8 të vdekur e 256 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Koha.net

Në 24 orët e fundit në Shqipëri kanë vdekur 8 persona ndërkaq janë shënuar 256 raste të reja si pasojë e COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 565 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve...

Covid-19/ MSh: 256 raste të reja dhe 8 humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse në çdo...

256 raste të reja dhe 8 humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - GazetaBlic

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë shënuar 256 raste të reja me COVID nga 2538 testime të kryera në total. Ministria e Shëndetësisë raporton se kanë ndërruar jetë 8 qytetarë, konkretisht 2 qytetarë nga...

Situata e COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 256 raste të reja dhe 8 humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - BalkanWeb

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot 256 raste të reja me COVID-19 dhe 8 humbje jete në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale iu bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin...

Shqipëri, 256 raste të reja dhe 8 viktima nga Kovidi

para një jave - Alsat-M

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë shënuar 256 raste të reja me COVID nga 2 538 testime të kryera në total. Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë raporton se kanë ndërruar jetë 8 pacientë. Po ashtu...

256 raste të reja dhe 8 viktima nga Covid

para një jave - Klan

Pamje nga spitali COVID 256 raste të reja dhe 8 viktima nga Covid COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2538 testime, 565 të shëruar, 256 raste të reja dhe 8 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

256 raste të reja dhe 8 humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - Indeks online

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë shënuar 256 raste të reja me COVID nga 2538 testime të kryera në total. Ministria e Shëndetësisë raporton se kanë ndërruar jetë 8 qytetarë, konkretisht 2 qytetarë nga...

8 të vdekur e 256 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Insajderi

Në 24 orët e fundit në Shqipëri kanë vdekur 8 persona ndërkaq janë shënuar 256 raste të reja si pasojë e COVID-19, njofton Insajderi. Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 565 qytetarë, duke e çuar numrin...

Për herë të parë që nga nisja e pandemisë, Tirana më pak të infektuar se rrethet

para një jave - NOA

Për herë të parë që nga nisja e pandemisë, Tirana regjistroi 24 orët e fundit më pak persona të infektuar se rrethet e tjera të vendit. Ndër 2538 testime të kryera dje (00.00 deri 24.00), kanë rezultuar...

256 raste të reja dhe 8 të vdekur nga COVID në Shqipëri

para një jave - Zeri

Në 24 orët e fundit në shqipëri janë shënuar 256 raste të reja me COVID nga 2538 testime të kryera në total. Ministria e Shëndetësisë raporton se kanë ndërruar jetë 8 qytetarë, konkretisht 2 qytetarë nga...

MSh: 256 raste të reja dhe 8 humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - RTK

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse në çdo...

8 humbje jete dhe mbi 200 raste të reja sot me COVID

para një jave - Vizion Plus

8 qytetarë kanë humbur jetën, ndërsa janë identifikuar, 256 raste të reja me koronavirus, nga 2538 testime të kryera. Nuk e kanë fituar dot betejën me COVID 2 qytetarë nga Durrësi, 1 qytetar nga Tirana,...

Vazhdon situata e rëndë/ 8 humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse në çdo...

Rriten sërish infektimet, 256 raste të reja, 9 vdekje dhe 256 në spitale

para një jave - Ora news

Në 24 orët e fundit janë kryer 2538 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 256 qytetarë. Po ashtu, janë shëruar 565 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve në 95,600 që nga fillimi i epidemisë....

E FUNDIT/ Kaq raste të reja e kaq viktima u shënuan sot në Shqipëri nga COVID-19

para një jave - Albeu

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2538 testime, 565 të shëruar, 256 raste të reja dhe 8 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve...

Koronavirusi/ Të dhënat për 24 orët e fundit, rastet e reja dhe situata në spitale

para një jave - NOA

Edhe në 24 orët e fundit situata e koronavirusit në Shqipëri paraqitet e qëndrueshme. Janë bërë 2 mijë e 538 testime për raste të dyshuara, dhe kanë rezultuar pozitivë 256 qytetarë. 31 raste në Shkodër,...

Sërish ulje shifrash/ Bie numri i viktimave dhe personave të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit

para një jave - Shekulli

Publikuar më 07.04.2021 nga Daniela Grrica Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se në 24 orët e fundit janë kryer 2 538 testime, nga të cilat 256 persona kanë rezultuar pozitivë....

Rritet numri i të infektuarve/ Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e 24 orëve të fundit, ja sa persona kanë humbur jetën

para një jave - Panorama

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 256 raste të reja me koronavirus, si dhe kanë humbur jetën tetë qytetarë. Kështu numri i qytetarëve të...

Koronavirusi – 256 të infektuar dhe 8 viktima në 24 orët e fundit

para një jave - Mapo

Në 24 orët e fundit në vendin tonë, janë regjistruar 256 raste të reja me koronavirus, nga 2538 testime të kryera, dhe 8 viktima Harta e të prekurve – 31 raste në Shkodër, 29 raste në Korçë, 28 raste në...

256 raste të reja dhe 8 humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - ABC News

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shënuar 256 raste të reja me COVID nga 2538 testime të kryera në total. Ministria e Shëndetësisë raporton se kanë ndërruar jetë 8 qytetarë, konkretisht 2 qytetarë...

Shqipëri, 256 raste të reja dhe 8 viktima nga Kovidi

para një jave - Flaka

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë shënuar 256 raste të reja me COVID nga 2 538 testime të kryera në total. Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë raporton se kanë ndërruar jetë 8 pacientë. Po ashtu...

COVID-19 në Shqipëri, 8 viktima në 24 orët e fundit

para një jave - Lajmi.net

Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 2538 testime të kryera, janë konfirmuar 256 raste të reja, ndërsa raportohet se janë shëruar 565 persona. Rastet pozitive janë identifikuar në këto bashki: 31 raste...

Shqipëria në 24 orët e fundit: 256 infektime të reja dhe 8 viktima nga COVID, 556 të shëruar

para një jave - Java News

Në 24 orët e fundit në vend janë kryer 2538 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 256 qytetarë. Sakaq, raportohet se janë shëruar 565 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve në 95,600 që nga...

COVID 19/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilncin e 24 orëve të fundit

para një jave - Lexo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse në çdo...

Shqipëri: Tetë viktima dhe 256 raste të reja me COVID-19

para një jave - Zyrtare

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga 2 mijë e 538 testime të bëra kanë rezultuar pozitivë 256 qytetarë. Gjatë 24 orëve të fundit tetë pacientë kanë humbur jetën...

256 raste të reja dhe 8 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - Gazeta Metro

8 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 2538 testime të kryera, janë konfirmuar 256 raste të reja, ndërsa raportohet se janë...

COVID-19 në Shqipëri, 8 viktima në 24 orët e fundit

para një jave - KosovaPress

8 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 2538 testime të kryera, janë konfirmuar 256 raste të reja, ndërsa raportohet se janë...

Shqipëri, 8 të vdekur dhe 256 raste të reja me coronavirus

para një jave - Arbresh

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë shënuar 256 raste të reja me COVID-19 në 2538 testime të kryera. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se 8 persona humbën jetën për shkak të virusit. Aktualisht...

Rritet numri i testimeve dhe i rasteve të reja, MSH: “8 humbje jete dhe 565 të shëruar”

para një jave - Scan TV

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot 256 raste të reja me COVID-19 dhe 8 humbje jete në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale iu bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin...

8 të vdekur e 256 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

para një jave - Ekonomia Online

Në 24 orët e fundit në Shqipëri kanë vdekur 8 persona ndërkaq janë shënuar 256 raste të reja si pasojë e COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 565 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve...

MSH: 8 persona kanë humbur jetën 256 raste të reja me Covid në vendin tonë

para një jave - Dosja.al

Foto Ilustruese 7 Prill, 2021 18:14 Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19:...

Qindra të infektuar gjatë 24 orëve të fundit, 8 pacientë humbin betejën me Covid-19 (Shifrat)

para një jave - FaxWeb

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë konfirmuar 256 raste të reja me Covid-19. Fatkeqësisht 8 pacientë nuk kanë mundur të fitojnë betejën me koronavirusin. Në 24 orët e fundit janë shëruar 565 qytetarë,...

Nëntë të vdekur në 24 orët e fundit në Shqipëri, 141 raste me COVID-19

para 2 jave - Zhurnal

Nëntë persona kanë humbur jetën nga COVID-19 në Shqipëri në 24 orët e fundit, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, ndërsa janë konfirmuar 141 raste të reja. Që nga shpërthimi i epidemisë me koronavirus...

SHQIPËRI: NËNTË TË VDEKUR DHE 141 RASTE TË REJA ME COVID-19

para 2 jave - Klan Macedonia

Shifrat e pandemisë kanë shënuar një ndër numrat më të ulët të rasteve të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit, e krahasuar me muajt e fundit. Autoritetet raportuan për 141 të infektuar të rinj, nga 2...

Nëntë të vdekur në 24 orët e fundit në Shqipëri, 141 raste me COVID-19

para 2 jave - Koha.net

Nëntë persona kanë humbur jetën nga COVID-19 në Shqipëri në 24 orët e fundit, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, ndërsa janë konfirmuar 141 raste të reja. Që nga shpërthimi i epidemisë me koronavirus...

Shqipëri: Nëntë të vdekur dhe 141 raste të reja me Coronavirus

para 2 jave - Indeks online

Një ulje drastike e numrit të të infektuarve me Covid është shënuar në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Sipas raportit të fundit të publikuar nga ministria nga 2 334 testime që janë konfirmuar të infektuar...

Shqipëri: Nëntë të vdekur dhe 141 raste të reja me koronavirus

para 2 jave - GazetaBlic

Një ulje drastike e numrit të të infektuarve me Covid është shënuar në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Sipas raportit të fundit të publikuar nga ministria nga 2 334 testime që janë konfirmuar të infektuar...

Shqipëri, 9 të vdekur dhe 141 raste të reja me coronavirus

para 2 jave - Telegrafi

Nëntë persona kanë humbur jetën nga coronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 2334 testime të kryera, janë konfirmuar 141 raste të reja, ndërsa raportohet se...

COVID-19/ Ulen ndjeshëm shifrat, Ministria e Shëndetësisë: 141 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit

para 2 jave - Top Channel

Ka rënë numri i infeksioneve ditore me COVID, ku në 24 orët e fundit raportohet për 141 persona të infektuar dhe 9 viktima. Në 24 orët e fundit janë shëruar 604 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve...

Shqipëri, 141 raste të reja dhe 9 viktima në 24 orët e fundit

para 2 jave - Alsat-M

9 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 2 334 testime të kryera, janë konfirmuar 141 raste të reja, ndërsa raportohet se janë shëruar 604 persona.

Covid në Shqipëri: 141 raste të reja dhe 9 humbje jete

para 2 jave - Gazeta Express

Ministria e Shëndetësisë: 2334 testime, 604 të shëruar, 141 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e...

Shqipëri: Nëntë të vdekur dhe 141 raste të reja

para 2 jave - Indeks online

Një ulje drastike e numrit të të infektuarve me Covid është shënuar në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Sipas raportit të fundit të publikuar nga ministria nga 2 334 testime që janë konfirmuar të infektuar...

Nëntë të vdekur dhe 141 raste të reja në Shqipëri

para 2 jave - Insajderi

Një ulje drastike e numrit të të infektuarve me Covid është shënuar në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit, njofton Insajderi. Sipas raportit të fundit të publikuar nga ministria nga 2 334 testime që janë...

Shqipëri, 9 të vdekur dhe 141 raste të reja me koronavirus

para 2 jave - Aktuale

Ka rënë numri i infeksioneve ditore me COVID, ku në 24 orët e fundit raportohet për 141 persona të infektuar dhe 9 viktima. Në 24 orët e fundit janë shëruar 604 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve...

Ulen shifrat e COVID-19/ MSH: 141 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit

para 2 jave - BalkanWeb

Ulen shifrat e rasteve me COVID-19 ne vendin tone. Ne 24 oret e fundit u regjistruan 141 raste të reja dhe 9 humbje jete. NJOFTIMI I MSH Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë...

Ulet ndjeshëm numri i të infektuarve

para 2 jave - Klan

Ulet ndjeshëm numri i të infektuarve COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2334 testime, 604 të shëruar, 141 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale...

9 humbje jete dhe 141 raste të reja sot me COVID

para 2 jave - Vizion Plus

Bien ndjeshëm rastet e reja me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit, janë regjistruar 141 të infektuar, nga 2334 testime të kryera, ndërsa 9 qytetarë ndërruan jetë. Nuk e kanë fituar betejën me virusin...

Shqipëri, 9 të vdekur dhe 141 raste të reja me coronavirus

para 2 jave - RTK

Nëntë persona kanë humbur jetën nga coronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 2334 testime të kryera, janë konfirmuar 141 raste të reja, ndërsa raportohet se...

Nëntë të vdekur dhe 141 të infektuar me COVID-19 në Shqipëri

para 2 jave - Zeri

Nëntë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Nga 2234 testime të kryera, janë konfirmuar 141 raste të reja. Ndërsa raportohet se janë shëruar 604 persona. /Zëri

Situata e rëndë/ Vdekjet dhe të shtruarit nga Covid në nivele alarmante

para 2 jave - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse në çdo...

Bien ndjeshëm të infektuarit, 141 raste të reja, 9 vdekje dhe 256 në spitale

para 2 jave - Ora news

Në 24 orët e fundit janë kryer 2334 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 141 qytetarë. Po ashtu, janë shëruar 604 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve në 95,035 që nga fillimi i epidemisë....

E FUNDIT/ Bien ndjeshëm rastet e reja me COVID-19 në vend, 9 viktima sot

para 2 jave - Albeu

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2334 testime, 604 të shëruar, 141 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve...

Vijon ulja e rasteve të reja, 9 të vdekur nga koronavirusi në 24 orët e fundit në vendin tonë

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 06.04.2021 nga Daniela Grrica Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 2 334 testime të kryera, janë konfirmuar 141 raste të reja, ndërsa raportohet se janë shëruar 604 persona. Njoftimi i...

Koronavirusi- Ulen rastet, 9 humbje jete në 24 orët e fundit

para 2 jave - Mapo

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 2334 testime testime nga të cilët kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, 141 qytetarë (264 raste ishin dje). Rastet pozitive janë: 34 raste në Tiranë, 16...

Ulje drastike e numrit të rasteve të reja me Covid, humbin jetën 9 persona

para 2 jave - ABC News

Një ulje drastike e numrit të të infektuarve me Covid është shënuar në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit. Sipas raportit të fundit të publikuar nga ministria nga 2 334 testime që janë konfirmuar të...

Koronavirusi në Shqipëri, 141 raste të reja dhe 9 viktima në 24 orët e fundit

para 2 jave - Gazeta Tema

9 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 2334 testime të kryera, janë konfirmuar 141 raste të reja, ndërsa raportohet se janë...

Koronavirusi/ Bie ndjeshëm numri i rasteve të reja në vend, nëntë pacientë humbin jetën

para 2 jave - NOA

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2334 testime, 604 të shëruar, 141 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve...

Ulet ndjeshëm numri i të infektuarve/ Ministria e Shëndetësisë tregon sa persona humbën jetën në 24 orët e fundit

para 2 jave - Panorama

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 141 raste të reja, si dhe kanë humbur jetën nëntë qytetarë. Përditësimi i plotë: Ministria e Shëndetësisë...

E FUNDIT/ Ulje drastike e numrit të rasteve të reja me Covid, humbin jetën 9 persona

para 2 jave - ABC News

Ministria e Shëndetësisë: 2334 testime, 604 të shëruar, 141 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e...

Shqipëri, 9 të vdekur dhe 141 raste të reja me COVID-19

para 2 jave - Shenja

Në Shqipëri në 24 orët e fundit janë regjistruar 9 të vdekur dhe 141 raste të tjera pozitive me koronavirusin e ri (COVID-19), transmeton Anadolu Agency (AA). Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë...

Shqipëri: Nëntë të vdekur dhe 141 raste të reja me koronavirus

para 2 jave - Infokusi

Një ulje drastike e numrit të të infektuarve me Covid është shënuar në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Sipas raportit të fundit të publikuar nga ministria nga 2 334 testime që janë konfirmuar të infektuar...

Bilanci me Covid-19 në Shqipëri

para 2 jave - Top24

Në Shqipëri në 24 orët e fundit janë regjistruar 9 të vdekur dhe 141 raste të tjera pozitive me koronavirusin e ri (COVID-19), transmeton Anadolu Agency (AA). Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë...

COVID-19/ Ulen ndjeshëm shifrat në Shqipëri, 141 raste të reja dhe 9 humbje jete

para 2 jave - Fakti Ditor

Ka rënë numri i infeksioneve ditore me COVID, ku në 24 orët e fundit raportohet për 141 persona të infektuar dhe 9 viktima. Në 24 orët e fundit janë shëruar 604 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve...

Covidi në Shqipëri, 9 të vdekur dhe 141 raste të reja

para 2 jave - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë: 2334 testime, 604 të shëruar, 141 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e...

Ulje e rasteve të reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit

para 2 jave - Lexo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse në çdo...

Shqipëri: Nëntë të vdekur dhe 141 raste të reja me koronavirus

para 2 jave - Periskopi

Një ulje drastike e numrit të të infektuarve me Covid është shënuar në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Sipas raportit të fundit të publikuar nga ministria nga 2 334 testime që janë konfirmuar të infektuar...

Bien infektimet ditore në Shqipëri: 141 raste të reja me Covid dhe 9 humbje jete

para 2 jave - Java News

Ministria e Shëndetësisë: 2334 testime, 604 të shëruar, 141 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e...

Shqipëri: Nëntë të vdekur dhe 141 raste të reja me Coronavirus

para 2 jave - Ekonomia Online

Një ulje drastike e numrit të të infektuarve me Covid është shënuar në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Sipas raportit të fundit të publikuar nga ministria nga 2 334 testime që janë konfirmuar të infektuar...

Shqipëri, 9 të vdekur dhe 141 raste të reja me coronavirus

para 2 jave - Arbresh

Nëntë persona kanë humbur jetën nga coronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 2334 testime të kryera, janë konfirmuar 141 raste të reja, ndërsa raportohet se...

Vetëm 141 raste të reja në Shqipëri

para 2 jave - Gazeta Metro

9 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, sipas së cilës nga 2334 testime të kryera, janë konfirmuar 141 raste të reja, ndërsa...

Bien ‘drastikisht’ infektimet me Covid-19, MSH: “9 persona humbën jetën dhe u shëruan 604 të tjerë”

para 2 jave - Scan TV

Gjatë 24 orëve të fundit është vënë re një rënie e ndjeshme e infektimeve me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë njofton se në total janë kryer 2334 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 141 qytetarë....

Koronavirusi në Shqipëri, 9 viktima në 24 orët e fundit

para 2 jave - KosovaPress

9 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, sipas së cilës nga 2334 testime të kryera, janë konfirmuar 141 raste të reja, ndërsa...

Regjistrohen 141 raste të reja dhe 9 viktima nga Covid-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Almakos

Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e shëndetësisë konfirmoi 141 raste të reja dhe 9 viktima nga koronairus në vendin tonë. Aktualisht në spitalet COVID në Tiranë dhe tre spitalet rajonale po trajtohen...

Regjistrohet numri më i ulët i rasteve të reja prej muajsh, 9 pacientë humbasin jetën në 24 orët e fundit

para 2 jave - FaxWeb

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2334 testime, 604 të shëruar, 141 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve...

LAJM I FUNDIT/ 9 viktima dhe 141 raste të reja me Covid-19

para 2 jave - Dosja.al

Foto ilustruese 6 Prill, 2021 17:50 Njoftimi i ministrisë së Shëndetësisë Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë...

“Shqipëria buzëqesh”/ Manastirliu: Sot u vaksinuan 13.826 qytetarë, në total mbi 200 mijë

para 2 jave - Top Channel

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, përmes një postimi në rrjete sociale bën me dije se janë kryer 13.826 vaksinime vetëm gjatë ditës së sotme. Ndërkohë, që prej fillimit të fushatës së vaksinimit...

Manastirliu: Sot u vaksinuan 13.826 qytetarë, në total mbi 200 mijë

para 2 jave - Bota Sot

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, përmes një postimi në rrjete sociale bën me dije se janë kryer 13.826 vaksinime vetëm gjatë ditës së sotme. Ndërkohë, që prej fillimit të fushatës së vaksinimit...

Njerëzit “harrojnë” masat anti-covid, grumbullohen masivisht në hipotekën e Vlorës (FOTOT)

para 2 jave - FaxWeb

Në zyrën e hipotekës Vlorë, shumë qytetarë nuk kanë respektuar distancën fizike, duke u grumbulluar me njëri-tjetrin dhe rrezikuar jetën e gjithësecilit. Pavarësisht masave të dhëna nga qeveria për distancim...

9 të vdekur dhe 264 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para 2 jave - Fakti Ditor

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shënuar 264 raste të reja me Covid-19, derisa nëntë qytetarë nuk kanë mundur të fitojnë betejën me Covid-19. Sipas MSh-së,...

Koronavirusi/ Më pak testime dhe raste të reja, kjo është situata e 24 orëve të fundit në vend

para 2 jave - NOA

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2092 testime, 589 të shëruar, 264 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve...

Koronavirusi, si kanë ndryshuar shifrat e 24 orëve të fundit

para 2 jave - NOA

Në Shqipëri, 24 orët e fundit (00-24.00 e së dielës 4 prill 2021) u regjistruan edhe 264 raste të reja me Covid-19. Po në këtë hapësirë kohore, gjithnjë sipas Ministrisë së Shëndetësisë humbën jetën edhe...

Shqipëria në 24 orët e fundit: 264 raste të reja, 9 humbje jete dhe 589 të shëruar nga COVID-19

para 2 jave - Java News

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë kryer 2092 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 264 qytetarë. Sakaq, kanë humbur jetën 9 qytetarë dhe janë shëruar 589 pacientë. Rastet pozitive të konfirmuara...

264 raste të reja dhe 9 humbje jete në Shqipëri

para 2 jave - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shënuar 264 raste të reja me Covid-19, derisa nëntë qytetarë nuk kanë mundur të fitojnë betejën me Covid-19 Sipas MSh-së, 4...

Koronavirusi/ Dalin të dhënat për 24 orët e fundit, kjo është situata në spitalet e vendit

para 2 jave - NOA

Vijon të jetë e qëndrueshme situata e koronavirusit në Shqipëri. Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 348 raste të reja, nga 3 mijë e 56 testime. 91 raste në Tiranë, 36 në Fier, 26 në Vlorë, nga 24 raste...

Shqipëria në 24 orët e fundit: 348 raste të reja, 669 të shëruar dhe 9 viktima nga Covid

para 2 jave - Java News

Ministria e Shëndetësisë tha sot se nga 3,056 testime në 24 orët e fundit kanë rezultuar 349 të infektuar të rinj. Nga ana tjetër, raportohet se 669 pacientë janë shëruar. Fatkeqësisht, betejën me Covid-19...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK