Policia jep detaje për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

para 7 dite - Syri.net Kosova

Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, është rrahur dje nga rreth 30 persona, teksa po dilte nga shkolla në Llapnasellë të Graçanicës. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, përmes raportit...

Policia jep detaje për rastin e rrahjes së djalit të Nenad Rashiqit

para 7 dite - Telegrafi

Policia e Kosovës ka dhënë detaje në raportin 24 orësh rreth rastit të rrahjes së djalit të politikanit, Nenad Rashiq. Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur në oborrin e shkollës “Miladin Mitiq”, në...

Policia jep detaje për rrahjen e djalit të politikanit Nenad Rashiqit

para 7 dite - Insajderi

Djali i Nenad Rashiq, politikanit serb në Kosovë dhe ish-ministrit në Qeverinë Kurti, është sulmuar fizikisht të hënën nga rreth 30 persona, teksa po dilte nga shkolla, njofton Insajderi. E gjithë ngjarja...

Arrestohen 7 persona të dyshuar për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

para 7 dite - Ina

Dje u raportua në media se është rrahur brutalisht djali i politikanit të moderuar serb Nenad Rashiq, në oborrin e shkollës “Miladin Mitic” në Graqanicë, shkruan Gazeta inFokus. Ndërkohë që në raportin...

Policia e Kosovës jep detajet për rrahjen e djalit të Nenad Rashiq

para 7 dite - GazetaBlic

Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, është rrahur dje nga rreth 30 persona, teksa po dilte nga shkolla në Llapnasellë të Graçanicës. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, përmes raportit...

Policia jep detaje për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

para 7 dite - Lajmi.net

Sipas policisë, si pasojë e rrahjes, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Graçanicës. Për këtë rast, deri tash janë arrestuar shtatë të dyshuar. “Shkolla...

Arrestohen 7 persona të dyshuar për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

para 7 dite - Infokusi

Dje u raportua në media se është rrahur brutalisht djali i politikanit të moderuar serb Nenad Rashiq, në oborrin e shkollës “Miladin Mitic” në Graqanicë, shkruan Gazeta inFokus. Ndërkohë që në raportin...

Policia jep detaje për rrahjen e djalit të Nenad Rashiq: U arrestuan 7 persona

para 7 dite - Lajmi.net

Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiq u raportua të jetë rrahur nga tetë persona të dyshimtë derisa po dilte nga shkolla ku edhe ndjek mësimet. Ndërsa nga Policia e Kosovës sot është raportuar lidhur me...

Ndalohen për 48 orë personat që rrahën djalin e Nenad Rashiq

para 7 dite - Infokusi

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të mitur,...

Sulmi ndaj djalit të Rashiqit: Policia jep detaje për të dyshuarit

para 7 dite - Gazeta Metro

Policia e Kosovës ka dhënë detaje në lidhje me rrahjen e djalit të Nenad Rashiq, i cili pësoi lëndime të rënda dje, shkruan Gazeta Metro. Sipas raportit policor 24 orësh rrahja ka ndodhur në oborrin e...

Policia jep detaje për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

para 7 dite - Ekonomia Online

Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, është rrahur dje nga rreth 30 persona, teksa po dilte nga shkolla në Llapnasellë të Graçanicës. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, përmes raportit...

Policia jep detaje për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

para 7 dite - Periskopi

Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, është rrahur dje nga rreth 30 persona, teksa po dilte nga shkolla në Llapnasellë të Graçanicës. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, përmes raportit...

Policia jep detaje për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

para 7 dite - Epoka e Re

Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, është rrahur dje nga rreth 30 persona, teksa po dilte nga shkolla në Llapnasellë të Graçanicës. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, përmes raportit...

Këta janë personat e përfshirë në rrahjen ku djali i Nenad Rashiq mbeti i lënduar

para një jave - Bota Sot

Sot djali i politikanit serb, Nenad Rashiq ka qenë pjesë e një rrahje që ka ndodhur në fshatin Llapnasellë. Ndërsa lidhur me këtë Prokuroria Themelore në Prishtinë ka ndaluar për 48 orë tetë persona të...

Paraburgim 48 orësh për tetë të dyshuarit për rrahjen e djalit të Rashiqit, mori lëndime të rënda trupore

para një jave - Syri.net Kosova

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të mitur,...

Prokuroria: Paraburgim 48 orësh për tetë të dyshuarit për rrahjen e djalit të Rashiqit, mori lëndime të rënda trupore

para një jave - Syri.net Kosova

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të mitur,...

Këta janë personat e përfshirë në rrahjen ku djali i Nenad Rashiq mbeti i lënduar

para një jave - Indeks online

Sot djali i politikanit serb, Nenad Rashiq ka qenë pjesë e një rrahje që ka ndodhur në fshatin Llapnasellë. Ndërsa lidhur me këtë Prokuroria Themelore në Prishtinë ka ndaluar për 48 orë tetë persona të...

Ndalohen për 48 orë personat që rrahën djalin e politikanit serb Nenad Rashiq

para një jave - Insajderi

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të mitur,...

Prokuroria jep detaje: Djali i Rashiq pësoi lëndime të rënda trupore

para një jave - Zhurnal

Prokuroria Themelore në Prishtinë, u ka caktuar për 48 orë masën e ndalimit tetë të dyshuarve për rrahjen e djalit të politikanit serb, Nenad Rashiq. “Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i...

Ndalohen për 48 orë personat që rrahën djalin e politikanit serb Nenad Rashiq

para një jave - Telegrafi

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të mitur,...

Ndalohen për 48 orë tetë të dyshuarit për rrahjen e djalit të Nenad Rashiq

para një jave - Syri.net Kosova

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të mitur,...

Tronditëse/Ja pamjet kur dhjetëra persona bëjnë për spital djalin e Nenad Rashiqit

para një jave - Syri.net Kosova

Djali i politikanit të moderuar serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës. Deri më tani, Policia e Kosovës ka dhënë detaje në lidhje me rastin, ku janë shoqëruar 8 persona, prej tyre...

Ambasadori britanik: Ata që e rrahën djalin e Rashiqit të dalin para drejtësisë

para një jave - Syri.net Kosova

Sulmin fizik ndaj djalit të Nenad Rashiqit e ka dënuar edhe mbasadori i Britanisë së Madhe, Nicholas Abbott. Ai ka thënë se dhuna e tillë është e papranueshme. Abott ka kërkuar që fajtorët të dalin para...

Ky është momenti i sulmit ndaj djalit të Nenad Rashiq (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Tashmë janë publikuar dhe pamje të momentit të rrahjes së Nikolla Rashiq, djalit 18 vjeçar të ish-ministrit Nenad Rashiq. Ai mësohet se në fshatin Llapnasellë të Graçanicës, derisa po dilte nga shkolla...

Rrahja e djalit të Rashiq, Prokuroria do paraqes masën e paraburgimi për tetë të ndaluarit

para një jave - Klan Kosova

Shtatë persona, në mesin e tyre edhe një i mitur janë ndaluar për 48 orë nga Prokuroria Themelore në Prishtinë. Ata dyshohet se kanë marrë pjesë në sulmin ndaj djalit të Nenad Rshiqit që ndodhi sot në...

Prokuroria jep detaje për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

para një jave - Zeri

Gjatë ditës së sotme u raportua se djali i kryetarit të Partisë Demokratike Progresive, Nenad Rashiq është rrahur nga disa persona në afërsi të shkollës në Llapnasellë. Pas kësaj Policia për “Zërin” deklaroi...

Prokuroria: Djali i Rashiq pësoi lëndime të rënda trupore

para një jave - OraInfo

Sot dhjetëra persona kanë sulmuar fizikisht djalin e Nenad Rashiq. Prokuroria Themelore në Prishtinë, u ka caktuar për 48 orë masën e ndalimit tetë të dyshuarve për rrahjen e djalit të politikanit serb,...

Prokuroria do të kërkojë paraburgim për 8 të dyshuarit për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

para një jave - Kallxo

Prokuroria e Prishtinë ka njoftuar se me aktvendim të Prokurorit të Shtetit ka ndaluar në mbajtje për 48 orë 8 personat e dyshuar për përfshirje në rrahjen e djalit të politikanit serb të Kosovës, Nenad...

Prokuroria jep detaje: Djali i Rashiq pësoi lëndime të rënda trupore

para një jave - Bota Sot

Prokuroria Themelore në Prishtinë, u ka caktuar për 48 orë masën e ndalimit tetë të dyshuarve për rrahjen e djalit të politikanit serb, Nenad Rashiq. “Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i...

Prokuroria jep detaje: Djali i Rashiq pësoi lëndime të rënda trupore

para një jave - Bota Sot

Prokuroria Themelore në Prishtinë, u ka caktuar për 48 orë masën e ndalimit tetë të dyshuarve për rrahjen e djalit të politikanit serb, Nenad Rashiq. “Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i...

Ky është momenti i sulmit ndaj djalit të Nenad Rashiq

para një jave - Zeri

Tashmë janë publikuar dhe pamje të momentit të rrahjes së Nikolla Rashiq, djalit 18 vjeçar të ish-ministrit Nenad Rashiq. Ai mësohet se në fshatin Llapnasellë të Graçanicës, derisa po dilte nga shkolla...

Kryeprokurori i Prishtinës: 7 të arrestuar për sulmin ndaj djalit të Nenad Rashiqit

para një jave - Syri.net Kosova

Djali i politikanit serb, Nenad Rashiq është rrahur sot derisa ishte duke dalë nga shkolla, nga shumë persona, në të cilën janë përdorë edhe mjete të forta, shkruan Syri.net Kosova. Lidhur me rastin e...

Ambasadori britanik reagon ashpër pas rrahjes me çekiç të djalit të Nenad Rashiqit

para një jave - Telegrafi

Djali i politikanit serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës derisa po dilte nga shkolla. Kjo ka bërë që të reagojë ashpër edhe ambasadori britanik në Kosovë, Nicholas Abott, duke...

Ndalohen për 48 orë tetë të dyshuarit për rrahjen e djalit të Nenad Rashiq

para një jave - RTK

Prokuroria Themelore në Prishtinë, u ka caktuar për 48 orë masën e ndalimit tetë të dyshuarve për rrahjen e djalit të politikanit serb, Nenad Rashiq. “Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i...

Ndalohen për 48 orë personat që rrahën djalin e politikanit serb

para një jave - Albeu

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të mitur, pasi të njëjtit dyshohen janë përfshirë në rrahjen e djalit të...

Prokuroria ndalon shtatë persona për sulmin ndaj djalit të Nenad Rashiq

para një jave - Indeks online

Shtatë persona, në mesin e tyre edhe një i mitur janë ndaluar për 48 orë nga Prokuroria Themelore në Prishtinë. Ata dyshohet se kanë marrë pjesë në sulmin ndaj djalit të Nenad Rshiqit që ndodhi sot në...

Publikohet momenti kur dhjetëra persona e sulmojnë djalin e Nenad Rashiqit

para një jave - OraInfo

Publikohet momenti kur dhjetëra persona e sulmojnë djalin e Nenad Rashiqit. Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga disa persona në fshatin Llapnasellë të Graçanicës derisa po dilte nga...

Ambasadori Abbott: Ata që e rrahën djalin e Rashiqit të dalin para drejtësisë

para një jave - Insajderi

Edhe ambasadori i Britanisë së Madhe, Nicholas Abbott e ka dënuar sulmin fizik ndaj djalit të Nenad Rashiqit, njofton Insajderi. Ai ka thënë se dhuna e tillë është e papranueshme. Abott ka kërkuar që fajtorët...

Prokuroria njofton për ndalimin prej 48 orësh të tetë personave për rrahjen e djalit të Nenad Rashiq

para një jave - GazetaBlic

Prokuroria Themelore në Prishtinë tregon se ka ndaluar tetë persona për 48 orë për rastin e rrahjes së djalit të politikanit serb, Nenad Rashiq. Prokuroria njofton se viktima ka lëndime të rënda trupore,...

Ndalohen për 48 orë personat që rrahën djalin e politikanit serb Nenad Rashiq

para një jave - Bota Sot

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të mitur,...

8 persona arrestohen si të dyshuar për rrahjen e djalit të Nenad Rashqit

para një jave - Insajderi

Djali i ish-ministrit Nenad Rashiq është rrahur sot para shkollës ku ai vijon mësimin në fshatin Llapnasellë të Graqanicës. Në lidhje me rastin, Policia e Kosovës ka shoqëruar 8 persona, prej tyre njëri...

Bizare: Publikohet videoja e momentit kur dhjetëra persona bëjnë për spital djalin e Nenad Rashiqit

para një jave - Bota Sot

Djali i politikanit të moderuar të serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës. Deri më tani, Policia e Kosovës ka dhënë detaje në lidhje me rastin janë shoqëruar 8 persona, prej tyre...

Pamje teksa rrahet djali i Nenad Rashiqit në oborr të shkollës

para një jave - Indeks online

Gjatë ditës së sotshme, djali i politikanit serb, Nenad Rashiq ka qenë pjesë e një rrahje që ka ndodhur në fshatin Llapnasellë. Indeksonline ka siguaruar pamjet teksa ndodh rrahja ndaj Nikolla Rashiq në...

Arrestohen tetë të dyshuar pë rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

para një jave - Telegrafi

Policia ka arrestuar tetë persona të dyshuar për rrahjen e djalit të politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, e cila ka ndodhur sot rreth mesditës në Llapnasellë. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin,...

Detajet e fundit/Rrahja e djalit të Rashiqit, 8 persona shoqërohen nga Policia

para një jave - Syri.net Kosova

Djali i ish-ministrit, Nenad Rashiq është rrahur sot para shkollës ku ai vijon mësimin në fshatin Llapnasellë të Graqanicës. Në lidhje me rastin, Policia e Kosovës ka shoqëruar 8 persona, prej tyre njëri...

Detaje të reja/Djali i Rashiqit rrihet nga 30 persona, goditet me çekiç dhe boks hekuri

para një jave - Syri.net Kosova

Djali i politikanit të njohur serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës derisa ai po dilte nga shkolla. Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga rreth 30 persona në...

Rrahja e djalit të Nenad Rashiq, ambasadori britanik thotë se dhuna është e papranueshme

para një jave - Klan Kosova

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abott, ka reaguar ashpër pas raportimeve se është sulmuar djali i politikanit serb Nenad Rashiq. Dhuna e tillë, qoftë fizike apo verbale është e papranueshme...

Policia jep detaje për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit, të përfshirë 8 persona

para një jave - Zhurnal

Gjatë ditës së sotshme, djali i politikanit serb, Nenad Rashiq ka qenë pjesë e një rrahje që ka ndodhur në fshatin Llapnasellë. Në lidhje me këtë rast, media ka kontaktuar zëdhënësen e Policisë së Kosovës...

Ambasadori britanik reagon pas rrahjes së djalit të Nenad Rashiq

para një jave - OraInfo

Ambasadori britanik ka reaguar pas rrahjes së djalit të Nenad Rashiq. Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott ka dënuar rrahjen së djalit të ish-ministrit Nenad Rashiq. Ai ka kërkuar...

Rrahet djali i politikanit Nenad Rashiqit

para një jave - Insajderi

Djali i politikanit në Kosovë, Nenad Rashiqit, është sulmuar fizikisht të hënën nga rreth 30 persona. Nikolla Rashiq, është rrahur në fshatin Llapnasellë të Graçanicës derisa po dilte nga shkolla. Nikolla...

Reagon ambasadori britanik pas rrahjes së djalit të Nenad Rashiqit

para një jave - Kallxo

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott, ka dënuar rrahjen e djalit të politikanit të njohur serb të Kosovës, Nenad Rashiqit. Abbott ka thënë se një dhunë e tillë është e papranueshme...

Rrahja e djalit të Nenad Rashiq, ambasadori britanik thotë se dhuna është e papranueshme

para një jave - Bota Sot

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abott, ka reaguar ashpër pas raportimeve se është sulmuar djali i politikanit serb Nenad Rashiq. Dhuna e tillë, qoftë fizike apo verbale është e papranueshme...

Shasha: Ky është sulm jo vetëm mbi djalin e Rashiq por sulm mbi çdo fëmijë të çdo njeriu që kundërshton Vuçiqin

para një jave - Bota Sot

Djali i ish-ministrit Nenad Rashiq është rrahur sot para shkollës ku ai vijon mësimin në fshatin Llapnasellë të Graqanicës. Në lidhje me rastin, Policia e Kosovës ka shoqëruar 8 persona, prej tyre njëri...

Rrahet djali i Nenad Rashiqit në Graçanicë

para një jave - Telegrafi

Djali i politikanit serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës derisa ai po dilte nga shkolla. Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga rreth 30 persona në fshatin Llapnasellë...

Rrahja e djalit të Nenad Rashiq, ambasadori britanik thotë se dhuna është e papranueshme

para një jave - Zeri

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abott, ka reaguar ashpër pas raportimeve se është sulmuar djali i politikanit serb Nenad Rashiq. Dhuna e tillë, qoftë fizike apo verbale është e papranueshme...

Rrahet djali i Nenad Rashiqit

para një jave - Klan Kosova

Një rast i rrahjes mes disa personave ka ndodhur sot rreth orës 12:00 në afërsi të shkollës në Llapnasellë të Graçanicës. Si pasojë një person i mitur ka marrë lëndime trupore, i cili është dërguar për...

Abbott: Ata që e rrahën djalin e Rashiqit të dalin para drejtësisë

para një jave - RTK

Edhe ambasadori i Britanisë së Madhe, Nicholas Abbott e ka dënuar sulmin fizik ndaj djalit të Nenad Rashiqit. Ai ka thënë se dhuna e tillë është e papranueshme. Abott ka kërkuar që fajtorët të dalin para...

Rrahet djali i Nenad Rashiqit në Graçanicë, ja cila është gjendja e tij shëndetësore

para një jave - Syri.net Kosova

Djali i politikanit serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës. Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga disa persona në fshatin Llapnasellë të Graçanicës derisa po dilte...

Abbott flet për rrahjen e djalit të Nenad Rashiq: E papranushme, të gjenden iniciuesit dhe kryesit e veprës

para një jave - GazetaBlic

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott ka dënuar rrahjen së djalit të ish-ministrit Nenad Rashiq. Ai ka kërkuar nga Policia që të gjejë sa më shpejt fajtorët derisa ka thënë se aktet...

Rrahja brutale e djalit të Rashiq, policia prangos 8 persona

para një jave - OraInfo

Rrahja e djalit të Rashiq, 8 persona arrestohen nga Policia e Kosovës. Djali i ish-ministrit Nenad Rashiq është rrahur sot para shkollës ku ai vijon mësimin në fshatin Llapnasellë të Graqanicës. Në lidhje...

Policia konfirmon rrahjen e djalit të Nenad Rashiq

para një jave - GazetaBlic

Djali i ish-ministrit Nenad Rashiq është rrahur sot para shkollës ku ai vijon mësimin në fshatin Llapnasellë të Graqanicës. Në lidhje me rastin, Policia e Kosovës ka shoqëruar 8 persona, prej tyre njëri...

Policia jep detaje për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit, të përfshirë 8 persona

para një jave - Bota Sot

Gjatë ditës së sotshme, djali i politikanit serb, Nenad Rashiq ka qenë pjesë e një rrahje që ka ndodhur në fshatin Llapnasellë. Në lidhje me këtë rast, media ka kontaktuar zëdhënësen e Policisë së Kosovës...

Arrestohen tetë persona për rrahjen e djalit të ish-ministrit Nenad Rashiq

para një jave - Infokusi

Policia e Kosovës ka arrestuar tetë persona, në mesin e tyre edhe një të mitur, lidhur me incidentin e sotëm në Llapnasellë. Djali i kryetarit të Partisë Demokratike Progresive, njëherësh ish-ministrit...

Momenti kur dhjetëra persona e sulmojnë djalin e Nenad Rashiqit

para një jave - Tetova Sot

Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga disa persona në fshatin Llapnasellë të Graçanicës derisa po dilte nga shkolla ku vijon mësimet. Siç shihet në pamje, përreth djalit të Rashiqit...

Rrahja e djalit të Rashiq, 8 persona arrestohen nga Policia e Kosovës

para një jave - Bota Sot

Djali i ish-ministrit Nenad Rashiq është rrahur sot para shkollës ku ai vijon mësimin në fshatin Llapnasellë të Graqanicës. Në lidhje me rastin, Policia e Kosovës ka shoqëruar 8 persona, prej tyre njëri...

Policia jep detaje për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit, të përfshirë 8 persona

para një jave - Indeks online

Gjatë ditës së sotshme, djali i politikanit serb, Nenad Rashiq ka qenë pjesë e një rrahje që ka ndodhur në fshatin Llapnasellë. Në lidhje me këtë rast, Indeksonline ka kontaktuar zëdhënësen e Policisë...

Rrahja e djalit të Rashiqit, 8 persona arrestohen nga Policia e Kosovës

para një jave - RTK

Djali i ish-ministrit Nenad Rashiq është rrahur sot para shkollës ku ai vijon mësimin në fshatin Llapnasellë të Graçanicës. Në lidhje me rastin, Policia e Kosovës ka shoqëruar 8 persona, prej tyre njëri...

Arrestohen tetë persona për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

para një jave - Zeri

Djali i kryetarit të Partisë Demokratike Progresive, Nenad Rashiq është rrahur sot nga tetë persona në afërsi të shkollës në Llapnasellë. Policia për “Zërin” ka bërë të ditur se janë arrestuar tetë persona,...

Shoqërohen në Polici 8 të dyshuar për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

para një jave - Kallxo

8 persona të cilët dyshohen se kanë qenë të përfshirë në rrahjen e djalit të politikanit serb të Kosovës, Nenad Rashiq, janë shoqëruar në Polici. Këtë e ka konfirmuar për KALLXO.com zëdhënësi i Policisë...

Këta janë personat e përfshirë në rrahjen ku djali i Nenad Rashiq mbeti i lënduar

para një jave - Revista Kosovarja

Sot djali i politikanit serb, Nenad Rashiq ka qenë pjesë e një rrahje që ka ndodhur në fshatin Llapnasellë. Ndërsa lidhur me këtë Prokuroria Themelore në Prishtinë ka ndaluar për 48 orë tetë persona të...

Prokuroria: Djali i Rashiq pësoi lëndime të rënda trupore

para një jave - Lajmi.net

“Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të...

Ndalohen për 48 orë personat që rrahën djalin e politikanit serb Nenad Rashiq

para një jave - Tetova Sot

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të mitur,...

Policia arreston 8 të dyshuar për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

para një jave - Koha.net

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Momenti kur dhjetëra persona e sulmojnë djalin e Nenad Rashiqit

para një jave - Lajmi.net

Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga disa persona në fshatin Llapnasellë të Graçanicës derisa po dilte nga shkolla ku vijon mësimet. Këtë gjatë ditës e ka konfirmuar shkurt për Reporteri.net...

Djali i Nenad Rashiqit rrihet brutalisht në Graçanicë

para një jave - RTK

Djali i politikanit të njohur serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës derisa ai po dilte nga shkolla. Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga rreth 30 persona në...

Bizare: Momenti kur dhjetëra persona bëjnë për spital djalin e Nenad Rashiqit

para një jave - Infokusi

Djali i politikanit të moderuar të serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës. Deri më tani, Policia e Kosovës ka dhënë detaje për Reporteri.net se në lidhje me rastin janë shoqëruar...

Djali i Nenad Rashiqit rrihet me çekiç nga 30 persona

para një jave - Bota Sot

Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, raportohet se është rrahur teksa po dilte nga shkolla në Llapnasellë të Graçanicës. Sipas informacioneve të para ai është sulmuar nga një grup personash,...

Djali i politikanit serb Nenad Rashiq rrahet në Graqanicë

para një jave - Indeks online

Djali i politikanit serb Nenad Rashiq është rrahur sot në Graqanicë. Burime të IndeksOnline bëjnë të ditur se rrahja ka ndodhur mes nxënësve të shkollës. Ndërkohë si pasojë e rrahjes disa prej tyre janë...

Rrahet djali i Nenad Rashiqit në Graçanicë

para një jave - Zeri

Djali i politikanit të serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës. Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga disa persona në fshatin Llapnasellë të Graçanicës derisa po...

Deklarohet Rashiq: Ka qenë një grup rreth 30 persona, që përveç boksave të hekurit kanë pasur edhe çekiçë e thika

para një jave - Gazeta Metro

Politikani serb në Kosovë, ka folur pas rrahjes së djalit të tij sot gjatë ditës në Graçanicë. “Djali tani është në shtëpi. Nesër do t’i vazhdojmë kontrollet e mëtutjeshme. Pas përfundimit të shkollës,...

Nenad Rashiq flet për gjendjen shëndetësore të djalit të tij: Dhuna fizike është prezente çdo ditë

para një jave - Periskopi

Politikani serb në Kosovë, ka folur pas rrahjes së djalit të tij sot gjatë ditës në Graçanicë. “Djali tani është në shtëpi. Nesër do t’i vazhdojmë kontrollet e mëtutjeshme. Pas përfundimit të shkollës,...

Rrahet djali i Nenad Rashiqit në Graçanicë

para një jave - Kallxo

Djali i politikanit të njohur serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës derisa ai po dilte nga shkolla. Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga rreth 30 persona në...

Abbott dënon sulmin ndaj djalit të ish-ministrit Rashiq

para një jave - Lajmi.net

Abbot në një postim në Facebook e ka quajtur sulmin të papranueshëm, duke kërkuar njëherësh hetime lidhur me zbardhjen e rastit. “Lajmi për sulmin ndaj djalit të Nenad Rashiq është neveritës pavarësisht...

Prokuroria jep detaje pas sulmit ndaj djalit të Rashiq: Ka marrë lëndime të rënda

para një jave - Gazeta Metro

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të mitur,...

Dhunimi i Rashiç/ 8 personat e dyshuar do të mbahen në paraburgim për 48 orë

para një jave - Dosja.al

Foto ilustruese 22 Shkurt, 2021 22:17 KOSOVË -Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka vendosur të ndaloj për 48 orë personat me inicialet...

”A e din çka është rrahja, hajdeni të mitë”: Thirrje nga serbët derisa po sulmonin djalin e Rashiqit

para një jave - Periskopi

Djali i politikanit serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës. Deri më tani, Policia e Kosovës ka dhënë detaje se në lidhje me rastin janë shoqëruar 8 persona, prej tyre një i mitur....

Ambasadori britanik: Ata që e rrahën djalin e Rashiqit të dalin para drejtësisë

para një jave - Infokusi

Ambasadori i Britanisë së Madhe, Nicholas Abbott e ka dënuar sulmin fizik ndaj djalit të Nenad Rashiqit, shkruan Gazeta Sinjali. Përmes një shkrimi në Twitter, Abbott ka thënë se dhuna e tillë është e...

Djali i Nenad Rashiqit rrihet brutalisht në Graçanicë

para një jave - Flaka

Djali i politikanit të njohur serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës derisa ai po dilte nga shkolla. Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga rreth 30 persona në...

”A e din çka është rrahja, hajdeni të mitë”: Thirrje nga serbët derisa po sulmonin djalin e Rashiqit

para një jave - Gazeta Metro

Djali i politikanit serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës. Deri më tani, Policia e Kosovës ka dhënë detaje se në lidhje me rastin janë shoqëruar 8 persona, prej tyre një i mitur....

Rrahja e djalit të Rashiq, 8 persona arrestohen nga Policia e Kosovës

para një jave - Tetova Sot

Djali i ish-ministrit Nenad Rashiq është rrahur sot para shkollës ku ai vijon mësimin në fshatin Llapnasellë të Graqanicës. Në lidhje me rastin, Policia e Kosovës ka shoqëruar 8 persona, prej tyre njëri...

Momenti kur dhjetëra persona e sulmojnë djalin e Nenad Rashiqit

para një jave - Ekonomia Online

Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga disa persona në fshatin Llapnasellë të Graçanicës derisa po dilte nga shkolla ku vijon mësimet. Reporteri.net ka arritur të sigurojë videon e momentit...

Djali i Nenad Rashiqit rrahet nga dhjetëra persona, dalin momentet e sulmit

para një jave - Gazeta Metro

Djali i politikanit serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës. Deri më tani, Policia e Kosovës ka dhënë detaje se në lidhje me rastin janë shoqëruar 8 persona, prej tyre një i mitur....

Dalin pamjet, ky është momenti i rrahjes së djalit të Nenad Rashiqit në oborr të shkollës

para një jave - Epoka e Re

Gjatë ditës së sotshme, djali i politikanit serb, Nenad Rashiq ka qenë pjesë e një rrahje që ka ndodhur në fshatin Llapnasellë. Indeksonline ka siguaruar pamjet teksa ndodh rrahja ndaj Nikolla Rashiq në...

Ndalohen për 48 orë personat që rrahën djalin e politikanit serb Nenad Rashiq

para një jave - Gazeta Metro

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të mitur,...

Ndalohen për 48 orë personat që sulmuan djalin e Nenad Rashiq

para një jave - Ekonomia Online

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit ka ndaluar për 48 orë, tetë persona të përfshirë në sulmin ndaj djalit të ish-ministrit serb Nenad...

Ndalohen për 48 orë personat që rrahën djalin e politikanit serb Nenad Rashiq

para një jave - Arbresh

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të mitur,...

Ndalohen për 48 orë personat që rrahën djalin e politikanit serb Nenad Rashiq

para një jave - Periskopi

​Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të...

Momenti kur dhjetëra persona e sulmojnë djalin e Nenad Rashiqit

para një jave - Periskopi

Djali i politikanit serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës. Deri më tani, Policia e Kosovës ka dhënë detaje se në lidhje me rastin janë shoqëruar 8 persona, prej tyre një i mitur....

Ndalohen për 48 orë personat që rrahën djalin e politikanit serb Nenad Rashiq

para një jave - KosovaPress

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, me aktvendim të Prokurorit të Shtetit, ka ndaluar për 48 orë personat me inicialet C.Z., B.Z., M.R., D.N., M.J., D.T., L.K., dhe një të mitur,...

Policia jep detaje për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit, të përfshirë 8 persona

para një jave - Infokusi

Gjatë ditës së sotshme, djali i politikanit serb, Nenad Rashiq ka qenë pjesë e një rrahje që ka ndodhur në fshatin Llapnasellë. Në lidhje me këtë rast, Indeksonline ka kontaktuar zëdhënësen e Policisë...

Përleshje me çekiçë në Graçanicë, djali i Nenad Rashiqit rrahet nga 8 persona

para një jave - Lajmi.net

Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net, zëdhënësi i Policisë në rajonin e Prishtinës, Agron Borovci. Sipas informacioneve të para ai është sulmuar nga një grup prej 8 personash, të cilët thuhet se kanë pasur...

Dalin pamjet nga rrahja e djalit të Nenad Rashiqit, në oborrin e shkollës

para një jave - Gazeta Metro

Gjatë ditës së sotshme, djali i politikanit serb, Nenad Rashiq ka qenë pjesë e një rrahje që ka ndodhur në fshatin Llapnasellë. Indeksonline ka siguaruar pamjet teksa ndodh rrahja ndaj Nikolla Rashiq në...

Përleshje me çekiçë në Graçanic, djali i Nenad Rashiqit rrahet nga 8 persona

para një jave - Lajmi.net

Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net, zëdhënësi i Policisë në rajonin e Prishtinës, Agron Borovci. Sipas informacioneve të para ai është sulmuar nga një grup prej 8 personash, të cilët thuhet se kanë pasur...

Kosovë, rrihet djali i politikanit serb

para një jave - Tetova Sot

Djali i politikanit serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës derisa ai po dilte nga shkolla. Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga rreth 30 persona në fshatin Llapnasellë...

Reagon ambasadori britanik pas rrahjes së djalit të Nenad Rashiqit

para një jave - Epoka e Re

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott ka dënuar rrahjen së djalit të ish-ministrit Nenad Rashiq. Ai ka kërkuar nga Policia që të gjejë sa më shpejt fajtorët derisa ka thënë se aktet...

Ambasadori britanik reagon pas dhunimi të djalit të diplomatit serb Rashiq: Janë veprime të papranueshme, të gjenden shpejt fajtorët

para një jave - Dosja.al

Nicholas Abbott 22 Shkurt, 2021 20:14 KOSOVË -Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott ka reaguar pas dhunës që ka ndodhur ndaj djalit të ish-ministrit Nenad Rashiç. Me anë të një postimi...

Dhunohet djali i politikanit serb në Kosovë Rashiç, arrestohen 8 të dyshuar

para një jave - Dosja.al

22 Shkurt, 2021 20:01 KOSOVË -Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiç, raportohet se është rrahur teksa po dilte nga shkolla në Llapnasellë të Graçanicës. Sipas Kallxo, Nikolla Rashiç, është sulmuar...

Ambasadori britanik për rrahjen e djalit të Rashiqit: Kjo lloj dhune është e papranueshme kundër kujtdo

para një jave - Gazeta Metro

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott ka dënuar rrahjen së djalit të ish-ministrit Nenad Rashiq. Ai ka kërkuar nga Policia që të gjejë sa më shpejt fajtorët derisa ka thënë se aktet...

Abbott reagon pas rrahjes së djalit të Nenad Rashiq: Të gjenden shpejt kryesit e veprës

para një jave - Ekonomia Online

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott ka dënuar rrahjen së djalit të ish-ministrit Nenad Rashiq. Ai ka kërkuar nga Policia që të gjejë sa më shpejt fajtorët derisa ka thënë se aktet...

Ambasadori i Britanisë së Madhe: Ata që e rrahën djalin e Rashiqit të dalin para drejtësisë

para një jave - Arbresh

Edhe ambasadori i Britanisë së Madhe, Nicholas Abbott e ka dënuar sulmin fizik ndaj djalit të Nenad Rashiqit. Ai ka thënë se dhuna e tillë është e papranueshme. Abott ka kërkuar që fajtorët të dalin para...

Policia arreston tetë të dyshuar pë rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

para një jave - Epoka e Re

Policia ka arrestuar tetë persona të dyshuar për rrahjen e djalit të politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, e cila ka ndodhur sot rreth mesditës në Llapnasellë. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin,...

Abbott dënon sulmin ndaj djalit të ish-ministrit Rashiq

para një jave - KosovaPress

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Prishtinë Nicholas Abbott ka reaguar ashpër pas sulmit fizik ndaj djalit të ish-ministrit Nenad Rashiq, me ç’rast Policia e Kosovës ka arrestuar tetë persona. Abbott...

Ambasadori britanik reagon pas rrahjes së djalit të Nenad Rashiqit

para një jave - Periskopi

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott ka dënuar rrahjen së djalit të ish-ministrit Nenad Rashiq. Ai ka kërkuar nga Policia që të gjejë sa më shpejt fajtorët derisa ka thënë se aktet...

Policia jep detaje për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit, të përfshirë 8 persona

para një jave - Fakti Ditor

Gjatë ditës së sotshme, djali i politikanit serb, Nenad Rashiq ka qenë pjesë e një rrahje që ka ndodhur në fshatin Llapnasellë. Në lidhje me këtë rast, Indeksonline ka kontaktuar zëdhënësen e Policisë...

Arrestohen tetë persona për rrahjen e djalit të ish-ministrit Nenad Rashiq

para një jave - Gazeta Metro

Policia e Kosovës ka arrestuar tetë persona, në mesin e tyre edhe një të mitur, lidhur me incidentin e sotëm në Llapnasellë. Djali i kryetarit të Partisë Demokratike Progresive, njëherësh ish-ministrit...

Policia jep detaje për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit, arrestohen 8 persona

para një jave - Periskopi

Djali i ish-ministrit Nenad Rashiq është rrahur sot para shkollës ku ai vijon mësimin në fshatin Llapnasellë të Graqanicës. Në lidhje me rastin, Policia e Kosovës ka shoqëruar 8 persona, prej tyre njëri...

Arrestohen tetë persona për rrahjen e djalit të ish-ministrit Nenad Rashiq

para një jave - KosovaPress

Policia e Kosovës ka arrestuar tetë persona, në mesin e tyre edhe një të mitur, lidhur me incidentin e sotëm në Llapnasellë. Djali i kryetarit të Partisë Demokratike Progresive, njëherësh ish-ministrit...

Rashiq: Djali im u sulmua në shkollë nga 30 persona, pësoi lëndime të rënda në fytyrë dhe kokë

para një jave - Ekonomia Online

Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga rreth 30 persona në fshatin Llapnasellë të Graçanicës derisa po dilte nga shkolla. Ai ka pësuar dëmtime të rënda në fytyrë dhe në kokë, ku sipas...

Policia arreston tetë persona për rrahjen e djalit të Nenad Rashiq

para një jave - Ekonomia Online

Nikolla Rashiq, djali i politikanit serb Nenad Rashiqit, është rrahur nga rreth 30 persona në fshatin Llapnasellë të Graçanicës derisa po dilte nga shkolla. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmetaj...

Rrahet djali i Nenad Rashiqit në Graçanicë

para një jave - Epoka e Re

Djali i politikanit serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës derisa ai po dilte nga shkolla. Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga rreth 30 persona në fshatin Llapnasellë...

Policia jep detajet për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit në Graçanicë

para një jave - Arbresh

Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, raportohet se është rrahur teksa po dilte nga shkolla në Llapnasellë të Graçanicës. Për Arbresh.info , policia e ka konfirmuar rastin. Nga policia kanë...

Rrahet djali i Nenad Rashiqit në Graçanicë

para një jave - Arbresh

Në media po raportohet se është rrahur djali i politikanit serb të Kosovës, Nenad Rashiqit, është rrahur sot gjatë ditës derisa ai po dilte nga shkolla. Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur...

Djali i Nenad Rashiqit rrahet me çekiç teksa po dilte nga shkolla

para një jave - Gazeta Metro

Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, raportohet se është rrahur teksa po dilte nga shkolla në Llapnasellë të Graçanicës. Sipas informacioneve të para ai është sulmuar nga një grup personash,...

Djali i Nenad Rashiqit rrihet me çekiç nga 30 persona

para një jave - Ekonomia Online

Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, raportohet se është rrahur teksa po dilte nga shkolla në Llapnasellë të Graçanicës. Sipas informacioneve të para ai është sulmuar nga një grup personash,...

Djali i Nenad Rashiqit rrihet me çekiç nga 30 persona

para një jave - Periskopi

Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, raportohet se është rrahur teksa po dilte nga shkolla në Llapnasellë të Graçanicës. Sipas informacioneve të para ai është sulmuar nga një grup personash,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK