Dyshohet për trafikim droge, arrestohet gruaja e ‘El Chapos’

para një dite - Insajderi

Gruaja e El Chapos – bosit meksikan të kartelit të drogës, Emma Coronel Aispuro, është arrestuar në Virxhinia, si e akuzuar për trafikim të drogës, transmeton Insajderi. Ajo akuzohet edhe për komplot të...

Arrestohet gruaja e El Chapos

para një dite - Zeri

Gruaja e bosit të drogës, Joaquín “El Chapo”, është arrestuar në SHBA nën dyshimin e trafikut të drogës, thonë autoritetet amerikane. Emma Coronel Aispuro, 31 vjeç, u arrestua në Aeroportin Ndërkombëtar...

Për çka po akuzohet gruaja e “El Chapos”?

para një dite - Telegrafi

Gruaja e “mbretit” të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman Loera u arrestua të hënën në Virginia me akuzat në lidhje me përfshirjen e pretenduar në trafikun ndërkombëtar të drogës, njoftoi Departamenti i Drejtësisë...

SHBA/ Arrestohet gruaja e mbretit të drogës ‘El Chapo’, akuza për trafik droge e tentativa për të arratisur bashkëshortin nga qelia

para një dite - Top Channel

Emma Coronel Aispuro, gruaja e lordit meksikan të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman u arrestua në një aeroport jashtë Uashingtonit. Ajo është ndaluar nën akuzat ndërkombëtare të trafikut të drogës. Autoritetet...

Arrestohet gruaja e El Chapo

para një dite - Klan

Arrestohet gruaja e El Chapo Gruaja e bosit të drogës, Joaquín “El Chapo”, është arrestuar në SHBA nën dyshimin e trafikut të drogës, thonë autoritetet amerikane. Emma Coronel Aispuro, 31 vjeç, u arrestua...

Arrestohet gruaja e mbretit të drogës “El Chapo”

para një dite - GazetaBlic

Emma Coronel Aispuro, gruaja e lordit meksikan të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman u arrestua në një aeroport jashtë Uashingtonit. Ajo është ndaluar nën akuzat ndërkombëtare të trafikut të drogës. Autoritetet...

Për çka po akuzohet gruaja e “El Chapos”?

para një dite - Bota Sot

Gruaja e “mbretit” të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman Loera u arrestua të hënën në Virginia me akuzat në lidhje me përfshirjen e pretenduar në trafikun ndërkombëtar të drogës, njoftoi Departamenti i Drejtësisë...

Gruaja "El Chapos" u arrestua në Shtetet e Bashkuara

para një dite - RTK

Emma Coronel Aispuro, gruaja e zotit meksikan të drogës Joaquín "El Chapo" Guzmán, është arrestuar në Aeroportin Dulles, jashtë Washington DC, në Shtetet e Bashkuara. Ajo dyshohet të ketë qenë e përfshirë...

Nën akuzë për komplot dhe për shpërndarje heroine e kokaine: Arrestohet gruaja e “El Chapo”-s

para një dite - Gazeta Tema

Gruaja e bosit meksikan të drogës, të burgosur, Joaquín “El Chapo” Guzman është arrestuar në SHBA nën dyshimin për trafik droge. Sipas autoriteteve amerikane, Emma Coronel Aispuro, u arrestua në Aeroportin...

Arrestohet gruaja e ‘El Chapo’

para një dite - Telegrafi

Autoritetet amerikane arrestuan gruan e meksikanit të burgosur të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman të hënën në Aeroportin Ndërkombëtar Dulles jashtë Uashingtonit, tha Departamenti i Drejtësisë. Sipas mediave...

Arrestohet gruaja e El Chapos

para një dite - Koha.net

Gruaja e El Chapos, Emma Coronel Aispuro është arrestuar nën akuzat për trafikim të drogës. Gruaja e bosit më të njohur të kartelit të drogës në Meksikë është arrestuar në Virxhinia. Ajo është akuzuar...

Arrestohet gruaja e “El Chapo”, ja akuzat

para një dite - Mapo

Gruaja e bosit meksikan të drogës, “El Chapo” Guzman, është arrestuar bazuar mbi dyshimet për trafik narkotikësh, thanë autoritetet amerikane. Emma Coronel Aispuro, 31, është mbajtur në ambjentet e Aeroportit...

SHBA arreston gruan e El Chapo për trafik droge

para një dite - Syri.net Kosova

Gruaja e lordit meksikan të drogës, të burgosur, Joaquín "El Chapo" Guzman është arrestuar në SHBA nën dyshimin për trafik droge, thanë autoritetet amerikane. Emma Coronel Aispuro, 31 vjeç, u arrestua...

Arrestohet gruaja e bosit më të madh të drogës “El Chapo”, nën akuzë për komplot për shpërndarje heroine e kokaine

para një dite - BalkanWeb

Gruaja e bosit meksikan të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman u arrestua dhe u akuzua në Shtetet e Bashkuara të hënën për ndihmë ndaj burrit të saj, i cili drejtonte kartelin e tij të trafikut të drogës...

SHBA arreston gruan e El Chapo

para një dite - Bota Sot

Gruaja e bosit meksikan të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman u arrestua dhe u akuzua në Shtetet e Bashkuara të hënën për ndihmë ndaj burrit të saj i cili drejtonte kartelin e tij të trafikut të drogës ndërsa...

SHBA-ja arreston gruan e El Chapos

para një dite - Indeks online

Gruaja e bosit meksikan të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman u arrestua dhe u akuzua në Shtetet e Bashkuara të hënën për ndihmë ndaj burrit tw saj i cili drejtonte kartelin e tij të trafikut të drogës ndërsa...

Arrestohet gruaja e El Chapo, zbulohen akuzat që rëndojnë mbi të

para një dite - ABC News

Gruaja e bosit meksikan të drogës, të burgosur, Joaquín “El Chapo” Guzman është arrestuar në SHBA nën dyshimin për trafik droge. Sipas autoriteteve amerikane, Emma Coronel Aispuro, u arrestua në Aeroportin...

SHBA arreston gruan e El Chapo

para një dite - Klan Kosova

Gruaja e bosit meksikan të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman u arrestua dhe u akuzua në Shtetet e Bashkuara të hënën për ndihmë ndaj burrit tw saj i cili drejtonte kartelin e tij të trafikut të drogës ndërsa...

SHBA arreston gruan e El Chapo për trafik droge

para një dite - Syri

Gruaja e lordit meksikan të drogës, të burgosur, Joaquín "El Chapo" Guzman është arrestuar në SHBA nën dyshimin për trafik droge, thanë autoritetet amerikane. Emma Coronel Aispuro, 31 vjeçe, u arrestua...

Nën akuzë për komplot dhe për shpërndarje heroine e kokaine/ Arrestohet gruaja e “El Chapo”-s

para një dite - Java News

Gruaja e bosit meksikan të drogës, të burgosur, Joaquín “El Chapo” Guzman është arrestuar në SHBA nën dyshimin për trafik droge. Sipas autoriteteve amerikane, Emma Coronel Aispuro, u arrestua në Aeroportin...

Arrestohet gruaja e El Chapo! Bashkëshortja e bossit të drogës akuzohet për trafikimin e drogës, Emma shpërndante kokainë, metamfetaminë dhe heroinë në SHBA

para një dite - Dosja.al

Emma Coronel Aispuro 23 Shkurt, 2021 7:44 MEKSIKE – Gruaja e bosit meksikan të drogës, të burgosur, Joaquin “El Chapo” Guzman është arrestuar në SHBA nën dyshimin për trafik droge. Gruaja e bossit, akuzohet...

Arrestohet gruaja e El Chapo

para një dite - Arbresh

Emma Coronel Aispuro, 31 vjeç, u mbajt në Aeroportin Ndërkombëtar Dulles në Virxhinia dhe pritet të paraqitet në gjykatën federale më vonë, tha Departamenti i Drejtësisë në SHBA. Ajo është akuzuar për...

ShBA arreston gruan e El Chapo-s, autoritetet dyshojnë se është e përfshirë në trafikun e kokainës

para një dite - FaxWeb

Gruaja e lordit meksikan të drogës, të burgosur, Joaquín “El Chapo” Guzman është arrestuar në SHBA nën dyshimin për trafik droge, thanë autoritetet amerikane. Emma Coronel Aispuro, 31 vjeçe, u arrestua...

SHBA-ja arreston gruan e El Chapos

para një dite - Ekonomia Online

Gruaja e bosit meksikan të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman u arrestua dhe u akuzua në Shtetet e Bashkuara të hënën për ndihmë ndaj burrit tw saj i cili drejtonte kartelin e tij të trafikut të drogës ndërsa...

SHBA arreston gruan e El Chapo

para një dite - Periskopi

Gruaja e bosit meksikan të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman u arrestua dhe u akuzua në Shtetet e Bashkuara të hënën për ndihmë ndaj burrit tw saj i cili drejtonte kartelin e tij të trafikut të drogës ndërsa...

‘Më i fuqishëm se El Chapo, shtet brenda shtetit' DEA: Është shumë dinak, bosi karteli El Mencho mund të mos kapet kurrë

para 2 dite - Syri.net Kosova

Është një prej bosëve më të fuqishëm të momentit në botën e nëndheshme meksikane. Por edhe pse është më brutal dhe i pamëshirshëm sesa El Chapo, Nemesio Oseguera Cervantes, i njohur ndryshe si El Mencho,...

‘Më i fuqishëm se El Chapo, shtet brenda shtetit' DEA: Është shumë dinak, bosi karteli El Mencho mund të mos kapet kurrë

para 2 dite - Syri

Është një prej bosëve më të fuqishëm të momentit në botën e nëndheshme meksikane. Por edhe pse është më brutal dhe i pamëshirshëm sesa El Chapo, Nemesio Oseguera Cervantes, i njohur ndryshe si El Mencho,...

“Më i frikshëm se El Chapo”, kush është El Mencho, lordi i drogës që nuk do të arrestohet kurrë

para 3 dite - Infokusi

Rritja brutale e bosit më të fuqishëm në botën e nëndheshme meksikane. Ndryshe nga El Chapo, nuk vrapon pas femrave dhe luksit, por investon shumë para në krijimin e forcave paraushtarake. Është një prej...

“Është më i frikshëm se El Chapo”, legjenda e DEA-s: Bosi i kartelit mund të mos arrestohet kurrë

para 3 dite - Gazeta Tema

Është një prej bosëve më të fuqishëm të momentit në botën e nëndheshme meksikane. Por edhe pse është më brutal dhe i pamëshirshëm sesa El Chapo, Nemesio Oseguera Cervantes, i njohur ndryshe si El Mencho,...

“Është më i frikshëm se El Chapo”, legjenda e DEA-s: Bosi i kartelit mund të mos arrestohet kurrë

para 3 dite - Bota Sot

Është një prej bosëve më të fuqishëm të momentit në botën e nëndheshme meksikane. Por edhe pse është më brutal dhe i pamëshirshëm sesa El Chapo, Nemesio Oseguera Cervantes, i njohur ndryshe si El Mencho,...

“Është më i frikshëm se El Chapo”, legjenda e DEA-s: Bosi i kartelit mund të mos arrestohet kurrë

para 3 dite - Periskopi

Është një prej bosëve më të fuqishëm të momentit në botën e nëndheshme meksikane. Por edhe pse është më brutal dhe i pamëshirshëm sesa El Chapo, Nemesio Oseguera Cervantes, i njohur ndryshe si El Mencho,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK