Katër shtatzëna me COVID-19 po marrin trajtim në Klinikën Gjinekologjike

para një dite - Telegrafi

Në repartin COVID në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës momentalisht janë duke u trajtuar 4 gra shtatzëna. Gjendja e tyre shëndetësore është stabile, dy prej...

Katër shtatzëna me COVID-19 po marrin trajtim në Klinikën Gjinekologjike

para një dite - Syri.net Kosova

Në repartin COVID në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës momentalisht janë duke u trajtuar 4 gra shtatzëna. Gjendja e tyre shëndetësore është stabile, dy prej...

Katër shtatzëna me COVID-19 po marrin trajtim në Klinikën Gjinekologjike

para një dite - RTK

Në repartin COVID në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës momentalisht janë duke u trajtuar 4 gra shtatzëna. Gjendja e tyre shëndetësore është stabile, dy prej...

​Katër shtatzëna me COVID-19 po marrin trajtim në Klinikën Gjinekologjike

para një dite - GazetaBlic

Në repartin COVID në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës momentalisht janë duke u trajtuar 4 gra shtatzëna. Gjendja e tyre shëndetësore është stabile, dy prej...

Katër shtatzëna me COVID-19 po trajtohen në Gjinekologji

para një dite - Koha.net

Në repartin COVID në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës janë duke u trajtuar katër shtatzëna, ka njoftuar drejtori i kësaj klinike, Jakup Ismajli. Ai ka thënë...

700 lindje më pak të fëmijëve në vitin e kaluar, nga Gjinekologjia japin detaje

para një dite - Lajmi.net

Gjithashtu shqiptarët çdoherë janë përmendur për një natalitet të rritur, ku shumica e familjeve kanë zgjedhur që të kenë më shumë se dy fëmijë, duke e bërë kështu numrin e popullatës edhe më të rritur....

Katër shtatzëna me COVID-19 po marrin trajtim në Klinikën Gjinekologjike

para një dite - Lajmi.net

Kështu ka bërë të ditur drejtori i kësaj Klinike, Jakup Ismajli i cili tha se nga janari i vitit 2021 e deri tani në këtë repart të dedikuar për COVID janë trajtuar gjithsej 21 shtatzëna. “Momentalisht...

Katër shtatzëna me COVID-19 po marrin trajtim në Klinikën Gjinekologjike

para një dite - Infokusi

Katër shtatzëna me COVID-19 po marrin trajtim në Klinikën Gjinekologjike Në repartin COVID në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës momentalisht janë duke u trajtuar...

Katër shtatzëna me COVID-19 po marrin trajtim në Klinikën Gjinekologjike

para një dite - Periskopi

Në repartin COVID në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës momentalisht janë duke u trajtuar 4 gra shtatzëna. Gjendja e tyre shëndetësore është stabile, dy prej...

700 lindje më pak të fëmijëve në vitin e kaluar në Kosovë

para një dite - Gazeta Metro

Kosova njihet si një ndër vendet me popullatën më të re. Gjithashtu shqiptarët çdoherë janë përmendur për një natalitet të rritur, ku shumica e familjeve kanë zgjedhur që të kenë më shumë se dy fëmijë,...

Katër shtatzëna me COVID-19 po marrin trajtim në Klinikën Gjinekologjike

para një dite - Gazeta Metro

Në repartin COVID në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës momentalisht janë duke u trajtuar 4 gra shtatzëna. Gjendja e tyre shëndetësore është stabile, dy prej...

Katër shtatzëna me COVID-19 po marrin trajtim në Klinikën Gjinekologjike

para një dite - KosovaPress

Në repartin COVID në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës momentalisht janë duke u trajtuar 4 gra shtatzëna. Gjendja e tyre shëndetësore është stabile, dy prej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK