Sherr mes të rinjve në Tiranë/ Adoleshenti qëllohet me thikë, policia arreston 2 persona

para një jave - Top Channel

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të mërkurë në rrugën e “Kavajës”, në kryeqytet. Policia njofton se si pasojë e një konflikti të çastit, dy të rinj kanë goditur me thikë një shtetas të mitur, me...

Sherr mes adoleshentëve tek “Rruga e Kavajës”, plagoset me thikë 16-vjeçari, “Shqiponjat” shoqërojnë dy autorët e dyshuar

para një jave - BalkanWeb

Një 16-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pasditen e sotme në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se rreth orës 15:15, në rrugën e “Kavajës”, në afërsi të një lokali si pasojë e një konflikti...

Plagoset me thikë një 16-vjeçar në Tiranë

para një jave - Klan

Plagoset me thikë një 16-vjeçar në Tiranë Tiranë-Më datë 07.04.2021, rreth orës 15:15, në rrugën e “Kavajës”, në afërsi të një lokali si pasojë e një konflikti të çastit shtetasit K. K., 17 vjeç dhe M....

Sherr me thika në Tiranë, plagoset adoleshenti

para një jave - Bota Sot

Sherr me thika në Tiranë. Një sherr mes adoleshentëve ka përfunduar me një të plagosur ditën e sotme në Tiranë, ndërsa autorët janë arrestuar. Sipas policisë rreth orës 15:15 në rrugën e “Kavajës” në afërsi...

Sherr mes të rinjve në Tiranë, plagoset me thikë 16 vjeçari

para një jave - Albeu

Një sherr mes të rinjve ka ndodhur ditën e sotme në Rrugen e Kavajës Tiranë ku ka mbetur i plagosur me thikë një 16 vjeçar. “Si pasojë e një konflikti të çastit shtetasit K. K., 17 vjeç dhe M. T., 16 vjeç,...

Pas sherrit goditën me thikë 16-vjeçarin, arrestohen dy të mitur në Tiranë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 07.04.2021 nga Daniela Grrica Një sherr mes një grup të miturish është regjistruar ditën e sotme në Tiranë. Sipas uniformave blu, rreth orës 15:15, në rrugën e “Kavajës”, pranë një lokali...

Sherr mes adoleshentëve në kryeqytet, plagoset me thikë 16-vjeçari

para një jave - Ora news

Një 16-vjeçar është plagosur me thikë pasditen e sotme në kryeqytet pas një konflikti me dy bashkëmoshatarë të tij. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:15, në rrugën e “Kavajës”, në afërsi të një lokali....

Adoleshentët zihen me thika, njëri përfundon në spital

para një jave - NOA

Tre adoleshentë janë përfshirë në konflikt që për pak mund të kishte prodhuar tragjedinë e radhës. Bëhet fjalë për një sherr në rrugën e “Kavajës”, në Tiranë, në afërsi të një lokali, ku 17-vjeçarët me...

Sherr në Tiranë, adoleshenti qëllohet me thikë

para një jave - ABC News

Një sherr mes adoleshentëve ka përfunduar me një të plagosur ditën e sotme në Tiranë, ndërsa autorët janë arrestuar. Sipas policisë rreth orës 15:15 në rrugën e “Kavajës” në afërsi të një lokali si pasojë...

Kultivim i bimëve narkotike dhe vjedhje të ndryshme në qytet, 3 të arrestuar në Vlorë

para 2 jave - Top Channel

1 shtetas është arrestuar pasi dyshohet se po përpiqej të mbillte kanabis pranë shtëpisë, ndërsa dy qytetarë të tjerë janë vënë në pranga, për veprën penale të vjedhjes. Njoftimi i policisë Specialistët...

Kultivim i bimëve narkotike dhe vjedhje të ndryshme në qytet, 3 të arrestuar në Vlorë

para 2 jave - Zhurnal

1 shtetas është arrestuar pasi dyshohet se po përpiqej të mbillte kanabis pranë shtëpisë, ndërsa dy qytetarë të tjerë janë vënë në pranga, për veprën penale të vjedhjes. Njoftimi i policisë Specialistët...

Kundërshtuan me dhunë policët, dy të arrestuar në Berat

para 2 jave - Top Channel

Dy qytetarë janë arrestuar në Berat, pasi nuk treguan dokumentacionin e mjetit dhe kundërshtuan me forcë punonjësin e policisë. Bledar Qolja, Briano Qolja janë dy qytetarët që kundërshtuan policinë me...

LAJM I FUNDIT/ Sherr mes adoleshentëve në “Rrugën e Kavajës”, plagoset me thikë 16-vjeçari, shoqërohen autorët

para një jave - Dosja.al

Foto Ilustruese 7 Prill, 2021 16:31 Tiranë/Informacion paraprak Më datë 07.04.2021, rreth orës 15:15, në rrugën e “Kavajës”, në afërsi të një lokali si pasojë e një konflikti të çastit shtetasit K. K.,...

Kundërshtuan me dhunë policët, dy të arrestuar në Berat

para 2 jave - Top Channel

Dy qytetarë janë arrestuar në Berat, pasi nuk treguan dokumentacionin  e mjetit dhe kundërshtuan me forcë punonjësin e policisë. Njoftimi i policisë: Kundërshtuan me dhunë punonjësit e Policisë, arrestohen...

I vodhën aparatin celular dhe portofolin 23-vjeçarit, në pranga njëri prej autorëve, tjetri shpallet në kërkim

para 2 jave - Top Channel

Policia e Përmetit kanë arrestuar në flagrancë shtetasin V. L., 28 vjeç, banues në Përmet dhe kanë shpallur në kërkim shtetasin P. P., 28 vjeç, banues në Përmet, i  dënuar më parë për vjedhje, pasi në...

Sherr mes adoleshentëve në Tiranë, goditet me thikë një 16-vjeçar (Detajet)

para një jave - FaxWeb

Një 16-vjeçar është goditur me thikë pas një sherri mes dy të rinjve të tjerë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e ‘Kavajës’, në Tiranë, ku pas një konflikti të çastit, dy të rinj, 17 dhe 16-vjeç kanë goditur...

Kundërshtuan policët me dhunë, arrestohen dy persona në Berat, nuk pranuan të tregojnë dokumentacionin e mjetit

para 2 jave - BalkanWeb

Dy persona janë arrestuar në Berat për shkak se dhunuan policët teksa ishin duke kryer detyrën. Policia njofton se një 44-vjeçar dhe një tjetër 19-vjeçar nuk pranuan që t’i dorëzojnë policëve dokumentacionin...

Kultivonte kanabis, arrestohet vlonjati me 45 fidanë, në pranga dhe dy të tjerë për vjedhjen e dy baterive gjeneratorësh

para 2 jave - BalkanWeb

Tre persona janë arrestuar në Vlorë për kanabis dhe vjedhje bateri gjeneratorësh. Një person u kap në Vlorëm e 45 fidanë kanabisi të kultivuara në gota plastike. Nga ana tjetër një tjetër person ra në...

Kultivonte kanabis duke e mbjellë përreth banesës, në pranga 35-vjeçari në Vlorë

para 2 jave - Bota Sot

Policia e Vlorës ka arrestuar tre persona për kanabis dhe vjedhje bateri gjeneratorësh. Mësohet se një person u kap në Vlorëm e 45 fidanë kanabisi të kultivuara në gota plastike. Nga ana tjetër një tjetër...

Zbardhet vjedhja në Përmet, arrestohet autori që i mori të riut celularin e portofolin, në kërkim një tjetër

para 2 jave - BalkanWeb

Një vjedhje është zbardhur në qytetin e Përmetit. 23-vjeçarit L.L, i kishin vjedhur një aparat celular dhe portofolin, ndërkohë që autori ka rënë në prangat e Policisë. Po ashtu në kërkim është shpallur...

Kundërshtuan me dhunë policët, dy të arrestuar në Berat

para 2 jave - Ina

Dy qytetarë janë arrestuar në Berat, pasi nuk treguan dokumentacionin e mjetit dhe kundërshtuan me forcë punonjësin e policisë. Bledar Qolja, Briano Qolja janë dy qytetarët që kundërshtuan policinë me...

Kultivim i bimëve narkotike dhe vjedhje të ndryshme në qytet, 3 të arrestuar në Vlorë

para 2 jave - Bota Sot

1 shtetas është arrestuar pasi dyshohet se po përpiqej të mbillte kanabis pranë shtëpisë, ndërsa dy qytetarë të tjerë janë vënë në pranga, për veprën penale të vjedhjes. Njoftimi i policisë Specialistët...

Çfarë fshihnin? Dy persona nuk pranojnë të tregojnë dokumentet, incident me policinë

para 2 jave - Panorama

Një 44-vjeçar dhe një djalë i ri 19 vjeç të cilët po udhëtonin sëbashku, nuk kanë dashur të tregojnë dokumentet e mjetit gjatë kontollit të policisë në vendin e quajtur Dogana në Berat. Ata u arrestuan...

Kishte mbjellë kanabis përreth banesës, arrestohet 35-vjeçari në Vlorë

para 2 jave - ABC News

Në Vlorë, në orët e fundit janë arrestuar tre persona për vepra të ndryshme penale. Mësohet se në pranga është vënë një 35-vjeçar pasi kishte kultivuar kanabis përreth banesës së tij. 35-vjeçarit me iniciale...

Kundërshtuan dhe dhunuan punonjësit e policisë, arrestohet dyshja në Berat

para 2 jave - Albeu

Policia e Beratit ka arrestuar dy persona pasi kanë kundërshtuar dhe dhunuar punonjësit e policisë. Policia bën me dije se u arrestua B. Q., 44 vjeç dhe B. Q., 19 vjeç, të dy banues në lagjen Çlirim, Berat...

Grabiti të riun, arrestohet 28-vjeçari

para 2 jave - Vizion Plus

Një 28-vjeçar u arrestua nga Policia e Përmetit këtë të mërkurë. Ai akuzohet se në bashkëpunim me një person tjetër, ka grabitur një 23-vjeçar, të cilit i kanë marrë celularin dhe portofolin. I arrestuari...

Kundërshtuan me dhunë policët, dy të arrestuar në Berat

para 2 jave - Bota Sot

Dy qytetarë janë arrestuar në Berat, pasi nuk treguan dokumentacionin e mjetit dhe kundërshtuan me forcë punonjësin e policisë. Njoftimi i policisë: Kundërshtuan me dhunë punonjësit e Policisë, arrestohen...

Arrestohen dy “xhepistat” në Përmet

para 2 jave - ABC News

Përmet – Dy persona janë vënë në prangat e policisë për shkak se akuzohen për vjedhje. Të arrestuari janë V. L., 28 vjeç, banues në Përmet dhe kanë shpallur në kërkim shtetasin P. P., 28 vjeç, banues në...

Kundërshtuan me dhunë policët, dy të arrestuar në Berat

para 2 jave - Ora news

Përfundojnë në pranga dy persona në qytetin e Beratit, të cilët akuzohen se kundërshtuan me dhunë punonjësit e Policisë. Bëhet fjalë për B. Q., 44 vjeç dhe B. Q., 19 vjeç, të dy banues në lagjen Çlirim,...

“Nuk t’i jap dokumentet”, arrestohen dy persona pasi dhunuan policët në Berat

para 2 jave - ABC News

Berat – Dy persona janë vënë në prangat e policisë së shtetit në qytetin e Beratit për shkak se kanë kundërshtuar dhe dhunuar punonjësit e policisë. Të arrestuarit janë B. Q., 44 vjeç dhe B. Q., 19 vjeç,...

Policia arreston 6 persona, ja për çfarë akuzohen

para 2 jave - Top Channel

Policia ka arrestuar 6 shtetas për vepra të ndryshme penale. Në prangat e ‘uniformave blu’ ranë shtetasi me iniciale: Rr. H., 25 vjeç, pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar nga punonjësit e Forcës së...

Policia arreston 6 persona, ja për çfarë akuzohen

para 2 jave - Bota Sot

Policia ka arrestuar 6 shtetas për vepra të ndryshme penale. Në prangat e ‘uniformave blu’ ranë shtetasi me iniciale: Rr. H., 25 vjeç, pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar nga punonjësit e Forcës së...

Drogë dhe armë me vete, arrestohet 25-vjeçari në Tiranë. Në pranga edhe 5 të tjerë

para 2 jave - Bota Sot

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 6 persona gjatë orëve të fundit, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. “Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Rr. H., 25...

“Tapë” në timon dhe pa leje drejtimi, arrestohen 6 persona në Tiranë

para 2 jave - Albeu

Policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Rr. H., 25 vjeç, pasi gjatë kontrollit...

Arrestohen 6 persona në Tiranë, për çfarë akuzohen

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 07.04.2021 nga Enida Vërça Gjashtë persona janë arrestuar nga policia, të akuzuara për vepra të ndryshme penale. Uniformat blu bëjnë me dije se Rr.H., 25-vjeç është arrestuar pasi gjatë kontrolli...

Vjedhje, drogë e armë, arrestohen 6 persona në Tiarnë

para 2 jave - BalkanWeb

Gjashtë persona janë arrestuar së fundmi në Tiranë për vepra të ndryshme penale. Një 25-vjeçar me inicialet Rr.H u arrestua nga ‘’Shqiponjat’’ pasi u kap me kanabis dhe armë. 52-vjeçari E.L, gjithashtu...

Drogë dhe armë, “shqiponjat” fundosin 25 vjeçarin në Tiranë

para 2 jave - Albeu

Njësia operacionale ‘Shqiponjat’ kanë arrestuar ditën e djeshme në kryeqytet një 25-vjeçar, të cilit iu sekuestrua një sasi kanabisi dhe një armë e ftohtë. Gjithashtu në prangat e policisë së Tiranës ka...

Armë, drogë e vjedhje, 6 persona arrestohen nga policia

para 2 jave - NOA

Gjashtë persona janë arrestuar në Tiranë për vepra të ndryshme penale. Një 25-vjeçar me inicialet Rr.H u arrestua nga ‘’Shqiponjat’’ pasi u kap me kanabis dhe armë. 52-vjeçari E.L, gjithashtu është arrestuar...

Tiranë/ Kapet me një sasi lëndësh narkotike dhe armë të ftohtë, vihet në pranga 25 vjeçari

para 2 jave - NOA

Vihet në pranga shtetasi Rr. H., 25 vjeç pasi gjatë kontrollit fizik iu gjet dhe iu sekuestrua një sasi me lëndë të dyshuar kanabis dhe 1 armë e ftohtë. Gjithashtu ndalohet shtetasi E.L 52 vjeç, pasi ishte...

Armë, drogë e vjedhje, 6 persona arrestohen nga policia

para 2 jave - RTK

Gjashtë persona janë arrestuar në Tiranë për vepra të ndryshme penale. Një 25-vjeçar me inicialet Rr.H u arrestua nga ‘’Shqiponjat’’ pasi u kap me kanabis dhe armë. 52-vjeçari E.L, gjithashtu është arrestuar...

Vlorë/ Kapet duke mbjellë hashash, prangoset 35 vjeçari. Arrestohen dhe 2 të tjerë për vjedhje

para 2 jave - FaxWeb

Në qytetin e Vlorës falë operacioneve të policisë, është arrestuar një person i kapur në tentativë për kultivim të bimëve narkotike dhe janë arrestuar në flagrancë dy shtetas të tjerë për vepra të ndryshme...

Drogë dhe armë me vete, arrestohet 25-vjeçari në Tiranë. Në pranga edhe 5 të tjerë

para 2 jave - Ora news

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 6 persona gjatë orëve të fundit, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. “Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Rr. H., 25...

Arrestohen 6 persona për vepra të ndryshme penale në Tiranë

para 2 jave - ABC News

Gjashtë persona kanë rënë në pranga për vepra të ndryshme penale. Uniformat blu bëjnë me dije se Rr.H., 25-vjeç është arrestuar pasi gjatë kontrolli fizik i është gjetur një sasi me lëndë e dyshuar kanabis...

Nuk pranuan të tregonin dokumentet dhe dhunuan policinë, arrestohen babë e bir në Berat

para 2 jave - Dosja.al

Policia e Beratit 7 Prill, 2021 12:38 BERAT – Babë e bir janë vënë në prangat e policisë në Berat për shkak se kanë kundërshtuar dhe dhunuar punonjësit e policisë. Dosja.al mëson se të arrestuarit Bledar...

Kundërshtuan me dhunë policët, arrestohen dy persona në Berat

para 2 jave - Almakos

Policia e Beratit ka arrestuar dy persona, pasi nuk treguan dokumentacionin e mjetit dhe kundërshtuan me forcë punonjësin e policisë. Babë e bir nuk pranuan të tregojnë dokumentin e automjetit, me të cilin...

I vodhën portofolin dhe celularin të riut, arrestohet një person, një tjetër në kërkim

para 2 jave - FaxWeb

Policia e Përmetit ka arrestuar një 28 vjeçar me inicialet V.L dhe ka shpallur në kërkim shtetasin me iniciale P.P 28 vjeç pasi kanë vjedhur telefonin dhe portofolin e shtetasit 23 vjeçar me iniciale L.L...

Policia arreston 6 persona, ja për çfarë akuzohen

para 2 jave - Infokusi

Në prangat e ‘uniformave blu’ ranë shtetasi me iniciale: Rr. H., 25 vjeç, pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar nga punonjësit e Forcës së Posaçme “Shqiponjat” iu gjet dhe iu sekuestrua një sasi me lëndë...

Nuk pranojnë kontrollin, përplasen fizikisht me Policinë/ Arrestohen dy persona në Berat

para 2 jave - FaxWeb

Ditën e sotme është bërë arrestimi në flagrancë i dy shtetasve me inicialet B. Q., 44 vjeç dhe B. Q., 19 vjeç, të dy banues në lagjen Çlirim, Berat. Të arrestuarit në vendin e quajtur ‘Dogana’ kanë refuzuar...

Gjashtë të arrestuar në Tiranë, policia jep detaje: Ja akuzat ndaj tyre

para 2 jave - Java News

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 6 persona për vepra të ndryshme penale. Një 25-vjeçar me iniciale Rr. H., është arrestuar pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar nga punonjësit e Forcës së Posaçme...

Lëndë narkotike, armë, vjedhje dhe përfshirje në aksident, bien në pranga 6 persona në Tiranë (DETAJE)

para 2 jave - Dosja.al

Foto Ilustruese 7 Prill, 2021 8:08 Bien në prangat e Policisë 6 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Rr. H., 25 vjeç,...

Kontrolli i ‘Shqiponjave’ fundos 25-vjeçarin në Tiranë, i sekuestrohet një sasi droge dhe një armë e ftohtë

para 2 jave - FaxWeb

Njoftimi i plotë: Tiranë Bien në prangat e Policisë 2 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Rr. H., 25 vjeç, pasi gjatë...

U përpoq të vjedhë makinetën me forcë, arestohet 33-vjeçari në Durrës

para 2 jave - Zhurnal

Një 33-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi dyshohet se ka tentuar të vjedhë me forcë një makinetë. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin...

U përpoq të vjedhë makinetën me forcë, arestohet 33-vjeçari në Durrës

para 2 jave - Top Channel

Një 33-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi dyshohet se ka tentuar të vjedhë me forcë një makinetë. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin...

Tiranë/ 8 të arrestuar, ja çfarë kanë bërë

para 2 jave - Top Channel

Bien në prangat e Policisë 8 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre përpara përgjegjësisë ligjore, nga strukturat e DVP Tiranë u bë...

Tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë

para 2 jave - Indeks online

Një 33-vjeçar është arrestuar ditën e sotme, pasi ka tentuar të kryejë marrëdhenie seksuale me dhunë me një 32 vjeçare. Mësohet se në pranga ka rënë personi i identifikuar me inicialet Gj. K.. “Nga specialistët...

Përndiqte dhe dhunonte të renë prej kohësh, 33-vjeçari tenton ta përdhunojë në mes të Tiranës, arrestohet nga policia

para 2 jave - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Tiranë, ku një 33-vjeçar ka tentuar të përdhunojë një vajzë. Lajmi bëhet i ditur për “BalkanWeb” nga gazetarja Dorjana Bezat, e cila thekson se 33-vjeçari...

Tentoi të vjedhë makinetën, durrsaku përfundon pas hekurave

para 2 jave - Albeu

Një 33 vjeçar nga Durrësi është dërguar pas hekurave pasi ka tentuar të vjedhë një makinetë. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin E. R.,...

Tentoi të abuzonte seksualisht me 32-vjeçaren, arrestohet i riu në Tiranë

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 06.04.2021 nga Shekulli Online Një 32-vjeçar në Tiranë është arrestuar pasi ka tentuar që të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 32-vjeçare. Po ashtu, i riu me iniciale Gj. K., e ka...

U përpoq të vjedhë makinetën me forcë, arestohet 33-vjeçari në Durrës

para 2 jave - RTK

Një 33-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi dyshohet se ka tentuar të vjedhë me forcë një makinetë. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin...

Dështuan të kryenin vrasjen, policia arreston dy persona. Vendosen në pranga edhe 6 të tjerë, ja për çfarë akuzohen

para 2 jave - BalkanWeb

Policia e Tiranës ka vendosur në pranga 8 persona, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3., bënë ndalimin e shtetasve G. B., 49 vjeç...

Tentoi të përdhunojë të renë në mes të Tiranës, arrestohet 33-vjeçari

para 2 jave - Mapo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Tiranë, ku një 33-vjeçar ka tentuar të përdhunojë një vajzë. Mësohet se 33-vjeçari Gj.Koleka e përndiqte prej kohësh 32-vjeçaren dhe dje ka tentuar...

E përndiqte në mënyrë të vazhdueshme, kërkoi të bënte s*ks me dhunë me 32-vjeçaren/ Arrestohet i riu në Tiranë

para 2 jave - NOA

Një 33 vjeçar me iniciale GJ.K është arrestuar në flagrancë nga policia. Ky shtetas ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 32 vjeçare, si dhe në mënyrë të vazhdueshme e ka përndjekur...

Nga tentativa për vrasje tek tentativa për përdhunim, kush janë tre të arrestuar nga policia

para 2 jave - NOA

Policia e shtetit vuri në pranga dy persona të dyshuar për tentativë vrasje dhe një person pasi përndiqte dhe tentoi të përdhunoi një 32-vjeçare. "Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë...

Tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë

para 2 jave - Bota Sot

Një 33-vjeçar është arrestuar ditën e sotme, pasi ka tentuar të kryejë marrëdhenie seksuale me dhunë me një 32 vjeçare. Mësohet se në pranga ka rënë personi i identifikuar me inicialet Gj. K.. “Nga specialistët...

Plagosën me thikë 32-vjeçarin, dy të arrestuar në Tiranë

para 2 jave - Mapo

Policia e Tiranës ka vendosur në pranga 8 persona, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Mes të arrestuarve janë edhe G. B., 49 vjeç dhe S. B., 22 vjeç, të shpallur në kërkim për vrasje e mbetur në...

E përndiqte, dhunonte e tentoi të abuzonte seksualisht me një 32-vjeçare, arrestohet i riu në Tiranë

para 2 jave - ABC News

Një 32-vjeçar në Tiranë është arrestuar pasi ka tentuar që të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 32-vjeçare. Po ashtu, i riu me iniciale Gj. K., e ka përndjekur 32-vjeçaren në mënyrë të vazhdueshme,...

33-vjeçari tenton t’i ikë policisë, i gjendet kokainë në makinë

para 2 jave - Vizion Plus

Policia e Tiranës vuri në pranga një 33-vjeçar këtë të martë. Shtetasi me inicialet E. K., 33 vjeç, u kap në Bulevardin “Bajram Curri”, teksa lëvizte me mjetin e tij. Kur ju bë shenjë nga efektivët që...

Tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë

para 2 jave - Ora news

Një 33-vjeçar është arrestuar ditën e sotme, pasi ka tentuar të kryejë marrëdhenie seksuale me dhunë me një 32 vjeçare. Mësohet se në pranga ka rënë personi i identifikuar me inicialet Gj. K.. “Nga specialistët...

Ikën me vrap gjatë kontrollit të policisë, hedh në tokë kokainën/ Kapet 33-vjeçari në mes të Bulevardit në Tiranë

para 2 jave - NOA

Arrestohet në flagrancë shtetasi E. K., 33 vjeçar pasi gjatë kontrollit të mjetit të tij ka tentuar të arratiset me vrap, ndërkohë që ka hedhur në tokë edhe një sasi lënde narkotike të dyshuar si kokainë....

Tentoi të largohej gjatë kontrollit nga policia dhe hodhi kokainën në tokë, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 06.04.2021 nga Enida Vërça Në bulevardin ”Bajram Curri” të Tiranës është arrestuar në flagrancë shtetasi E. K., 33 vjeç mjeti i të cilit është ndaluar për kontroll nga efektivët e policisë....

Policia e Tiranës arreston 8 persona, mes tyre dhe babë e bir. Ja akuzat

para 2 jave - Bota Sot

Policia e Tiranës ka vënë në pranga gjatë orëve të fundit 8 persona, të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. Mes tyre edhe babaë e bir, me iniciale G.B dhe S.B, të cilët më datë 4 prill goditën...

“Kokainë dhe mashtrim”, policia me dorë të hekurt në hekurt

para 2 jave - Albeu

Policia ka arrestuar 8 persona për vepra të ndryshme penale në Tiranë. Disa prej tyre janë arrestuar për mashtrim, të tjerë për kokainë. Njoftimi i plotë Bien në prangat e Policisë 8 shtetas, për vepra...

E përndiqte dhe tentoi të abuzonte me të renë, arrestohet 33 vjeçari në Tiranë

para 2 jave - Albeu

Policia e Tiranës ka arrestuar një 33 vjeçar i cili ka tentuar të kryejë marrëdhënie me dhunë me një 32 vjeçare. Policia njofton se u arrestua Gj. K., 33 vjeç, pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale...

Plagosën 32-vjeçarin me thikë, pranga dy personave

para 2 jave - RTK

Policia e Tiranës njofton se ka vënë në pranga dy persona, të shpallur në kërkim për vrasje me dashje, e mbetur në tentativë. Të arrestuarit, G. B., 49 vjeç dhe S. B., 22 vjeç, në bashkëpunim me njëri-tjetrin,...

Plagosën me thikë një 32-vjeçar, dy të arrestuar në Tiranë

para 2 jave - ABC News

Dy persona në Tiranë janë arrestuar pasi ishin shpallur në kërkim për vrasje me dashje. Mësohet se të arrestuarit janë G. B., 49 vjeç dhe S. B., 22 vjeç, të shpallur pasi qëlluan me thikë një 32-vjeçar,...

33-vjeçari tenton t’i ikë policië, i gjendet kokainë në makinë

para 2 jave - Vizion Plus

Policia e Tiranës vuri në pranga një 33-vjeçar këtë të martë. Shtetasi me inicialet E. K., 33 vjeç, u kap në Bulevardin “Bajram Curri”, teksa lëvizte me mjetin e tij. Kur ju bë shenjë nga efektivët që...

Dështuan të kryenin vrasjen, policia arreston dy persona

para 2 jave - Bota Sot

Policia e Tiranës ka vendosur në pranga 8 persona, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3., bënë ndalimin e shtetasve G. B., 49 vjeç...

Policia e Tiranës arreston 8 persona, mes tyre dhe babë e bir. Ja akuzat

para 2 jave - Bota Sot

Policia e Tiranës ka vënë në pranga gjatë orëve të fundit 8 persona, të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. Mes tyre edhe babaë e bir, me iniciale G.B dhe S.B, të cilët më datë 4 prill goditën...

Plagosën me thikë 32-vjeçarin, policia arreston pas dy ditësh autorët e dyshuar! Si ka ndodhur ngjarja

para 2 jave - Panorama

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona, të cilët dy ditë më parë plagosën me thikë një 32-vjeçar. Ngjarja ndodhi në datën 4 prill në afërsi të një lokali, ndërsa dy ditë më vonë, blutë e kryeqytetit...

Policia e Tiranës arreston 8 persona, mes tyre dhe babë e bir. Ja akuzat

para 2 jave - Ora news

Policia e Tiranës ka vënë në pranga gjatë orëve të fundit 8 persona, të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. Mes tyre edhe babaë e bir, me iniciale G.B dhe S.B, të cilët më datë 4 prill goditën...

Tentuan të vrisnin 32 vjeçarin, përfundojnë pas hekurave dy autorët

para 2 jave - Albeu

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona të cilët dy ditë më parë tentuan të vrisnin me thikë një 32 vjeçar. Policia njofton se u arrestua G. B., 49 vjeç dhe S. B., 22 vjeç, të shpallur në kërkim për...

E përndiqte dhe tentoi ta përdhunonte në mes të Tiranës, e reja denoncon 33-vjeçarin

para 2 jave - Almakos

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Tiranë, ku një 33-vjeçar ka tentuar të përdhunojë një vajzë. 33-vjeçari Gj. Koleka e përndiqte prej kohësh 32-vjeçaren dhe dje ka tentuar ta përdhunojë...

Kapet mat duke vjedhur një makinetë në qendër të Durrësit, arrestohet në flagrancë 33-vjeçari

para 2 jave - FaxWeb

Një 33-vjeçar është arrestuar nga ana e Policisë së Durrësit pasi ka tentuar që të vjedhë një makinetë në qendër të qytetit. Personi i arrestuar është identifikuar me inicialet E.R, ndërkohë që ndalimi...

Dështuan të kryenin vrasjen, policia arreston dy persona. Vendosen në pranga edhe 6 të tjerë, ja për çfarë akuzohen

para 2 jave - Almakos

Policia e Tiranës ka vendosur në pranga 8 persona, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3., bënë ndalimin e shtetasve G. B., 49 vjeç...

Plagosën rëndë me thikë 32-vjeçarin, arrestohen bab e bir në Tiranë

para 2 jave - FaxWeb

Një sherr me thika ndodhi para dy ditësh më datë 4 prill 2021 në Tiranë ku mbeti i plagosur rëndë shtetasi E. K., 32 vjeç i cili momentalisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Sot është bërë i...

Ikën me vrap gjatë kontrollit të policisë, hedh në tokë kokainën/ Policia arreston 33-vjeçarin në mes të Bulevardit në Tiranë

para 2 jave - FaxWeb

Në bulevardin ”Bajram Curri” të Tiranës është arrestuar në flagrancë shtetasi E. K., 33 vjeç mjeti i të cilit është ndaluar për kontroll nga efektivët e policisë. Gjatë kontrollit që po i bëhej mjetit...

E përndiqte në mënyrë të vazhdueshme, e dhunonte, kërkoi të bënte s*ks me dhunë me 32-vjeçaren/ Arrestohet një person në Tiranë

para 2 jave - FaxWeb

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Gj. K., 33 vjeç, pasi ka tentuar të kryejë marrëdhenie seksuale me dhunë me një 32 vjeçare,...

Ishin shpallur në kërkim, arrestohen babë e bir në Tiranë! Bie në pranga një 33-vjeçar pasi tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë, 8 të ndaluar në kryeqytet

para 2 jave - Dosja.al

Policia e Tiranes 6 Prill, 2021 8:28 TIRANË – Bien në prangat e Policisë 8 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre përpara përgjegjësisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK