Gjykata Penale vendos për 'Monstrën'

para një jave - Syri.net Kosova

Gjykata Penale e Shkupit të martën do të shqiptojë vendimin për katër shqiptarët e akuzuar për vrasjen e pesë maqedonasve, më 12 prill 2012, pranë liqenit të Smillkovës, rreth 12 kilometra nga Shkupi....

Gjykata Penale vendos për “Monstrën”

para një jave - Lajmi.net

Për këtë vrasje të koduar “Monstra”, prokurorja Fatime Fetai, në seancën e mbajtur më 21 janar kërkoi burgim të përjetshëm për Alil Demirin, si dhe vllezërit Agim dhe Afrim Ismailoviq. Për dy të akuzuarit...

Gjykata Penale vendos për “Monstrën”

para një jave - Zeri

Gjykata Penale e Shkupit të martën do të shqiptojë vendimin për katër shqiptarët e akuzuar për vrasjen e pesë maqedonasve, më 12 prill 2012, pranë liqenit të Smillkovës, rreth 12 kilometra nga Shkupi....

Gjykata Penale vendos për rastin “Monstra”

para një jave - Bota Sot

Gjykata Penale e Shkupit të martën do të shqiptojë vendimin për katër shqiptarët e akuzuar për vrasjen e pesë maqedonasve, më 12 prill 2012, pranë liqenit të Smillkovës, rreth 12 kilometra nga Shkupi....

Gjykata Penale vendos për rastin “Monstra”

para një jave - GazetaBlic

Gjykata Penale e Shkupit të martën do të shqiptojë vendimin për katër shqiptarët e akuzuar për vrasjen e pesë maqedonasve, më 12 prill 2012, pranë liqenit të Smillkovës, rreth 12 kilometra nga Shkupi....

Gjykata Penale vendos për ‚Monstrën‘

para një jave - Kallxo

Gjykata Penale e Shkupit të martën do të shqiptojë vendimin për katër shqiptarët e akuzuar për vrasjen e pesë maqedonasve, më 12 prill 2012, pranë liqenit të Smillkovës, rreth 12 kilometra nga Shkupi....

Gjykata Penale vendos për “Monstrën”

para një jave - Periskopi

Gjykata Penale e Shkupit të martën do të shqiptojë vendimin për katër shqiptarët e akuzuar për vrasjen e pesë maqedonasve, më 12 prill 2012, pranë liqenit të Smillkovës, rreth 12 kilometra nga Shkupi....

Gjykata Penale vendos për “Monstrën”

para një jave - Evropa e Lirë

Gjykata Penale e Shkupit të martën do të shqiptojë vendimin për katër shqiptarët e akuzuar për vrasjen e pesë maqedonasve, më 12 prill 2012, pranë liqenit të Smillkovës, rreth 12 kilometra nga Shkupi....

Vrasja e 5 maqedonasve, Gjykata Penale vendos për “Monstrën”

para një jave - Dosja.al

Gjyqi në rastin 'Monstra'. 23 Shkurt, 2021 7:14 Gjykata Penale e Shkupit të martën do të shqiptojë vendimin për katër shqiptarët e akuzuar për vrasjen e pesë maqedonasve, më 12 prill 2012, pranë liqenit...

Mosmarrëveshje etnike, përgjime sekrete në çështjen “Përbindëshi” në Maqedoninë e Veriut

para një jave - BalkanWeb

Pothuajse nëntë vjet pas vrasjes së pesë maqedonasve etnikë pranë Shkupit dhe dy vjet që kur filloi rigjykimi i të dyshuarve, ky rast i profilit të lartë që shkaktoi trazira ndër-etnike dhe ndezi spekulime...

Mosmarrëveshje etnike dhe përgjime sekrete në çështjen “Përbindëshi” në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Panorama

Pothuajse nëntë vjet pas vrasjes së pesë maqedonasve etnikë pranë Shkupit dhe dy vjet që kur filloi rigjykimi i të dyshuarve, ky rast i profilit të lartë që shkaktoi trazira ndër-etnike dhe ndezi spekulime...

Mosmarrëveshje etnike, përgjime sekrete në çështjen “Monstra” në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Kallxo

Gjyqi polemik i gjashtë shqiptarëve etnikë për vrasjet e pesë burrave maqedonas në 2012 pritej të hidhte dritë të re mbi çështjen e tmerrshme, por ndërsa vendimi përfundimtar afron, shpresat për ndonjë...

Çka kishte në “bombat” e “Monstrës”?

para një jave - Ina

Më 18 shtator 2019 në gjykatën e Penale për herë të parë u dëgjuan bombat e para për “Monstrën”, si dëshmi të reja materiale. Gjithsej ishin 38.000 biseda dhe sms-porosi. Por çka realisht kishte në materialet...

Çka kishte në “bombat” e “Monstrës”?

para një jave - TV21

Më 18 shtator 2019 në gjykatën e Penale për herë të parë u dëgjuan bombat e para për “Monstrën”, si dëshmi të reja materiale. Gjithsej ishin 38.000 biseda dhe sms-porosi. Por çka realisht kishte në materialet...

Çka kishte në “bombat” e “Monstrës”?

para një jave - in7

Më 18 shtator 2019 në gjykatën e Penale për herë të parë u dëgjuan bombat e para për “Monstrën”, si dëshmi të reja materiale. Gjithsej ishin 38.000 biseda dhe sms-porosi. Por çka realisht kishte në materialet...

Çka kishte në “bombat” e “Monstrës”?

para një jave - Lajm

Më 18 shtator 2019 në gjykatën e Penale për herë të parë u dëgjuan bombat e para për “Monstrën”, si dëshmi të reja materiale. Gjithsej ishin 38.000 biseda dhe sms-porosi. Por çka realisht kishte në materialet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK