COVID-19, Johnson: Vazhdoni të vaksinoheni me AstraZeneca

para një jave - BalkanWeb

Kryeministri britanik, Boris Johnson i nxiti britanikët të ndjekin rekomandimet e Autoritetit Shëndetësor Britanik dhe të vazhdojnë të vaksinohen me vaksinën antiCOVID-19 AstraZeneca. “Është shumë e rëndësishme...

Italia rekomandon që AstraZeneca të përdoret vetëm për personat mbi 60 vjeç

para një jave - Klan Kosova

Italia do të rekomandojë që vaksina AstraZeneca kundër COVID-19 të përdoret vetëm për personat mbi 60 vjeç Kreu i Këshillit të Shëndetit në Itali, Franco Locatelli, ka theksuar se Ministri i Shëndetësisë,...

Italia do të rekomandojë që vaksina AstraZeneca kundër COVID-19 të përdoret vetëm për personat mbi 60 vjeç

para një jave - GazetaBlic

Kreu i Këshillit të Shëndetit në Itali, Franco Locatelli, ka theksuar se Ministri i Shëndetësisë, Roberto Speranza, e ka marrë këtë vendim pas një takimi konsultues me ekspertë dhe figura të tjera të institucioneve....

Itali: AstraZeneca vetëm për personat mbi 60-vjeç

para një jave - Bota Sot

Italia tani do të rekomandojë vaksinën AstraZeneca kundërCOVID-19 vetëm për personat mbi moshën 60-vjeç, tha këshilltari kryesor shëndetësor i vendit Franco Locatelli pasi rregullatori evropian zbuloi...

Italia rekomandon që AstraZeneca të përdoret vetëm për personat mbi 60 vjeç

para një jave - Tetova Sot

Italia do të rekomandojë që vaksina AstraZeneca kundër COVID-19 të përdoret vetëm për personat mbi 60 vjeç Kreu i Këshillit të Shëndetit në Itali, Franco Locatelli, ka theksuar se Ministri i Shëndetësisë,...

Itali: AstraZeneca vetëm për personat mbi 60-vjeç

para një jave - KosovaPress

Italia tani do të rekomandojë vaksinën AstraZeneca kundërCOVID-19 vetëm për personat mbi moshën 60-vjeç, tha këshilltari kryesor shëndetësor i vendit Franco Locatelli pasi rregullatori evropian zbuloi...

Britania nis përdorimin e vaksinës Moderna

para një jave - Vizion Plus

Britania e Madhe filloi përdorimin e vaksinës Moderna në Uells. Kjo është vaksina e tretë që përdoret në Britani, pas Pfizer dhe AstraZeneca. “Unë jam i kënaqur që do të nisë përdorimi i vaksinës Moderna....

Boris Johnson bën thirrje të vazhdohet me vaksinimin me AstraZeneca

para një jave - Ina

Kryeministri britanik nxiti britanikët të ndjekin rekomandimet e Autoritetit Shëndetësor Britanik dhe të vazhdojnë të vaksinohen me vaksinën antiCOVID-19 AstraZeneca. Kryeministri britanik, Boris Johnson...

Boris Johnson bën thirrje të vazhdohet me vaksinimin me AstraZeneca

para një jave - Zhurnal

Kryeministri britanik nxiti britanikët të ndjekin rekomandimet e Autoritetit Shëndetësor Britanik dhe të vazhdojnë të vaksinohen me vaksinën antiCOVID-19 AstraZeneca. Kryeministri britanik, Boris Johnson...

Britania e Madhe vaksinon 60% të popullsisë së rritur, 3 në 5 qytetarë kanë marrë dozën e parë

para një jave - NOA

Mbretëria e Bashkuar ka vaksinuar 60% të popullsisë së rritur, ku 3 në 5 qytetarë kanë marrë dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit. "Tre në pesë njerëz të rritur janë vaksinuar", tha të martën...

Britania e Madhe vaksinon 60% të popullsisë së rritur, 3 në 5 qytetarë kanë marrë dozën e parë

para një jave - BalkanWeb

Tre në pesë njerëz të rritur në Mbretërinë e Bashkuar kanë marrë dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit, tha të martën sekretari britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock. Sipas tij, 31,622,367 njerëz...

Johnson: Vazhdoni të vaksinoheni me AstraZeneca

para një jave - Bota Sot

Kryeministri britanik, Boris Johnson i nxiti britanikët të ndjekin rekomandimet e Autoritetit Shëndetësor Britanik dhe të vazhdojnë të vaksinohen me vaksinën antiCOVID-19 AstraZeneca. “Është shumë e rëndësishme...

Johnson: Vazhdoni të vaksinoheni me AstraZeneca

para një jave - Aktuale

Britain's Prime Minister Boris Johnson receives the first dose of the AstraZeneca vaccine administered by nurse and Clinical Pod Lead, Lily Harrington at St. Thomas' Hospital in London, Friday, March 19,...

Boris Johnson bën thirrje të vazhdohet me vaksinimin me AstraZeneca

para një jave - RTK

Kryeministri britanik nxiti britanikët të ndjekin rekomandimet e Autoritetit Shëndetësor Britanik dhe të vazhdojnë të vaksinohen me vaksinën antiCOVID-19 AstraZeneca. Kryeministri britanik, Boris Johnson...

Vaksina e tretë e aprovuar, Britania fillon shpërndarjen e dozave të Moderna-s për Covid-19

para një jave - ABC News

Britania e Madhe ka nisur shpërndarjen e vaksinës së prodhuar nga kompania farmaceutike amerikane Moderna. Vaksina ppo shpërndahet fillimisht në Uells, sipas Sekretarit të Shëndetësisë në vend, Matt Hancock....

Johnson: Vazhdoni të vaksinoheni me AstraZeneca

para një jave - Indeks online

Kryeministri britanik, Boris Johnson i nxiti britanikët të ndjekin rekomandimet e Autoritetit Shëndetësor Britanik dhe të vazhdojnë të vaksinohen me vaksinën antiCOVID-19 AstraZeneca. “Është shumë e rëndësishme...

Johnson: Vazhdoni të vaksinoheni me AstraZeneca

para një jave - Tetova Sot

Britain’s Prime Minister Boris Johnson receives the first dose of the AstraZeneca vaccine administered by nurse and Clinical Pod Lead, Lily Harrington at St. Thomas’ Hospital in London, Friday, March 19,...

Johnson: Vazhdoni të vaksinoheni me AstraZeneca

para një jave - Lajmi.net

“Është shumë e rëndësishme të vazhdohet në këtë rrugë”, tha kryeministri për BBC. “E qartë, vaksina pati një ndikim në trajektoren e virusit”, shtoi ai. Në total, 37,119,083 milionë persona janë vaksinuar...

Mbretëria e Bashkuar fillon përdorimin e vaksinave ‘Moderna’

para një jave - Arbresh

Britania fillon të përdorë vaksinën Moderna’s COVID-19 të Mërkurën në Uells dhe pret që ta përdorë atë në pjesën tjetër të Mbretërisë së Bashkuar në ditët e ardhshme në një rritje të sistemit shëndetësor...

Boris Johnson: Vazhdoni të vaksinoheni me AstraZeneca

para një jave - Arbresh

Kryeministri britanik, Boris Johnson i nxiti britanikët të ndjekin rekomandimet e Autoritetit Shëndetësor Britanik dhe të vazhdojnë të vaksinohen me vaksinën antiCOVID-19 AstraZeneca. “Është shumë e rëndësishme...

Johnson: Vazhdoni të vaksinoheni me AstraZeneca

para një jave - KosovaPress

Kryeministri britanik, Boris Johnson i nxiti britanikët të ndjekin rekomandimet e Autoritetit Shëndetësor Britanik dhe të vazhdojnë të vaksinohen me vaksinën antiCOVID-19 AstraZeneca. “Është shumë e rëndësishme...

Në Britani, 60% e të rriturve janë vaksinuar

para një jave - Portalb

Tre në pesë njerëz të rritur në Mbretërinë e Bashkuar kanë marrë dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit, tha të martën sekretari britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock, shkruan REL. Sipas tij, 31,622,367...

Në Britani, 60% e të rriturve janë vaksinuar

para një jave - Shenja

Tre në pesë njerëz të rritur në Mbretërinë e Bashkuar kanë marrë dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit, tha të martën sekretari britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock. Sipas tij, 31,622,367 njerëz...

Britani, 60% e të rriturve janë vaksinuar

para një jave - GazetaBlic

Tre në pesë njerëz të rritur në Mbretërinë e Bashkuar kanë marrë dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit, tha të martën sekretari britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock. Sipas tij, 31,622,367 njerëz...

Në Britani, 60% e të rriturve janë vaksinuar

para një jave - ABC News

Tre në pesë njerëz të rritur në Mbretërinë e Bashkuar kanë marrë dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit, tha të martën sekretari britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock. Sipas tij, 31,622,367 njerëz...

Në Britani, 60% e të rriturve janë vaksinuar

para një jave - Zeri

Tre në pesë njerëz të rritur në Mbretërinë e Bashkuar kanë marrë dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit, tha të martën sekretari britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock. Sipas tij, 31,622,367 njerëz...

Në Britani, 60% e të rriturve janë vaksinuar

para një jave - Indeks online

Tre në pesë njerëz të rritur në Mbretërinë e Bashkuar kanë marrë dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit, tha të martën sekretari britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock. Sipas tij, 31,622,367 njerëz...

Në Britani, 60% e të rriturve janë vaksinuar

para një jave - Evropa e Lirë

Tre në pesë njerëz të rritur në Mbretërinë e Bashkuar kanë marrë dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit, tha të martën sekretari britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock. Sipas tij, 31,622,367 njerëz...

Në Britani, 60% e të rriturve janë vaksinuar

para një jave - Epoka e Re

Tre në pesë njerëz të rritur në Mbretërinë e Bashkuar kanë marrë dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit, tha të martën sekretari britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock. Sipas tij, 31,622,367 njerëz...

Vaksinohen 60% e të rriturve në Britani

para një jave - Lajmi.net

Sipas tij, 31,622,367 njerëz në total kanë marrë një dozë të vaksinës, ndërsa 5,496,716 janë vaksinuar me dy doza. Shifra e fundit tregon se 10.4 për qind e popullsisë së rritur britanike është vaksinuar...

Në Britani, 60% e të rriturve janë vaksinuar

para një jave - Tetova Sot

Tre në pesë njerëz të rritur në Mbretërinë e Bashkuar kanë marrë dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit, tha të martën sekretari britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock. Sipas tij, 31,622,367 njerëz...

Në Britani, 60% e të rriturve janë vaksinuar

para një jave - Ekonomia Online

Tre në pesë njerëz të rritur në Mbretërinë e Bashkuar kanë marrë dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit, tha të martën sekretari britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock. Sipas tij, 31,622,367 njerëz...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK