Basha: Qeveria Rama falsifikoi firmën e sekretarit amerikan

para 7 dite - Bota Sot

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar në rrjetin social Facebook një video ku shkruan se në këto 8 vite vetëm dështime janë shënuar nga qeveria Rama. Basha rendit të gjithë premtimet...

Basha publikon videon: Në 8 vite Rama solli vetëm dështime e dëme të mëdha, me 25 prill do të humbasë!

para 7 dite - Ina

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar një video-mesazh tjetër, që sipas tij, tregon dështimet e kryeministrit Edi Rama. Sipas krye demokratit, në tetë vite qeverisje Rama solli vetëm...

Basha publikon videon: Në 8 vite Rama solli vetëm dështime e dëme të mëdha

para 7 dite - Mapo

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar një video-mesazh tjetër, që sipas tij, tregon dështimet e kryeministrit Edi Rama. Sipas kryedemokratit, në tetë vite qeverisje Rama solli vetëm...

Basha: Qeveria Rama falsifikoi firmën e sekretarit amerikan

para 7 dite - Albeu

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar në rrjetin social Facebook një video ku shkruan se në këto 8 vite vetëm dështime janë shënuar nga qeveria Rama . Basha rendit të gjithë premtimet...

Basha: Të mos harrojmë çfarë kemi hequr

para 7 dite - Vizion Plus

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ju kujtoi qytetarëve vështirësitë me të cilat janë përballur gjatë qeverisjes së PS. Përmes një videomesazhi në “Facebook”, Basha deklaroi se askush nuk duhet të...

“Nuk do harrojmë”, Basha: Rama solli vetëm dështime, keni trefishuar pasurinë

para 7 dite - Gazeta Tema

Me tej, Basha thekson se me 25 prill kryeministri do të humbasë dhe Shqipëria do të fitojë. “Për 8 vjet Rama solli vetëm dështime e dëme të mëdha. Më 25 prill Rama do të humbë e Shqipëria do të fitojë,”...

ME VIDEO/ Çfarë 'kanë hequr' qeveritarët e Rilindjes në dy mandate?

para 7 dite - Syri

“Të mos harrojmë çfarë kemi hequr” – është shprehja “lapidare” e Kryeministrit Edi Rama si përmbledhje e tetë viteve të tij në pushtet. Një përgjigje të plotë, me renditje një për një të asaj që vërtet...

Basha publikon videon: Në 8 vite Rama solli vetëm dështime e dëme të mëdha

para 7 dite - Mapo

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar një video-mesazh tjetër, që sipas tij, tregon dështimet e kryeministrit Edi Rama. Sipas kryedemokratit, në tetë vite qeverisje Rama solli vetëm...

Basha publikon videon: Në 8 vite Rama solli vetëm dështime e dëme të mëdha, me 25 prill do të humbasë!

para 7 dite - BalkanWeb

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar një video-mesazh tjetër, që sipas tij, tregon dështimet e kryeministrit Edi Rama. Sipas krye demokratit, në tetë vite qeverisje Rama solli vetëm...

Lulzim Basha nxjerr videon: Rama ka trefishuar pasuritë dhe rritur taksat

para 7 dite - Bota Sot

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se për 8 vjet Edi Rama solli vetëm dështime e dëme të mëdha. Ndaj sipas tij, më 25 prill Rama do të humbë dhe Shqipëria do të fitojë. Në një video në...

Basha poston videon: Rama solli vetëm dështime në 8 vite, më 25 prill fiton Shqipëria

para 7 dite - ABC News

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha përmes një video të postuar në rrjetin social Facebook shkruan se në këto 8 vite vetëm dështime janë shënuar nga qeveria Rama. Basha rendit të gjithë premtimet...

Basha poston videon: Për 8 vjet Rama solli vetëm dështime e dëme të mëdha

para 7 dite - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka postuar në faqen e tij në facebook një video kur tregon abuzimet e pushtetit për 8 vjet nga Rama dhe qeveria e tij. “Për 8 vjet Rama solli vetëm dështime...

Basha publikon pamjet e shembjes së Teatrit: Për 8 vjet Rama solli vetëm dështime e dëme të mëdha

para 7 dite - Ora news

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha e nis ditën me një video-mesazh në rrjetet sociale. Teksa publikon imazhe nga shembja e Teatrit Kombëtar në Tiranë, kryedemokrati shprehet se në 8 vite qeverisje,...

“Jo, nuk do të harrojmë”/Lulzim Basha nxjerr videon: Rama ka trefishuar pasuritë dhe rritur taksat. U shpërdoruan 6.2 mld euro të shqiptarëve

para 7 dite - Panorama

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se për 8 vjet Edi Rama solli vetëm dështime e dëme të mëdha. Ndaj sipas tij, më 25 prill Rama do të humbë dhe Shqipëria do të fitojë. Në një video në...

Basha akuzon Ramën: I ke shpërdoruar 1.2 miliardë euro shqiptarëve, më 25 prill fiton Shqipëria

para 7 dite - Java News

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha përmes një video të postuar në rrjetin social Facebook shkruan se në këto 8 vite vetëm dështime janë shënuar nga qeveria Rama. Basha rendit të gjithë premtimet...

‘Aktron, ka falsifikuar firmën e sekretarit amerikan të shtetit’/ Basha akuzon Ramën: I ke shpërdoruar 1.2 miliardë euro shqiptarëve

para 7 dite - Dosja.al

Lulzim Basha 23 Shkurt, 2021 8:31 TIRANË – Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ndarë me ndjekësit e tij në ‘Facebook’ një video ku përmblidhet deklarata që dha mëngjesin e djeshëm kryeministri...

“Ju keni hequr shumë në fakt”, Basha i përgjigjet video-mesazhit të kryeministrit: Keni trefishuar pasuritë dhe keni lënë Shqipërinë në vendnumëro

para 7 dite - FaxWeb

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha përmes një video-je të publikuar në rrjete sociale ka renditur dështimet e qeverisjes socialiste 8-vjeçare. Basha i përgjigjet me anën e kësaj video-je kryeministrit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK