Mot me temperatura mbi mesataren

para një dite - TV21

Moti do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me erë të lehtë deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor, veçanërisht përgjatë Vardarit. Në orët e hershme të mëngjesit në disa lugina do të ketë kushte për...

Mot me diell edhe sot në Kosovë

para një dite - Insajderi

Mot kryesisht me diell pritet të ketë sot dhe gjatë tri ditëve në vijim, njofton Insajderi. Kështu është bërë e ditur nga ‘Prishtina Weather’. 24.02 – Butë, kryesisht me diell. Në mëngjes përgjatë ultësirave...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një dite - Telegrafi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Ndërsa në orët e para të mëngjesit në disa lugina do të ketë mjegull. Temperaturat...

Parashikimi i motit për sot dhe ditët e ardhshme

para një dite - Syri.net Kosova

Prishtina Weather ka publikuar parashikimin e motit për sot dhe ditët e ardhshme. Sipas njoftimit, sot do të ketë mot kryesisht me diell. 24.02 – Butë, kryesisht me diell. Në mëngjes përgjatë ultësirave...

Moti sot

para një dite - Zhurnal

Shkup, 23 shkurt – Moti sot do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi veriperëndimorë, sidomos përgjatë Vardarit. Temperatura maksimale do të jetë në intervalin prej...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një dite - Ina

Moti sot do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi veriperëndimorë, sidomos përgjatë Vardarit. Temperatura maksimale do të jetë në intervalin prej 14 deri në 21 gradë...

Moti sot dhe nesër, çfarë po sjell anticikloni i Azoreve mbi Evropë

para një dite - Syri.net Kosova

Kontinenti europian po ndikohet nga Anticikloni i Azoreve i cili do të mbajë mot të qëndrueshëm dhe temperatura të larta në vendin tonë mbi mesataren e muajit. E martë, 23 shkurt 2021 Moti do të moti do...

Parashikimi i motit 23 Shkurt

para një dite - Klan

Parashikimi i motit 23 Shkurt Sipas MeteoAlb, Ultësira Perëndimore në pjesën më të madhe të ditës do të mbizotërohet nga kthjellimet. Ndërsa shtrirja lindore pritet të ketë herë pas here prezencë të vranësirave...

Mot pranveror, temperatura deri në 17 gradë

para një dite - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se kjo javë do të jetë me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një dite - RTK

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Ndërsa në orët e para të mëngjesit në disa lugina do të ketë mjegull. Temperaturat...

Mot pranveror gjatë javës në Kosovë

para një dite - Koha.net

Prishtina Weather ka publikuar parashikimin e motit për sot dhe ditët e ardhshme. Sipas njoftimit, sot do të ketë mot kryesisht me diell. 24.02 – Butë, kryesisht me diell. Në mëngjes përgjatë ultësirave...

Rriten temperaturat, parashikimi i motit për sot në vendin tonë

para një dite - Shekulli

Publikuar më 23.02.2021 nga Daniela Grrica Pjesa e parë e ditës do të diktojë mot të kthjellët në të gjithë vendin tonë. Parashikohet që edhe pasditja dhe nata të vijojnë në të njëjtat kushte për pjesën...

Rriten temperaturat, si do të jetë moti ditën e sotme

para një dite - ABC News

Sipas MeteoAlb pjesa e parë e ditës do të diktojë mot të kthjellët në të gjithë vendin tonë. Parashikohet që edhe pasditja dhe nata të vijojnë në të njëjtat kushte për pjesën më të madhe të vendit, ndërsa...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

para një dite - Kallxo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave ajrore me presion të rritur atmosferik. Në këto kushte do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell....

Parashikimi i motit për sot

para një dite - GazetaBlic

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror, njofton IHK. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vie si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik....

Moti sot dhe nesër, çfarë po sjell anticikloni i Azoreve mbi Evropë

para një dite - Syri

Kontinenti europian po ndikohet nga Anticikloni i Azoreve i cili do të mbajë mot të qëndrueshëm dhe temperatura të larta në vendin tonë mbi mesataren e muajit. E martë, 23 shkurt 2021 Moti do të moti do...

Java e fundit e shkurtit me mot më të butë

para një dite - Bota Sot

Java e fundit e shkurtit me mot më të butë, me kthjellime dhe diell. Orëve të mëngjesit nëpër ultësira me mjegull. 21.02.2021 - Në javën e fundit të muajit shkurt, fushat anticiklonike që ndodhen nga deti...

Moti sot

para një dite - Flaka

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Ndërsa në orët e para të mëngjesit në disa lugina do të ketë mjegull. Temperaturat...

Parashikimi i motit

para një dite - Shenja

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Ndërsa në orët e para të mëngjesit në disa lugina do të ketë mjegull. Temperaturat...

Mot pranveror, temperatura deri në 17 gradë

para një dite - Lajmi.net

Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Mëngjesi i së hënës do të jetë me ngrica të lehta, por në viset malore ngricat mbeten të...

Rriten temperaturat/ Si do të jetë moti ditën e sotme

para një dite - Java News

Sipas MeteoAlb pjesa e parë e ditës do të diktojë mot të kthjellët në të gjithë vendin tonë. Parashikohet që edhe pasditja dhe nata të vijojnë në të njëjtat kushte për pjesën më të madhe të vendit, ndërsa...

Parashikimi i motit për sot

para një dite - Infokusi

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror, njofton IHK.Kjo situatë e krijuar meteorologjike vie si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik....

Mot kryesisht me diell, temperaturat nga 14 deri në 21 gradë

para një dite - Lajm

Moti sot do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi veriperëndimorë, sidomos përgjatë Vardarit. Temperatura maksimale do të jetë në intervalin prej 14 deri në 21 gradë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një dite - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Ndërsa në orët e para të mëngjesit në disa lugina do të ketë mjegull. Temperaturat...

Moti në Kosovë

para një dite - Epoka e Re

Prishtina Weather ka publikuar parashikimin e motit për sot dhe ditët e ardhshme. Sipas njoftimit, sot do të ketë mot kryesisht me diell. 24.02 – Butë, kryesisht me diell. Në mëngjes përgjatë ultësirave...

Kështu do të jetë moti sot në Kosovë

para një dite - Revista Kosovarja

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe stabil. Mëngjesi do të jetë i ftohtë dhe nëpër disa lugina me mjegull, ndërsa dita e këndshme pranverore me temperatura maksimale rreth 18-19 gradë...

Kështu do të jetë moti sot

para një dite - Revista Kosovarja

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe stabil. Mëngjesi do të jetë i ftohtë dhe nëpër disa lugina me mjegull, ndërsa dita e këndshme pranverore me temperatura maksimale rreth 18-19 gradë...

Kështu do të jetë moti sot

para një dite - Revista Kosovarja

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe stabil. Mëngjesi do të jetë i ftohtë dhe nëpër disa lugina me mjegull, ndërsa dita e këndshme pranverore me temperatura maksimale rreth 18-19 gradë...

Ky është parashikimi i motit për sot dhe ditët e ardhshme

para një dite - Gazeta Metro

Prishtina Weather ka publikuar parashikimin e motit për sot dhe ditët e ardhshme. Sipas njoftimit, sot do të ketë mot kryesisht me diell. 24.02 – Butë, kryesisht me diell. Në mëngjes përgjatë ultësirave...

HARTA LIVE/ Rriten temperaturat, dielli na shoqëron gjatë gjithë ditës! Njihuni me parashikimin e motit për sot

para një dite - Dosja.al

Foto ilustruese 23 Shkurt, 2021 7:26 TIRANË – Mot me diell dhe me temperatura të larta parashikohet dita e sotme. Sipas MeteoAlb pjesa e parë e ditës do të ketë mot të kthjellët në të gjithë vendin tonë....

Parashikimi i motit për sot

para një dite - Arbresh

Prishtina Weather ka publikuar parashikimin e motit për sot dhe ditët e ardhshme. Sipas njoftimit, sot do të ketë mot kryesisht me diell. Në mëngjes përgjatë ultësirave me mundësi për mjegull/mjegullinë....

Parashikimi i motit/ Çfarë sjellë Anticikloni i Azoreve në Evropë, si do të ndikojë në Shqipëri

para një dite - FaxWeb

Kontinenti europian po ndikohet nga Anticikloni i Azoreve i cili do të mbajë mot të qëndrueshëm dhe temperatura të larta në vendin tonë mbi mesataren e muajit. E martë, 23 shkurt 2021 Moti do të moti do...

Parashikimi i motit për sot dhe ditët e ardhshme

para një dite - Ekonomia Online

Prishtina Weather ka publikuar parashikimin e motit për sot dhe ditët e ardhshme. Sipas njoftimit, sot do të ketë mot kryesisht me diell. 24.02 – Butë, kryesisht me diell. Në mëngjes përgjatë ultësirave...

Vjen parashikimi, zbuloni deri kur do të jenë ditët me diell

para një dite - Syri.net Kosova

Sipas Prishtina Weather, java e fundit e shkurtit do të ketë mot më të butë, me kthjellime dhe diell, derisa orëve të mëngjesit nëpër ultësira me mjegull, shkruan Syri.net Kosova. Moti parashikohet kryesisht...

Si pritet të jetë moti në javën e fundit të shkurtit?

para një dite - OraInfo

Prishtina Weather ka njoftuar për motin që do të mbajë në javën e fundit të shkurtit. Sipas Prishtina Ëeather, java e fundit e shkurtit do të ketë mot më të butë, me kthjellime dhe diell. Orëve të mëngjesit...

Vjen parashikimi, zbuloni deri kur do të jenë ditët me diell

para një dite - Bota Sot

Sipas Prishtina Weather, java e fundit e shkurtit do të ketë mot më të butë, me kthjellime dhe diell, derisa orëve të mëngjesit nëpër ultësira me mjegull Moti parashikohet kryesisht i kthjellët me vranësira...

Nisi me acar, temperaturat në fund të shkurtit do t'ju ngjajnë me verën

para 2 dite - Albeu

Pavarësisht se shkurti nisi me temperatura acari, pritet të mbyllet me temperatura pranverore, shumë më normale për muajin që jemi. Sipas meteorologut Hakil Osmani, java e fundit e muajit pritet të jetë...

Temperatura të pazakonta, si do të jetë java e fundit e shkurtit

para 2 dite - Shekulli

Publikuar më 22.02.2021 nga Enida Vërça Java e fundit të shkurtit pritet të mbyllet me mot të kthjellët. Meteorologu Hakil Osmani, tregon se java e fundit pritet të jetë me temperatura të larta deri nën...

Temperatura të pazakonta në javën e fundit të shkurtit

para 2 dite - OraInfo

Java e fundit e shkurtit me temperatura të pazakonta. Muaji shkurt pritet të mbyllet me mot të ngrohtë dhe me temperatura më të larta se normalja për këtë periudhë të vitit. Meteorologu Hakil Osmani, shpjegon...

Temperatura të pazakonta, si pritet të jetë java e fundit e shkurtit

para 2 dite - ABC News

Muaji shkurt pritet të mbyllet me mot të ngrohtë dhe me temperatura më të larta se normalja për këtë periudhë të vitit. Meteorologu Hakil Osmani, shpjegon se java e fundit e muajit pritet të jetë me mot...

Deri kur do mbajë mot pranveror në Kosovë: Njihuni me parashikimin e motit

para një dite - Gazeta Metro

Sipas Prishtina Weather, java e fundit e shkurtit do tw ketw mot më të butë, me kthjellime dhe diell. Orëve të mëngjesit nëpër ultësira me mjegull. Moti parashikohet kryesisht i kthjellët me vranësira...

Lamtumirë Dimër! Meteorologu: Në fundjavë temperaturat mund të kalojnë edhe mbi 20 °C

para 2 dite - Top Channel

Temperaturat rriten me 3-4°C të premten dhe në fundjavë duke bërë që pjesa më e madhe e territorit shqiptar të kalojë në vlera pozitive. Sipas MeteoAlb, megjithatë rritja më e madhe e vlerave termike pritet...

Lamtumirë Dimër! Meteorologu: Ja sa do të shkojnë temperaturat në fundjavë

para 2 dite - Lexo

Temperaturat rriten me 3-4°C të premten dhe në fundjavë duke bërë që pjesa më e madhe e territorit shqiptar të kalojë në vlera pozitive. Sipas MeteoAlb, megjithatë rritja më e madhe e vlerave termike pritet...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 2 dite - TV21

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në luginat e vendit do të ketë kushte për shfqajen e mjegullave. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri në -1 gradë, ndërsa temperaturat maksimale...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

para 2 dite - Insajderi

Mot kryesisht pranveror e karakterizon javën e fundit të muajit shkurt, njofton Insajderi. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik....

Si do të jetë moti gjatë kësaj jave?

para 2 dite - Kallxo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë kësaj jave do kemi mot kryesisht pranveror si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik Sipas njoftimit të IHK-së,...

Java e fundit e shkurtit me mot pranveror

para 2 dite - Syri.net Kosova

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Instituti...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 2 dite - Telegrafi

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në luginat e vendit do të ketë kushte për shfqajen e mjegullave. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri në -1 gradë, ndërsa temperaturat maksimale...

Të hënë dhe të martë, rritje e ndjeshme e temperaturave

para 2 dite - Syri.net Kosova

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga fusha barike me presion të lartë atmosferik me qëndër kryesore në detin Balltik e cila po kushtëzon mot të qëndrueshëm në vendin tonë. E hënë, 22 shkurt 2021 Moti...

Moti sot

para 2 dite - Zhurnal

Shkup, 22 shkurt – Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe erë të dobët. Në mëngjes, do të ketë paraqitje të mjegullës në lugina, dhe në disa vende do të paraqiten re të ulëta. Temperatura maksimale...

Moti, e hënë 22 shkurt 2021

para 2 dite - Vizion Plus

Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët në të gjithë territorin. Edhe pse nga orët e mesnatës deri në orët e mëngjesit të ditës së shtunë reshjet e dëborës me intensitet të ulët do të jenë prezente...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

para 2 dite - Derveni

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe erë të dobët. Në mëngjes, do të ketë paraqitje të mjegullës në lugina, dhe në disa vende do të paraqiten re të ulëta. Temperatura maksimale do të arrijë nga 9...

Mirupafshim dimër, pranvera po na troket! Ja si do të jetë moti në ditët në vijim

para 2 dite - Bota Sot

Si çdo të hënë meteorologu Hakil Osmani, në emisionin “Ditë e Re” ka sjellë parashikimin e motit për ditën në vijim. Ai theksoi se duke filluar nga dita e sotme do të kemi një rritje të temperaturave të...

Mirupafshim dimër, pranvera po na troket! Ja si do të jetë moti në ditët në vijim

para 2 dite - Ora news

Si çdo të hënë meteorologu Hakil Osmani, në emisionin “Ditë e Re” ka sjellë parashikimin e motit për ditën në vijim. Ai theksoi se duke filluar nga dita e sotme do të kemi një rritje të temperaturave të...

Parashikimi i motit 22 Shkurt 2021

para 2 dite - Klan

Parashikimi i motit 22 Shkurt 2021 Sipas MeteoAlb, kushtet e qëndrueshme atmosferike sjellin dominim të kthjellimeve gjatë orëve të para të ditës. Por në orët vijuese do të ketë shfaqje të vranësirave...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 2 dite - Ina

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe erë të dobët. Në mëngjes, do të ketë paraqitje të mjegullës në lugina, dhe në disa vende do të paraqiten re të ulëta. Temperatura maksimale do të arrijë nga 9...

Javë me mot pranveror

para 2 dite - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. IHK njofton se kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 2 dite - Bota Sot

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në luginat e vendit do të ketë kushte për shfqajen e mjegullave. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri në -1 gradë. Ndërsa temperaturat maksimale...

Moti sot në Shqipëri

para 2 dite - RTK

Sipas MeteoAlb dita nis me mot të kthjellët në të gjithëShqipërinë. Por mesdita dhe pasditja sjellin kalime vranësirash në zonat malore dhe të ulëta duke lënë vetëm zonat e ultësirës perëndimore në ndikimin...

Mot pranveror gjatë kësaj jave në Kosovë

para 2 dite - Koha.net

Java e fundit e shkurtit pritet të karakterizohet me mot pranveror. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se këto ndryshime do jenë si shkak i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 2 dite - RTK

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në luginat e vendit do të ketë kushte për shfqajen e mjegullave. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri në -1 gradë, ndërsa temperaturat maksimale...

Moti në Shqipëri

para 2 dite - Koha.net

Moti në Shqipëri është parashikuar të jetë me kthjellime dhe ngritje të temperaturave. Sipas meteorologëve, mëngjesi ditëve në vijim do mbetet i freskët në zonat malore, ku temperaturat minimale do mbeten...

Dita nis me diell, njihuni me parashikimin e motit për sot në vendin tonë

para 2 dite - Shekulli

Publikuar më 22.02.2021 nga Daniela Grrica Dita nis me mot të kthjellët në të gjithë vendin tonë. Por mesdita dhe pasditja sjellin kalime vranësirash në zonat malore dhe të ulëta duke lënë vetëm zonat...

Të hënë dhe të martë, rritje e ndjeshme e temperaturave

para 2 dite - Syri

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga fusha barike me presion të lartë atmosferik me qëndër kryesore në detin Balltik e cila po kushtëzon mot të qëndrueshëm në vendin tonë. E hënë, 22 shkurt 2021 Moti...

Dita nis me diell, parashikimi i motit për sot

para 2 dite - ABC News

Sipas MeteoAlb dita nis me mot të kthjellët në të gjithë vendin tonë. Por mesdita dhe pasditja sjellin kalime vranësirash në zonat malore dhe të ulëta duke lënë vetëm zonat e ultësirës perëndimore në ndikimin...

“Pranverë” në javën e fundit të shkurtit

para 2 dite - Indeks online

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Instituti...

Parashikimi i motit

para 2 dite - Tetova Sot

Siç njoftojnë nga DHP, gjatë paradites pritet të ketë mjegull dhe vranësira ndërsa gjatë ditës moti do të jetë me diell. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga -5 deri katër gradë celsius, ndërsa...

Parashikimi i motit për këtë javë

para 2 dite - GazetaBlic

Në parashikimi i motit për këtë javë Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar...

Moti në Kosovë

para 2 dite - RTK

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Instituti...

Parashikimi i motit

para 2 dite - Shenja

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në luginat e vendit do të ketë kushte për shfqajen e mjegullave. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri në -1 gradë, ndërsa temperaturat maksimale...

Ja çfar moti do të kemi sot, e hënë 22 shkurt

para 2 dite - Tetova1

Moti sot do të jetë me diell dhe vr anësira. Në luginat e vendit do të ketë kushte për shfqajen e mjegullave. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri në -1 gradë, ndërsa temperaturat maksimale...

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot pranveror

para 3 dite - Bota Sot

Në parashikimi i motit për këtë javë Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar...

Dimri iku, moti pranveror pushton vendin, meteorologia Porja tregon temperaturat për javën në vijim (Dita më e nxehtë)

para 2 dite - FaxWeb

Metorologja Lajda Porja në një intervistë të dhënë për Faxnews ka bërë me dije situatën meteorologjike në vend për javën e ardhshme. Porja shprehet se temperaturat e ulta dhe moti i acartë kanë kaluar...

Dita nis me diell, parashikimi i motit për sot

para 2 dite - Java News

Sipas MeteoAlb dita nis me mot të kthjellët në të gjithë vendin tonë. Por mesdita dhe pasditja sjellin kalime vranësirash në zonat malore dhe të ulëta duke lënë vetëm zonat e ultësirës perëndimore në ndikimin...

Kështu do të jetë moti për javën e fundit të Shkurtit

para 2 dite - Revista Kosovarja

Java e fundit Shkurtit 2021 më shumë do ti ngjajë pranverës së hershme se sa dimrit. Fundi i Shkurtit po ashtu shënon edhe fundin e dimrit klimatologjik, ndërsa dimri astronomik apo kalendarik përfundon...

Java e fundit e shkurtit me mot pranveror

para 2 dite - Lajmi.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se mëngjesi i ditës së sotme do të jetë me ngrica të lehta, por në viset malore ngricat mbeten të qëndrueshme në orët e para të ditës. Temperaturat minimale...

Java e fundit e shkurtit me mot pranveror

para 2 dite - Infokusi

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Instituti...

Java e fundit e shkurtit me mot pranveror

para 2 dite - News Tv

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Java e fundit...

Moti kryesisht me diell dhe me erë

para 2 dite - Lajm

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe erë të dobët. Në mëngjes, do të ketë paraqitje të mjegullës në lugina, dhe në disa vende do të paraqiten re të ulëta. Temperatura maksimale do të arrijë nga 9...

Moti kryesisht me diell dhe me erë

para 2 dite - Almakos

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe erë të dobët. Në mëngjes, do të ketë paraqitje të mjegullës në lugina, dhe në disa vende do të paraqiten re të ulëta. Temperatura maksimale do të arrijë nga 9...

Parashikimi i motit për sot

para 2 dite - Revista Kosovarja

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe gjatë ditës i nxehtë me temperatura maksimale të cilat do të arrijnë deri në 16 gradë Celsius në nivel vendi. Mëngjesi pritet të jetë i ftohtë, me ngrica...

Java e fundit e shkurtit me mot pranveror

para 2 dite - Gazeta Metro

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Instituti...

Moti në Shqipëri, me kthjellime dhe rritje të temperaturave

para 2 dite - KosovaPress

Dita e parë e javës mbizotërohet nga kthjellimet në të gjithë Shqipërinë. Mëngjesi mbetet i freskët në zonat malore, ku termometri minimal mbetet lehtësisht nën 0, Puka shënon vlerën më të ulët prej -2...

Moti në Kosovë

para 2 dite - Arbresh

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Instituti...

Parashikimi i motit për javën e fundit të shkurtit

para 2 dite - Periskopi

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Instituti...

Parashikimi i motit për këtë javë

para 2 dite - Ekonomia Online

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Instituti...

Moti në Kosovë

para 2 dite - Epoka e Re

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Instituti...

Java e fundit e shkurtit me mot pranveror

para 2 dite - KosovaPress

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Instituti...

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Telegrafi

Siç njoftojnë nga DHP, gjatë ditës së nesërme pritet të ketë mjegull dhe vranësira. Gjatë ditës moti do të jetë me diell. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga -5 deri katër gradë celsius,...

A do të vazhdojnë ditët me diell, moti për javën e fundit të shkurtit

para 3 dite - Bota Sot

Java e fundit e shkurtit me mot më të butë, me kthjellime dhe diell. Orëve të mëngjesit nëpër ultësira me mjegull. 21.02.2021 - Në javën e fundit të muajit shkurt, fushat anticiklonike që ndodhen nga deti...

Mot pranveror gjatë kësaj jave, temperaturat deri në 17 gradë

para 3 dite - Syri.net Kosova

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës kjo situatë e krijuar meteorologjike vie si rezultat i masave të fuqishme ajrore...

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Bota Sot

Siç njoftojnë nga DHP, gjatë ditës së nesërme pritet të ketë mjegull dhe vranësira. Gjatë ditës moti do të jetë me diell. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga -5 deri katër gradë celsius,...

Parashikimi i motit, do të ketë ngritje temperaturash

para 3 dite - Insajderi

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror, njofton Insajderi. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik....

Pranverë gjatë kësaj jave, temperaturat deri në 17 gradë

para 3 dite - Albeu

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës kjo situatë e krijuar meteorologjike vie si rezultat i masave të fuqishme ajrore...

Temperatura pranverore na presin gjatë javës së ardhshme

para 3 dite - OraInfo

Mot pranveror gjatë javës së ardhshme. Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës kjo situatë e krijuar meteorologjike...

Parashikimi i motit për pesë ditët në vazhdin

para 3 dite - Syri.net Kosova

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vie si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Mëngjesi...

Parashikimi i motit për këtë javë

para 3 dite - GazetaBlic

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Mëngjesi...

Moti gjatë ditës së nesërme në RVM

para 3 dite - Tetova Sot

Siç njoftojnë nga DHP, gjatë ditës së nesërme pritet të ketë mjegull dhe vranësira. Gjatë ditës moti do të jetë me diell. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga -5 deri katër gradë celsius,...

Parashikimi i motit për javën e ardhshme

para 3 dite - Bota Sot

Kjo javë që vjen pritet ta gjejë Shqipërinë me mot të kthjellët. Ditët e ftohta dhe temperaturat disa gradë nën zero pritet t’i lënë vend rrezve të diellit. Kështu, e gjithë java do jetë e ngrohtë dhe...

Kështu do të jetë moti për pesë ditë e ardhshme

para 3 dite - OraInfo

Parashikimi i motit për pesë ditë. Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vie si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion...

Mot pranveror gjatë pesë ditëve të ardhshme në Kosovë

para 3 dite - Kallxo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka publikuar parashikimin e motit për pesë ditët e ardhshme në vend. Sipas njoftimit, java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror....

Parashikimi i motit për pesë ditë

para 3 dite - Bota Sot

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vie si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Mëngjesi...

Parashikimi i motit për javën e fundit të muajit shkurt

para 3 dite - Zeri

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës kjo situatë e krijuar meteorologjike vie si rezultat i masave të fuqishme ajrore...

Mot pranveror gjatë javës së fundit të shkurtit

para 3 dite - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se java e fundit e shkurtit do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Në njoftimin e IHMK-së thuhet se kushtet e motit janë si shkak i masave të...

Parashikimi i motit, do të ketë ngritje temperaturash

para 3 dite - Lajmi.net

Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Mëngjesi i së hënës do të jetë me ngrica të lehta, por në viset malore ngricat mbeten të...

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Arbresh

Siç njoftojnë nga DHP, gjatë ditës së nesërme pritet të ketë mjegull dhe vranësira. Gjatë ditës moti do të jetë me diell. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga -5 deri katër gradë celsius,...

Parashikimi i motit për pesë ditë

para 3 dite - Infokusi

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vie si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Mëngjesi...

Mot pranveror gjatë kësaj jave, temperaturat deri në 17 gradë

para 3 dite - Arbresh

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës kjo situatë e krijuar meteorologjike vie si rezultat i masave të fuqishme ajrore...

Lajm i mirë për Avdullah Hotin: E bën zoti ‘verë’ javën tjetër, temperatura të pabesueshme

para 3 dite - Periskopi

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës kjo situatë e krijuar meteorologjike vie si rezultat i masave të fuqishme ajrore...

Parashikimi i motit për pesë ditë

para 3 dite - Revista Kosovarja

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vie si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Mëngjesi...

Parashikimi i motit, do të ketë ngritje temperaturash

para 3 dite - KosovaPress

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Mëngjesi...

Parashikimi i motit për javën e fundit të shkurtit

para 3 dite - Gazeta Metro

Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vie si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Mëngjesi...

Mot pranveror gjatë javës së fundit të shkurtit

para 3 dite - Ekonomia Online

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se java e fundit e shkurtit do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Në njoftimin e IHMK-së thuhet se kushtet e motit janë si shkak i masave të...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 3 dite - Epoka e Re

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka njoftuar për parashikimin e motit për pesë ditët e ardhshme. “Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë...

Moti me vranësira me temperaturë prej 7 deri në 13 gradë

para 3 dite - Koha.mk

Shkup, 21 shkurt – Paradite moti në vend do të jetë më vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 7 deri në 13 gradë Celsius. Në Shkup...

Moti me vranësira me temperaturë prej 7 deri në 13 gradë

para 3 dite - Derveni

Paradite moti në vend do të jetë më vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 7 deri në 13 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë moti...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - RTK

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë me vranësira, ndërsa gjatë pasdites vranësirat do të zvogëlohen. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -3 deri në 4 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Ina

Gjatë ditës së sotme do të mbaj mot me vranësira, pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -3 deri në 4 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 7 deri në 13 gradë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Bota Sot

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë me vranësira, ndërsa gjatë pasdites vranësirat do të zvogëlohen. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -3 deri në 4 gradë celsius. Ndërsa temperatura maksimale...

Ja si do të jetë moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Tetova Sot

Paradite moti në vend do të jetë më vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej -4 deri në 4, ndërsa ajo gjatë ditës prej 6 deri 13 gradë Celsius....

Moti për ditën e diel, 21 shkurt 2021

para 3 dite - Vizion Plus

Moti parashikohet të jetë i kthjellët në të gjithë territorin duke përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në orët e mëngjesit dhe pasdites përgjatë relieveve malore. Era do të fryjë me drejtim juglindje...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - in7

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë me vranësira, ndërsa gjatë pasdites vranësirat do të zvogëlohen. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -3 deri në 4 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale...

Moti në Kosovë

para 3 dite - Epoka e Re

Instituti Hidrometeorlogjik i Kosovës, njofton se sot vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave ajrore me presion të rritur atmosferik. Në këto kushte do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell....

Rriten temperaturat, mësoni si do të jetë moti sot

para 3 dite - News Tv

Paradite moti në vend do të jetë më vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej -4 deri në 4, ndërsa ajo gjatë ditës prej 6 deri 13 gradë Celsius....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK