Bekteshi: Me mbështetje të drejtpërdrejtë financiare në formën e granteve do mbështesim gastronmët

para një jave - Ina

Do të ketë mbështetje të drejtpërdrejtë financiare në formën e granteve për gastronomët të cilët me rekomandimin e Komisionit për Sëmundjet Infektive janë të mbyllura, dmth nuk pranojnë vizitorë. Modeli...

Bekteshi: Hotelierët të mos pushojnë punëtorët nga puna, do të marrin mjete

para një jave - Telegrafi

“Ne tashmë jemi duke përgatitur masat e duhura për të përmbushur nevojat e hotelierëve. Unë e mirëpres njoftimin e sotëm të sindikatës për t’u bërë thirrje punëtorëve të mos nënshkruajnë marrëveshjet për...

Bekteshi optimist: Kuvendi do të zhbllokohet javën e ardhshme

para një jave - TV21

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi është shprehur optimist, se në fillim të javës së ardhshme do të zhbllokohet Kuvendi. Me këtë, ai është shprehur i bindur, se do të miratohen ligjet për pakon e...

Bekteshi: Punëdhënësit të mos largojnë punëtorët, shteti do lëshojë subvencione

para një jave - Koha.mk

Shkup, 7 prill – Do të ketë mbështetje të drejtpërdrejtë financiare në formën e granteve për furnizuesit e ushqimit të cilët, me rekomandim të Komisionit për Sëmundjet Infektive, janë të mbyllur, nuk pranojnë...

Bekteshi: Me mbështetje të drejtpërdrejtë financiare në formën e granteve do mbështesim gastronmët

para një jave - Aktuale

Do të ketë mbështetje të drejtpërdrejtë financiare në formën e granteve për gastronomët të cilët me rekomandimin e Komisionit për Sëmundjet Infektive janë të mbyllura, dmth nuk pranojnë vizitorë. Modeli...

Bekteshi: Kuvendi do të zhbllokohet javën e ardhshme

para një jave - Aktuale

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi është shprehur optimist, se në fillim të javës së ardhshme do të zhbllokohet Kuvendi. Me këtë, ai është shprehur i bindur, se do të miratohen ligjet për pakon e...

Bekteshi: Do të ketë vauçer për turizëm edhe këtë vit

para një jave - Flaka

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi në Tv Sitel tha se ai mendon se këtë sezon do të ketë turistë të huaj në vend, duke theksuar se në fillim të majit do të fillojë promovimi i vendit tonë, përcjell...

Bekteshi: Mbështetje financiare në formën e granteve për të gjitha veprimtaritë gastronomike dhe hotelierike

para një jave - Tetova Sot

“Do të ketë ndihmë shtesë në formën të subvencionit ose grantit në lidhje me mbështetjen e gastronomisë dhe sektorit turizëm në përgjithësi, përfshirë këtu edhe objektet hotelierike në vendin tonë. Domethënë...

Bekteshi: Hotelierët të mos pushojnë punëtorët nga puna, do të marrin mjete

para një jave - Tetova Sot

“Ne tashmë jemi duke përgatitur masat e duhura për të përmbushur nevojat e hotelierëve. Unë e mirëpres njoftimin e sotëm të sindikatës për t’u bërë thirrje punëtorëve të mos nënshkruajnë marrëveshjet për...

Bekteshi: Me mbështetje të drejtpërdrejtë financiare në formën e granteve do mbështesim gastronmët

para një jave - Flaka

Do të ketë mbështetje të drejtpërdrejtë financiare në formën e granteve për gastronomët të cilët me rekomandimin e Komisionit për Sëmundjet Infektive janë të mbyllura, dmth nuk pranojnë vizitorë. Modeli...

Bekteshi: Punëdhënësit të mos largojnë punëtorët, shteti do lëshojë subvencione

para një jave - Tetova1

Do të ketë mbështetje të drejtpërdrejtë financiare në formën e granteve për furnizuesit e ushqimit të cilët, me rekomandim të Komisionit për Sëmundjet Infektive, janë të mbyllur, nuk pranojnë mysafirë....

Bekteshi: Me grante do të përkrahim bizneset

para një jave - Tetova1

Do të ketë mbështetje të drejtpërdrejtë financiare në formën e granteve për furnizuesit e ushqimit të cilët, me rekomandim të Komisionit për Sëmundjet Infektive, janë të mbyllur, nuk pranojnë mysafirë....

Bekteshi: Punëdhënësit të mos largojnë punëtorët, shteti do lëshojë subvencione

para një jave - Flaka

Do të ketë mbështetje të drejtpërdrejtë financiare në formën e granteve për furnizuesit e ushqimit të cilët, me rekomandim të Komisionit për Sëmundjet Infektive, janë të mbyllur, nuk pranojnë mysafirë....

Bekteshi: Kuvendi do të zhbllokohet javën e ardhshme

para një jave - Flaka

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi është shprehur optimist, se në fillim të javës së ardhshme do të zhbllokohet Kuvendi. Me këtë, ai është shprehur i bindur, se do të miratohen ligjet për pakon e...

Bekteshi optimist: Kuvendi do të zhbllokohet javën e ardhshme

para një jave - Tetova Sot

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi është shprehur optimist, se në fillim të javës së ardhshme do të zhbllokohet Kuvendi. Me këtë, ai është shprehur i bindur, se do të miratohen ligjet për pakon e...

Bekteshi: Hotelierët të mos pushojnë punëtorët nga puna, do të marrin mjete

para një jave - Zyrtare

Hotelierët nuk duhet të pushojnë nga puna punëtorët dhe të presin deri në fillim të javës së ardhshme, në mënyrë që ata të mund të miratojnë ligjet e pakos së të pestë të masave, të cilat parashikojnë...

Bekteshi: Hotelierët të mos pushojnë punëtorët nga puna, do të marrin mjete

para një jave - Fakti Ditor

“Ne tashmë jemi duke përgatitur masat e duhura për të përmbushur nevojat e hotelierëve. Unë e mirëpres njoftimin e sotëm të sindikatës për t’u bërë thirrje punëtorëve të mos nënshkruajnë marrëveshjet për...

Kreshnik Bekteshi: Me grante do të përkrahim bizneset

para një jave - News Tv

Do të ketë mbështetje të drejtpërdrejtë financiare në formën e granteve për furnizuesit e ushqimit të cilët, me rekomandim të Komisionit për Sëmundjet Infektive, janë të mbyllur, nuk pranojnë mysafirë....

Bekteshi: Punëdhënësit të mos largojnë punëtorët, shteti do lëshojë subvencione

para një jave - Smart News

Do të ketë mbështetje të drejtpërdrejtë financiare në formën e granteve për furnizuesit e ushqimit të cilët, me rekomandim të Komisionit për Sëmundjet Infektive, janë të mbyllur, nuk pranojnë mysafirë....

Bekteshi: Hotelierët të mos pushojnë punëtorët nga puna, do të marrin mjete

para një jave - Info7

“Ne tashmë jemi duke përgatitur masat e duhura për të përmbushur nevojat e hotelierëve. Unë e mirëpres njoftimin e sotëm të sindikatës për t’u bërë thirrje punëtorëve të mos nënshkruajnë marrëveshjet për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK