“5 nga ne u ndjemë të stresuar, nuk u ndjemë mirë”, Fevziu-kontrollores: Sa kohë mund t’ju zgjasë stresi?

para një jave - Klan

“5 nga ne u ndjemë të stresuar, nuk u ndjemë mirë”, Fevziu-kontrollores: Sa kohë mund t’ju zgjasë stresi? Flora Ndreca, kontrollore e trafikut ajror të AlbControl që prej vitit 2002, në një lidhje me emision...

Greva e AlbControl – Kontrollorja: Mungesë negociatash me Ballukun

para një jave - Mapo

Flora Ndreca, një nga kontrolloret ajrore ka treguar në emisionin ‘Opinion’ arsyet se përse ka vendosur të pezullojë punën. Ndreca tha se së bashku me 5 kontrollorë të tjerë kanë kërkuar disa ditë relaksi,...

Kontrollorja tregon arsyen pse pezulluan punën: Isha stresuar, donin t’më pushonin

para një jave - Albeu

Flora Ndreca, një nga kontrolloret ajrore që ka vendosur të pesullojë punën ka treguar në emisionin “Opinion” përse kontrollorët vendosën të pezullonin punën e tyre. Ndreca tha se së bashku me 5 kontrollorë...

Kontrollorja tregon pse e pezulluan punën: U stresova, kërkova 3-4 ditë relalsi

para një jave - ABC News

Flora Ndreca, një nga kontrolloret ajrore që ka vendosur të pezullojë punën ka treguar arsyet që e kanë shtyrë atë dhe kolegët e saj drejt këtij vendimi. Ndreca tha në Opinion se së bashku me 5 kontrollorë...

“Gjobitemi me 2 mln lekë nëse…”/ Kontrollorja në Rinas sqaron çfarë ndodhi një ditë më parë dhe pagën që merr: Nuk jemi të politizuar

para një jave - Panorama

Flora Ndreca është një prej kontrolloreve të trafikut ajror që gjatë ditës së djeshme, iu kërkua të nënshkruante një dokument për largimin nga puna. Ajo thekson se është më e vjetra në radhët e punonjësve...

Rinasi u bllokua nga stresi financiar i kontrollorëve ajrorë, apo nga stresi politik i opozitës?

para një jave - Gazeta Tema

Nga Carlo Bollino Pasi kemi parë lloj lloj cmendurish që janë prodhuar në vend, sot po jetojmë një tjetër pa precedent: Shqipëria, që nga ky mëngjes, është e izoluar nga pjesa tjetër e botës, sepse 36...

Rinasi u bllokua nga stresi financiar i kontrollorëve ajrorë, apo nga stresi politik i opozitës?

para një jave - Lexo

Nga Carlo Bollino Pasi kemi parë lloj lloj cmendurish që janë prodhuar në vend, sot po jetojmë një tjetër pa precedent: Shqipëria, që nga ky mëngjes, është e izoluar nga pjesa tjetër e botës, sepse 36...

Rinasi u bllokua nga stresi financiar i kontrollorëve ajrorë, apo nga stresi politik i opozitës?

para një jave - Java News

Nga Carlo Bollino Pasi kemi parë lloj lloj cmendurish që janë prodhuar në vend, sot po jetojmë një tjetër pa precedent: Shqipëria, që nga ky mëngjes, është e izoluar nga pjesa tjetër e botës, sepse 36...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK