Mitsotakis: Ne jemi duke diskutuar vaksinimin e detyrueshëm të punonjësve në spitale

para një jave - Bota Sot

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis paralajmëroi se në vjeshtë vaksina për personelin shëndetësor në spitale mund të bëhet e detyrueshme. Gjatë një interviste për mediat greke ai zbuloi se po diskutonte...

Mitsotakis: Ne jemi duke diskutuar vaksinimin e detyrueshëm të punonjësve në spitale

para një jave - ABC News

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis paralajmëroi se në vjeshtë vaksina për personelin shëndetësor në spitale mund të bëhet e detyrueshme. Gjatë një interviste për mediat greke ai zbuloi se po diskutonte...

Debat i ashpër mes Micotakis dhe Tsipras për vaksinën ruse

para një jave - Flaka

Menaxhimi i pandemisë dhe vaksina ruse ishin temat kryesore të debatit në parlamentin grek, ku kryeministri Mitsotakis u përplas me liderin e opozitës Alexis Tsipras. A duhet që vendi të marrë vaksinën...

Debat i ashpër mes Micotakis dhe Tsipras për vaksinën ruse

para 2 jave - Alsat-M

Menaxhimi i pandemisë dhe vaksina ruse ishin temat kryesore të debatit në parlamentin grek, ku kryeministri Mitsotakis u përplas me liderin e opozitës Alexis Tsipras. A duhet që vendi të marrë vaksinën...

Debat i ashpër mes Micotakis dhe Tsipras për vaksinën ruse

para 2 jave - Tetova Sot

Menaxhimi i pandemisë dhe vaksina ruse ishin temat kryesore të debatit në parlamentin grek, ku kryeministri Mitsotakis u përplas me liderin e opozitës Alexis Tsipras. A duhet që vendi të marrë vaksinën...

Sputnik V fut në sherr kryeministrin dhe kreun e opozitës në Greqi. Mitsotakis: Nuk marrim asnjë vaksinë që nuk është miratuar nga EMA…

para një jave - FaxWeb

Vaksina ruse Sputnik ka shkatuar përplasje të forta mes dy liderëve të mazhorancës dhe opozitës në Greqi. A duhet që vendi të marrë vaksinën rusë Sputnik V ndonëse edhe nuk është miratuar nga Bashkimi...

Sputnik fut në sherr Greqinë/ Tsipras akuzon qeverinë që i qëndroi kornizës evropiane dhe nuk bleu vaksina ruse

para 2 jave - Daily News

Vaksina Sputnik ka futur në sherr politikanet grekë. Në një seancë parlamentare për menaxhimin e pandemisë, lideri i opozitës Aleksis Tsipras ka akuzuar kryeministrin Kyriakos Mitsotakis se përveç të tjerash...

Debat i ashpër mes Micotakis dhe Tipras për vaksinën ruse

para 2 jave - Lajm

Menaxhimi i pandemisë dhe vaksina ruse ishin temat kryesore të debatit në parlamentin grek, ku kryeministri Mitsotakis u përplas me liderin e opozitës Alexis Tsipras. A duhet që vendi të marrë vaksinën...

Greqia në sherr për shkak të vaksinës “Sputnik”/ Tsipras akuzon qeverinë

para 2 jave - Arbresh

Vaksina Sputnik ka futur në sherr politikanet grekë. Në një seancë parlamentare për menaxhimin e pandemisë, lideri i opozitës Aleksis Tsipras ka akuzuar kryeministrin Kyriakos Mitsotakis se përveç të tjerash...

Sputnik fut në sherr Greqinë/ Tsipras akuzon qeverinë që i qëndroi kornizës evropiane dhe nuk bleu vaksina ruse

para 2 jave - Top Channel

Vaksina Sputnik ka futur në sherr politikanet grekë. Në një seancë parlamentare për menaxhimin e pandemisë, lideri i opozitës Aleksis Tsipras ka akuzuar kryeministrin Kyriakos Mitsotakis se përveç të tjerash...

Greqi/ Vaksina ruse Sputnik V ‘fut në sherr’ politikanët

para 2 jave - Top Channel

Vaksina Sputnik ka futur ne sherr politikanët greke. Ne një seancë parlamentare për menaxhimin e pandemisë, lideri i opozitës, Aleksis Tsipras ka akuzuar kryeministrin Kyriakos Mitsotakis se përveç te...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK