Lokalin hapur edhe pas orës 20:00, gjobitet me 1 mln lekë pronari i një lokali në Durrës

para 4 dite - Top Channel

DURRËS-  Pronari i një subjekti është konstatuar duke ushtruar aktivitet pas orarit të përcaktuar për mbyllje dhe për këtë arsye është ndëshkuar me masë administrative 1.000.000 lekë. Gjatë kontrolleve,...

Durrës/ Arrestohen tre persona, një prej tyre ishte i shpallur në kërkim

para 4 dite - Top Channel

Durrës – Bien në prangat e Policisë 3 shtetas, për vepra të ndryshme penale, njëri prej tyre i shpallur në kërkim. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë, në vijim të punës...

Gjobë 1 mln lekë pronarit të lokalit në Durrës se theu masat anti-covid, pranga të riut për drogë. 3 të arrestuar në pak orë

para 4 dite - BalkanWeb

3 persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Burime zyrtare nga Drejtoria e qarkut Durrës bënë me dije se pas hekurave përfundoi 30-vjeçari me inicialet G. Ç.,...

Biznesmeni sfidon rregullat, mban lokalin hapur pas orës policore

para 4 dite - NOA

Mbrëmjen e djeshme, një pronar lokali në Durrës, ka sfiduar policinë, pasi ka vazhduar t’u shërbejë qytetarëve edhe pas orës 20:00. Por pas kontrollit të uniformave blu, në zbatim të masave anti-Covid...

Mbante lokalin hapur edhe pas orës 20:00, gjobitet pronari i një lokali në Durrës

para 4 dite - Gazeta Tema

Pronari i një subjekti është konstatuar duke ushtruar aktivitet pas orarit të përcaktuar për mbyllje dhe për këtë arsye është ndëshkuar me masë administrative 1.000.000 lekë. Gjatë kontrolleve, shërbimet...

Armë dhe shitje narkotikësh, 4 të arrestuar në qytetin e Krujës

para 4 dite - Albeu

Katër qytetarë në Durrës janë vënë në pranga për vepra të ndryshme penale. Policia në Durrës ka ndaluar një 30-vjeçar me inicialet G. Ç., i cili ishte i shpallur në kërkim pasi Gjykata e Shkallës së Parë...

Gjobë 10 milionë lekë pronarit të lokalit

para 4 dite - Vizion Plus

Pronari i një lokali në Durrës u gjobit me 10 milionë lekë të vjetër. Policia njoftoi se ai nuk ka zbatuar masat anti-COVID. Ai vijonte punën, edhe pas orës 20.00, që është caktuar për mbyllje.

Gjobitet 10 milionë lekë pronari i lokalit në Durrës, hapur në orarin e mbylljes

para 4 dite - Bota Sot

Policia e Durrësit ka gjobitur me 1 milionë lekë të reja, pronarin e një lokali në Durrës, Xh.T, në lagjen nr. 3 të qytetit. Lokali u gjet hapur pas orës së ndalimit të ushtrimit të aktivitetit, marrë...

Durrës/ Arrestohen tre persona, një prej tyre ishte i shpallur në kërkim

para 4 dite - Bota Sot

Durrës – Bien në prangat e Policisë 3 shtetas, për vepra të ndryshme penale, njëri prej tyre i shpallur në kërkim. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë, në vijim të punës...

Tre të arrestuar në Durrës, ja për çfarë akuzohen

para 4 dite - Bota Sot

Janë arrestuar tre persona në durrës për vepra të ndryshme penale në Durrës, Ndërkohë policia ka dhënë detajet për këto ngjarje. Ja njoftimi i plotë i policisë: Durrës Vijon puna për parandalimin dhe goditjen...

Shkeli orën policore, 1.000.000 lekë gjobë për biznesmenin

para 4 dite - Bota Sot

Strukturat e Policisë së Shtetit janë të angazhuara për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Në prangat e Policisë ka rënë tre shtetas për vepra të ndryshme penale, njëri prej tyre...

Tre të arrestuar në Durrës, ja për çfarë akuzohen

para 4 dite - Syri

Janë arrestuar tre persona në durrës për vepra të ndryshme penale në Durrës, Ndërkohë policia ka dhënë detajet për këto ngjarje. Ja njoftimi i plotë i policisë: Durrës Vijon puna për parandalimin dhe goditjen...

Shkeli orën policore, 1.000.000 lekë gjobë për biznesmenin

para 4 dite - Ora news

Strukturat e Policisë së Shtetit janë të angazhuara për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Në prangat e Policisë ka rënë tre shtetas për vepra të ndryshme penale, njëri prej tyre...

Tre të arrestuar për vepra të ndryshme penale në Durrës, policia jep detajet

para 4 dite - ABC News

Tre të arrestuar për vepra të ndryshme penale në Durrës, policia jep detajet. Vijon… NJOFTIMI Durrës Vijon puna për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Bien në prangat e Policisë 3 shtetas, për...

Gjobitet 10 milionë lekë pronari i lokalit në Durrës, hapur në orarin e mbylljes

para 4 dite - Syri

Policia e Durrësit ka gjobitur me 1 milionë lekë të reja, pronarin e një lokali në Durrës, Xh.T, në lagjen nr. 3 të qytetit. Lokali u gjet hapur pas orës së ndalimit të ushtrimit të aktivitetit, marrë...

I shpallur në kërkim për lëndë narkotike dhe mbajtje armësh dhe municionesh, arrestohet 30-vjeçari në Durrës

para 4 dite - Dosja.al

23 Shkurt, 2021 9:28 Njoftimi i plotë i policisë: Durrës Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë, në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësisë...

I shpallur në kërkim për trafik droge dhe posedim të armëve shpërthyese, arrestohet 30-vjeçari nga Fushë-Kruja

para 4 dite - FaxWeb

Policia e Durrësit ka arrestuar ditën e sotme një 30-vjeçar me banim në Fushë-Krujë të shpallur në kërkim. I ndaluari është një person të theksuar kriminal, ku Gjykata e Krujës i ka dhënë masën arrest...

LAJM I FUNDIT/ Mbajti hapur lokalin pas orës 20:00, gjobitet pronari i biznesit në Durrës

para 4 dite - Dosja.al

23 Shkurt, 2021 8:54 LAJM I FUNDIT/ Mbajti hapur lokalin pas orës 20:00, gjobitet pronari i biznesit në Durrës

Kontrolle të rrepta për respektimin e masave anti Covid/ Rreth 3 mijë gjoba gjatë fundjavës

para 5 dite - Top Channel

2986 shtetas në të gjithë vendin që nuk zbatuan masat anti Covid u ndëshkuan me gjoba. 2958 shtetas u identifikuan nga policia duke lëvizur pa maskë, dhe u gjobitën me 3.000 lekë. 1 subjekt në Tiranë,...

Policia: 2,986 persona të gjobitur për shkelje të masave anti-Covid

para 5 dite - Gazeta Tema

2986 qytetarë janë gjobitur me 30 mijë Lekë të vjetra gjatë fundjavës për mos zbatimin e masave anti-Covid, 2958 prej tyre për mosvendosjen e maskës mbrojtëse. Shërbimet e Policisë Rrugore kanë ndëshkuar...

Kontrolle të rrepta për respektimin e masave anti Covid/ Rreth 3 mijë gjoba gjatë fundjavës

para 5 dite - Top Channel

2986 shtetas në të gjithë vendin që nuk zbatuan masat anti Covid u ndëshkuan me gjoba. Njoftimi i policisë: Vijojnë kontrollet e pandërprera në të gjithë vendin, për monitorimin e zbatimit të masave për...

Policia vendos 3 mijë gjoba për maskat

para 5 dite - Klan

Policia vendos 3 mijë gjoba për maskat Ndëshkohen 4 biznese dhe 24 persona për thyerjen e orës policore Policia e shtetit ka ndëshkuar me gjobë rreth 3 mijë persona përgjatë fundjavës të cilët janë konstatuar...

Nuk respektuan masat anti-COVID, policia gjobit afro 3.000 qytetarë

para 5 dite - BalkanWeb

Policia e Shtetit ka gjobitur gjatë 24 orëve të fundit, 2986 qytetarë, pasi nuk respektuan masat anti-COVID. Po ashtu në njoftim thuhet se janë gjobitur 530 drejtues mjetesh, të cilët udhëtonin pa leje...

2986 persona të gjobitur gjatë fundjavës për shkelje të masave anti-Covid

para 5 dite - Klan

2986 persona të gjobitur gjatë fundjavës për shkelje të masave anti-Covid 2986 qytetarë janë gjobitur me 30 mijë Lekë të vjetra gjatë fundjavës për mos zbatimin e masave anti-Covid, 2958 prej tyre për...

COVID-19 ka pushtuar vendin, policia ndëshkon me mijëra qytetarë për mosrespektim të masave

para 5 dite - Shekulli

Publikuar më 22.02.2021 nga Enida Vërça Policia e Shtetit vazhdon të ndëshkojë qytetarët për mosrespektim të masave anti-COVID. Uniformat blu bëjnë me dije se vetëm fundjavën që lamë pas 2986 qytetarë...

Gjobiten rreth 3 mijë qytetarë për shkeljen e masave anti-Covid

para 5 dite - Albeu

Gjatë fundjavës 2986 qytetarë janë ndëshkuar për shkeljen e masave anti-Covid ku 2958 prej tyre për mosvendosjen e maskës mbrojtëse . Gjatë fundjavës, Patrullat e Përgjithshme kanë evidentuar dhe ndëshkuar...

Gati 3 mijë qytetarë të gjobitur për maskën gjatë fundjavës

para 5 dite - Vizion Plus

Policia e Shtetit gjobiti 2.958 qytetarë pse nuk kishin vendosur maskën mbrojtëse. Nga këta, 530 shtetas u ndëshkuan teksa udhëtonin me makinë, sepse ishin brenda në mjet me njerëz me të cilët nuk kishin...

Vendi në situatë të vështirë pandemike, Policia e Shtetit ndëshkon mijëra qytetarë

para 5 dite - Bota Sot

Vijojnë kontrollet e pandërprera në të gjithë vendin, për monitorimin e zbatimit të masave për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Gjatë fundjavës, shërbimet e Policisë kanë evidentuar dhe ndëshkuar...

Nga maskat, daljet pas orës 20:00 dhe udhëtimi në makinë me persona jashtë familjes, ja sa gjoba vendosi Policia në fundjavë

para 5 dite - Panorama

Ndërkohë që numri i infektimeve me koronavirus në vend nuk po njeh ulje, edhe policia e shtetit ka intensifikuar kontrollet dhe ka shtuar gjobat për qytetarët që thyejnë rregullat dhe nuk mbajnë maskë....

Nuk zbatuan masat anti Covid, 2986 të ndëshkuar gjatë fundjavës

para 5 dite - ABC News

Vijojnë kontrollet e pandërprera në të gjithë vendin, për monitorimin e zbatimit të masave për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Gjatë fundjavës, shërbimet e Policisë kanë evidentuar dhe ndëshkuar...

Aksioni i fundjavës: 2986 persona të gjobitur për shkelje të masave anti-Covid

para 5 dite - Java News

2986 qytetarë janë gjobitur me 30 mijë Lekë të vjetra gjatë fundjavës për mos zbatimin e masave anti-Covid, 2958 prej tyre për mosvendosjen e maskës mbrojtëse. Shërbimet e Policisë Rrugore kanë ndëshkuar...

Shkelën masat anti COVID, policia ndëshkon 2 986 qytetarë gjatë fundjavës

para 5 dite - Lexo

Gjatë fundjavës, shërbimet e Policisë kanë evidentuar dhe ndëshkuar me masë administrative, 2986 shtetas që nuk zbatuan masat anticovid, 2958 prej tyre për mosvendosjen e maskës mbrojtëse. Vijojnë kontrollet...

Nuk respektuan masat anti-COVID! Policia ‘nuk mban dorën’, gjobiten plot 2986 qytetarë dhe 4 lokale

para 5 dite - Dosja.al

Gjobat per maskat 22 Shkurt, 2021 15:46 Vijojnë kontrollet e pandërprera në të gjithë vendin, për monitorimin e zbatimit të masave për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Gjatë fundjavës, shërbimet e...

Vendi në situatë të vështirë pandemike, Policia e Shtetit ndëshkon mijëra qytetarë

para 5 dite - FaxWeb

Policia e Shtetit Vijojnë kontrollet e pandërprera në të gjithë vendin, për monitorimin e zbatimit të masave për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Gjatë fundjavës, shërbimet e Policisë kanë evidentuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK