Së shpejti llogaria juaj do të mbyllet në WhatsApp nëse nuk e pranoni këtë

para një dite - Ina

Përdoruesit e WhatsApp të cilët nuk pranojnë termat dhe kushtet e azhurnuara deri në 15 maj nuk do të jenë në gjendje të marrin ose dërgojnë mesazhe derisa ta bëjnë këtë. Llogaria e tyre do të renditet...

WhatsApp, masa drastike ndaj përdoruesve të cilët nuk pranojnë termat dhe kushtet e reja të shërbimit

para një dite - Portalb

Përdoruesit e WhatsApp të cilët nuk pranojnë termat dhe kushtet e reja të përdorimit të aplikacionit deri më 15 Maj nuk do të marrin e as dërgojnë mesazhe, shkruan Pcworld.al . Llogaritë e tyre do të shfaqen...

“WhatsApp” paralajmëron përdoruesit: Kush nuk pranon kushtet e reja do t’i fshihet llogaria

para një dite - FaxWeb

Përdoruesit e “WhatsApp” të cilët nuk pranojnë termat dhe kushtet e përditësuara deri më datën 15 maj, nuk do të jenë në gjendje të marrin ose dërgojnë mesazhe derisa ta bëjnë këtë, ndërsa thirrjet dhe...

WhatsApp me masa të rrepta për përdoruesit, për politikën e re të privatësi

para një dite - Flaka

Përdoruesit e WhatsApp që nuk bien dakord me politikën e përditësuar të privatësisë të shërbimit në pronësi të Facebook përballen me mundësinë e humbjes së mundësisë për të dërguar ose pranuar mesazhe...

WhatsApp masa drastike ndaj përdoruesve të cilët nuk pranojnë termat dhe kushtet e reja të shërbimit

para një dite - Portalb

Përdoruesit e WhatsApp të cilët nuk pranojnë termat dhe kushtet e reja të përdorimit të aplikacionit deri më 15 Maj nuk do të marrin e as dërgojnë mesazhe, transmeton PCWorld Albanian . Llogaritë e tyre...

Së shpejti llogaria juaj do të mbyllet në WhatsApp nëse nuk e pranoni këtë

para një dite - Bota Sot

Përdoruesit e WhatsApp të cilët nuk pranojnë termat dhe kushtet e azhurnuara deri në 15 maj nuk do të jenë në gjendje të marrin ose dërgojnë mesazhe derisa ta bëjnë këtë. Llogaria e tyre do të renditet...

Së shpejti llogaria juaj do të mbyllet në WhatsApp nëse nuk e pranoni këtë

para një dite - Lajmi.net

Llogaria e tyre do të renditet si “joaktive” dhe llogaritë joaktive mund të fshihen pas 120 ditësh. Thirrjet dhe njoftimet do të funksionojnë ende për “një kohë të shkurtër” por sipas TechCrunch, ndoshta...

WhatsApp “kërcënon”: Nëse nuk pranoni kushtet tona të reja pas 15 majit nuk do të dërgoni dot mesazhe

para 2 dite - Ora news

Përdoruesit e WhatsApp të cilët nuk pranojnë termat dhe kushtet e azhurnuara deri në 15 maj nuk do të jenë në gjendje të marrin ose dërgojnë mesazhe derisa ta bëjnë këtë. Llogaria e tyre do të renditet...

WhatsApp masa drastike ndaj përdoruesve të cilët nuk pranojnë termat dhe kushtet e reja të shërbimit

para 2 dite - Bota Sot

Përdoruesit e WhatsApp të cilët nuk pranojnë termat dhe kushtet e reja të përdorimit të aplikacionit deri më 15 Maj nuk do të marrin e as dërgojnë mesazhe. Llogaritë e tyre do të shfaqen si “jo-aktive”....

WhatsApp do të bllokojë përdoruesit që nuk pranojnë kushtet e përdorimit

para 2 dite - Top Channel

Përdoruesit e WhatsApp që nuk pranojnë termat dhe kushtet e përditësuara deri në 15 maj nuk do të jenë në gjendje të marrin ose dërgojnë mesazhe. Llogaria e tyre do të renditet si “joaktive”. Llogaritë...

WhatsApp shpjegon se çfarë do ndodhë nëse nuk pranoni politikën e re të privatësisë

para 2 dite - Gazeta Tema

WhatsApp ka detajuar se çfarë do të ndodhë me përdoruesit që nuk pranojnë politikën e tij të re të privatësisë. Duke filluar nga 15 maj, funksionaliteti i tij do të bëhet më i kufizuar dhe përdoruesit...

WhatsApp shpjegon se çfarë do ndodhë nëse nuk pranoni politikën e re të privatësisë

para 2 dite - Klan

WhatsApp shpjegon se çfarë do ndodhë nëse nuk pranoni politikën e re të privatësisë WhatsApp ka detajuar se çfarë do të ndodhë me përdoruesit që nuk pranojnë politikën e tij të re të privatësisë. Duke...

“Duke filluar nga 15 maji do të…”, WhatsApp: Ja çfarë do ndodhë nëse nuk pranoni politikën e re të privatësisë

para 2 dite - Java News

WhatsApp ka detajuar se çfarë do të ndodhë me përdoruesit që nuk pranojnë politikën e tij të re të privatësisë. Duke filluar nga 15 maj, funksionaliteti i tij do të bëhet më i kufizuar dhe përdoruesit...

“Duke filluar nga 16 maji do të…”, WhatsApp: Ja çfarë do ndodhë nëse nuk pranoni politikën e re të privatësisë

para 2 dite - Java News

WhatsApp ka detajuar se çfarë do të ndodhë me përdoruesit që nuk pranojnë politikën e tij të re të privatësisë. Duke filluar nga 15 maj, funksionaliteti i tij do të bëhet më i kufizuar dhe përdoruesit...

WhatsApp shpjegon se çfarë do ndodhë nëse nuk pranoni politikën e re të privatësisë

para 2 dite - Lexo

WhatsApp ka detajuar se çfarë do të ndodhë me përdoruesit që nuk pranojnë politikën e tij të re të privatësisë. Duke filluar nga 15 maj, funksionaliteti i tij do të bëhet më i kufizuar dhe përdoruesit...

WhatsApp me masa të rrepta për përdoruesit, për politikën e re të privatësi

para 2 dite - RTK

Përdoruesit e WhatsApp që nuk bien dakord me politikën e përditësuar të privatësisë të shërbimit në pronësi të Facebook përballen me mundësinë e humbjes së mundësisë për të dërguar ose pranuar mesazhe...

Paralajmërimi i WhatsApp për përdoruesit që nuk pajtohen me politikën e re të privatësisë

para 3 dite - OraInfo

WhatsApp me masa të rrepta për përdoruesit që nuk pajtohen me politikën e re të privatësisë. Përdoruesit e WhatsApp që nuk bien dakord me politikën e përditësuar të privatësisë të shërbimit në pronësi...

WhatsApp me masa të rrepta për përdoruesit që nuk pajtohen me politikën e re të privatësisë

para 3 dite - Telegrafi

Përdoruesit e WhatsApp që nuk bien dakord me politikën e përditësuar të privatësisë të shërbimit në pronësi të Facebook përballen me mundësinë e humbjes së mundësisë për të dërguar ose pranuar mesazhe...

WhatsApp me masa të rrepta për përdoruesit që nuk pajtohen me politikën e re të privatësisë

para 3 dite - Bota Sot

Përdoruesit e WhatsApp që nuk bien dakord me politikën e përditësuar të privatësisë të shërbimit në pronësi të Facebook përballen me mundësinë e humbjes së mundësisë për të dërguar ose pranuar mesazhe...

Përpjekja e radhës nga Whatsapp-i

para 4 dite - in7

Whatsapp-i ndërmerr përpjekjen e radhës për të bindur përdoruesit për kushtet e privatësisë duke filluar me shfaqjen e një alarmi mesazhesh brenda aplikacionit. Agjensia e lajmeve, BBC, shkruan se përmes...

Data kur hyjnë në fuqi kushtet e reja të privatësisë, WhatsApp tenton të bindë përdoruesit t’i pranojnë

para 5 dite - Koha.mk

Përpjekja e parë e WhatsApp për t’i bërë përdoruesit që të pranojnë rregullat, nuk rezultoi e suksesshme. Kjo pasi përdoruesit refuzuan t’i pranonin dhe shkarkuan nëpër celularët e tyre aplikacione të...

Data kur hyjnë në fuqi kushtet e reja të privatësisë, WhatsApp tenton të bindë përdoruesit t’i pranojnë

para 5 dite - NOA

Përpjekja e parë e WhatsApp për t’i bërë përdoruesit që të pranojnë rregullat, nuk rezultoi e suksesshme. Kjo pasi përdoruesit refuzuan t’i pranonin dhe shkarkuan nëpër celularët e tyre aplikacione të...

WhatsApp tenton sërish të bindë përdoruesit të pranojnë kushtet e reja të privatësisë

para 5 dite - Klan

WhatsApp tenton sërish të bindë përdoruesit të pranojnë kushtet e reja të privatësisë Aplikacioni më popullor i mesazheve WhatsApp po tenton përsëri që t’i bëjë përdoruesit të pranojnë kushtet e reja të...

WhatsApp vazhdon të prezantojë rregulla të diskutueshme

para 5 dite - Syri.net Kosova

Facebook po përpiqet në çdo mënyrë të rikthejë besimin e përdoruesve, të cilin ata vetë e shkelën kur vendosin kushte të reja të privatësisë për përdorimin e aplikacionit WhatsApp. Muajin e kaluar, përdoruesit...

WhatsApp do të përditësojë politikat e privatësisë pavarësisht reagimeve

para 5 dite - Zhurnal

Platforma e bisedave WhatsApp ka bërë të ditur se do të vazhdoj të kryejë përditësimet e politikave të privatësisë. Sipas WhatsAPP, përditësimet do të bëhen duke lejuar përdoruesit që të lexojnë “me hapat...

Shkaktoi reagim të ashpër, rikthehet politika e re e privatësisë së WhatsApp pa asnjë ndryshim

para 5 dite - Bota Sot

WhatsApp ka planifikuar të ri-prezantojë politikën e re të privatësisë e cila nxiti një reagim të ashpër dhe masiv nga përdoruesit kundër aplikacionit duke larguar shumë prej tyre drejt platformave rivale....

WhatsApp do të përditësojë politikat e privatësisë pavarësisht reagimeve

para 5 dite - Koha.net

Platforma e bisedave WhatsApp ka bërë të ditur se do të vazhdoj të kryejë përditësimet e politikave të privatësisë. Sipas WhatsAPP, përditësimet do të bëhen duke lejuar përdoruesit që të lexojnë “me hapat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK