Udhëtari që thotë se vjen nga viti 2582: Astronautët do të gjejnë një planet identik si Toka pas 4 ditësh

para një dite - Bota Sot

Një njeri që pretendon se ka udhëtuar në kohë që nga viti 2582 tregon një zbulim të madh, astronautët do të gjejnë një Tokë të dytë këtë fundjavë që vjen. Aventurieri, i njohur si “autentikimetraveraler”...

Udhëtari që vjen nga viti 2582 zbulon se astronautët do të gjejnë një planet identik si Toka pas 4 ditësh

para një dite - Klan

Udhëtari që vjen nga viti 2582 zbulon se astronautët do të gjejnë një planet identik si Toka pas 4 ditësh Një njeri që pretendon se ka udhëtuar në kohë që nga viti 2582 tregon një zbulim të madh, astronautët...

Udhëtari që thotë se vjen nga viti 2582: Astronautët do të gjejnë një planet identik si Toka pas 4 ditësh

para një dite - GazetaBlic

Një njeri që pretendon se ka udhëtuar në kohë që nga viti 2582 tregon një zbulim të madh, astronautët do të gjejnë një Tokë të dytë këtë fundjavë që vjen . Aventurieri, i njohur si “autentikimetraveraler”...

“Vij nga e ardhmja dhe me 8 maj do të zbulohet një planet kopje e Tokës” – Pretendimet e burrit që “udhëtoi në kohë”

para një dite - Lajmi.net

Një burrë, që “ka udhëtuar në kohë”, dhe vjen nga viti 2582 ka thënë se me 8 maj 2021 do të bëhet një zbulim i pabesueshëm, shkruan lajmi.net. Ky aventurist që është i njohuri si “authentictimetraveler”...

Paralajmërimi i “udhëtarit në kohë”: Për 5 vjet, Tokën do ta pllakosë errësira!

para 4 dite - Flaka

Pretendon se është një “udhëtar në kohë” që vjen nga viti 2582 dhe thotë se brenda 5 vjetësh, Toka do të zhytet në errësirë. Pohimet e çuditshme të personit misterioz ndoshta nuk do të kishin përfunduar...

Paralajmërimi i “udhëtarit në kohë”: Për 5 vjet, Tokën do ta pllakosë errësira!

para 4 dite - Bota Sot

Pretendon se është një “udhëtar në kohë” që vjen nga viti 2582 dhe thotë se brenda 5 vjetësh, Toka do të zhytet në errësirë. Pohimet e çuditshme të personit misterioz ndoshta nuk do të kishin përfunduar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK