Programi për Bujqësinë, Kryemadhi: Mbështetje e plotë për fermerin dhe prodhimin vendas

para 7 dite - BalkanWeb

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar në Facebook pikat kryesore të programit të LSI sa i përket sektorit të bujqësisë. Sipas Kryemadhit, bujqësia, blegtoria dhe agropërpunimi janë sektorë kryesorë...

Programi për Bujqësinë, Kryemadhi: Mbështetje e plotë për fermerin dhe prodhimin vendas

para 7 dite - Ina

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar në Facebook pikat kryesore të programit të LSI sa i përket sektorit të bujqësisë. Sipas Kryemadhit, bujqësia, blegtoria dhe agropërpunimi janë sektorë kryesorë...

Programi për Bujqësinë/ Kryemadhi: Mbështetje e plotë prodhimin vendas

para 7 dite - Mapo

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar në Facebook pikat kryesore të programit të LSI sa i përket sektorit të bujqësisë. Sipas Kryemadhit, bujqësia, blegtoria dhe agropërpunimi janë sektorë kryesorë...

Kryemadhi: Ne e mbajmë fjalën, shqiptarët do të hanë më mirë dhe më lirë

para 7 dite - Vizion Plus

Dita e kryetares së LSI, Monika Kryemadhi nisi me një premtim për fermerët. Ajo deklaroi në rrjetet sociale se mbështetja për ta nuk do të mungojë kur opozita të vijë në pushtet. Kryemadhi nënvizoi se...

Kryemadhi: Mbështetje për fermerët, do investohen 200 mln euro në vit për uljen e kostove e imputeve bujqësore

para 7 dite - ABC News

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi këtë të martë në kuadër të programit të saj politik është shprehur se do të ofrojnë mbështetje të plotë për fermerët. Kryemadhi përmes një videomesazhi, thekson se...

Monika Kryemadhi: Me ne, shqiptarët do të hanë më mirë dhe më lirë!

para 7 dite - Gazeta Tema

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi përmes një video-mesazhi, ka prezantuar disa pika kryesore të planit të partisë që ajo drejton, për bujqësinë. Sipas Kryemadhit, shumë fermerë janë në kufijtë e mbijetesës....

“Mbështetje të plotë për fermerët”/ Kryemadhi: Do investohen 200 mln euro në vit për te ulur kostot e imputeve bujqësore dhe naftës

para 7 dite - Panorama

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi thotë se do të ofrojnë mbështetje të plotë për fermerët. Në një videomesazh, ajo thotë se Bujqësia, blegtoria, agropërpunimi janë sektorë kryesorë ekonomik që sjellin...

Bujqësia/ Kryemadhi: Mbështetje e plotë për fermerin dhe prodhimin vendas

para 7 dite - Bota Sot

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar shkurtimisht në Facebook programin e forcës politike që përfaqëson sa i përket sektorit të bujqësisë. Sipas Kryemadhit, bujqësia, blegtoria dhe agropërpunimi...

Bujqësia/ Kryemadhi: Mbështetje e plotë për fermerin dhe prodhimin vendas

para 7 dite - Syri

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar shkurtimisht në Facebook programin e forcës politike që përfaqëson sa i përket sektorit të bujqësisë. Sipas Kryemadhit, bujqësia, blegtoria dhe agropërpunimi...

Programi për bujqësinë/ Kryemadhi: Mbështetje e plotë për fermerin dhe prodhimin vendas

para 7 dite - Ora news

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar shkurtimisht në Facebook programin e forcës politike që përfaqëson sa i përket sektorit të bujqësisë. Sipas Kryemadhit, bujqësia, blegtoria dhe agropërpunimi...

Kryemadhi: Mbështetje të plotë për fermerët, do investohen 200 mln euro në vit

para 7 dite - Java News

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi thotë se do të ofrojnë mbështetje të plotë për fermerët. Në një videomesazh, ajo thotë se Bujqësia, blegtoria, agropërpunimi janë sektorë kryesorë ekonomik që sjellin...

Programi i LSI-së për Bujqësinë, Kryemadhi: Do të hapim qindra vende pune, ne do e mbajmë fjalën!

para 7 dite - Dosja.al

Monika Kryemadhi 23 Shkurt, 2021 9:02 Monika Kryemadhi: Gjysma e shqiptareve jetojme me bujqesi. Shume prej tyre jane ne kufinjte e mbijeteses. Nderkohe qe shqiptaret shpenzojne rreth 80 % te te ardhurave...

“Do të hapim qindra vende pune”, Kryemadhi prezanton programin për Bujqësinë: Do të investojmë rreth 200 milionë euro në vit te fermerët

para 7 dite - FaxWeb

Monika Kryemadhi përmes një video-mesazhi të publikuar në rrjetin social facebook ka pqraqitur shkurtimisht programin e kësaj force politike në sektorin e bujqësisë. Kryemadhi në mesazhin e saj theksoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK