Pandemia ‘i mësoi’ shqiptarët të paguajnë me kartë, rritje 17% në 2020

para 6 dite - Top Channel

Numri i pagesave me kartë në Shqipëri arriti në më shumë se 5.8 milionë gjatë vitit 2020, niveli më i lartë i regjistruar ndonjëherë. Numri i pagesave me kartë në Shqipëri arriti në më shumë se 5.8 milionë...

Pandemia “i mësoi” shqiptarët të paguajnë me kartë: Rritje 17% në 2020

para 6 dite - Gazeta Tema

Numri i pagesave me kartë në Shqipëri arriti në më shumë se 5.8 milionë gjatë vitit 2020, niveli më i lartë i regjistruar ndonjëherë. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë tregojnë se pagesat në pikat elektronike...

Pandemia “i mësoi” shqiptarët të paguajnë me kartë, rritje 17% në 2020

para 6 dite - BalkanWeb

Numri i pagesave me kartë në Shqipëri arriti në më shumë se 5.8 milionë gjatë vitit 2020, niveli më i lartë i regjistruar ndonjëherë. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë tregojnë se pagesat në pikat elektronike...

Pandemia “i mësoi” shqiptarët të paguajnë me kartë, rritje 17% në 2020

para 6 dite - ABC News

Numri i pagesave me kartë në Shqipëri arriti në më shumë se 5.8 milionë gjatë vitit 2020, niveli më i lartë i regjistruar ndonjëherë. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë tregojnë se pagesat në pikat elektronike...

Pandemia “i mësoi” shqiptarët të paguajnë me kartë, rritje 17% në 2020

para 6 dite - Java News

Numri i pagesave me kartë në Shqipëri arriti në më shumë se 5.8 milionë gjatë vitit 2020, niveli më i lartë i regjistruar ndonjëherë. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë tregojnë se pagesat në pikat elektronike...

Pandemia “i mësoi” shqiptarët të paguajnë me kartë, rritje 17% në 2020

para 6 dite - Dosja.al

Foto ilustruese 23 Shkurt, 2021 7:32 Numri i pagesave me kartë në Shqipëri arriti në më shumë se 5.8 milionë gjatë vitit 2020, niveli më i lartë i regjistruar ndonjëherë. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë...

Pandemia hap portat e panjohura të ekonomisë dixhitale, 54% e shqiptarëve rritën blerjet në internet

para një jave - Ina

Pandemia i dha zhvillim të pazakontë tregtisë online. Mbi 2000 të rinj shqiptarë përfituan punë me pagesë nga shtëpia për kompani të huaja nëpërmjet platformave “Fiverr” dhe “Upwork”, ndërsa 54% e shqiptarëve...

Gjatë pandemisë , 54% e shqiptarëve rritën blerjet në internet

para një jave - Mapo

Pandemia i dha zhvillim të pazakontë tregtisë online. Mbi 2000 të rinj shqiptarë përfituan punë me pagesë nga shtëpia për kompani të huaja nëpërmjet platformave “Fiverr” dhe “Upwork”, ndërsa 54% e shqiptarëve...

Pandemia hap portat e panjohura të ekonomisë dixhitale, 54% e shqiptarëve rritën blerjet në internet

para një jave - in7

Pandemia i dha zhvillim të pazakontë tregtisë online. Mbi 2000 të rinj shqiptarë përfituan punë me pagesë nga shtëpia për kompani të huaja nëpërmjet platformave “Fiverr” dhe “Upwork”, ndërsa 54% e shqiptarëve...

Pandemia hap portat e panjohura të ekonomisë dixhitale, 54% e shqiptarëve rritën blerjet në internet

para një jave - Arbresh

Pandemia i dha zhvillim të pazakontë tregtisë online. Mbi 2000 të rinj shqiptarë përfituan punë me pagesë nga shtëpia për kompani të huaja nëpërmjet platformave “Fiverr” dhe “Upwork”, ndërsa 54% e shqiptarëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK