhe në raport me Prodhimin e Brendshëm Bruto shënoi 77.8%. Sipas të dhënave zyrtare nga Ministria...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK