“Me këtë çështje do merren prokurorë seriozë”, Shkëlqim Hajdari: Kontrollorët e aviacionit po gjejnë alibi për të shpëtuar nga përgjegjësia penale

para një jave - BalkanWeb

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari, i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24”, duke folur për çështjen e “grevës” së kontrollorëve të aviacionit, deklaroi se punonjësit në aeroport po gjejnë alibi për...

Shkëlqim Hajdari më i egër se Rama: Të arrestohen grevistët e Rinasit

para një jave - InfoShqip

Ditën e sotme Aeroporti i Rinasit u mbyll totalisht. Në Rinas është krijuar në kaos i vërtetë, ku ka zbarkuar madje ushtria dhe FNSH-ja. Ndërkohë, në lidhje me grevën e kontrollorëve të trafikut ajror...

Ish-prokurori: Sjellja e kontrollorëve në aeroport përbën vepër penale. Po të isha unë do i arrestoja në flagrancë

para një jave - Gazeta Tema

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari deklaroi se nuk e besonte si lajm dhe e mendonte se ishte e gjitha një ëndërr e keqe kur e kur ka marrë vesh për protestën e kontrollorëve. I tuar në emisionin “Real Story”,...

Shkëlqim Hajdari më i egër se Rama: Të arrestohen grevistët e Rinasit

para një jave - Zyrtare

Ditën e sotme Aeroporti i Rinasit u mbyll totalisht. Në Rinas është krijuar në kaos i vërtetë, ku ka zbarkuar madje ushtria dhe FNSH-ja. Ndërkohë, në lidhje me grevën e kontrollorëve të trafikut ajror...

“Mendova se isha në ëndërr të keqe”, ish-prokurori: Sjellja e kontrollorëve në aeroport përbën vepër penale, po të isha unë do kryeja masën e arrestit në flagrancë

para një jave - BalkanWeb

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari, i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24”, deklaroi se kur ka marrë vesh për ‘grevën’ e kontrollorëve, nuk e besonte si lajm e mendonte se ishte e gjitha një ëndërr...

Ish-prokurori: Sjellja e kontrollorëve në aeroport përbën vepër penale. Po të isha unë do kryeja masën e…

para një jave - Panorama

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari deklaroi se nuk e besonte si lajm dhe e mendonte se ishte e gjitha një ëndërr e keqe kur e kur ka marrë vesh për protestën e kontrollorëve. I ftuar në emisionin “Real Story”,...

“Qeveria e ka marrë ngadalë”, Ish-prokurori: Sjellja e kontrollorëve përbën vepër penale, ata duhet të arrestohen

para një jave - Java News

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari deklaroi se nuk e besonte si lajm dhe e mendonte se ishte e gjitha një ëndërr e keqe kur e kur ka marrë vesh për protestën e kontrollorëve. I ftuar në emisionin “Real Story”,...

“Mendova se isha në ëndërr të keqe”, ish-prokurori: Sjellja e kontrollorëve në aeroport përbën vepër penale, po të isha unë do kryeja masën e arrestit në flagrancë

para një jave - Lexo

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari, i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24”, deklaroi se kur ka marrë vesh për ‘grevën’ e kontrollorëve, nuk e besonte si lajm e mendonte se ishte e gjitha një ëndërr...

“Mendova se isha në ëndërr të keqe”, ish-prokurori: Sjellja e kontrollorëve në aeroport përbën vepër penale, po të isha unë do kryeja masën e arrestit në flagrancë

para një jave - Almakos

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari, i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24”, deklaroi se kur ka marrë vesh për ‘grevën’ e kontrollorëve, nuk e besonte si lajm e mendonte se ishte e gjitha një ëndërr...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK