Ministri i financave takohet me ambasadorin amerikan

para një jave - Insajderi

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Në këtë takim është diskutuar për gjendjen emergjente shëndetësore...

Murati takohet me Kosnett

para një jave - Bota Sot

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve Hekuran Murati priti sot në një takim njohës ambasadorin e SHBA-së në Prishtinë Philip Kosnett. Me të Murati ka diskutuar për bashkëpunimin ndërinstitucional,...

Hekuran Murati priti në takim ambasadorin e SHBA-së Philip Kosnett

para një jave - Indeks online

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve Hekuran Murati ka pritur sot në takim njohës ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë Philip Kosnett, më të cilin ka diskutuar për bashkëpunimin...

Murati takohet me Kosnett

para një jave - Lajmi.net

Në kuadër të këtyre diskutimeve ministri Murati dhe ambasadori Kosnett gjithashtu theksuan gatishmërinë e Kosovës për sigurimin sa më të shpejtë të vaksinave kundër COVID-19, për masat e reja që janë ndërmarrë...

Ministri Murati priti në takim ambasadorin Kosnett, flasin për kompensimin financiar për t’ju ndihmuar sektorëve ekonomikë

para një jave - Ekonomia Online

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve Hekuran Murati ka pritur sot në takim njohës ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë Philip Kosnett, më të cilin ka diskutuar për bashkëpunimin...

Murati takohet me Kosnett

para një jave - KosovaPress

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve Hekuran Murati priti sot në një takim njohës ambasadorin e SHBA-së në Prishtinë Philip Kosnett, me të cilin diskutoi për bashkëpunimin ndërinstitucional, gjendjen...

Ministri Murati priti në takim ambasadorin gjerman, flasin për thellim të bashkëpunimit

para 2 jave - Bota Sot

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati ka pritur sot në takim njoftues ambasadorin e Republikës Federale të Gjermanisë në Kosovë Jorn Rohde, ku kanë diskutuar për mundësitë e thellimit...

Ministri Murati dhe ambasadori gjerman, flasin për thellim të bashkëpunimit

para 2 jave - RTK

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati ka pritur sot në takim njoftues ambasadorin e Republikës Federale të Gjermanisë në Kosovë Jorn Rohde, ku kanë diskutuar për mundësitë e thellimit...

Murati takon ambasadorin gjerman Rhode

para 2 jave - RTK

Jorn Rhode shprehi gatishmëri për ndihmë dhe bashkëpunim me institucionet qeverisëse të Kosovës, veçanërisht Ministrinë e Financave, Punës dhe Transfereve. Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve,...

Ministri Murati priti në takim ambasadorin gjerman, flasin për thellim të bashkëpunimit

para 2 jave - Ekonomia Online

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati ka pritur sot në takim njoftues ambasadorin e Republikës Federale të Gjermanisë në Kosovë Jorn Rohde, ku kanë diskutuar për mundësitë e thellimit...

Murati priti në takim ambasadorin gjerman në Kosovë JornRohde

para 2 jave - Epoka e Re

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati ka pritur sot në takim njoftues ambasadorin e Republikës Federale të Gjermanisë në Kosovë JornRohde, ku kanë diskutuar për mundësitë e thellimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK