Apple pret të shesë iPhone të palosshëm më 2023

para një dite - Koha.net

Gjiganti teknologjik Apple po pret që të shesë mes 15 dhe 20 milionë iPhone të palosshëm kur të dalin në shitje në vitin 2023, sipas një raportimi brenda kompanisë. Telefoni do të ketë ekran me madhësi...

Kur do të jetë në treg iPhone i palosshëm (Fotot)

para një dite - Infokusi

Prej muajsh është folur që Apple po punon për një iPhone të palosshëm. Analisti i njohur Ming-Chi Kuo, i cili është gjithmonë i pajisur me njohuri të brendshme, ka dhënë disa detaje të sakta mbi zinxhirin...

Apple pret të shesë iPhone të palosshëm më 2023

para një dite - Ekonomia Online

Gjiganti teknologjik Apple po pret që të shesë mes 15 dhe 20 milionë iPhone të palosshëm kur të dalin në shitje në vitin 2023, sipas një raportimi brenda kompanisë. Telefoni do të ketë ekran me madhësi...

Një lansim i madh i Apple është shtyrë për më vonë, thotë analisti i njohur

para 2 dite - Telegrafi

Muajin e kaluar, Apple mbajti ngjarjen e saj të parë të madhe të vitit 2021 për të zbuluar një larmi produktesh të reja, duke përfshirë një iMac të ridizenjuar, AirTag të shumëpritur dhe një iPad Pro të...

Kur do të jetë në treg iPhone i palosshëm (Fotot)

para 3 dite - Top Channel

Prej muajsh është folur që Apple po punon për një iPhone të palosshëm. Analisti i njohur Ming-Chi Kuo, i cili është gjithmonë i pajisur me njohuri të brendshme, ka dhënë disa detaje të sakta mbi zinxhirin...

iPad tableti më i shitur, lë pas Samsung

para 3 dite - Bota Sot

Tregu i tabletëve pati një tre mujor të shkëlqyer për këtë fillim vitit dhe Apple performoi më mirë se asnjë rival tjetër. Sipas të dhënave që vinë nga International Data Corporation (IDC), 39.9 milionë...

Rivaliteti iPhone-Samsung nuk njeh limite, Apple gati të hedhë në treg telefonin e palosshëm

para 2 dite - FaxWeb

Kompania e Apple ka folur prej muajsh që po punon për të nxjerrë në treg një celular iPhone të palosshëm. Ditën e djeshme analisti i TFI Securities, Ming-Chi Kuo tha se bazuar në një sondazh të industrisë,...

Kur do të jetë në treg iPhone i palosshëm

para 3 dite - Bota Sot

Prej muajsh është folur që Apple po punon për një iPhone të palosshëm. Analisti i njohur Ming-Chi Kuo, i cili është gjithmonë i pajisur me njohuri të brendshme, ka dhënë disa detaje të sakta mbi zinxhirin...

Raporti: Ja kur Apple pritet të zbulojë iPhone e parë me ekran me palosje

para 3 dite - Bota Sot

Spekulimet për një iPhone me ekran me palosje kanë qarkulluar prej kohësh, megjithatë një raport i fundit është më i besueshëm se të tjerët. Analisti i mirënjohur i Apple Ming Chi-Kuo tha se Apple ka planifikuar...

Brenda dy vitesh! Kompania “Apple” premton nxjerrjen e Iphone-t që paloset në treg, mësoni detajet

para 3 dite - Dosja.al

3 Maj, 2021 18:20 SHBA- Kompania e Apple ka folur prej muajsh që po punon për të nxjerrë në treg një cellular Iphone të palosshëm. Ditën e djeshme analisti i TFI Securities, Ming-Chi Kuo tha se bazuar...

Raporti: Ja kur Apple pritet të zbulojë iPhone e parë me ekran me palosje

para 3 dite - Aktuale

Spekulimet për një iPhone me ekran me palosje kanë qarkulluar prej kohësh, megjithatë një raport i fundit është më i besueshëm se të tjerët. Analisti i mirënjohur i Apple Ming Chi-Kuo tha se Apple ka planifikuar...

Ja kur do të dalë në treg iPhone i palosshëm

para 3 dite - Lexo

Analisti i Apple, Ming-Chi Kuo, me sa duket e di saktësisht se kur do të dalë në treg iPhone i palosshëm, që ishte shumë i përfolur. Me muaj është spekuluar se Apple po punon në një iPhone të palosshëm....

iPhone i palosshëm është planifikuar të dalë në treg në vitin 2023

para 3 dite - Zhurnal

Analisti i Apple, Ming-Chi Kuo, me sa duket e di saktësisht se kur do të dalë në treg iPhone i palosshëm, që ishte shumë i përfolur. Me muaj është spekuluar se Apple po punon në një iPhone të palosshëm....

iPhone i palosshëm është planifikuar të dalë në treg në vitin 2023

para 3 dite - Ina

Analisti i Apple, Ming-Chi Kuo, me sa duket e di saktësisht se kur do të dalë në treg iPhone i palosshëm, që ishte shumë i përfolur. Me muaj është spekuluar se Apple po punon në një iPhone të palosshëm....

iPhone i palosshëm është planifikuar të dalë në treg në vitin 2023

para 3 dite - Telegrafi

Analisti i Apple, Ming-Chi Kuo, me sa duket e di saktësisht se kur do të dalë në treg iPhone i palosshëm, që ishte shumë i përfolur. Me muaj është spekuluar se Apple po punon në një iPhone të palosshëm....

iPhone i palosshëm është planifikuar të dalë në treg në vitin 2023

para 3 dite - RTK

Analisti i Apple, Ming-Chi Kuo, me sa duket e di saktësisht se kur do të dalë në treg iPhone i palosshëm, që ishte shumë i përfolur. Me muaj është spekuluar se Apple po punon në një iPhone të palosshëm....

Huawei nuk frymëzohet më nga Samsung, sjell modelin e tretë të celularëve të palosshëm

para 3 dite - ABC News

Huawei ka braktisur mënyrën e vjetër të ndërtimit të celularëve të frymëzuar nga Samsung. Tashmë, marka e njohur po prodhon celularë të palosshëm, që kanë një dizajn shumë i veçantë. Këtë herë, ekrani...

iPhone 12 është modeli më popullor në mesin e 4 smartfonëve të Apple

para 5 dite - Bota Sot

Gjatë publikimit të raportit financiar të Apple për tre mujorin e parë të 2021, Tim Cook u pyet për shitjet e iPhone 12 dhe cilët modele kanë qenë më popullorët. Ai konfirmoi se iPhone 12 ishte më popullor...

Ky është aplikacioni që pengon hakerat të përgjojnë iPhone

para 5 dite - NOA

Është shumë e vështirë për të hakuar dhe për të ndërhyrë në një celular iPhone, për shkak të elementeve të mbrojtjes që ka. Por, hakerat mund të gjejnë mënyra të ndryshme për të përgjuar celularin tuaj....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK