Situatë e rënduar në Greqi, 3445 raste të reja me COVID-19, 75 të vdekur dhe 749 të intubuar

para një jave - Bota Sot

Në 24 orët e fundit në Greqi janë shënuar 75 viktima dhe 3445 raste të reja me COVID-19. 1670 raste janë shënuar në Atikë, nga të cilat 431 në qendër të Athinës, 398 në Selanik, 261 në Pire. 94 konsiderohet...

Situatë e rënduar në Greqi, 3445 raste të reja me COVID-19, 75 të vdekur dhe 749 të intubuar

para një jave - Flaka

Në 24 orët e fundit në Greqi janë shënuar 75 viktima dhe 3445 raste të reja me COVID-19. 1670 raste janë shënuar në Atikë, nga të cilat 431 në qendër të Athinës, 398 në Selanik, 261 në Pire. 94 konsiderohet...

Shifrat në Greqi të COVID-19/ 3.445 raste të reja, 749 të intubuar dhe 75 vdekje

para një jave - Shekulli

Publikuar më 07.04.2021 nga erjon dervishi Greqia njoftoi sot rastet e reja laboratorike të konfirmuara të koronavirusit të regjistruara në 24 orët e fundit. Sipas të dhënave janë infektuar 3.445 persona,...

Situatë e rënduar në Greqi, 3445 raste të reja me COVID-19, 75 të vdekur dhe 749 të intubuar

para një jave - ABC News

Në 24 orët e fundit në Greqi janë shënuar 75 viktima dhe 3445 raste të reja me COVID-19. 1670 raste janë shënuar në Atikë, nga të cilat 431 në qendër të Athinës, 398 në Selanik, 261 në Pire. 94 konsiderohet...

Situatë e rënduar në Greqi, 3445 raste të reja me COVID-19, 75 të vdekur dhe 749 të intubuar

para një jave - Fakti Ditor

Në 24 orët e fundit në Greqi janë shënuar 75 viktima dhe 3445 raste të reja me COVID-19. 1670 raste janë shënuar në Atikë, nga të cilat 431 në qendër të Athinës, 398 në Selanik, 261 në Pire. 94 konsiderohet...

Skenari ogurzi për Greqinë: Numri i të intubuarve mund të shkojë në 1,000 për Pashkë

para 2 jave - ABC News

Autoritetet në Greqi po përgatiten për lehtësim të mëtejshëm të masave shtrënguse, por duket se situata epidemiologjike nuk le vend për lajme të mira. Sipas raportimeve , në një periudhë prej katër javësh,...

Shifra alarmante në Greqi, numri i të inturbuarve mund të shkojë në 1 mijë për Pashkë

para 2 jave - Dosja.al

Foto Ilustruese 7 Prill, 2021 12:09 GREQI- Greqia po përgatit skenaret për një hapje graduale të vendit, por rastet e fundit duket se e bëjnë gati të pamundur këtë lëvizje. Vetëm 24 orët e fundit u regjistruan...

Shifra në rritje në Greqi, regjistrohen 4,309 raste të reja me COVID-19, 79 të vdekur

para 2 jave - BalkanWeb

Shifra të larta të rasteve me COVID-19 janë regjistruar në Greqi. Mësohet se në 24 orët e fundit janë shënuar 4,309 raste të reja të koronavirusit. Protothema.gr shkruan se 1,883 raste u zbuluan në Atikë,...

Situatë e rëndë në Greqi/ Shënohet dita e dytë me numrin më të lartë të rasteve të reja. Ja sa persona humbën jetën

para 2 jave - Panorama

Dita e dytë më e zymtë që nga fillimi i pandemisë në Greqi me 4,309 raste të reja të koronavirusit u njoftuan sot, e martë, nga autoritetet shëndetësore greke. Nga 4,309 raste të reja të koronavirusit,...

Shifrat e COVID-19 në Greqi/ 4.309 raste të reja, 751 të intubuar dhe 79 vdekje

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 06.04.2021 nga erjon dervishi Greqia njoftoi se si pasojë e COVID-19 janë konfirmuar rastet e sëmundjes të regjistruara në 24 orët e fundit. Nga shifrat rezulton se janë 4.309 persona të infektuar,...

Shifra në rritje në Greqi, regjistrohen 4,309 raste të reja me COVID-19, 79 të vdekur

para 2 jave - Fakti Ditor

Shifra të larta të rasteve me COVID-19 janë regjistruar në Greqi. Mësohet se në 24 orët e fundit janë shënuar 4,309 raste të reja të koronavirusit Protothema.gr shkruan se 1,883 raste u zbuluan në Atikë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK