Sot merret vendimi për rastin “Monstra”

para një jave - Telegrafi

Në Gjykatën Penale në Shkup sot duhet të shqiptohet vendimi për rastin “Monstra”. Rastin e udhëheq gjykatësi Ognen Stavrev, ndërsa përfaqësues të Prokurorisë janë Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski. Prokuroria...

Sot aktvendimi për “Monstrën”, retro nga rigjykimi

para një jave - TV21

Sot, do të shpallet aktvendimi për njërin ndër rastet gjyqësore më të mëdha dhe kontrovers, “Monstrën”. Në këtë rast të akuzuar janë Alil Demiri, Agim dhe Afrim Ismailoviq, Haki dhe Fejzi Aziri, ndërsa...

Sot merret vendimi për rastin “Monstra”

para një jave - Zhurnal

Shkup, 23 shkurt – Në Gjykatën Penale në Shkup sot duhet të shqiptohet vendimi për rastin “Monstra”. Rastin e udhëheqë gjykatësi Ognen Stavrev, ndërsa përfaqësues të Prokurorisë janë Fatime Fetai dhe Gavrill...

Gjykata Penale e Shkupit merr sot vendimin për rastin “Monstra”

para një jave - ABC News

Në Gjykatën Penale të Shkupit pritet të jepet sot vendimi për rastin “Monstra”. Çështja drejtohet nga gjykatësi Ognen Stavrev, ndërsa përfaqësues të Prokurorisë janë Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski....

Sot vendimi për rastin “Monstra”

para një jave - Ina

Në Gjykatën Penale në Shkup sot duhet të shqiptohet vendimi për rastin “Monstra”. Rastin e udhëheqë gjykatësi Ognen Stavrev, ndërsa përfaqësues të Prokurorisë janë Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski. Prokuroria...

Pas afër 3 viteve gjykim, sot shqiptohet aktgjykimi për rastin “Monstra”

para një jave - Portalb

Pas afër tre vjet nga fillimi i rigjykimit, sot Gjykata Penale e Shkupit do të shqiptojë aktgjykim për rastin e vrasjes së pesëfishtë në Liqenin e Smillkovës, e cila ka ndodhur para afër 9 viteve, gjegjësisht...

DOSJE: Detaje nga të gjitha seancat gjyqësore të rigjykimit për rastin “Monstra”

para një jave - Portalb

Pas më shumë se 50 seancave që nga fillimi i rigjykimit sot shqiptohet aktgjykimi për rastin “Monstra”, gjegjësisht për vrasjen e pesëfishtë në Liqenin e Smillkovës në vitin 2012-të, nga i cili mbetën...

Sot merret vendimi për rastin “Monstra”

para një jave - RTK

Në Gjykatën Penale në Shkup sot duhet të shqiptohet vendimi për rastin “Monstra”. Rastin e udhëheq gjykatësi Ognen Stavrev, ndërsa përfaqësues të Prokurorisë janë Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski. Prokuroria...

Sot, vendimi për rastin “Monstra”

para një jave - Flaka

Në Gjykatën Penale në Shkup sot duhet të shqiptohet vendimi për rastin “Monstra”. Rastin e udhëheqë gjykatësi Ognen Stavrev, ndërsa përfaqësues të Prokurorisë janë Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski. Prokuroria...

Gjykata sot shpallë vendimin për të akuzuarit e rastit “Monstra”

para një jave - Shenja

Gjykata Penale e Shkupit sot do të shqiptojë aktgjykim për rastin e vrasjes së pesëfishtë në Liqenin e Smillkovës, e cila ka ndodhur para afër 9 viteve, gjegjësisht më 12 prill të vitit 2012-të. Ndonëse...

Sot shpallet aktvendimi për rastin “Monstra”

para një jave - in7

Në Gjykatën Themelore Penale në Shkup sot duhet të shqiptohet aktvendimi për rastin “Monstra” për vrasjen e pesëfishtë në Liqenin e Smillkovës më 12 prill të vitit 2012. Rastin “Monstra” e udhëheq gjykatësi...

Sot merret vendimi për rastin “Monstra”

para një jave - Lajm

Në Gjykatën Penale në Shkup sot duhet të shqiptohet vendimi për rastin “Monstra”. Rastin e udhëheqë gjykatësi Ognen Stavrev, ndërsa përfaqësues të Prokurorisë janë Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski. Prokuroria...

Sot merret vendimi për rastin “Monstra”

para një jave - Arbresh

Në Gjykatën Penale në Shkup sot duhet të shqiptohet vendimi për rastin “Monstra”. Rastin e udhëheq gjykatësi Ognen Stavrev, ndërsa përfaqësues të Prokurorisë janë Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski. Prokuroria...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK