Tiranë/ Humb kontrollin e mjetit 21-vjeçari, përplas disa mjete të parkuara në rrugën e Kavajës

para një jave - Top Channel

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Kavajës, ku ka humbur kontrollin e mjetit një 21-vjeçar. Për pasojë ka përplasur disa mjete të parkuara dhe është plagosur vetë shoferi, së bashku me...

21-vjeçari merr para makinat e parkuara në kryeqytet

para një jave - Klan

21-vjeçari merr para makinat e parkuara në kryeqytet Lëndohet bashkë me pasagjeren 19-vjeçare Një i ri humbi kontrollin e makinës mbrëmjen e kësaj të mërkure në kryeqytet duke marrë përpara automjetet...

Aksident tek “Rruga e Kavajës”, i riu humb kontrollin e mjetit dhe përplas makinat e parkuara, plagoset bashkë me pasagjeren

para një jave - BalkanWeb

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, ku kanë mbetur të plagosur dy të rinj. Policia e Tiranës bën me dije se aksidenti ndodhu rreth orës 20:35, në rrugën e “Kavajës”, ku shtetasi L. B.,...

Aksident në Tiranë, makina përplaset me automjetet e parkuara, plagosen 2 të rinj

para një jave - Ora news

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e “Kavajës” në Tiranë. Policia njofton se makina e drejtuar nga shtetasi L.B, 21 vjeç ka humbur kontrollin dhe është përplasur me disa mjete të parkuara...

Përplasje me disa makina në Tiranë, plagosen një djalë dhe një vajzë

para një jave - NOA

Një djalë dhe një vajzë mbetën të plagosur mbrëmjen e sotme në qytetin e Tiranës pasi u përfshinë në një aksident rrugor. Ngjarja ndodhi sonte rreth orës 20:35, në rrugën e “Kavajës”, kur shtetasi L. B.,...

Aksident masiv në Tiranë, plagosen rëndë dy të rinj

para një jave - Albeu

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Në Tiranë në rrugën e Kavajës një shtetas ka humbur kontrollin e makinës dhe është përplasur me disa makina. Policia bën me dije se si pasojë e aksidentit...

Aksident në Tiranë, plagosen dy persona

para një jave - Mapo

Një aksident është shënuar këtë mbrëmje në Tiranë. Mësohet se një i ri, 21 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me disa makina të tjera të parkuara Mësohet se për pasojë, është plagosur...

Aksident masiv në Tiranë, plagosen rëndë dy të rinj

para një jave - Albeu

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Në Tiranë në rrugën e Kavajës një shtetas ka humbur kontrollin e makinës dhe është përplasur me disa makina. Policia bën me dije se si pasojë e aksidentit...

Aksident në Tiranë, makina te rruga e Kavajës përplaset me automjetet e parkuara

para një jave - ABC News

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e rrugës së Kavajës. Policia njofton se një makinë që drejtohej nga L. B., 21 vjeç është përplasur me disa automjete të parkuara. Për pasojë është plagosur...

U godit nga vetura në Lipjan, 7-vjeçari nuk u mbijetoi plagëve

para një jave - Telegrafi

Një fëmijë i moshës 7 vjeçare, nuk ka arritur tu mbijetojë plagëve të marra pasi u godit nga një veturë në Rusinoc të Lipjanit, pasditen e sotme. Rasti ka ndodhur rreth orës 16:30, ndërkaq shoferi i veturës...

Makina përplas për vdekje fëmijën 7 vjeç në Lipjan të Kosovës

para një jave - BalkanWeb

Një fëmijë  7-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e goditjes nga makina në fshatin Rusinovc të Lipjanit. Për këtë rast policia ka arrestuar shoferin e veturës. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar...

Makina përplaset me disa automjete në Tiranë, plagosen shoferi dhe pasagjerja 19-vjeçare

para një jave - Java News

Dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme në Tiranë, si pasojë e një aksidenti. Nëpërmjet një njoftimi për mediat, Policia bën me dije se aksidenti ka ndodhur në rrugën e “Kavajës” rreth orës...

Vetura godet për vdekje fëmijën 7-vjeçar në Lipjan

para një jave - Gazeta Express

Një fëmij 7-vjeçar ka vdekur si pasojë e goditjes nga vetura në fshatin Rusinovc të Lipjanit. Për këtë rast policia ka arrestuar ngasësin e veturës. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësia...

Vetura godet për vdekje fëmijën 7-vjeçar në Lipjan

para një jave - Gazeta Express

Një këmbësor ka vdekur në fshatin Rusicovc të Lipanit, si pasojë e goditjes nga një veturë në lëvizje. Për këtë rast policia ka arrestuar ngasësin e veturës. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar...

Ngjarje e rëndë, makina godet për vdekje një 7-vjeçar

para një jave - Albeu

Një 7-vjeçar ka ndërruar jetë në fshatin Rusicovc të Lipjanit, si pasojë e goditjes nga një veturë në lëvizje. Rasti ka ndodhur sot, rreth orës 16:30. Në këtë aksident ka qenë e përfshirë një automjet...

Goditet për vdekje nga vetura këmbësori 7-vjeçar në Lipjan

para një jave - Zeri

Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në rrugën Komoran – Carralevë. Policia ka konfirmuar për “Zërin” se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:30 , saktësisht në fshatin Rusinovc të Lipjanit, ku për pasojë...

Vetura godet për vdekje 7-vjeçarin në Lipjan

para një jave - OraInfo

Vetura godet për vdekje 7-vjeçarin në Lipjan. Një këmbësor ka vdekur në fshatin Rusicovc të Lipanit, si pasojë e goditjes nga një veturë në lëvizje. Për këtë rast policia ka arrestuar ngasësin e veturës....

Vetura godet për vdekje një fëmijë 7 vjeçar në Lipjan, Policia arreston shoferin

para një jave - GazetaBlic

Një këmbësor ka vdekur në fshatin Rusicovc të Lipanit, si pasojë e goditjes nga një veturë në lëvizje. Policia e Kosovës ka arrestuar ngasësin e veturës, shkruan Gazeta Blic. Këtë e ka konfirmuar edhe...

Vetura godet për vdekje një 7 vjeçarin në fshatin Rusicovc të Lipjanit

para një jave - Bota Sot

Një këmbësor ka vdekur në fshatin Rusicovc të Lipanit, si pasojë e goditjes nga një veturë në lëvizje. Për këtë rast policia ka arrestuar ngasësin e veturës. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës....

Në prani të prindërve vetura godet për vdekje një 7 vjeçar në Lipjan

para një jave - Indeks online

Një këmbësor ka vdekur në fshatin Rusicovc të Lipanit, si pasojë e goditjes nga një veturë në lëvizje. Për këtë rast policia ka arrestuar ngasësin e veturës. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës....

Humb kontrollin e mjetit, 21-vjeçari përplas disa makina, transportohet në spital së bashku me pasagjeren

para një jave - Dosja.al

Policia e shtetit 7 Prill, 2021 22:39 TIRANË- Një aksidenet ka ndodhit mbrëmjen e sotme në Tiranë ku një 21-vjeçar ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me disa mjete të parkuara në afërsi....

Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje fëmijën 7 vjeç në Lipjan të Kosovës

para një jave - Java News

Një fëmijë 7-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e goditjes nga makina në fshatin Rusinovc të Lipjanit. Për këtë rast policia ka arrestuar shoferin e veturës. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja...

Aksident në Tiranë/ 21 vjeçari humbet kontrollin e mjetit dhe godet disa makina, dëmtohet pasagjerja

para një jave - FaxWeb

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 07.04.2021, rreth orës 20:35, në rrugën e “Kavajës”, shtetasi L. B., 21 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me disa mjete të parkuara aty në afërsi....

Vetura godet për vdekje fëmijën 7-vjeçar në Lipjan

para një jave - Infokusi

Një fëmij 7-vjeçar ka vdekur si pasojë e goditjes nga vetura në fshatin Rusinovc të Lipjanit. Për këtë rast policia ka arrestuar ngasësin e veturës. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës...

Vetura godet për vdekje një fëmijë 7-vjeçar në Lipjan

para një jave - Lajmi.net

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësia e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Sot rreth orës 16:30, në rrugën Komoran – Carralevë, saktësisht në fshatin Rusinoc të Lipjanit, ka ndodhur...

Nuk i mbijetoi dot plagëve të aksidentit, ndërron jetë 7 vjeçari shqiptar pas përplasjes

para një jave - FaxWeb

Një fëmijë 7-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e goditjes nga makina në fshatin Rusinovc të Lipjanit. Për këtë rast policia ka arrestuar shoferin e veturës. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja...

Vetura godet për vdekje një fëmijë 7 vjeçar në Lipjan, Policia arreston shoferin

para një jave - Gazeta Metro

Një këmbësor ka vdekur në fshatin Rusicovc të Lipanit, si pasojë e goditjes nga një veturë në lëvizje. Policia e Kosovës ka arrestuar ngasësin e veturës, shkruan Gazeta Metro. Lajmin për Metron e ka konfirmuar...

Në prani të prindërve vetura godet për vdekje një 7 vjeçar në Lipjan

para një jave - Revista Kosovarja

Një këmbësor ka vdekur në fshatin Rusicovc të Lipanit, si pasojë e goditjes nga një veturë në lëvizje. Për këtë rast policia ka arrestuar ngasësin e veturës. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës....

Vetura godet për vdekje një 7 vjeçar në Lipjan

para një jave - Ekonomia Online

Një këmbësor ka vdekur në fshatin Rusicovc të Lipanit, si pasojë e goditjes nga një veturë në lëvizje. Për këtë rast policia ka arrestuar ngasësin e veturës. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës....

Vetura godet për vdekje një 7-vjeçar në Lipjan

para një jave - Periskopi

Një këmbësor ka vdekur në fshatin Rusicovc të Lipanit, si pasojë e goditjes nga një veturë në lëvizje. Për këtë rast policia ka arrestuar ngasësin e veturës. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës....

Aksident në rrugën e Kombit, plagosen dy vajza

para 2 jave - Top Channel

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Rrugën e Kombit. Tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy shtetase të cilat janë dërguar për në spitalin e Rrëshenit....

Aksident në rrugën e Kombit, plagosen dy vajza

para 2 jave - Zhurnal

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Rrugën e Kombit. Tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy shtetase të cilat janë dërguar për në spitalin e Rrëshenit....

Video/ Përplasen “kokë më kokë” makina dhe furgoni në “Rrugën e Kombit”, plagosen dy vajza

para 2 jave - BalkanWeb

Një aksident ka ndodhur këtë paradite në Rrugën e Kombit, me pasojë plagosjen e dy vajzave. Gazetari Elidon Ndreka sjell pamjet e para në redaksinë e “BalkanWeb” , ndërsa raporton se dy automjete janë...

Aksident në rrugën e Kombit, plagosen dy vajza

para 2 jave - Bota Sot

Një aksident automobilistik është regjistruar pak minuta më parë në Rrugën e Kombit, në aksin rrugor Milot-Rubik. Në aksident janë përfshirë një autoveturë dhe një furgon ku për pasojë raportohet për dy...

Aksident i trefishtë në “Rrugën e Kombit”, plagosen dy vajza, dërgohen me urgjencë në spital

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 07.04.2021 nga Enida Vërça Dy vajza kanë mbetur të plagosura pas një aksidenti të trefishtë të ndodhur paraditen e sotme në “Rrugën e Kombit”. Mësohet se dy të plagosurat kanë qenë në njërën...

Dy vajza plagosen në aksident

para 2 jave - Vizion Plus

Një përplasje e fortë mes dy automjeteve ndodhi këtë të mërkurë në aksin rrugor Milot-Rubik. Për pasojë, u plagosën shoferja dhe pasagjerja, shkruan “Vizion Plus”. Në aksident u përfshinë një furgon dhe...

Furgoni përplaset me veturën në “Rrugën e Kombit”, dy vajza të plagosura

para 2 jave - Ora news

Një aksident automobilistik është regjistruar pak minuta më parë në Rrugën e Kombit, në aksin rrugor Milot-Rubik. Në aksident janë përfshirë një autoveturë dhe një furgon ku për pasojë raportohet për dy...

Përplasen kokë më kokë dy automjete në rrugën e “Kombit”, plagoset shoferja

para 2 jave - Albeu

Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Milot-Rubik, ku për pasojë ka mbetur e plagosur drejtuesja e një prej mjeteve. Mësohet se në aksident janë përfshirë një furgon dhe një automjet të cilët...

Aksident i rëndë në “Rrugën e Kombit”, plagosen dy vajza

para 2 jave - NOA

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit. Raportohet se një automjet është përplasur me një furgon. Si pasojë e aksidentit janë plagosur dy vajza, më konkretisht shoferja dhe pasagjerja në automjet. Policia...

Aksident i trefishtë në “Rrugën e Kombit”, plagosen dy vajza

para 2 jave - ABC News

Dy vajza kanë mbetur të plagosura pas një aksidenti të trefishtë të ndodhur paraditen e sotme në “Rrugën e Kombit”. Mësohet se dy të plagosurat kanë qenë në njërën nga tre makinat e përfshira në aksident....

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit/ Furgoni përplaset kokë më kokë me makinën, dy vajza përfundojnë në spital

para 2 jave - Panorama

Një aksident ka ndodhur sot në Rrugën e Kombit ku për pasojë janë plagosur dy vajza. Korrespondenti i “Panoramës” raporton se aksidenti ndodhi pas një përplasjeje të fortë mes dy mjeteve në aksin rrugor...

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit/ Furgoni përplaset kokë më kokë me makinën. Plagoset shoferja dhe pasagjerja

para 2 jave - Java News

Një aksident ka ndodhur sot në Rrugën e Kombit ku për pasojë janë plagosur dy vajza. Nga informacionet e para mësohet se aksidenti ndodhi pas një përplasjeje të fortë mes dy mjeteve në aksin rrugor Milot-Rubik....

Aksident në “Rrugën e kombit”/ Furgoni përplaset me makinën, dy vajza dërgohen me urgjencë në spital

para 2 jave - FaxWeb

Një aksident ka ndodhur në mëngjesin e ditës së sotme në Rrugën e Kombit. Ngjarja ka ndodhur në segmentin Milot-Rubik, ku janë përplasur një furgon dhe një makinë duke lënë të plagosura shoferen dhe pasagjeren...

Aksident në “Rrugën e Kombit”, përplasen tre makina, plagosen rëndë dy vajza

para 2 jave - Dosja.al

Pamje nga aksidenti 7 Prill, 2021 11:05 KUKËS – Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në ‘Rrugën e Kombit’, ku janë plagosur tre vajza. Mësohet se automjete janë përplasur në aksin rrugor Milot-Rubik...

Aksident në Korçë/ Përplasen dy makina në qytet, shënohen dëme materiale

para 2 jave - BalkanWeb

KORÇË Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se sipas informacioneve nga policia, një mjet ka përplasur një tjetër...

Korçë/ Freza e zetorit i preu këmbët, 27-vjeçari transportohet tek Trauma

para 2 jave - Vizion Plus

Një 27-vjeçar është plagosur rëndë, teksa punonte arën me një mjet tip zetor. Ngjarja ka ndodhur mesditën e kësaj të marte në fshatin Porodinë të Korçës. Shtetasi A.M. dyshohet se ka humbur të dyja këmbët...

Aksidenti i rëndë në Korçë/Presa e zetorit i pret këmbët 27-vjeçarit

para 2 jave - Top Channel

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Porodinë të Korçës, ku presa e zetorit i ka prerë këmbët 27-vjeçarit. Ai është transportuar me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Pas ngjarjes,...

Aksidenti i rëndë në Korçë/Presa e zetorit i pret këmbët 27-vjeçarit

para 2 jave - Top Channel

Transportohet drejt Spitalit të Traumës në Tiranë 27 vjecari nga Porodina. Pas ngjarjes, gjendja e tij paraqitet ende e rëndë për shkak të hemorragjisë, pasi presa e zetorit i preu të dyja këmbët. Lajmi në përditësim… Top Channel

Freza e zetorit i preu këmbët, niset me urgjencë në Tiranë 27-vjeçari

para 2 jave - Mapo

Një 27-vjeçar ka marrë dëmtime të rënda në këmbë teksa ka qenë duke punuar tokën me një mjet tip zetor. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Porodinë ndërsa ka qenë freza ajo që i ka prerë të dy këmbët, nga gjuri...

Freza e zetorit i preu dy këmbët, 27-vjeçari nga Korça transportohet me urgjencë tek Trauma

para 2 jave - BalkanWeb

BalkanWeb mëson se 27-vjeçari i cili u aksidentua sot me zetor në Korçë po transportohet tek Trauma në Tiranë. Presa e zetorit i preu të dyja këmbët 27-vjeçarit në fshatin Porodinë dhe situata e tij paraqitet...

EMRI/ Ngjarje horror në Korçë, 27-vjeçar humb të dyja këmbët teksa punonte tokën

para 2 jave - Albeu

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Porodinë të Korçës. Një 27-vjeçar i identifikuar si Algredo Mukadesi ka humbur të dyja këmbët e tij teksa pubonte arën me një zetor. Ngjarja e rëndë ka...

Zetori i pret të dyja këmbët 27-vjeçarit në Korçë, transportohet tek Trauma

para 2 jave - Vizion Plus

Një 27-vjeçar është plagosur rëndë, teksa punonte arën me një mjet tip zetor. Ngjarja ka ndodhur mesditën e kësaj të marte në fshatin Porodinë të Korçës. Shtetasi A.M. dyshohet se ka humbur të dyja këmbët...

Ishte duke punuar/ Presa e zetorit i pret të dyja këmbët 27-vjeçarit, në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës

para 2 jave - Panorama

Një 27-vjeçar është palgosur rëndë në Korçë teksa ishte duke punuar. Korrespondentja e “Panoramës” raporton se presa e zetorit i preu të riut të dyja këmbët duke i shkaktuar hemorragji. Ai u transportua...

Aksidenti i rëndë në Korçë/Presa e zetorit i pret këmbët 27-vjeçarit

para 2 jave - Bota Sot

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Porodinë të Korçës, ku presa e zetorit i ka prerë këmbët 27-vjeçarit. Ai është transportuar me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Pas ngjarjes,...

Aksident pranë spitalit të Korçës, dy makina përplasen me njëra-tjetrën

para 2 jave - FaxWeb

Aksident pranë spitalit rajonal të qytetit të Korçës. Dy mjete Janë përplasur me njëra tjetrën. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar. Policia në vendngjarje Vijon…

Freza e zetorit i preu të dyja këmbët. Rëndohet gjendja e të riut, niset me helikopter në Spitalin e Traumës

para 2 jave - NOA

Është nisur drejt Spitalit të Traumës Algredo Mukadesi, i riu që humbi të dyja këmbët nga freza e zetorit. 27-vjeçari u transportua me helikopter për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore. Ai ishte duke...

Po punonte tokën, dëmtohet rëndë nga freza e zetorit 27-vjeçari në Korçë

para 2 jave - BalkanWeb

Një 27-vjeçar në fshatin Porodinë të Korçës, ka mbetur i plagosur teksa po punonte arën me zetor. Raportohet se shtetasi A. M., ka lënduar këmbën, si pasojë e frezës së mjetit. Bhet e ditur se i riu ndodhet...

Po punonte arën me zetor, plagoset rëndë 27-vjeçari në Korçë

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 06.04.2021 nga Daniela Grrica Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në fshatin Porodinë, në Korçë, ku një 27-vjeçar ka mbetur i plagosur teksa ishte duke punuar arën. Sipas...

Po punonte arën, 27-vjeçari në Korçë aksidentohet nga freza e zetorit, plagoset rëndë

para 2 jave - BalkanWeb

Një aksident ka ndodhur sot në Korçë, ku ka mbetur i plagosur një i ri. Sipas të dhënave zyrtare, aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:30, ku policia është njoftuar se në fshatin Porodinë, Korçë, shtetasi...

EMRI/ Ngjarje horror në Korçë, 27-vjeçari humb të dyja këmbët teksa punonte tokën

para 2 jave - Tetova Sot

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Porodinë të Korçës. Një 27-vjeçar i identifikuar si Algredo Mukadesi ka humbur të dyja këmbët e tij teksa pubonte arën me një zetor. Ngjarja e rëndë ka...

I riu plagoset rëndë në këmbë duke punuar arën

para 2 jave - Bota Sot

Një i ri mori një plagë të rëndë në këmbë. Teksa ishte duke punuar arën me zetor. Referuar njoftimit të Policisë së Korçës, ai u plagos nga freza e mjetit. 27-vjeçari u dërgua në spital dhe është nën kujdesin e mjekëve.

Po punonte tokën me zetor, plagoset 27 vjeçari

para 2 jave - Albeu

Një incident i rëndë ka ndodhur në Korçë ku një 27-vjeçar është aksidentuar teksa punonte me zetor. Policia njofton se më datë 06.04.2021, rreth orës 13:30 ka marrë njoftim se në fshatin Porodinë, Korçë,...

Pret këmbën teksa punonte tokën, përfundon në spital 27-vjeçari në Korçë

para 2 jave - Ora news

Një 27-vjeçar ka marrë dëmtime të rënda në këmbë teksa ka qenë duke punuar tokën me një mjet tip zetor. Siç raporton gazetarja e Ora News në Korçë, Iris Rezhda, ngjarja ka ndodhur në fshatin Porodinë ndërsa...

Korçë/ Aksidentohet në vendin e punës, niset në gjendje të rëndë në spital

para 2 jave - NOA

Një person është plagosur rëndë teksa po punonte me një mjet pune, traktor, në Korçë. Mësohet se punonjësi ka marrë plagë të rënda në trup dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e Korçës. Paraprakisht...

Korçë/ Plagoset me frezën e zetorit, i riu në gjendje të rëndë në spital

para 2 jave - Mapo

Një 27-vjeçar në fshatin Porodinë të Korçës është plagosur rëndë në këmbë ndërsa punonte arën me një mjet tip zetor. I riu me iniciale A. M. dyshohet se është plagosur nga freza e mjetit. Ngjarja ka ndodhur...

I riu plagoset rëndë në këmbë duke punuar arën

para 2 jave - Vizion Plus

Një i ri mori një plagë të rëndë në këmbë teksa ishte duke punuar arën me zetor. Referuar njoftimit të Policisë së Korçës, ai u plagos nga freza e mjetit. 27-vjeçari u dërgua në spital dhe është nën kujdesin e mjekëve.

Plagoset rëndë në vendin e punës një person në Korçë, niset me urgjencë drejt spitalit

para 2 jave - ABC News

Një person është plagosur rëndë nga mjeti i punës në Korçë. Mësohet se punonjësi ka marrë plagë të rënda në trup dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e Korçës. Vijon…

Aksidentohet rëndë 27-vjeçari në Korçë, plagoset nga freza e zetorit

para 2 jave - Java News

Një aksident ka ndodhur sot në Korçë, ku ka mbetur i plagosur një i ri. Sipas të dhënave zyrtare, aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:30, ku policia është njoftuar se në fshatin Porodinë, Korçë, shtetasi...

LAJM I FUNDIT/ E RËNDË! Zetori i pret të dyja këmbët 27-vjeçarit në Korçë, transportohet me urgjencë tek Trauma

para 2 jave - Dosja.al

Foto ilustruese 6 Prill, 2021 15:43 TIRANË- Një 27-vjeçar është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës pasi mjeti me të cilin po punonte tokën i ka prerë të dyja këmbët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në...

Preu këmbët me frezë gjatë punës, 27-vjeçari nga Porodina trasportohet me urgjencë drejt Tiranës

para 2 jave - FaxWeb

I riu 27-vjeçar i cili preu këmbët me frezë gjatë punës në fusha është nisur me urgjencë drejt Tiranës pasi ndodhet në gjendje të rëndë. I riu i identifikuar si Alkredo Mukadezi është aksidentuar gjatë...

U aksidentua teksa punonte arën me frezën e zetorit, i riu në Korçë në gjendje të rëndë, dërgohet urgjentisht në spital

para 2 jave - Dosja.al

Foto Ilustruese 6 Prill, 2021 14:52 KORÇË – Një person është plagosur rëndë në Korçë pasi ka qënë duke punuar në arë me një mjet tip zetor. 27-vjeçari është nisur me urgjencë drejt spitalit. Ngjarja ka...

Aksident në punë, plagoset rëndë i riu 27-vjeçar

para 2 jave - FaxWeb

Një i ri dyshohet se është plagosur në aksident në punë në fshatin Porodinë në Korçë. Sipas policisë, ai është transportuar në spitalin rajonal dhe ndodhet nën kujdes intensiv. “Rreth orës 13:30, jemi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK