“Do t’i marr kuksianët nga Londra me avion…”/ Rama publikon pamjet e reja nga aeroporti i Kukësit

para 4 dite - Top Channel

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka postuar një video në rrjetet sociale ku duket se puna për aeroportin e Kukësit vijon. Pamjet nga kantiera e ndërtimit, Rama i ka shoqëruar me një shkrim ku thuhet:...

Rama nxjerr VIDEO nga kantieri i ndërtimit të aeroportit të Kukësit: Puna vazhdon

para 4 dite - Ina

Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot mëngjesin me një video nga puna në kantierin e ndërtimit të aeroportit që po ndërtohet në Kukës. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se puna për...

VIDEO/ Rama: Nga kantieri i ndërtimit të aeroportit të Kukësit! Puna vazhdon!

para 4 dite - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot mëngjesin me një video nga puna në kantierin e ndërtimit të aeroportit që po ndërtohet në Kukës. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se puna për...

Rama nxjerr videon nga kantieri i ndërtimit të aeroportit të Kukësit: Puna vazhdon!

para 4 dite - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një video nga puna në kantierin e ndërtimit të aeroportit që po ndërtohet në Kukës. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se puna...

Rama publikon pamjet: Vijon puna për përfundimin e aeroportit të ri në Kukës

para 4 dite - ABC News

Kryeministri Edi Rama, në rrjetin social “Facebook” publikon video të punimeve të aeroportit të ri në Kukës. “Mirë mëngjes dhe me punën që vazhdon për përfundimin e aeroportit të ri Ndërkombëtar në Kukës,...

Kryeministri Rama nxjerr videon nga kantieri i ndërtimit të aeroportit të Kukësit: Puna vazhdon!

para 4 dite - Panorama

Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot mëngjesin me një video nga puna në kantierin e ndërtimit të aeroportit që po ndërtohet në Kukës. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se puna për...

VIDEO/ Rama: Nga kantieri i ndërtimit të aeroportit të Kukësit! Puna vazhdon!

para 4 dite - Lexo

Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot mëngjesin me një video nga puna në kantierin e ndërtimit të aeroportit që po ndërtohet në Kukës. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se puna për...

Rama nxjerr VIDEO nga kantieri i ndërtimit të aeroportit të Kukësit: Puna vazhdon

para 4 dite - Java News

Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot mëngjesin me një video nga puna në kantierin e ndërtimit të aeroportit që po ndërtohet në Kukës. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se puna për...

‘Puna vazhdon’/ E shoqëron me këngë popullore veriore, Rama publikon pamjet nga kantieri i Kukësit

para 4 dite - Dosja.al

Edi Rama 23 Shkurt, 2021 7:54 TIRANË – Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një video nga puna në kantierin e ndërtimit të aeroportit që po ndërtohet në Kukës. “MIRËMËNGJES dhe me punën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK