Rusia kërcënoi me pasoja pas sanksioneve të BE-së

para një dite - Top Channel

Moska i konsideron si provokim sanksionet e BE-së për dënimin e Navalnit dhe deklaron se do të kundërpërgjigjet. Rusia kërcënoi me pasoja pas njoftimeve për sanksione të reja të BE-së ndaj Rusisë për shkak...

Rusia kërcënoi me pasoja pas njoftimeve për sanksione të reja nga BE

para një dite - Telegrafi

Moska i konsideron si provokim sanksionet e BE-së për dënimin e Alexey Navalnit dhe deklaron se do të kundërpërgjigjet. Rusia kërcënoi me pasoja pas njoftimeve për sanksione të reja të BE-së ndaj Rusisë...

Rusia do të hakmerret ndaj BE

para një dite - Vizion Plus

Moska i konsideron si provokim sanksionet e BE-së për dënimin e Navalnit dhe deklaron se do të kundërpërgjigjet. Rusia kërcënoi me pasoja pas njoftimeve për sanksione të reja të BE-së ndaj Rusisë për shkak...

Rusia paralajmëron se do të kundërpërgjigjet ndaj sanksioneve të BE-së

para një dite - Shekulli

Publikuar më 23.02.2021 nga Daniela Grrica Moska i konsideron si provokim sanksionet e BE-së për dënimin e Navalnit dhe deklaron se do të kundërpërgjigjet. Rusia kërcënoi me pasoja pas njoftimeve për sanksione...

Rusia nuk do t'i lërë saksionet e BE-së pa përgjigje

para një dite - DW

Moska i konsideron si provokim sanksionet e BE-së për dënimin e Navalnit dhe deklaron se do të kundërpërgjigjet. Rusia kërcënoi me pasoja pas njoftimeve për sanksione të reja të BE-së ndaj Rusisë për shkak...

Shtohen përplasjet, Rusia kërcënon BE-në pas vendimit për sanksione. Ja deklarata e fortë

para një dite - Panorama

Moska i konsideron si provokim sanksionet e BE-së për dënimin e Navalnit dhe deklaron se do të kundërpërgjigjet. Rusia kërcënoi me pasoja pas njoftimeve për sanksione të reja të BE-së ndaj Rusisë për shkak...

BE bie dakord për sanksione të reja kundër Rusisë

para një dite - Vizion Plus

Për shkak të veprimit kundër kritikut të Kremlinit Navalny, ministrat e jashtëm të BE kanë rënë dakord për sanksione të reja kundër Rusisë. Përgjegjësit përballen me ngrirjen e pasurive dhe ndalime hyrjeje...

Rusia nuk do t'i lërë saksionet e BE-së pa përgjigje

para një dite - Bota Sot

Moska i konsideron si provokim sanksionet e BE-së për dënimin e Navalnit dhe deklaron se do të kundërpërgjigjet. Rusia kërcënoi me pasoja pas njoftimeve për sanksione të reja të BE-së ndaj Rusisë për shkak...

Rusia nuk do t’i lërë saksionet e BE-së pa përgjigje

para një dite - ABC News

Moska i konsideron si provokim sanksionet e BE-së për dënimin e Navalnit dhe deklaron se do të kundërpërgjigjet. Rusia kërcënoi me pasoja pas njoftimeve për sanksione të reja të BE-së ndaj Rusisë për shkak...

BE-ja me sanksione të reja ndaj Venezuelës

para një dite - Bota Sot

Bashkimi Evropian ka vendosur të sanksionojë 19 zyrtarë të Venezuelës “me arsyetimin se ata dëmtojnë demokracinë dhe të drejtat e njeriut”. Në një deklaratë nga Këshilli i BE-së, thuhet se këta persona...

Rusia nuk do t’i lërë saksionet e BE-së pa përgjigje

para një dite - InfoShqip

Moska i konsideron si provokim sanksionet e BE-së për dënimin e Navalnit dhe deklaron se do të kundërpërgjigjet. Rusia kërcënoi me pasoja pas njoftimeve për sanksione të reja të BE-së ndaj Rusisë për shkak...

Rusia kërcënoi me pasoja pas njoftimeve për sanksione të reja nga BE

para një dite - Shenja

Moska i konsideron si provokim sanksionet e BE-së për dënimin e Alexey Navalnit dhe deklaron se do të kundërpërgjigjet. Rusia kërcënoi me pasoja pas njoftimeve për sanksione të reja të BE-së ndaj Rusisë...

Moska i konsideron provokime sanksionet nga BE: Premton se do hakmerret

para një dite - Gazeta Metro

Moska i konsideron si provokim sanksionet e BE-së për dënimin e Navalnit dhe deklaron se do të kundërpërgjigjet. Rusia kërcënoi me pasoja pas njoftimeve për sanksione të reja të BE-së ndaj Rusisë për shkak...

BE-ja me sanksione të reja ndaj Venezuelës

para një dite - BalkanWeb

Bashkimi Evropian ka vendosur të sanksionojë 19 zyrtarë të Venezuelës “me arsyetimin se ata dëmtojnë demokracinë dhe të drejtat e njeriut”. Në një deklaratë nga Këshilli i BE-së, thuhet se këta persona...

Leonid Slutsky: Sanksionet ndaj Rusisë do të marrin përgjigje

para një dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 23 Shkurt, 2021 8:48 RUSI- Rusia kërcënoi me pasoja pas njoftimeve për sanksione të reja të BE-së ndaj Rusisë për shkak të burgosjes së kritikut të Kremlinit Aleksej Navalni. Sanksionet...

BE-ja me sanksione të reja ndaj Venezuelës

para një dite - Arbresh

Bashkimi Evropian ka vendosur të sanksionojë 19 zyrtarë të Venezuelës “me arsyetimin se ata dëmtojnë demokracinë dhe të drejtat e njeriut”. Në një deklaratë nga Këshilli i BE-së, thuhet se këta persona...

BE, sanksione ndaj 4 zyrtarëve rusë

para një dite - Klan

BE, sanksione ndaj 4 zyrtarëve rusë Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian ranë dakord të vendosin sanksione ndaj katër zyrtarëve të lartë rusë si përgjigje ndaj burgosjes së kritikut të Kremlinit,...

Pritet rritja e sanksioneve të BE-së ndaj Rusisë

para një dite - Shenja

Bashkimi Evropian (BE) i cili zbaton sanksione ndaj Rusisë që nga aneksimi i paligjshëm i Krimesë, pritet që të marrë vendim të ri të sanksioneve për shkak të dënimit me burg ndaj opozitarit rus, Alexei...

Borel: Rusia po bëhet shtet autoritar, sanksione për një javë

para një dite - Koha.mk

Bruksel, 22 shkurt – Shefi i Diplomacisë së BE-së, Josep Borel, konfirmoi se Bashkimi Evropian do të vendosë sanksione të reja kundër shtetasve rus për shkak të dënimit me burg për Aleksej Navalnit, dhe...

BE sanksione ndaj katër zyrtarëve rusë

para 2 dite - Telegrafi

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian ranë dakord të vendosin sanksione ndaj katër zyrtarëve të lartë rusë si përgjigje ndaj burgosjes së kritikut të Kremlinit, Alexei Navalny. Lajmi u bë i ditur nga...

BE bie dakord për sanksione të reja kundër Rusisë, me çfarë do përballen përgjegjësit

para 2 dite - BalkanWeb

Për shkak të veprimit kundër kritikut të Kremlinit Navalny, ministrat e jashtëm të BE kanë rënë dakord për sanksione të reja kundër Rusisë. Përgjegjësit përballen me ngrirjen e pasurive dhe ndalime hyrjeje...

Gjermania nxit BE-në t’i përgatisë sanksione Rusisë shkaku i Navalnyt

para 2 dite - Koha.net

Ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Maas, ka nxitur të hënën homologët e tij në BE që t’ua japin dritën jeshile sanksioneve kundër zyrtarëve rusë, përgjegjës për burgosjen e kritikut të Kremlinit, Alexei...

Diplomatët: BE vendos sanksione të reja kundër zyrtarëve rusë për shkak të Navalny

para 2 dite - TV21

Ministrat e Jashtëm të BE-së vendosën sot për sanksione të reja, në shënjestër kundër zyrtarëve rusë përgjegjës për veprimet kundër udhëheqësit të opozitës, Alexei Navalny, thanë disa diplomatë për AFP....

Burgosja e kritikut të Putin, Alexei Navalny/ BE-ja bie dakord për vendosjen e sanksioneve ndaj Rusisë

para 2 dite - Panorama

Ministrat e jashtëm nga vendet anëtare të Bashkimit Evropian kanë ranë dakord për të vendosur sanksione kundër Rusisë, pas veprimeve ndaj kritikut të Kremlinit, Alexei Navalny. “ DW ” raporton se përgjegjësit...

BE do të imponojë sanksione ndaj Rusisë lidhur me rastin e Navalny-t

para një dite - Shenja

Kryediplomatët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian (BE) kanë ra dakord për të vendosur sanksione ndaj zyrtarëve rusë lidhur me dënimin dhe arrestimin e figurës së opozitës ruse, Alexey Navalny, transmeton...

Çështja Navalny/ BE miraton sanksione kundër Rusisë

para 2 dite - Syri.net Kosova

Ministrat e jashtëm nga vendet e BE kanë rënë dakord të vendosin sanksione të mëtejshme ndaj Rusisë lidhur me burgimin e kritikut të Kremlinit Alexei Navalny, i thanë burimet Euronews. Marrëveshja u arrit...

BE bie dakord për sanksione të reja kundër Rusisë

para 2 dite - DW

Për shkak të veprimit kundër kritikut të Kremlinit Navalny, ministrat e jashtëm të BE kanë rënë dakord për sanksione të reja kundër Rusisë. Përgjegjësit përballen me ngrirjen e pasurive dhe ndalime hyrjeje...

BE bie dakord për sanksione të reja ndaj Rusisë

para 2 dite - Bota Sot

Kërkesat e BE për lirimin e menjëhershëm të Alexei Navalny deri më tani nuk kanë pasur asnjë efekt. Ministrat e jashtëm tani po nxjerrin përfundime. Zyrtarët rusë përgjegjës për ndalimin e kritikut të...

BE sanksione ndaj katër zyrtarëve rusë

para 2 dite - Bota Sot

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian ranë dakord të vendosin sanksione ndaj katër zyrtarëve të lartë rusë si përgjigje ndaj burgosjes së kritikut të Kremlinit Aleksei Navalni. Lajmi u bë i ditur nga...

BE vendos sanksione të reja kundër zyrtarëve rusë për shkak të Navalny

para 2 dite - GazetaBlic

Ministrat e Jashtëm të BE-së vendosën sot për sanksione të reja, në shënjestër kundër zyrtarëve rusë përgjegjës për veprimet kundër udhëheqësit të opozitës Alexei Navalny, thanë disa diplomatë për AFP....

BE sanksione ndaj katër zyrtarëve rusë

para 2 dite - Zëri i Amerikës

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian ranë dakord të vendosin sanksione ndaj katër zyrtarëve të lartë rusë si përgjigje ndaj burgosjes së kritikut të Kremlinit Aleksei Navalni. Lajmi u bë i ditur nga...

Strategjia që i duhet Evropës për t’i bërë ballë Rusisë

para 2 dite - ABC News

Nga Mark Leonard, Project Syndicate Edhe pas disa dekadash pas Luftës së Ftohtë, Rusia mbetet armiku i përsosur dhe me një aftësi të pashoqe për të trazuar klasën politike në Evropë. Por intensiteti i...

BE-ja me sanksione të reja ndaj Venezuelës

para 2 dite - RTK

Bashkimi Evropian ka vendosur të sanksionojë 19 zyrtarë të Venezuelës "me arsyetimin se ata dëmtojnë demokracinë dhe të drejtat e njeriut". Bashkimi Evropian ka vendosur të sanksionojë 19 zyrtarë të Venezuelës...

Ministrat evropian mblidhen sot, sanksionet ndaj Rusisë çështje kryesore

para 2 dite - Syri.net Kosova

Ministrat e Jashtëm të vendeve të Bashkimit Evropian u mblodhën me një axhendë intensive, kryesisht për një vendim sanksionues ndaj Rusisë për shkak të arrestimit të opozitarit rus Alexei Navalny. Ministrat...

BE vë sanksione të reja kundër Moskës

para 2 dite - RTK

Ministrat e Jashtëm të BE-së japin sinjal të qartë Rusisë duke vënë sanksione të reja ndaj saj. Suedia po bën presion për të diskutuar, gjithashtu, situatën rreth sistemit të gazit të njohur “Nordstream...

Çështja Navalny/ BE miraton sanksione kundër Rusisë

para 2 dite - Syri

Ministrat e jashtëm nga vendet e BE kanë rënë dakord të vendosin sanksione të mëtejshme ndaj Rusisë lidhur me burgimin e kritikut të Kremlinit Alexei Navalny, i thanë burimet Euronews. Marrëveshja u arrit...

Ministrat e Jashtëm të BE-së mblidhen në Bruksel

para 2 dite - Shenja

Ministrat e Jashtëm të vendeve të Bashkimit Evropian u mblodhën me një axhendë intensive, kryesisht për një vendim sanksionues ndaj Rusisë për shkak të arrestimit të opozitarit rus Alexei Navalny, transmeton...

Gjermania e prerë: Të vendosen sanksione ndaj Rusisë

para 2 dite - Syri

BRUKSEL (Reuters) - Ministri i Jashtëm gjerman Heiko Maas u kërkoi homologëve të tij të BE të japin dritën jeshile për sanksionet kundër zyrtarëve rusë përgjegjës për burgosjen e kritikut të Kremlinit...

Raportet Bruksel - Rusi, Maasi thirrje ministrave të jashtëm të BE-së t’i sanksionojnë zyrtarë rusë

para 2 dite - Zeri

Ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Maas, u kërkoi homologëve të tij të Bashkimit Evropian të japin dritën jeshile për të sanksionuar zyrtarë rusë, të cilësuar përgjegjës për burgosjen e kritikut të Kremlinit,...

BE bie dakord për sanksione të reja ndaj Rusisë

para 2 dite - Tetova Sot

Kërkesat e BE për lirimin e menjëhershëm të Alexei Navalny deri më tani nuk kanë pasur asnjë efekt. Ministrat e jashtëm tani po nxjerrin përfundime. Zyrtarët rusë përgjegjës për ndalimin e kritikut të...

Raportet Bruksel-Rusi, Maas thirrje ministrave të jashtëm të BE-së të sanksionojnë zyrtarë rus

para 2 dite - Zeri

Ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Maas u kërkoi homologëve të tij të Bashkimit Europian të japin dritën jeshile për të sanksionuar zyrtarë rusë, të cilësuar përgjegjës për burgosjen e kritikut të Kremlinit,...

Ministrat evropian mblidhen sot, sanksionet ndaj Rusisë çështje kryesore

para 2 dite - Syri

Ministrat e Jashtëm të vendeve të Bashkimit Evropian u mblodhën me një axhendë intensive, kryesisht për një vendim sanksionues ndaj Rusisë për shkak të arrestimit të opozitarit rus Alexei Navalny. Ministrat...

Ministrat e Jashtëm të BE-së mblidhen në Bruksel

para 2 dite - Zhurnal

Ministrat e BE-së pritet të marrin vendim sanksionues ndaj disa zyrtarëve rusë me arsyetimin se kanë kryer shkelje të të drejtave të njeriut në arrestimin e Navalny-t dhe mbështetësve të tij. Ministrat...

Diplomatët: BE vendos sanksione të reja kundër zyrtarëve rusë për shkak të Navalny

para 2 dite - Lajmi.net

Navalny u arrestua në janar pasi u kthye nga Gjermania, ku u mjekua pas helmimit në Rusi, për të cilën ai fajësoi Kremlinin. Më 2 shkurt, një gjykatë ruse dënoi Navalny me akuzat se ai kishte shkelur dënimin...

Strategjia që i duhet Evropës për t’i bërë ballë Rusisë

para 2 dite - InfoShqip

Edhe pas disa dekadash pas Luftës së Ftohtë, Rusia mbetet armiku i përsosur dhe me një aftësi të pashoqe për të trazuar klasën politike në Evropë. Por intensiteti i debateve dhe emocioneve evropiane në...

BE diskuton sanksionet për Rusinë

para 2 dite - Klan

BE diskuton sanksionet për Rusinë Borrell: Rusia po ndjek qasje konfrontuese ndaj Europës Marrëdhëniet e tensionuara midis Bashkimit Europian dhe Rusisë kryesojnë axhendën e takimit të ministrave të Jashtëm...

Diplomatët: BE vendos sanksione të reja kundër zyrtarëve rusë për shkak të Navalny

para 2 dite - Arbresh

Ministrat e Jashtëm të BE-së vendosën sot për sanksione të reja, në shënjestër kundër zyrtarëve rusë përgjegjës për veprimet kundër udhëheqësit të opozitës Alexei Navalny, thanë disa diplomatë për AFP....

Burgosja e liderit opozitar Alexei Navalny/ BE-ja bie dakord për vendosjen e sanksioneve ndaj Rusisë

para 2 dite - Dosja.al

Alexei Navalny 22 Shkurt, 2021 18:06 EVROPË -Ministrat e jashtëm nga vendet anëtare të Bashkimit Evropian kanë ranë dakord për të vendosur sanksione kundër Rusisë, pas veprimeve ndaj kritikut të Kremlinit...

BE-ja planifikon sanksione të reja ndaj Rusisë, Moska paralajmëron përgjigje adekuate

para 2 dite - Koha.mk

Bruksel, 22 shkurt – Ministrat e punëve të jashtme të Bashkimit Evropian do të debatojnë për masat e reja kufizuese kundër Rusisë pasi një vendim i ri iu dha liderit të opozitës ruse Aleksei Navalni. Diplomatët...

Pas burgosjes së Alexei Navanyt, ministrat e BE-së pritet të diskutojnë për vendosjen e sanksioneve ndaj Rusisë

para 2 dite - Telegrafi

Ministrat e Punëve të Jashtme të Bashkimit Evropian gjatë një takimi në Bruksel pritet të diskutojnë për vendosjen e sanksioneve të reja ndaj Rusisë, pas burgosjes së disidentit Alexei Navalny. Sipas medieve...

Burgosja e Navalny-t pritet t’i kushtojë Rusisë, ministrat e BE-së do të diskutojnë për vendosjen e sanksioneve

para 2 dite - BalkanWeb

Ministrat e Punëve të Jashtme të Bashkimit Evropian gjatë një takimi në Bruksel pritet të diskutojnë për vendosjen e sanksioneve të reja ndaj Rusisë, pas burgosjes së disidentit Alexei Navalny. Sipas medieve...

BE sanksionon sërish zyrtarët rusë, ende kundërshtojnë arrestimin e Navalny

para 2 dite - Gazeta Metro

Ministrat e Jashtëm të BE-së vendosën sot për sanksione të reja, në shënjestër kundër zyrtarëve rusë përgjegjës për veprimet kundër udhëheqësit të opozitës Alexei Navalny, thanë disa diplomatë për AFP....

BE u vendos sanksione të reja zyrtarëve rusë për shkak të Navalnyt

para 2 dite - Periskopi

Ministrat e Jashtëm të BE-së vendosën sot për sanksione të reja, në shënjestër kundër zyrtarëve rusë përgjegjës për veprimet kundër udhëheqësit të opozitës Alexei Navalny, thanë disa diplomatë për AFP....

Heiko Maas: BE të vendosë sanksione shtesë ndaj Rusisë

para 2 dite - Klan Kosova

Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Heiko Mass, ka kërkuar nga homologët e tij të Bashkimit Evropian, që të japin dritën jeshile për vendosjen e sanksioneve shtesë ndaj Rusisë. Mass e ka ngritur këtë çështje...

BE: Sanksione të reja ndaj Rusisë mbi çështjen Navalny

para 2 dite - Gazeta Tema

Ministrat e jashtëm të BE-së do takohen sot në Bruksel ku pritet të aktivizojnë masa të reja kufizuese kundër Rusisë pas dënimit të opozitarit, Alexei Navalny. Nëse arrihet një marrëveshje në parim, siç...

Strategjia që i duhet Evropës për t’i bërë ballë Rusisë

para 2 dite - Zyrtare

Edhe pas disa dekadash pas Luftës së Ftohtë, Rusia mbetet armiku i përsosur dhe me një aftësi të pashoqe për të trazuar klasën politike në Evropë. Por intensiteti i debateve dhe emocioneve evropiane në...

Ministrat e Jashtëm të BE-së mblidhen në Bruksel

para 2 dite - RTK

Ministrat e BE-së pritet të marrin vendim sanksionues ndaj disa zyrtarëve rusë me arsyetimin se kanë kryer shkelje të të drejtave të njeriut në arrestimin e Navalny-t dhe mbështetësve të tij. Ministrat...

Diplomatët: BE vendos sanksione të reja kundër zyrtarëve rusë për shkak të Navalny

para 2 dite - KosovaPress

Ministrat e Jashtëm të BE-së vendosën sot për sanksione të reja, në shënjestër kundër zyrtarëve rusë përgjegjës për veprimet kundër udhëheqësit të opozitës Alexei Navalny, thanë disa diplomatë për AFP....

‘Prapa skenave të protestës’ – si hetuesit rusë po e luftojnë lëvizjen opozitare të Alexei Navalnyt në rrjete sociale?

para 2 dite - Telegrafi

Zyrtarët dhe avokatët e Kremlinit për vite me radhë kanë akuzuar në medie Alexei Navalnyn dhe aktivistët e tij për rekrutim të qëllimshëm të të miturve për protesta kundër qeverisë. Këto akuza janë kryesisht...

BE duhet të jetë e bashkuar dhe e vendosur kundër Rusisë – “Rrugët diplomatike janë refuzuar”

para 2 dite - Scan TV

Rusia duhet të ndeshet me një kundërveprim “të bashkuar dhe të vendosur” mbi burgosjen e liderit të opozitës Alexei Navalny, shefi i punëve të jashtme të BE, Josep Borrell, ka thënë përpara diskutimeve...

BE: Gjermania kërkon sanksione ndaj Rusisë për arrestimin e Alexei Navalny

para 2 dite - Dosja.al

Heiko Mass 22 Shkurt, 2021 13:05 BRUKSEL – Ministrat e jashtëm nga vendet anëtare të BE u takuan në Bruksel të hënën në mëngjes për të diskutuar mundësinë e miratimit të sanksioneve të mëtejshme kundër...

Kryediplomati gjerman: BE-ja të vendosë sanksione shtesë ndaj Rusisë

para 2 dite - Epoka e Re

Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Heiko Mass, ka kërkuar nga homologët e tij të Bashkimit Evropian (BE), që të japin dritën jeshile për vendosjen e sanksioneve shtesë ndaj Rusisë. Mass e ka ngritur këtë...

Rusisë i shtrëngohet laku/ Vjena kërkon sanksione për shkak të Navalnyt

para 3 dite - Top Channel

Ministri i Jashtëm austriak Alexander Schallenberg pret që Bashkimi Evropian të miratojë sanksione të reja kundër Rusisë, për shkak të rastit të kritikut të Kremlinit, Aleksei Navalny. Një hap i tillë...

BE-ja me sanksione të reja kundër Rusisë

para 3 dite - TV21

Ministri austriak i Punëve të Jashtme, Alexander Schallenberg pret që Bashkimi Evropian të miratojë sanksione të reja kundër Rusisë, për shkak të rastit të kritikut të Kremlinit, Aleksei Navalny. Një hap...

Sanksionet e reja nga BE-ja kundër Rusisë, Austria pret mbështetje

para 3 dite - Telegrafi

Ministri austriak i Punëve të Jashtme, Alexander Schallenberg pret që Bashkimi Evropian të miratojë sanksione të reja kundër Rusisë, për shkak të rastit të kritikut të Kremlinit, Aleksei Navalny. Një hap...

Austria pret mbështetje për sanksione të reja të BE-së kundër Rusisë

para 3 dite - Portalb

Ministri i Jashtëm austriak Alexander Schallenberg pret që Bashkimi Evropian të miratojë sanksione të reja kundër Rusisë, për shkak të rastit të kritikut të Kremlinit, Aleksei Navalny, transmeton dpa,...

Austria pret mbështetje për sanksione të reja të BE-së kundër Rusisë

para 3 dite - Bota Sot

Ministri i Jashtëm austriak Alexander Schallenberg pret që Bashkimi Evropian të miratojë sanksione të reja kundër Rusisë, për shkak të rastit të kritikut të Kremlinit, Aleksei Navalny, transmeton dpa....

Austria pret mbështetje për sanksione të reja të BE-së kundër Rusisë

para 3 dite - Kallxo

Ministri i Jashtëm austriak Alexander Schallenberg pret që Bashkimi Evropian të miratojë sanksione të reja kundër Rusisë, për shkak të rastit të kritikut të Kremlinit, Aleksei Navalny, transmeton dpa....

Austria pret mbështetje për sanksione të reja të BE-së kundër Rusisë

para 3 dite - RTK

Ministri i Jashtëm austriak Alexander Schallenberg pret që Bashkimi Evropian të miratojë sanksione të reja kundër Rusisë, për shkak të rastit të kritikut të Kremlinit, Aleksei Navalny, transmeton dpa....

Austria pret mbështetje për sanksione të reja të BE-së kundër Rusisë

para 3 dite - GazetaBlic

Ministri i Jashtëm austriak Alexander Schallenberg pret që Bashkimi Evropian të miratojë sanksione të reja kundër Rusisë, për shkak të rastit të kritikut të Kremlinit, Aleksei Navalny, transmeton dpa....

Austria pret mbështetje për sanksione të reja të BE-së kundër Rusisë

para 3 dite - Bota Sot

Ministri i Jashtëm austriak Alexander Schallenberg pret që Bashkimi Evropian të miratojë sanksione të reja kundër Rusisë, për shkak të rastit të kritikut të Kremlinit, Aleksei Navalny, transmeton dpa....

Austria pret mbështetje për sanksione të reja të BE-së kundër Rusisë

para 3 dite - Zeri

Ministri i Jashtëm austriak Alexander Schallenberg pret që Bashkimi Evropian të miratojë sanksione të reja kundër Rusisë, për shkak të rastit të kritikut të Kremlinit, Aleksei Navalny, transmeton dpa....

Arrestimi i kreut të opozitës ruse Navaly/ Gjykata në Moskë lë në fuqi dënimin për 3 vjet burg

para 3 dite - Dosja.al

ALexey Navalny 21 Shkurt, 2021 15:23 MOSKË – Një gjykatë në Rusi ka hedhur poshtë një apel për dënimin e liderit të opozitës Alexey Navalny, duke lënë në fuqi vendimin që ai të kalojë më shumë se dy vjet...

Austria pret mbështetje për sanksione të reja të BE-së kundër Rusisë

para 3 dite - Evropa e Lirë

Ministri i Jashtëm austriak Alexander Schallenberg pret që Bashkimi Evropian të miratojë sanksione të reja kundër Rusisë, për shkak të rastit të kritikut të Kremlinit, Aleksei Navalny, transmeton dpa....

Austria pret mbështetje për sanksione të reja të BE-së kundër Rusisë

para 3 dite - Epoka e Re

Ministri i Jashtëm austriak, Alexander Schallenberg, ka thënë se pret që Bashkimi Evropian (BE) të miratojë sanksione të reja kundër Rusisë, për shkak të rastit të kritikut të Kremlinit, Aleksei Navalny,...

Austria pret mbështetje për sanksione të reja të BE-së kundër Rusisë

para 3 dite - Lajm

Ministri i Jashtëm austriak Alexander Schallenberg pret që Bashkimi Evropian të miratojë sanksione të reja kundër Rusisë, për shkak të rastit të kritikut të Kremlinit, Aleksei Navalny, transmeton dpa....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK