Tateshi për masat në Ramazan: Janë vonuar, nuk duhej të ndodhte vala e tretë

para një jave - TV21

Bekim Tateshi në ClickPlus refuzoi të japë parashikimin e tij, për atë, se çfarë efekti do të kenë masat e miratuara para muajit të shenjtë të Ramazanit dhe a duhet të lejohet falja e teravisë. Ai përsëriti...

Hasani: Do të lejojmë faljen e teravive, por nëse na lejojnë numrat me Covid-19

para një jave - TV21

Zëvendësministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani është përgjigjur kreut të BFI-së, Shaqir Fetahut ku thotë se do të kërkojnë nga Ministria e Shëndetësisë që të lejohet falja e namazit të teravisë në ditët...

Tateshi për masat në Ramazan: Janë vonuar, Hasani: Do të lejojmë faljen e teravive, por nëse lejojnë numrat

para një jave - Zhurnal

Shkup, 7 prill, Zhurnal.mk – Bekim Tateshi nga Aleanca për Shqiptarët, në ClickPlus ka dërguar kritika deri te autoritetet shëndetësore për masat anti-Covid. Sipas tij të gjitha masat e miratuara, janë...

Tateshi: Prej fillimit të pandemisë masat kanë qenë të vonuara

para një jave - TV21

Bekim Tateshi nga Aleanca për Shqiptarët, në ClickPlus ka dërguar kritika deri te autoritetet shëndetësore për masat anti-Covid. Thotë, se të gjitha masat e miratuara, janë të vonuara. Kjo sipas tij, ka...

Tateshi: Prej fillimit të pandemisë masat kanë qenë të vonuara

para një jave - Aktuale

Bekim Tateshi nga Aleanca për Shqiptarët, në ClickPlus ka dërguar kritika deri te autoritetet shëndetësore për masat anti-Covid. Thotë, se të gjitha masat e miratuara, janë të vonuara. Kjo sipas tij, ka...

Hasani: Do të lejojmë faljen e teravive, por nëse na lejojnë numrat me Covid-19

para një jave - Aktuale

Zëvendësministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani është përgjigjur kreut të BFI-së, Shaqir Fetahut ku thotë se do të kërkojnë nga Ministria e Shëndetësisë që të lejohet falja e namazit të teravisë në ditët...

Tateshi për masat në Ramazan: Janë vonuar, nuk duhej të ndodhte vala e tretë

para një jave - Tetova1

Bekim Tateshi në ClickPlus refuzoi të japë parashikimin e tij, për atë, se çfarë efekti do të kenë masat e miratuara para muajit të shenjtë të Ramazanit dhe a duhet të lejohet falja e teravisë. Ai përsëriti...

Hasani: Do të lejojmë faljen e teravive, por nëse na lejojnë numrat e rasteve me Covid-19

para një jave - Tetova Sot

Zëvendësministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani, i është përgjigjur kreut të BFI-së, Shaqir Fetahut ku thotë se do të kërkojnë nga Ministria e Shëndetësisë që të lejohet falja e namazit të teravisë në ditët...

Hasani: Do të lejojmë faljen e teravive, por nëse na lejojnë numrat e rasteve me Covid-19

para një jave - Tetova1

Zëvendësministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani, i është përgjigjur kreut të BFI-së, Shaqir Fetahut ku thotë se do të kërkojnë nga Ministria e Shëndetësisë që të lejohet falja e namazit të teravisë në ditët...

Hasani: Do të lejojmë faljen e teravive, por nëse na lejojnë numrat me Covid-19

para një jave - Flaka

Zëvendësministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani është përgjigjur kreut të BFI-së, Shaqir Fetahut ku thotë se do të kërkojnë nga Ministria e Shëndetësisë që të lejohet falja e namazit të teravisë në ditët...

Tateshi: Prej fillimit të pandemisë masat kanë qenë të vonuara

para një jave - Flaka

Bekim Tateshi nga Aleanca për Shqiptarët, në ClickPlus ka dërguar kritika deri te autoritetet shëndetësore për masat anti-Covid. Thotë, se të gjitha masat e miratuara, janë të vonuara. Kjo sipas tij, ka...

Hasani: Do të lejojmë faljen e teravive, por nëse na lejojnë numrat e rasteve me Covid-19

para një jave - Zyrtare

Zëvendësministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani, i është përgjigjur kreut të BFI-së, Shaqir Fetahut ku thotë se do të kërkojnë nga Ministria e Shëndetësisë që të lejohet falja e namazit të teravisë në ditët...

Hasani: Do të lejojmë faljen e teravive, por nëse na lejojnë numrat me virus

para një jave - Lajm

Zëvendësministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani është përgjigjur kreut të BFI-së, Shaqir Fetahut ku thotë se do të kërkojnë nga Ministria e Shëndetësisë që të lejohet falja e namazit të teravisë në ditët...

Bekim Tateshi për masat në Ramazan: Janë vonuar, nuk duhej të ndodhte vala e tretë

para një jave - News Tv

Bekim Tateshi në ClickPlus refuzoi të japë parashikimin e tij, për atë, se çfarë efekti do të kenë masat e miratuara para muajit të shenjtë të Ramazanit dhe a duhet të lejohet falja e teravisë. Ai përsëriti...

Ilir Hasani: Do të lejojmë faljen e teravive, nëse na lejojnë numrat me Covid-19

para një jave - Smart News

Zëvendësministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani është përgjigjur kreut të BFI-së, Shaqir Fetahut ku thotë se do të kërkojnë nga Ministria e Shëndetësisë që të lejohet falja e namazit të teravisë në ditët...

Ilir Hasani: Do të lejojmë faljen e teravive, nëse na lejojnë numrat me Covid-19

para një jave - News Tv

Zëvendësministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani është përgjigjur kreut të BFI-së, Shaqir Fetahut ku thotë se do të kërkojnë nga Ministria e Shëndetësisë që të lejohet falja e namazit të teravisë në ditët...

Tateshi: Prej fillimit të pandemisë masat kanë qenë të vonuara

para një jave - Smart News

Bekim Tateshi nga Aleanca për Shqiptarët, në ClickPlus ka dërguar kritika deri te autoritetet shëndetësore për masat anti-Covid. Thotë, se të gjitha masat e miratuara, janë të vonuara. Kjo sipas tij, ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK