(Emri) Nuk pranoi ndarjen, kush është 27-vjeçari shqiptar që sulmoi me thikë ish-të dashurën greke në Itali

para një dite - Top Channel

Mediat italiane kanë zbuluar identitetin e shqiptar që masakroi me thikë të dashurën e tij greke. Raportohet se Jetmir Kurtsmajlaj, është 27-vjeçari shqiptar i cili është arrestuar nga policia italiane...

Identifikohet shqiptari që masakroi me thikë në rrugë ish-të dashurën

para një dite - Syri.net Kosova

Policia italiane ka arrestuar një 27 vjeçar shqiptarin e akuzuar për tentativë vrasje ndaj ish të dashurës së tij. Shqiptari i identifikuar si Jetmir Kurtsmajlaj, autor i dyshuar për ngjarjen ka rënë në...

Identifikohet shqiptari që masakroi me thikë në rrugë ish-të dashurën greke në Itali

para një dite - Zeri

Policia italiane ka arrestuar një 27 vjeçar shqiptarin e akuzuar për tentativë vrasje ndaj ish të dashurës së tij. Shqiptari i identifikuar si Jetmir Kurtsmajlaj, autor i dyshuar për ngjarjen ka rënë në...

Identifikohet shqiptari që masakroi me thikë në rrugë ish-të dashurën greke në Itali

para një dite - GazetaBlic

Policia italiane ka arrestuar një 27 vjeçar shqiptarin e akuzuar për tentativë vrasje ndaj ish të dashurës së tij. Shqiptari i identifikuar si Jetmir Kurtsmajlaj, autor i dyshuar për ngjarjen ka rënë në...

Identifikohet shqiptari që masakroi me thikë në rrugë ish-të dashurën

para një dite - Bota Sot

Policia italiane ka vënë në pranga 27 vjeçarin shqiptar që akuzohet për tentativë vrasje ndaj ish të dashurës së tij. Shqiptari i identifikuar si Jetmir Kurtsmajlaj, autor i dyshuar për ngjarjen ka rënë...

Identifikohet shqiptari që masakroi me thikë në rrugë ish-të dashurën greke në Itali

para një dite - Lajmi.net

Shqiptari i identifikuar si Jetmir Kurtsmajlaj, autor i dyshuar për ngjarjen ka rënë në prangat e policisë italiane. Mediat italiane bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur të dielën në mes të rrugës në sytë...

Identifikohet shqiptari që masakroi me thikë në rrugë ish-të dashurën

para një dite - Indeks online

Policia italiane ka vënë në pranga 27 vjeçarin shqiptar që akuzohet për tentativë vrasje ndaj ish të dashurës së tij. Shqiptari i identifikuar si Jetmir Kurtsmajlaj, autor i dyshuar për ngjarjen ka rënë...

Identifikohet shqiptari që masakroi me thikë në rrugë ish-të dashurën greke në Itali

para një dite - Epoka e Re

Policia italiane ka arrestuar një 27-vjeçar shqiptarin e akuzuar për tentativë vrasje ndaj ish të dashurës së tij. Shqiptari i identifikuar si Jetmir Kurtsmajlaj, autor i dyshuar për ngjarjen ka rënë në...

Identifikohet shqiptari që masakroi me thikë në rrugë ish-të dashurën greke në Itali

para një dite - Zyrtare

Policia italiane ka arrestuar një 27 vjeçar shqiptarin e akuzuar për tentativë vrasje ndaj ish të dashurës së tij. Shqiptari i identifikuar si Jetmir Kurtsmajlaj, autor i dyshuar për ngjarjen ka rënë në...

Identifikohet shqiptari që masakroi me thikë në rrugë ish të dashurën

para një dite - Ekonomia Online

Policia italiane ka vënë në pranga 27 vjeçarin shqiptar që akuzohet për tentativë vrasje ndaj ish të dashurës së tij. Shqiptari i identifikuar si Jetmir Kurtsmajlaj, autor i dyshuar për ngjarjen ka rënë...

EMRI/ Kush është 27-vjeçari shqiptar që sulmoi me thikë ish-të dashurën greke në Itali

para një dite - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Torino të Italisë, ku një 27-vjeçar shqiptar sulmoi ish të dashurën e tij në rrugë. Ai është identifikuar si Jetmir Kurtsmajlaj, i cili është arrestuar...

Kush është 27-vjeçari shqiptar që sulmoi me thikë ish-të dashurën greke në Itali

para një dite - Bota Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Torino të Italisë, ku një 27-vjeçar shqiptar sulmoi ish të dashurën e tij në rrugë. Ai është identifikuar si Jetmir Kurtsmajlaj, i cili është arrestuar...

Kush është 27-vjeçari shqiptar që sulmoi me thikë ish-të dashurën greke në Itali

para një dite - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Torino të Italisë, ku një 27-vjeçar shqiptar sulmoi ish të dashurën e tij në rrugë. Ai është identifikuar si Jetmir Kurtsmajlaj, i cili është arrestuar...

Identifikohet shqiptari që masakroi me thikë në rrugë ish-të dashurën greke në Itali

para një dite - ABC News

Policia italiane ka vënë n pranga një 27 vjeçar shqiptarin e akuzuar për tentativë vrasje ndaj ish të dashurës së tij. Shqiptari i identifikuar si Jetmir Kurtsmajlaj, autor i dyshuar për ngjarjen ka rënë...

Masakroi ish-të dashurën greke me thikë në rrugë/ Ja shqiptari i dyshuar për ngjarjen e rëndë (Emri)

para një dite - Java News

TORINO Një shqiptar 27 vjeç u arrestua të hënën për vrasje në tentativë, pasi ka qëlluar me thikë ish-të dashurën e tij greke, një studente që jetonte në Torino. Vajza u qëllua me thikë natën e së dielës...

Masakroi ish-të dashurën greke me thikë në rrugë, kush është shqiptari i dyshuar për ngjarjen e rëndë (Emri)

para një dite - BalkanWeb

TORINO Një shqiptar 27 vjeç u arrestua të hënën për vrasje në tentativë, pasi ka qëlluar me thikë ish-të dashurën e tij greke, një studente që jetonte në Torino. Vajza u qëllua me thikë natën e së dielës...

Masakroi ish-dashurën greke në mes të rrugës, kush është shqiptari i arrestuar në Itali

para një dite - Albeu

Policia italiane ka vënë në pranga një të ri shqiptar i cili akuzohet se ka qëlluar me thikë ish-të dashurën me origjinë greke që jeton në Torino, Itali . Sipas mediave italiane, ajo u qëllua me thikë...

EMRI/ Kush është shqiptari që theri me thikë studenten greke

para një dite - Syri

Një 27-vjeçar shqiptar u arrestua për vrasje në tentativë të hënën pasi goditi ish-të dashurën e tij një studente me origjinë greke që jeton në Torino. Ajo u qëllua me thikë natën e së dielës në gjoks,...

Goditi me thikë ish të dashurën greke në mes të Torinos, arrestohet 27 vjeçari ‘i pamëshirshëm’ shqiptar (EMRI)

para një dite - FaxWeb

Policia Italiane ka identifikuar dhe ka arrestuar të riun shqiptar që goditi disa herë me thikë ditën e djeshme ish-të dashurën e tij greke. Ngjarja ndodhi në mes të rnjë rruge në Torino, ndërkohë autori...

Goditi me thikë ish-të dashurën greke, zbulohet emri i 27-vjeçarit shqiptar

para një dite - Dosja.al

Foto nga ngjarja 22 Shkurt, 2021 21:34 GREQI -Mediat kanë zbuluar identitetin e 27-vjeçarit shqiptar, i cili ka goditur me thikë ish-të dashurën e tij një studente me origjinë greke që jeton në Torino...

I riu shqiptar tenton të vrasë studenten greke në Itali

para një dite - Gazeta Tema

Një i ri shqiptar është vënë në pranga nga autoritetet italiane për tentativë vrasjeje të ish të dashurës. Bëhet fjalë për një studente 20-vjeçare me origjinë greke, e cila është shtruar në spital për...

Shqiptari tenton të vrasë studenten greke

para 2 dite - Klan

Shqiptari tenton të vrasë studenten greke Një i ri shqiptar është vënë në pranga nga autoritetet italiane për tentativë vrasjeje të ish të dashurës. Bëhet fjalë për një studente 20-vjeçare me origjinë...

Itali/ Arrestohet 27-vjeçari shqiptar, goditi me thikë ish-të dashurën greke në mes të rrugës

para 2 dite - Top Channel

Një 27-vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar ditën e sotme në Itali pasi tentoi të vriste ish-të dashurën e tij 20-vjeçare. Viktima ishte me origjinë nga Greqia dhe mbrëmjen e së dielës mori plagë...

Itali/ Arrestohet 27-vjeçari shqiptar, goditi me thikë ish-të dashurën greke në mes të rrugës

para 2 dite - Java News

Një 27-vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar ditën e sotme në Itali pasi tentoi të vriste ish-të dashurën e tij 20-vjeçare. Viktima ishte me origjinë nga Greqia dhe mbrëmjen e së dielës mori plagë...

Shqiptari qëllon me thikë në qafë dhe bark ish-të dashurën greke

para 2 dite - Albeu

Një 20-vjeçare me origjinë greke e cila jetonte në Torino është plagosur me thikë nga ish i dashuri shqiptar. E reja ndodhet në spital në rrezik për jetën, pasi ka marrë plagë në bark e qafë. Akti i rëndë...

I riu shqiptar masakron me thikë ish-të dashurën greke (Foto-Emri)

para 2 dite - NOA

Një 27-vjeçar shqiptar në Itali, ka sulmuar me thikë ish të dashurën e tij e greke. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Largo Marconi, në San Salvario në Torino. Sipas mediave italiane (La Stampa),...

Itali – Qëllon me thikë ish të dashurën greke, arrestohet i riu shqiptar

para 2 dite - Mapo

Një 27-vjeçar shqiptar është arrestuar nga karabinierët e Torinos për vrasje në tentativë, pasi qëlloi disa herë me thikë ish të dashurën e tij 20-vjeçare me origjinë greke. Mediat italiane raportojnë...

Itali, shqiptari sulmon me thikë ish-të dashurën greke, e reja në luftë për jetën

para 2 dite - Bota Sot

Frikë në rrugë në Torino. Një studente 20-vjeçare me origjinë greke ndodhet në spital në rrezik për jetën, pasi është plagosur me thikë në gjoks, bark e qafë nga ish i dashuri. Autori i sulmit, një 27-vjeçar...

Thikë në gjoks, bark dhe qafë ish të dashurës greke, arrestohet 27-vjeçari shqiptar në Itali

para 2 dite - Ora news

Një 27-vjeçar shqiptar përfundon në prangat e policisë italiane. Ai akuzohet se ka qëlluar disa herë me thikë ish të dashurën e tij. Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në Largo Marconi, në rrethin e San...

Itali, shqiptari sulmon me thikë ish-të dashurën greke, e reja në luftë për jetën

para 2 dite - Syri.net Kosova

Frikë në rrugë në Torino. Një studente 20-vjeçare me origjinë greke ndodhet në spital në rrezik për jetën, pasi është plagosur me thikë në gjoks, bark e qafë nga ish i dashuri. Autori i sulmit, një 27-vjeçar...

Shqiptari qëllon me thikë në qafë dhe bark ish-të dashurën greke

para 2 dite - Tetova Sot

Një 20-vjeçare me origjinë greke e cila jetonte në Torino është plagosur me thikë nga ish i dashuri shqiptar. E reja ndodhet në spital në rrezik për jetën, pasi ka marrë plagë në bark e qafë. Akti i rëndë...

I riu shqiptar masakroi me thikë ish-të dashurën greke. Dëshmitarë të sulmit disa kalimtarë. Si u arrestua 27-vjeçari pranë banesës së studentes

para 2 dite - Panorama

Një 27-vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar nga policia italiane, pasi akuzohet se ka plagosur me thikë ish-të dashurën e tij, një studente 20-vjeçare nga Greqia. Sipas mediave italiane , studentja...

27-vjeçari shqiptar në Itali sulmon me thikë ish-të dashurën greke

para 2 dite - ABC News

Një 27-vjeçar shqiptar në Itali ka sulmuar me thikë ish të dashurën e tij e greke. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Largo Marconi, në rrethin San Salvario në Torino. Sipas mediave italiane i riu...

Shqiptari sulmon me thikë ish-të dashurën greke, e reja në luftë për jetën

para 2 dite - Syri

Frikë në rrugë në Torino. Një studente 20-vjeçare me origjinë greke ndodhet në spital në rrezik për jetën, pasi është plagosur me thikë në gjoks, bark e qafë nga ish i dashuri. Autori i sulmit, një 27-vjeçar...

Itali, shqiptari sulmon me thikë ish-të dashurën greke, e reja në luftë për jetën

para 2 dite - Syri

Frikë në rrugë në Torino. Një studente 20-vjeçare me origjinë greke ndodhet në spital në rrezik për jetën, pasi është plagosur me thikë në gjoks, bark e qafë nga ish i dashuri. Autori i sulmit, një 27-vjeçar...

”Çmendet” i riu shqiptar, ther në mes të rrugës ish-të dashurën, tmerrohen kalimtarët nga skena e rëndë

para 2 dite - FaxWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Torino, ku një 20-vjeçare me origjinë greke ndodhet në spital në rrezik për jetën, pasi është plagosur me thikë në gjoks, bark e qafë nga ish i dashuri. Autori i sulmit...

Itali, 27-vjeçari shqiptar sulmon me thikë ish-të dashurën greke, e reja në gjendje të rëndë për jetën

para 2 dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 22 Shkurt, 2021 12:28 ITALI- Një 27-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali pasi tentoi të vriste ish të dashurë greke me thikë. Sipas La Republica , një studente 20-vjeçare me origjinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK