Reshitaj mohon se LVV i kërkoi votë për Presidentin: Ishte vendim i imi, kisha dy arsye të jem pjesë e procesit

para një jave - Telegrafi

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albena Reshitaj, ka mohuar se nga Lëvizja Vetëvendosje, i është kërkuar qëndrimi në seancën për presidentin, për të votuar pro zgjedhjes së Vjosa Osmanit....

Nëse e përjashton AAK: Albena Reshitaj tregon se cila do të jetë e ardhmja e saj politike!

para një jave - GazetaBlic

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albena Reshitaj, e ka sqaruar edhe një herë arsyen e pjesëmarrjes në Kuvend në ditën e zgjedhjes së Vjosa Osmanit Presidente. Në emisionin Edicioni Special...

Reshitaj: Nëse më përjashtojnë nga AAK, do të mbetem deputete e pavarur

para një jave - Bota Sot

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albena Reshitaj, e ka sqaruar edhe një herë arsyen e pjesëmarrjes në Kuvend në ditën e zgjedhjes së Vjosa Osmanit Presidente. Në emisionin Edicioni Special...

Vota për Osmanin, Reshitaj tregon se a i kërkoi votë VV-ja

para një jave - Bota Sot

Është përfolur se deputetës së AAK-së, Albena Reshitaj, i është kërkuar nga VV, qëndrimi në seancën për presidentin, për të votuar pro zgjedhjes së Vjosa Osmanit, shkruan Indeksonline. Këtë e ka mohuar...

Reshitaj mohon se VV ia kërkoi votën për Presidentin

para një jave - OraInfo

“Ky vendim ka qenë i imi, human, i pavarur dhe krejtësisht profesional” Deputetja e AAK-së, Albena Reshitaj, ka mohuar se nga Lëvizja Vetëvendosje, i është kërkuar qëndrimi në seancën për presidentin,...

Vota për Osmanin, Reshitaj: S’e dëmtova AAK-në, VV nuk më kërkoi votë!

para një jave - Indeks online

Është përfolur se deputetës së AAK-së, Albena Reshitaj, i është kërkuar nga VV, qëndrimi në seancën për presidentin, për të votuar pro zgjedhjes së Vjosa Osmanit, shkruan Indeksonline. Këtë e ka mohuar...

Reshitaj mohon se VV i kërkoi votë për Presidentin: Ishte vendim i imi, bazuar në parim human e profesional

para një jave - GazetaBlic

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albena Reshitaj, ka mohuar se nga Lëvizja Vetëvendosje, i është kërkuar qëndrimi në seancën për presidentin, për të votuar pro zgjedhjes së Vjosa Osmanit....

Nëse e përjashton AAK: Albena Reshitaj tregon se cila do të jetë e ardhmja e saj politike!

para një jave - Arbresh

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albena Reshitaj, e ka sqaruar edhe një herë arsyen e pjesëmarrjes në Kuvend në ditën e zgjedhjes së Vjosa Osmanit Presidente. Në emisionin Edicioni Special...

“I kam çu mesazh, rri rahat dhe mos e tepro”, Ramush Haradinaj e sfidon edhe njëherë Albin Kurtin

para një jave - Bota Sot

Qeveria e Kosovës e cila udhëhiqet nga Albin Kurti, të hënën mori masa të reja kundër përhapjes së COVID-19. Ndër masat e reja, është edhe ajo e cila ndalon grumbullimin e më shumë se 10 personave. “Ndalohen...

Zyba: Jam takuar me deputeten e AAK-së, folëm për çështjen e presidentit

para një jave - Telegrafi

Deputeti i Vetëvendosjes, Salih Zyba ka folur rreth akuzave nga kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, se ka qenë ‘sekser’ i votave për zgjedhjen e Vjosa Osmanit presidente. Ai ka pranuar se ka kontaktuar dhe...

Reshitaj mohon se VV i kërkoi votë për Presidentin: Ishte vendim i imi, bazuar në parim human e profesional

para një jave - Arbresh

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albena Reshitaj, ka mohuar se nga Lëvizja Vetëvendosje, i është kërkuar qëndrimi në seancën për presidentin, për të votuar pro zgjedhjes së Vjosa Osmanit....

Sali Zyba i VV-së e pranon se është takuar me deputeten e AAK-së

para një jave - Indeks online

Deputeti i Vetëvendosjes, Salih Zyba ka folur rreth akuzave nga kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, se ka qenë “sekser” i votave për zgjedhjen e Vjosa Osmanit presidente. Ai ka pranuar se ka kontaktuar dhe...

Zyba i VV-së tregon se a është takuar me deputeten e AAK-së

para një jave - Bota Sot

Deputeti i Vetëvendosjes, Salih Zyba ka folur rreth akuzave nga kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, se ka qenë `sekser` i votave për zgjedhjen e Vjosa Osmanit presidente. Ai ka pranuar se ka kontaktuar dhe...

Zyba i VV-së e pranon se është takuar me deputetën e AAK-së

para një jave - RTK

Deputeti i Vetëvendosjes, Salih Zyba ka folur rreth akuzave nga kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, se ka qenë `sekser` i votave për zgjedhjen e Vjosa Osmanit presidente. Ai ka pranuar se ka kontaktuar dhe...

Zyba i përgjigjet Haradinajt: E kuptoj dëshpërimin tënd shkaku i rezultatit të zgjedhjeve, janë shpifje të ulëta akuzat ndaj meje

para një jave - Telegrafi

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba i është përgjigjur akuzave të kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj i cili e quajti Zybën sekser klasik për trafikim të votave. Në një prononcim për Telegrafin,...

Zyba tregon se cila është deputetja e AAK-së me të cilën ishte takuar dhe çfarë kanë diskutuar

para një jave - Lajmi.net

Ai ka pranuar se ka kontaktuar dhe janë takuar me deputeten e AAK-së, Albana Bytyçi në Suharekë, me ç’rast kanë diskutuar edhe për çështjen e presidentit. Zyba ka thënë se ka kërkuar të kuptojë nëse ka...

Sali Zyba i VV-së e pranon se është takuar me deputeten e AAK-së

para një jave - Infokusi

Deputeti i Vetëvendosjes, Salih Zyba ka folur rreth akuzave nga kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, se ka qenë “sekser” i votave për zgjedhjen e Vjosa Osmanit presidente. Ai ka pranuar se ka kontaktuar dhe...

Haradinaj për votën e Reshitajt: Pjesë e trafikimit me vota

para një jave - TV21

Ditë më parë deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Albena Reshitaj e mbështeti me votë zgjedhjen e Vjosa Osmanit presidente. Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj në një konferencë për media tha...

AAK ende nuk ka marrë asnjë vendim për deputeten Reshitaj, Haradinaj: Vota e saj ishte pjesë e trafikimit të votave për Osmanin

para një jave - Telegrafi

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka folur sërish për vendimin e deputetes Albena Reshitaj e cila mori pjesë në seancën për zgjedhjen e presidentes Vjosa Osmani. Haradinaj ka thënë se vendimi i deputetes...

Haradinaj akuzon sërish Salih Zybën: Është sekseri i VV-së për trafikimin e votave

para një jave - Telegrafi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj e ka quajtur sërish sekser klasik deputetin Salih Zybën nga Lëvizja Vetëvendosje. Haradinaj këto komente i bëri në një konferencë për media....

AAK ende nuk ka marrë asnjë vendim për deputeten Reshitaj, Haradinaj: Vota e saj ishte pjesë e trafikimit të votave për Osmanin

para një jave - Zhurnal

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka folur sërish për vendimin e deputetes Albena Reshitaj e cila mori pjesë në seancën për zgjedhjen e presidentes Vjosa Osmani. Haradinaj ka thënë se vendimi i deputetes...

Haradinaj akuzon Zybën: Është sekseri i VV-së për trafikimin e votave

para një jave - Koha.net

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka akuzuar deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba, se kishte joshur deputetë për të votuar për Vjosa Osmanin për presidente. Ai ka...

Haradinaj: Janë trafikuar votat për Osmanin, s’kemi marrë asnjë vendim për Reshitajn

para një jave - Bota Sot

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj e ka quajtur sekser klasik deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba lidhur me sigurimin e votave në zgjedhjen e presidentit. Duke e vlerësuar...

Zyba e pranon se është takuar me një deputete të AAK-së

para një jave - Gazeta Express

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba i është kundërpërgjigjur deklaratave të kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj i cili e quajti sekser duke e akuzuar për kontrabandim të votave. Ai në një përgjigje...

Zyba i përgjigjet Haradinajt pasi e quajti sekser të votave

para një jave - Insajderi

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba i është kundërpërgjigjur deklaratave të liderit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, pasi ky i fundit e quajti sekser, duke e akuzuar për...

Haradinaj thotë se s’kanë marrë asnjë vendim për ta përjashtuar Albena Reshitaj nga AAK

para një jave - OraInfo

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj në konferencën e sotme për media ka folur edhe për atë se si do të veprojë partia karshi deputetes Albena Reshitaj, e cila në kundërshtim me vendimin e subjektit që i takon,...

Haradinaj akuzon Sali Zybën e VV-së se u shkoi në shtëpi për të trafikuar vota për presidenten

para një jave - Gazeta Express

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, thotë se zyrtari dhe deputeti i Lëvizjës Vetëvendosje, Sali Zyba, ka tentuar të “trafikojë” vota në grupin parlamentar të AAK-së, për zgjedhjen e Vjosa Osmanit presidente....

Haradinaj: Ende s’kemi vendim, vota e deputetes Reshitaj pjesë e trafikimit për zgjedhjen e presidentes

para një jave - Klan Kosova

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë që ende nuk e kanë një vendim për Albena Reshitaj, e cila ishte e vetmja deputete nga kjo parti e cila mori pjesë në procesin e votimit për presidentin e vendit....

E pranon Salih Zyba: Jam takuar për kafe me një deputete të AAK-së, por s’kam bërë presion

para një jave - OraInfo

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba i është kundërpërgjigjur deklaratave të kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj i cili e quajti sekser duke e akuzuar për trafikim të votave. Ai ka pranuar se është...

E pranon ‘sekseri i VV’së’: Jam takuar me deputeten e AAK’së dhe kemi folur për çështjen e presidentit

para një jave - Gazeta Metro

Sali Zyba e ka pranuar se është taluar me deputeten e AAK’së Albana Bytyçin dhe vëllanë e saj në një kafene në Suharekë, me të cilët ka biseduar për çështjen e presidentit, shkruan Gazeta Metro. Zyba,...

Zyba i VV-së e pranon se është takuar me deputeten e AAK-së

para një jave - Ekonomia Online

Deputeti i Vetëvendosjes, Salih Zyba ka folur rreth akuzave nga kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, se ka qenë “sekser” i votave për zgjedhjen e Vjosa Osmanit presidente. Ai ka pranuar se ka kontaktuar dhe...

Haradinaj tregon se a është përjashtuar Albena Reshitaj nga AAK

para një jave - GazetaBlic

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj në konferencën e sotme për media ka folur edhe për atë se si do të veprojë partia karshi deputetes Albena Reshitaj, e cila në kundërshtim me vendimin e subjektit që i takon,...

Haradinaj tregon se pse nuk ka pranuar të vaksinohet në Shqipëri

para një jave - Indeks online

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka treguar se nuk ka pranuar që të vaksinohet në Shqipëri. Ai në një konferencë për medie tha se do të vaksinohet pasi vaksinë ta marrin 2/3 e qytetarëve të vendit. Madje...

Haradinaj godet sërish Salih Zyban: Sekser klasik i votave, u shkoi deputetëve në shtëpi

para një jave - OraInfo

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka vazhduar akuzat ndaj deputetit të VV-së, Salih Zyba, për të cilin thotë se ka qenë sekser i votave për Vjosa Osmanin presidente. Në një konferencë për media, ai ka...

Haradinaj: Salih Zyba është sekser klasik, trafikoi vota në emër të VV-së

para një jave - GazetaBlic

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj në një konferencë për media ka përsëritur ka thënë se zgjedhja e presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, është bërë me pazare dhe me shit-blerje...

AAK pa vendim për Reshitajn

para një jave - RTK

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj e ka quajtur sekser klasik deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba lidhur me sigurimin e votave në zgjedhjen e presidentit. Haradinaj...

Haradinaj flet rreth vendimit ndaj Albena Reshitajt për pjesëmarrjen e saj në votimin e Presidentes

para një jave - Insajderi

Kryetari i Aleancës për Ardhmëri të Kosovës, Ramush Haradinaj, është deklaruar rreth vendimit të partisë të cilën e drejton ndaj deputetes dhe anëtarës së kryesisë së kësaj partie, Albena Reshitaj, për...

E pranon Salih Zyba: Jam takuar për kafe me një deputete të AAK-së, por s’kam bërë presion

para një jave - Infokusi

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba i është kundërpërgjigjur deklaratave të kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj i cili e quajti sekser duke e akuzuar për trafikim të votave. Ai ka pranuar se është...

AAK ende nuk ka marrë asnjë vendim për deputeten Reshitaj, Haradinaj: Vota e saj ishte pjesë e trafikimit të votave për Osmanin

para një jave - InfoShqip

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka folur sërish për vendimin e deputetes Albena Reshitaj e cila mori pjesë në seancën për zgjedhjen e presidentes Vjosa Osmani. Haradinaj ka thënë se vendimi i deputetes...

Haradinaj tregon se pse nuk ka pranuar të vaksinohet në Shqipëri

para një jave - Infokusi

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka treguar se nuk ka pranuar që të vaksinohet në Shqipëri. Ai në një konferencë për medie tha se do të vaksinohet pasi vaksinë ta marrin 2/3 e qytetarëve të vendit. Madje...

Haradinaj tregon se a është përjashtuar Albena Reshitaj nga AAK

para një jave - Lajmi.net

Haradinaj tha se veprimin e Reshitajt e sheh si pjesë të procesit të trafikimit të votave nga VV, dhe kjo për partinë e tij siç tha ai nuk është gjë e mirë, shkruan lajmi.net. Megjithatë, ai tha se AAK...

AAK pa vendim për Reshitajn, Haradinaj e quan të trafikuar votën e saj për presidenten

para një jave - Infokusi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj e ka quajtur sekser klasik deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba lidhur me sigurimin e votave në zgjedhjen e presidentit. Haradinaj...

Haradinaj vazhdon akuzat: Salih Zyba sekser klasik i votave, u shkoi deputetëve në shtëpi

para një jave - Lajmi.net

Në një konferencë për media, ai ka thënë se Zyba u ka shkuar edhe në shtëpi deputetëve, shkruan lajmi.net. Në këtë kontekst, ai e ka quajtur Zybën “sekser klasik”. “Zoti Zyba ka kontaktuar me deputetët...

ZYBA I PËRGJIGJET HARADINAJT PASI E QUAJTI SEKSER TË VOTAVE

para një jave - Fakti Ditor

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba i është kundërpërgjigjur deklaratave të liderit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, pasi ky i fundit e quajti sekser, duke e akuzuar për...

Haradinaj: Janë trafikuar votat për Osmanin, s’kemi marrë asnjë vendim për Reshitajn

para një jave - KosovaPress

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj e ka quajtur sekser klasik deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba lidhur me sigurimin e votave në zgjedhjen e presidentit. Duke e vlerësuar...

Salih Zyba i kundërpërgjigjet Haradinajt pasi e quajti “sekser votash”

para 2 jave - Zhurnal

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba, është kundërpërgjigjur pasi kreu i Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, e ka cilësuar si “sekser, duke thënë se i ka siguruar votat për...

Haradinaj: Vota e deputetes Reshitaj pjesë e trafikimit për zgjedhjen e presidentes

para një jave - Epoka e Re

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë që ende nuk e kanë një vendim për Albena Reshitaj, e cila ishte e vetmja deputete nga kjo parti që ka marrë pjesë në procesin e votimit për presidentes së...

AAK ende nuk ka marrë asnjë vendim për deputeten Reshitaj, Haradinaj: Vota e saj ishte pjesë e trafikimit të votave për Osmanin

para një jave - Zyrtare

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka folur sërish për vendimin e deputetes Albena Reshitaj e cila mori pjesë në seancën për zgjedhjen e presidentes Vjosa Osmani. Haradinaj ka thënë se vendimi i deputetes...

‘Sekseri’ Salih Zyba e pranon se është takuar me një deputete të AAK’së

para një jave - Gazeta Metro

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba i është kundërpërgjigjur deklaratave të kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj i cili e quajti sekser duke e akuzuar për kontrabandim të votave. Ai në një përgjigje...

Haradinaj për Albena Reshitajn: Edhe vota e saj është e trafikuar

para një jave - Smart News

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë që ende nuk e kanë një vendim për Albena Reshitaj, e cila ishte e vetmja deputete nga kjo parti e cila mori pjesë në procesin e votimit për presidentin e vendit....

Zyba: Jam takuar për kafe me një deputete të AAK-së, por s’kam bërë presion

para një jave - Ekonomia Online

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba i është kundërpërgjigjur deklaratave të kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj i cili e quajti sekser duke e akuzuar për trafikim të votave. Ai në një përgjigje...

Salih Zyba e pranon se është takuar me një deputete të AAK-së

para një jave - Periskopi

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba i është kundërpërgjigjur deklaratave të kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj i cili e quajti sekser duke e akuzuar për kontrabandim të votave. Ai në një përgjigje...

Haradinaj: Albena Reshitaj votoi në kuadër të trafikimit të votave për Presidentin

para një jave - Periskopi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj e ka quajtur sekser klasik deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba lidhur me sigurimin e votave në zgjedhjen e presidentit. Haradinaj...

Haradinaj akuzon deputetin e VV-së, Sali Zyba se u shkoi në shtëpi anëtarëve të AAK-së për të trafikuar vota për presidenten

para një jave - Dosja.al

Ramush Haradinaj 7 Prill, 2021 13:55 KOSOVË- Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se zyrtari dhe deputeti i Lëvizjës Vetëvendosje, Sali Zyba, ka tentuar të “trafikojë” vota në grupin parlamentar...

Haradinaj për Reshitajn, vota e saj për Presidenten e trafikuar

para një jave - Gazeta Metro

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj e ka quajtur sekser klasik deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba lidhur me sigurimin e votave në zgjedhjen e presidentit, shkruan Gazeta...

Haradinaj tregon se pse nuk ka pranuar të vaksinohet në Shqipëri: S’ka ndonjë vendim për Reshitajn

para një jave - Ekonomia Online

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka treguar se nuk ka pranuar që të vaksinohet në Shqipëri, raporton Ekonomia Online. Ai në një konferencë për medie tha se do të vaksinohet pasi vaksinë ta marrin 2/3 e...

Haradinaj sërish akuzon Zybën: Mori përsipër trafikimin e votave për zgjedhjen e presidentes

para një jave - Epoka e Re

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba, ka tentuar të “trafikojë” vota në grupin parlamentar të AAK-së për zgjedhjen...

AAK pa vendim për Reshitajn, Haradinaj e quan të trafikuar votën e saj për presidenten

para një jave - KosovaPress

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj e ka quajtur sekser klasik deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba lidhur me sigurimin e votave në zgjedhjen e presidentit. Haradinaj...

Haradinaj: Salih Zyba është sekser klasik, trafikoi vota

para një jave - Periskopi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka folur përsëri për mënyrën e sigurimi të votave të Albin Kurtit për votimin e presidentes, Vjosa Osmani. Haradinaj e ka quajtur përsëri...

Haradinaj mbanë sot konferencë për media

para 2 jave - Insajderi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe Shefi i Grupit Parlamentar në Kuvendin e Republikës së Kosovës, Besnik Tahiri, do të mbajnë sot (e mërkurë) konferencë për media, njofton...

Zhvillimet e fundit: Ramush Haradinaj i drejtohet popullit

para 2 jave - Infokusi

Kryetrari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj se bashku me shefin e grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri do të mbajnë një konferencë për media. Kështu kanë bërë të ditur nga kjo...

Haradianj e quajti ”sekser”, Zyba i përgjigjet: Deklarata e tij e dëmshme dhe e pavërtetë

para 2 jave - Telegrafi

Deputeti i Vetëvendosjes, Sali Zyba i është përgjigjur deklaratave të kreut të AAK-së, Ramush Haradinajt, i cili e quajti atë “sekser të votave për Presidenten’’. I njëjti ka mohuar pretendimet që Haradinaj...

Zyba i përgjigjet Haradianjt që e quajti ”sekser”: Deklarata e tij e dëmshme dhe e pavërtetë

para 2 jave - Klan Kosova

Deputeti i Vetëvendosjes, Sali Zyba iu është përgjigjur deklaratave të kreut në detytë të AAK-së, Ramush Haradinajt, i cili në Rubikon të Klan Kosovës, e quajti atë ‘’sekser të votive për Presidenten’’....

Salih Zyba i kundërpërgjigjet Haradinajt pasi e quajti "sekser votash"

para 2 jave - Gazeta Express

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba, është kundërpërgjigjur pasi kreu i Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, e ka cilësuar si “sekser, duke thënë se i ka siguruar votat për...

Zyba i kundërpërgjigjet Haradinajt pasi u akuzua për vjedhje votash

para 2 jave - Insajderi

Kryetari i Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Qeverinë Kurti se ka blerë vota nga deputetët e partive të tjera për të votuar Vjosa Osmanin për Presidente. Haradinaj posaçërisht...

Salih Zyba i kundërpërgjigjet Haradinajt pasi e quajti “sekser votash”

para 2 jave - GazetaBlic

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba, është kundërpërgjigjur pasi kreu i Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, e ka cilësuar si “sekser, duke thënë se i ka siguruar votat për...

Deputeti i VV-së i përgjigjet Haradianjt që e quajti ”sekser”: Deklarata e tij e dëmshme dhe e pavërtetë

para 2 jave - Bota Sot

Deputeti i Vetëvendosjes, Sali Zyba iu është përgjigjur deklaratave të kreut në detytë të AAK-së, Ramush Haradinajt, i cili në Rubikon, e quajti atë ‘’sekser të votive për Presidenten’’. I njëjti ka mohuar...

Haradinaj tha se është sekser i VV-së, Salih Zyba: Këto janë shpifje të humbësve të dëshpëruar

para 2 jave - Indeks online

Kryetari i Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Qeverinë Kurti se ka blerë vota nga deputetët e partive të tjera për të votuar Vjosa Osmanin për Presidente. Haradinaj posaqërisht...

Salih Zyba i kundërpërgjigjet Haradinajt pasi e quajti “sekser votash”

para 2 jave - Zeri

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba, është kundërpërgjigjur pasi kreu i Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, e ka cilësuar si “sekser, duke thënë se i ka siguruar votat për...

Haradinaj: Deri tani kemi ruajtur një ekuilibër, tani jemi shndërruar në shtet njëpartiak

para 2 jave - Klan Kosova

Ramush Haradinaj ka vazhduar akuzat se Qeveria Kurti ka bërë blerje të votave për ta bërë presidente Vjosa Osmanin. Haradinaj në Rubikon tha se edhe në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës deputetët kanë...

Haradinaj: Sali Zyba i LVV-së ishte sekseri për vota të Presidentes

para 2 jave - Telegrafi

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Qeverinë aktuale se ka blerë vota nga deputetët e partive të tjera për të votuar Vjosa Osmanin për Presidente. Ai u shpreh edhe se ata janë munduar që ta...

Haradinaj tregon se a e njeh Vjosën presidente të Kosovës

para 2 jave - RTK

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj ka vazhduar akuzat se Qeveria Kurti ka bërë blerje të votave për ta bërë presidente Vjosa Osmanin. Ai në Rubikon të Klan Kosovës tha se edhe në Aleancën për Ardhmërinë...

Haradinaj: Sali Zyba i LVV-së ishte sekseri për vota të Presidentes

para 2 jave - Zhurnal

Prishtinë, 6 prill, Zhurnal.mk – Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Qeverinë aktuale se ka blerë vota nga deputetët e partive të tjera për të votuar Vjosa Osmanin për Presidente. Ai u shpreh...

A u përjashtua Albena Reshitaj nga AAK-ja? Tregon Ramush Haradinaj

para 2 jave - Gazeta Express

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për veprimin e deputetes së kësaj partie, Albena Reshitaj e cila ka dalë kundër vendimit të partisë së saj, dhe ka marrë pjesë...

Haradinaj për VV-në: Ia kanë torturuar familjen njërit deputet për ta bindur që ta votojë Osmanin për presidente

para 2 jave - Gazeta Express

Kryetari i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se deputeti Sali Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente. Lideri i...

Ramush Haradinaj tregon se u përjashtua Albena Reshitaj nga AAK-ja

para 2 jave - Albeu

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për veprimin e deputetes së kësaj partie, Albena Reshitaj e cila kundër vendimit të partisë së saj, dhe ka marrë pjesë në...

Haradinaj: Sali Zyba i LVV-së ishte sekseri për vota të Presidentes, ai vizitoi plot deputetë

para 2 jave - Klan Kosova

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Qeverinë aktuale se ka blerë vota nga deputetët e partive të tjera për të votuar Vjosa Osmanin për Presidente. Ne emisionin Rubikon në Klan Kosova ai u shpreh...

Haradinaj akuza Qeverisë: Sali Zyba i VV-së ishte sekseri për vota të Vjosës, vizitoi plot deputetë

para 2 jave - Albeu

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Qeverina aktuale se ka blerë vota nga deputetët e partive të tjera për të votuar Vjosa Osmanin për presidente. Ne emisionin Rubikon në Klan Kosova ai u shpreh...

Haradinaj: Salih Zyba ka qenë sekser për votat për presidenten Vjosa Osmani

para 2 jave - Gazeta Express

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, thotë se deputeti Salih Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente. Haradinaj...

“Me Albinin dhe Vjosën merr fund ëndrra e Vuçiqit”, ja pse është në siklet presidenti serb

para 2 jave - Bota Sot

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, gjatë ditës së sotme e ka pranuar detyrën me ceremoni shtetërore. Ajo ka parakaluar në tepihun e kuq dhe pranë togut ceremonial të Forcës së Sigurisë...

Haradinaj: U detyrova me i çu mesazh Kurtit edhe me i thanë a po rrin rehat...

para 2 jave - Bota Sot

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se deputeti Sali Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente. Lideri i AAK-së...

Haradinaj flet për Reshitajn, thotë se AAK-ja nuk e ka në natyrë të përjashtojë anëtarë

para 2 jave - Zeri

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për veprimin e deputetes së kësaj partie, Albena Reshitaj e cila kundër vendimit të partisë së saj, dhe ka marrë pjesë në...

A u përjashtua Albena Reshitaj nga AAK-ja? Tregon Ramush Haradinaj

para 2 jave - Bota Sot

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për veprimin e deputetes së kësaj partie, Albena Reshitaj e cila kundër vendimit të partisë së saj, dhe ka marrë pjesë në...

A u përjashtua Albena Reshitaj nga AAK-ja? Tregon Ramush Haradinaj

para 2 jave - Indeks online

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për veprimin e deputetes së kësaj partie, Albena Reshitaj e cila kundër vendimit të partisë së saj, dhe ka marrë pjesë në...

Haradinaj: Sali Zyba ishte sekser i Vetëvendosje për t’i siguruar vota Vjosa Osmanit

para 2 jave - Insajderi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Sali Zybën e Lëvizjes Vetëvendosje që ka qenë “sekser”, për t’i siguruar vota Vjosa Osmanit. Haradinaj i cili ishte kandidat për...

Ramush Haradinaj tregon se u përjashtua Albena Reshitaj nga AAK-ja

para 2 jave - GazetaBlic

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për veprimin e deputetes së kësaj partie, Albena Reshitaj e cila kundër vendimit të partisë së saj, dhe ka marrë pjesë në...

Ramush Haradinaj: U detyrova me i çu mesazh Albin Kurtit edhe me i thanë: a po rrin rehat?!

para 2 jave - GazetaBlic

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se deputeti Sali Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente, shkruan Gazeta...

“VV ia kanë torturuar familjen njërit deputet për ta bindur për ta votuar Osmanin për presidente”

para 2 jave - GazetaBlic

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se deputeti Sali Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente, shkruan Gazeta...

Haradinaj: Sali Zyba i LVV-së ishte sekseri për vota të Presidentes, ai vizitoi plot deputetë

para 2 jave - Zeri

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Qeverinë aktuale se ka blerë vota nga deputetët e partive të tjera për të votuar Vjosa Osmanin për Presidente. Ne emisionin Rubikon në Klan Kosova ai u shpreh...

Ramushin e lëshojnë nervat, akuzon Kurtin e Osmanin për blerje votash

para 2 jave - Bota Sot

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Albin Kurti, për zgjedhjen e presidentes Vjosa Osmani. Sipas Haradinajt, Kurti e ka kërcënuar opozitën...

Haradinaj: Salih Zyba ka qenë sekseri i VV-së për vota

para 2 jave - RTK

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, thotë se deputeti Salih Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota. Haradinaj thotë se kanë bërë presion edhe te deputetët...

Ramush Haradinaj: Albin Kurti dhe Vjosa Osmani kanë blerë vota nga Lista serbe

para 2 jave - GazetaBlic

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Albin Kurti, për zgjedhjen e presidentes Vjosa Osmani, shkruan Gazeta Blic. Sipas Haradinajt, Kurti e...

Haradinaj: VV-ja nuk la shije të mirë

para 2 jave - GazetaBlic

I pari i AAk-së, Ramush Haradinaj është shprehur i pakënaqur nga zgjedhja e presidentit të vendit, të dielën që lamë pas. I ftuar në “Rubikon”, Haradinaj duke iu referuar Vetëvendosjes, tha se fituesi...

Ramush Haradinaj: Salih Zyba “sekseri” i Vetëvendosjes që bleu vota për presidenten

para 2 jave - GazetaBlic

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, sonte ka komentuar zhvillimet e fundit në politikën kosovare, ku edhe u zgjodh presidentja e vendit. Madje, Haradinaj nuk ngurroi ta quajë “sekser”, deputetin e Vetëvendosjes,...

Ramush Haradinajn e lëshojnë nervat, akuzon Kurtin e Osmanin për blerje votash

para 2 jave - Bota Sot

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Albin Kurti, për zgjedhjen e presidentes Vjosa Osmani. Sipas Haradinajt, Kurti e ka kërcënuar opozitën...

E zbulon Haradinaj: Ky deputet i VV-së pati kontakte me shumë deputetë tonë për votën për presidente

para 2 jave - Bota Sot

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka folur rreth votës së Albena Reshitajt për Vjosa Osmanin presidente. Haradinaj ka thënë se deputeti i Vetëvendosjes, Salih Zyba, ka pasur kontakte me shumë deputetë...

Salih Zyba i kundërpërgjigjet Haradinajt pasi e quajti “sekser votash”

para 2 jave - Lajmi.net

Zyba ka thënë se nuk dëshiron t’i komentojë këto deklarime të Haradinajt, të cilat nuk i quan serioze dhe thotë se, si shkak, as nuk do e padis. Ai këto i ka thënë në emisionin ‘Edicioni Special’ në Klan...

Salih Zyba i kundërpërgjigjet Haradinajt pasi e quajti “sekser votash”

para 2 jave - Infokusi

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba, është kundërpërgjigjur pasi kreu i Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, e ka cilësuar si “sekser, duke thënë se i ka siguruar votat për...

AAK thërret konferencë për media

para 2 jave - GazetaBlic

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thirrur për nesër një konferencë për media. Me anë të një komunikate për media, AAK ka thënë se në këtë konferencë do të flasë kryetari i partisë, Ramush Haradinaj,...

A do të kumtohet shkarkimi i Albena Reshitajt, AAK thërret konferencë për media

para 2 jave - OraInfo

Konferenca e AAK-së. Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thirrur për nesër një konferencë për media. Me anë të një komunikate për media, AAK ka thënë se në këtë konferencë do të flasë kryetari i partisë,...

AAK thërret konferencë për media

para 2 jave - Bota Sot

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thirrur për nesër një konferencë për media. Me anë të një komunikate për media, AAK ka thënë se në këtë konferencë do të flasë kryetari i partisë, Ramush Haradinaj,...

Haradinaj: U detyrova me i çu mesazh Kurtit edhe me i thanë “a po rrin rehat?”

para 2 jave - Lajmi.net

Lideri i AAK-së thotë se ka pasur deputetë që i kanë treguar se VV-ja ia ka torturuar familjen, duke munduar t’i bind që ta votojnë Vjosa Osmanin për presidente. “E vërteta flet ndryshe, ka ardh një deputet...

Haradinaj: U detyrova me i çu mesazh Kurtit edhe me i thanë: A po rrinë rehat

para 2 jave - Lajmi.net

Lideri i AAK-së thotë se ka pasur deputetë që i kanë treguar se VV-ja ia ka torturuar familjen, duke munduar t’i bind që ta votojnë Vjosa Osmanin për presidente. “E vërteta flet ndryshe, ka ardh një deputet...

Salih Zyba i reagon Haradinajt pasi e quajti “sekser votash”

para 2 jave - Epoka e Re

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba, është kundërpërgjigjur pasi kreu i Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, e ka cilësuar si “sekser, duke thënë se i ka siguruar votat për...

RUBIKON sonte: Ramush Haradinaj (VIDEO)

para 2 jave - Klan Kosova

Sonte në Rubikon mund të ndiqni intervistën me kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj. – Çfarë dëshmi thotë se ka që Lëvizja Vetëvendosje i bleu votat për presidenten? – Cilin deputet të Vetëvendosjes e...

“VV ia kanë torturuar familjen njërit deputet për ta bindur për ta votuar Osmanin për presidente”

para 2 jave - Tetova Sot

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se deputeti Sali Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente. Lideri i AAK-së...

A është përjashtuar Albena Reshitaj nga AAK? Flet Ramush Haradinaj

para 2 jave - Lajmi.net

Haradinaj thotë se veprimi i saj nuk i ka bërë nder askujt, e as VV-së. “E ka diskutuar në disa raste këtë situatë, arsyetimin që u dha edhe këtë. Kur një deptuet si Reshitaj ka këtë shpjegim, ia pamundëson...

“VV ia kanë torturuar familjen njërit deputet për ta bindur për ta votuar Osmanin për presidente”

para 2 jave - Infokusi

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se deputeti Sali Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente Lideri i AAK-së...

Ramush Haradinaj: U detyrova me i çu mesazh Albin Kurtit edhe me i thanë: a po rrin rehat?!

para 2 jave - Infokusi

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se deputeti Sali Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente, shkruan Gazeta...

A u përjashtua Albena Reshitaj nga AAK-ja? Tregon Ramush Haradinaj

para 2 jave - Infokusi

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për veprimin e deputetes së kësaj partie, Albena Reshitaj e cila kundër vendimit të partisë së saj, dhe ka marrë pjesë në...

Salih Zyba i kundërpërgjigjet Haradinajt pasi e quajti “sekser votash”

para 2 jave - Periskopi

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba, është kundërpërgjigjur pasi kreu i Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, e ka cilësuar si “sekser, duke thënë se i ka siguruar votat për...

Haradinaj e quajti sekser i votave, Salih Zyba i kundërpërgjigjet: Jam i gatshëm të përballëm me ligjin, në rast se dalin prova

para 2 jave - Gazeta Metro

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba, është kundërpërgjigjur pasi kreu i Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, e ka cilësuar si “sekser, duke thënë se i ka siguruar votat për...

Haradinaj: VV u bëri presion deputetëve për presidentin, Salih Zyba ishte sekser i votave

para 2 jave - Lajmi.net

Haradinaj thotë se kanë bërë presion edhe te deputetët e tjerë të AAK-së për votën për zgjedhjen e presidentit. “Z.Hoxha të paktën u tregu i sinqert, Pas Albena reshitaj ka pasur edhe kërcënime edhe për...

Haradinaj: Kurti dhe Osmani kanë blerë vota nga Lista serbe

para 2 jave - Tetova Sot

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Albin Kurti, për zgjedhjen e presidentes Vjosa Osmani, Sipas Haradinajt, Kurti e ka kërcënuar opozitën...

Ramush Haradinaj: Albin Kurti dhe Vjosa Osmani kanë blerë vota nga Lista serbe

para 2 jave - Infokusi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Albin Kurti, për zgjedhjen e presidentes Vjosa Osmani, shkruan Gazeta Blic. Sipas Haradinajt, Kurti e...

Haradinaj tregon se a e njeh Vjosën presidente të Kosovës

para 2 jave - KosovaPress

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj ka vazhduar akuzat se Qeveria Kurti ka bërë blerje të votave për ta bërë presidente Vjosa Osmanin. Ai në Rubikon të Klan Kosovës tha se edhe në Aleancën për Ardhmërinë...

AAK thërret konferencë për media

para 2 jave - Infokusi

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës për të mërkurën ka thirrur konferencë për media, shkruan Gazeta inFokus. Me anë të një komunikate për media, bëhet e ditur se në këtë konferencë do të flasë kryetari i...

Haradinaj: Sikur të mos ua zgjidhnim presidentin, do të na çonin në zgjedhje

para 2 jave - KosovaPress

Kryetari i Aleancë për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) Ramush Haradinaj e ka quajtur vendim politik masat e reja të Qeverisë Kurti të miratuara një ditë më parë kundër përhapjes së pandemisë COVID-19. Haradinaj...

Haradinaj: Sali Zyba i LVV-së ishte sekseri për vota të Presidentes

para 2 jave - Fakti Ditor

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Qeverinë aktuale se ka blerë vota nga deputetët e partive të tjera për të votuar Vjosa Osmanin për Presidente. Ai u shpreh edhe se ata janë munduar që ta...

A u përjashtua Albena Reshitaj nga AAK-ja? Tregon Ramush Haradinaj

para 2 jave - Fakti Ditor

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për veprimin e deputetes së kësaj partie, Albena Reshitaj e cila ka dalë kundër vendimit të partisë së saj, dhe ka marrë pjesë...

Ramush Haradinaj: U detyrova me i çu mesazh Albin Kurtit edhe me i thanë: a po rrin rehat?

para 2 jave - in7

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se deputeti Sali Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente Lideri i AAK-së...

A u përjashtua Albena Reshitaj nga AAK-ja? Tregon Ramush Haradinaj

para 2 jave - in7

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për veprimin e deputetes së kësaj partie, Albena Reshitaj e cila kundër vendimit të partisë së saj, dhe ka marrë pjesë në...

Haradinaj: U detyrova që t’i dërgoj mesazh Kurtit edhe me i thanë a po rrin rehat

para 2 jave - Gazeta Metro

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se deputeti Sali Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente. Lideri i AAK-së...

Haradinaj: U detyrova me i çu mesazh Kurtit edhe me i thanë: A po rrinë rehat

para 2 jave - Revista Kosovarja

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se deputeti Sali Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente. Lideri i AAK-së...

AAK thërret konferencë për media, a do të kumtohet shkarkimi i Albena Reshitajt?

para 2 jave - Lajmi.net

Me anë të një komunikate për media, AAK ka thënë se në këtë konferencë do të flasë kryetari i partisë, Ramush Haradinaj, si dhe shefi i Grupit Parlamentar, Besnik Tahiri, shkruan lajmi.net. “Të mërkurën...

Haradinaj: U detyrova me i çu mesazh Kurtit edhe me i thanë: A po rrinë rehat

para 2 jave - Epoka e Re

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se deputeti Sali Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente. Lideri i AAK-së...

Ramush Haradinaj flet për Albena Reshitaj, tregon se a është përjashtuar nga partia

para 2 jave - Gazeta Metro

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për veprimin e deputetes së kësaj partie, Albena Reshitaj e cila kundër vendimit të partisë së saj, dhe ka marrë pjesë në...

A u përjashtua Albena Reshitaj nga AAK-ja? Tregon Ramush Haradinaj

para 2 jave - Arbresh

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për veprimin e deputetes së kësaj partie, Albena Reshitaj e cila kundër vendimit të partisë së saj, dhe ka marrë pjesë në...

Ramush Haradinaj tregon se u përjashtua Albena Reshitaj nga AAK-ja

para 2 jave - Ekonomia Online

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për veprimin e deputetes së kësaj partie, Albena Reshitaj e cila kundër vendimit të partisë së saj, dhe ka marrë pjesë në...

Haradinaj: U detyrova me i çu mesazh Kurtit edhe me i thanë: A po rrinë rehat

para 2 jave - Ekonomia Online

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se deputeti Sali Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente. Lideri i AAK-së...

Haradinaj: U detyrova me i çu mesazh Kurtit edhe me i thanë: A po rrinë rehat

para 2 jave - Periskopi

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se deputeti Sali Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente. Lideri i AAK-së...

Haradinaj tregon nëse deputetja Albena Reshitaj është përjashtuar nga AAK

para 2 jave - Periskopi

Ramush Haradinaj, ka folur edhe për votën e  Albena Reshitaj e cila kundër vendimit të partisë së saj, dhe ka marrë pjesë në seancën ku u votua për presidentin e vendit. Haradinaj thotë se veprimi i saj...

Haradinaj: Albin Kurti dhe Vjosa Osmani kanë blerë vota nga Lista serbe

para 2 jave - Epoka e Re

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Albin Kurti, për zgjedhjen e presidentes Vjosa Osmani. Sipas Haradinajt, Kurti e ka kërcënuar opozitën...

Haradinaj tregon se si LV-ja ka torturuar familjen e një deputeti të AAK-së duke i kërkuar votë për presidentin

para 2 jave - Epoka e Re

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj thotë se ka pasur deputetë që i kanë treguar se LV-ja ia ka torturuar familjen, duke munduar t’i bind që ta votojnë Vjosa Osmanin për presidente. “E vërteta flet ndryshe....

‘Drama e 2 prillit’: Ramush Haradinaj thotë se një deputetit i është torturuar familja, për ta votuar presidenten

para 2 jave - Gazeta Metro

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se deputeti Sali Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente. Lideri i AAK-së...

Haradinaj: VV-ja nuk la shije të mirë

para 2 jave - Ekonomia Online

I pari i AAk-së, Ramush Haradinaj është shprehur i pakënaqur nga zgjedhja e presidentit të vendit, të dielën që lamë pas. I ftuar në “Rubikon”, Haradinaj duke iu referuar Vetëvendosjes, tha se fituesi...

Haradinaj: Sali Zyba i LVV-së ishte sekseri për vota të Presidentes, ai vizitoi plot deputetë

para 2 jave - Epoka e Re

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Qeverinë aktuale se ka blerë vota nga deputetët e partive të tjera për të votuar Vjosa Osmanin për Presidente. Ne emisionin Rubikon në Klan Kosova ai u shpreh...

Haradinaj tregon se si VV’ja ka torturuar familjen e një deputeti të AAK’së duke i kërkuar votë për presidentin

para 2 jave - Periskopi

Lideri i AAK-së thotë se ka pasur deputetë që i kanë treguar se VV-ja ia ka torturuar familjen, duke munduar t’i bind që ta votojnë Vjosa Osmanin për presidente. “E vërteta flet ndryshe, ka ardh një deputet...

Hradinaj tregon se si VV-ja ka torturuar familjen e një deputeti të AAK-së duke i kërkuar votë për presidentin

para 2 jave - Epoka e Re

Lideri i AAK-së thotë se ka pasur deputetë që i kanë treguar se VV-ja ia ka torturuar familjen, duke munduar t’i bind që ta votojnë Vjosa Osmanin për presidente. “E vërteta flet ndryshe, ka ardh një deputet...

Haradinaj: Sali Zyba i VV-së ishte sekseri për vota të Vjosës – ai vizitoi plot deputetë

para 2 jave - KosovaPress

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Qeverinë aktuale se ka blerë vota nga deputetët e partive të tjera për të votuar Vjosa Osmanin për presidente. Ne emisionin Rubikon në Klan Kosova ai u shpreh...

Ramush Haradinaj: Salih Zyba ka qenë sekser për votat për president

para 2 jave - Periskopi

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, thotë se deputeti Salih Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente. Haradinaj...

Hradinaj tregon se si VV’ja ka torturuar familjen e një deputeti të AAK’së duke i kërkuar votë për presidentin

para 2 jave - Periskopi

Lideri i AAK-së thotë se ka pasur deputetë që i kanë treguar se VV-ja ia ka torturuar familjen, duke munduar t’i bind që ta votojnë Vjosa Osmanin për presidente. “E vërteta flet ndryshe, ka ardh një deputet...

Haradinaj: Salih Zyba ka qenë sekseri i votave për Vjosa Osmanin

para 2 jave - Ekonomia Online

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se zgjedhja e presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, është bërë me pazare dhe me shit-blerje të votës. Ai në Klan Kosova deklaroi se Lëvizja...

Haradinaj jep detaje nga ‘pazari i votave’ për presidenten: Salih Zyba ka qenë sekseri për vota

para 2 jave - Gazeta Metro

Kryetari i partisë Aleanca e Ardhmërisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, thotë se deputeti Salih Zyba ka qenë sekseri i Lëvizjes Vetëvendosje për vota. Haradinaj thotë se kanë bërë presion edhe te deputetët...

Haradinaj: Kurti dhe Osmani kanë blerë vota nga Lista serbe

para 2 jave - Ekonomia Online

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Albin Kurti, për zgjedhjen e presidentes Vjosa Osmani, Sipas Haradinajt, Kurti e ka kërcënuar opozitën...

Haradinaj: Vetëvendosje i bleu votat për presidentin

para 2 jave - Periskopi

I pari i AAK, Ramush Haradinaj tha se VV’ja bleu votat për presidenten Vjosa Osmanin. Ai tha se dëshira e Kurtit, duke kërcënuar me zgjedhje ishte i panevojshëm dhe I pakuptimit, përderisa ishte ftues...

AAK thërret konferencë për medie

para 2 jave - Ekonomia Online

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thirrur për nesër një konferencë për media. Me anë të një komunikate për media, AAK ka thënë se në këtë konferencë do të flasë kryetari i partisë, Ramush Haradinaj,...

E ardhmja e deputetes "parimore" ose "të blerë", ku do të jetë Albena Reshitaj?

para 2 jave - Gazeta Express

Përkrahësit e pushtetit thonë se Albena Reshitaj tregoi se është e padëgjueshme ndaj urdhërave të partisë dhe se vendosi vetë për votën e saj. Reshitaj thotë se mori pjesë në votim për arsye parimore....

E ardhmja e deputetes “parimore” ose “të blerë”, ku do të jetë Albena Reshitaj?

para 2 jave - Infokusi

Përkrahësit e pushtetit thonë se Albena Reshitaj tregoi se është e padëgjueshme ndaj urdhërave të partisë dhe se vendosi vetë për votën e saj. Reshitaj thotë se mori pjesë në votim për arsye parimore....

Nënkryetari i AAK-së: Albena Reshitaj s’e gjeti momentin e duhur të kontribuonte për zgjedhjen e presidentes

para 2 jave - Gazeta Express

Nënkryetari i AAK-së, Smajl Latifi, është shprehur se pjesëmarrja e deputetes së kësaj partie në seancën e djeshme për zgjedhjen e Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, tregon se në këtë subjekt ka demokraci....

Nga AAK flasin përsëri për Reshitajn, kësaj radhe ja çfarë thonë

para 2 jave - Bota Sot

Nënkryetari i AAK-së, Smajl Latifi, është shprehur se pjesëmarrja e deputetes së kësaj partie në seancën e djeshme për zgjedhjen e Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, tregon se në këtë subjekt ka demokraci....

Latifi: Reshitaj s’e gjeti momentin e duhur të kontribuonte për zgjedhjen e presidentes, partia ka menduar ndryshe

para 2 jave - GazetaBlic

Nënkryetari i AAK-së: Albena Reshitaj s’e gjeti momentin e duhur të kontribuonte për zgjedhjen e presidentes Nënkryetari i AAK-së, Smajl Latifi, është shprehur se pjesëmarrja e deputetes së kësaj partie...

Latifi: Reshitaj s’e gjeti momentin e duhur të kontribuonte për zgjedhjen e presidentes, partia ka menduar ndryshe

para 2 jave - Infokusi

Nënkryetari i AAK-së: Albena Reshitaj s’e gjeti momentin e duhur të kontribuonte për zgjedhjen e presidentesNënkryetari i AAK-së, Smajl Latifi, është shprehur se pjesëmarrja e deputetes së kësaj partie...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK