Arrestohen një burrë dhe një grua nën dyshimin për prostitucion

para një jave - Insajderi

Dy persona janë arrestuar në një motel të Mitrovicës, nën dyshimin për prostitucion, njofton Insajderi. Policia bën të ditur se arrestimi i tyre është bërë me datë 19 shkurt 2021, rreth orës 14:00. Të...

E bëri gruan për spital – arrestohet prishtinasi

para një jave - Syri.net Kosova

Një person është arrestuar në Prishtinë, i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Kjo ka ndodhur për shkak të një mosmarrëveshje që kanë pasur çifti, gjatë ditës së djeshme. Viktima femër...

Kapen në një motel në Mitrovicë dy persona që po merreshin me prostitucion

para një jave - Syri.net Kosova

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë pasi që janë kapur nga Policia duke u marrë me prostitucion. Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh. Ngjarja ka ndodhur të premten rreth...

Arrestohet një person në Gjakovë, detyroi një femër të merret me prostitucion

para një jave - Telegrafi

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Gjakovë, i dyshuar për veprën penale “Mundësim Detyrim në Prostitucion”. Policia njofton se rasti ka ndodhur në ‘Motel Fontana’, transmeton Telegrafi....

Sulmohet fizikisht një person në Fushë Kosovë

para një jave - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht një person tjetër. Sipas raportit 24 orësh të policisë, thuhet se ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 14:30 në fshatin Grabovc i ulët, në Fushë Kosovë....

Arrestohet i dyshuari që rrëmbeu një grua në Istog

para një jave - Insajderi

Është arrestuar i dyshuari i cili ditë më parë kishte rrëmbyer një grua në fshatin Drejë të Istogut, njofton Insajderi. Sipas policisë, tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar vetura dhe armatim. “Lidhur...

Rrëmbeu një femër në Istog, policia arreston të dyshuarin

para një jave - Syri.net Kosova

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Istog, pasi që i njëjti kishte rrëmbyer një femër para dy ditësh. Policia bën të ditur se nga i dyshuari janë konfiskuar edhe një veturë e disa...

E mitura që bashkëjetonte me një burrë dërgohet në QKUK në gjendje të rëndë shëndetësore

para një jave - Syri.net Kosova

Një e mitur nga Vitia është duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore,. Lidhur me rastin është arrestuar bashkëshorti i saj, i cili është dërguar...

Arrestohet një person në Gjakovë, detyroi një femër të merret me prostitucion

para një jave - Syri.net Kosova

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Gjakovë, i dyshuar për veprën penale “Mundësim Detyrim në Prostitucion”. Policia njofton se rasti ka ndodhur në ‘Motel Fontana’. “Është arrestuar...

Sulmohet fizikisht një person në Fushë Kosovë

para një jave - Syri.net Kosova

Një person është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht një person tjetër. Sipas raportit 24 orësh të policisë, thuhet se ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 14:30 në fshatin Grabovc i ulët, në Fushë Kosovë....

Rrëmbeu një femër para dy ditësh në Istog, policia arreston të dyshuarin

para një jave - Telegrafi

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Istog, pasi që i njëjti kishte rrëmbyer një femër para dy ditësh. Policia bën të ditur se nga i dyshuari janë konfiskuar edhe një veturë e disa...

Rrëmbeu një femër në Istog, policia arreston të dyshuarin

para një jave - Klan Kosova

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një person në Istog, pasi që i njëjti kishte rrëmbyer një femër para dy ditësh. Në raportin e policisë thuhet se nga i dyshuari janë konfiskuar edhe një veturë...

Burrin sulmon fizikisht gruan në Prishtinë

para një jave - Telegrafi

Një person është arrestuar i cili pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Sipas raportit të policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 04:45, në Prishtinë....

Kapen në një motel në Mitrovicë dy persona që po merreshin me prostitucion

para një jave - Bota Sot

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë pasi që janë kapur nga Policia duke u marrë me prostitucion. Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh. Ngjarja ka ndodhur të premten rreth...

Arrestohet një person, detyroi një femër të merret me prostitucion

para një jave - RTK

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Gjakovë, i dyshuar për veprën penale “Mundësim Detyrim në Prostitucion”. Policia njofton se rasti ka ndodhur në ‘Motel Fontana’. “Është arrestuar...

Sulmohet fizikisht një person në Fushë Kosovë

para një jave - Bota Sot

Një person është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht një person tjetër. Sipas raportit 24 orësh të policisë, thuhet se ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 14:30 në fshatin Grabovc i ulët, në Fushë Kosovë....

Një e mitur në gjendje të rëndë në QKUK, arrestohet personi me të cilin bashkëjetonte

para një jave - Zeri

Qendra Klinike Universitare e Kosovës ka raportuar se një femër e mitur është në gjendje të rëndë shëndetësore. Policia thekson se vajza ka bashkëjetuar me personin nën moshën 16-vjeçare, raporton “Zeri.info”....

E mitura që bashkëjetonte me një burrë dërgohet në QKUK në gjendje të rëndë shëndetësore

para një jave - Kallxo

Një viktimë/vajzë e mitur është duke u trajtuar në gjendje të rëndë shëndetësore në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Policia ka njoftuar se e njëjta ka qenë duke bashkëjetuar me një person të dyshuar....

Arrestohet një person në Gjakovë, dyshohet për detyrim në prostitucion të viktimës femër

para një jave - GazetaBlic

Është arrestuar një person i dyshimtë në Gjakovë, pasi që i njëjti dyshohet për “Mundësim, Detyrim në Prostitucion” të viktimës femër. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar...

Burrin sulmon fizikisht gruan në Prishtinë

para një jave - Bota Sot

Një person është arrestuar i cili pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Sipas raportit të policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 04:45, në Prishtinë....

Viti: Bashkëjetoi me vajzën e mitur të cilën e rrahu derisa e bëri për spital

para një jave - Bota Sot

Nga Qendra Klinike Universitare e Kosovës është raportuar se një viktimë femër e mitur është duke u trajtuar në gjendje të rëndë shëndetësore. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari, bashkëshorti...

Arrestohet Behar Shala, personi që rrëmbeu ish-gruan e tij në Istog

para një jave - Indeks online

Policia e Kosovës ka arrestuar Behar Shalën, personin e dyshuar për kryerjen e rrëmbimit të ish-gruas së tij pak ditë më parë në fshatin Drejë të Istogut. Bashkë me të dyshuarin Shala ishte edhe gruaja...

E mitura nën 16 vjeç në gjendje të rëndë shtrihet në QKUK, u rrah nga burri i saj

para një jave - Indeks online

Në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës është raportuar për bashkësi jashtëmartesore me personin nën 16 vjeç. Një femër e mitur nga Vitia, është duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës...

Tre persona në Mitrovicë e Gjakovë arrestohen për prostitucion

para një jave - Koha.net

Tre persona janë arrestuar për prostitucion në Mitrovicë dhe në Gjakovë. Sipas njoftimit nga Policia, një grua dhe një burrë janë arrestuar në Mitrovicë, përkatësisht në motel Flamengo, nën dyshimin e...

Rrahu gruan e tij në Prishtinë, policia i gjen armë dhe e arreston

para një jave - GazetaBlic

Policia ka arrestuar një person pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa gjatë trajtimit të rastit është gjetur...

Kapen në një motel në Mitrovicë dy persona që po merreshin me prostitucion

para një jave - Infokusi

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë pasi që janë kapur nga Policia duke u marrë me prostitucion. Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh, shkruan Gazeta Infokus. Ngjarja ka...

Rrahu gruan, arrestohet dhe i konfiskohet pistoleta

para një jave - Infokusi

Një burrë pasi kishte rrahuar gruan e tij është arrestuar dhe i është konfiskuar një pistoletë me 5 fishekë e cila iu gjet gajtë bastisjes, shkruan Gazeta inFokus. I dyshuari është dërguar në mbajtje me...

Arrestohet i dyshuari në Gjakovë, nën dyshimin për detyrim në prostitucion të viktimës femër

para një jave - Lajmi.net

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti raportohet të ketë ndodhur në ‘Motel Fontana’ në Gjakovë’. /Lajmi.net/

Viti: Bashkëjetoi me vajzën e mitur të cilën e rrahu derisa e bëri për spital

para një jave - Lajmi.net

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari, bashkëshorti i saj dhe me vendim të prokurorit, i njëjti është dërguar në mbajtje. Në detajet e dhëna nga Policia e Kosovës u theksua se personi i dyshuar ishte...

Rrëmbeu një femër para dy ditësh në Istog, policia arreston të dyshuarin

para një jave - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Istog, pasi që i njëjti kishte rrëmbyer një femër para dy ditësh. Policia bën të ditur se nga i dyshuari janë konfiskuar edhe një veturë e disa...

E mitura që bashkëjetonte me një burrë dërgohet në QKUK në gjendje të rëndë shëndetësore

para një jave - Periskopi

Një e mitur nga Vitia është duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore. Lidhur me rastin është arrestuar bashkëshorti i saj, i cili është dërguar...

E mitura që bashkëjetonte me një burrë dërgohet në QKUK në gjendje të rëndë shëndetësore

para një jave - Ekonomia Online

Një e mitur nga Vitia është duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore, raporton Express. Lidhur me rastin është arrestuar bashkëshorti i saj,...

E mitura dërgohet në gjendje të rëndë në QKUK, policia arreston bashkëshortin e saj

para një jave - Revista Kosovarja

Një e mitur është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për shkak të përkeqësimit të gjendjes shëndetësore. Policia njofton në raportin 24-orësh se për këtë rast është arrestuar bashkëshorti...

Arrestohet një i dyshuar në një motel në Gjakovë, nën dyshimin për detyrim në prostitucion të viktimës femër

para një jave - Gazeta Metro

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është arrestuar një person i dyshimtë në Gjakovë, pasi që i njëjti dyshohet për “Mundësim, Detyrim në Prostitucion” të viktimës femër, shkruan Gazeta Metro. Me vendim...

Viti: Bashkëjetoi me vajzën e mitur të cilën e rrahu derisa e bëri për spital

para një jave - Periskopi

Nga Qendra Klinike Universitare e Kosovës është raportuar se një viktimë femër e mitur është duke u trajtuar në gjendje të rëndë shëndetësore. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari, bashkëshorti...

Viti: Bashkëjetoi me vajzën e mitur të cilën e rrahu derisa e bëri për spital

para një jave - Gazeta Metro

Nga Qendra Klinike Universitare e Kosovës është raportuar se një viktimë femër e mitur është duke u trajtuar në gjendje të rëndë shëndetësore, transmeton Gazeta Metro. Lidhur me rastin është arrestuar...

Burri rrah gruan në Fushë Kosovë, ik nga shtëpia

para një jave - Syri.net Kosova

Një femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj me të cilin kanë mosmarrëveshje, ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj. Viktima ka pranuar tretman mjekësor në QMF-Fushë Kosovë, ndërsa i dyshuari ende...

Burri rrah gruan në Fushë Kosovë, ik nga shtëpia

para një jave - Klan Kosova

Një femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj me të cilin kanë mosmarrëveshje, ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj. Viktima ka pranuar tretman mjekësor në QMF-Fushë Kosovë, ndërsa i dyshuari ende...

Burri rrah gruan në Fushë Kosovë, ik nga shtëpia

para një jave - RTK

Një femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj me të cilin kanë mosmarrëveshje, ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj. Viktima ka pranuar tretman mjekësor në QMF-Fushë Kosovë, ndërsa i dyshuari ende...

Tri raste të dhunës në familje gjatë ditës së djeshme në Kosovë

para një jave - Koha.net

Gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë janë raportuar tri raste të dhunës brenda familjes nëpër komuna të ndryshme. Në Prishtinë, pas një mosmarrëveshje mes çiftit, bashkëshorti ka ushtruar dhunë në familje....

Burri bën për spital gruan në Fushë Kosovë

para një jave - Infokusi

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i dhunës në familje është regjistruar në komunën e Fushë Kosovës, shkruan Gazeta Infokus. Një grua ka raportuar në polici se burri ka ushtruar dhunë fizike ndaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK