Verizon shet Yahoo dhe AOL për 5 miliardë dollarë

para 7 dite - Zhurnal

AOL dhe Yahoo janë duke u shitur përsëri, këtë herë te një firmë private e kapitalit. Kompania Verizon do të shesë Verizon Media, e cila përbëhet nga platformat dikur pioniere të teknologjisë, tek Apollo...

Shiten për 5 miliardë dollarë kompanitë Yahoo dhe AOL

para 7 dite - Klan

Shiten për 5 miliardë dollarë kompanitë Yahoo dhe AOL AOL dhe Yahoo janë duke u shitur përsëri, këtë herë te një firmë private kapitali. Kompania Verizon do t’ia shesë për 5 miliardë dollarë firmës Apollo...

Shiten kompanitë Yahoo dhe AOL, ja vlera

para 7 dite - BalkanWeb

AOL dhe Yahoo janë duke u shitur përsëri, këtë herë te një firmë private kapitali. Kompania Verizon do t’ia shesë për 5 miliardë dollarë firmës Apollo Global Management krahun e saj Verizon Media, që përbëhet...

Shiten kompanitë Yahoo dhe AOL, ja vlera

para 7 dite - Bota Sot

AOL dhe Yahoo janë duke u shitur përsëri, këtë herë te një firmë private kapitali. Kompania Verizon do t’ia shesë për 5 miliardë dollarë firmës Apollo Global Management krahun e saj Verizon Media, që përbëhet...

Yahoo dhe AOL shiten përsëri për 5 miliardë dollarë në përpjekje për të ringjallur suksesin e tyre

para 7 dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 4 Maj, 2021 8:51 SHBA- Dy shërbime pioniere të epokës së internetit, Yahoo dhe AOL, janë shitur përsëri pasi pronari i fundit nuk arriti të ringjallë pasuritë e tyre. Gjigandi i telekomunikacioneve...

Verizon shet Yahoo dhe AOL për 5 miliardë dollarë

para një jave - Telegrafi

AOL dhe Yahoo janë duke u shitur përsëri, këtë herë te një firmë private e kapitalit. Kompania Verizon do të shesë Verizon Media, e cila përbëhet nga platformat dikur pioniere të teknologjisë, tek Apollo...

Fundi i një epoke për “pionierët” e internetit, shiten kompanitë Yahoo e AOL

para një jave - Flaka

Bota e informacionit dhe mediave elektronike ndryshon me ritme që do të ishin të paimagjinueshme vetëm 10 vite më parë. Marka që u shndërruan në simbol global të fillimeve të epokës digjitale tashmë luftojnë...

Shiten për 5 miliardë dollarë kompanitë Yahoo dhe AOL

para një jave - Zëri i Amerikës

AOL dhe Yahoo janë duke u shitur përsëri, këtë herë te një firmë private kapitali. Kompania Verizon do t’ia shesë për 5 miliardë dollarë firmës Apollo Global Management krahun e saj Verizon Media, që përbëhet...

Shiten për 5 miliardë dollarë kompanitë Yahoo dhe AOL

para një jave - Tetova Sot

AOL dhe Yahoo janë duke u shitur përsëri, këtë herë te një firmë private kapitali. Kompania Verizon do t’ia shesë për 5 miliardë dollarë firmës Apollo Global Management krahun e saj Verizon Media, që përbëhet...

Shiten për 5 miliardë dollarë kompanitë Yahoo dhe AOL

para një jave - Fakti Ditor

AOL dhe Yahoo janë duke u shitur përsëri, këtë herë te një firmë private kapitali. Kompania Verizon do t’ia shesë për 5 miliardë dollarë firmës Apollo Global Management krahun e saj Verizon Media, që përbëhet...

Fundi i një epoke për “pionierët” e internetit, shiten kompanitë Yahoo dhe AOL

para një jave - Koha.net

Bota e informacionit dhe mediave elektronike po ndryshon me ritme që do të ishin të paimagjinueshme vetëm 10 vite më parë. Markat që u shndërruan në simbol global të fillimeve të epokës digjitale, tashmë...

Fundi i një epoke për “pionierët” e internetit,shiten kompanitë Yahoo e AOL

para një jave - RTK

Bota e informacionit dhe mediave elektronike ndryshon me ritme që do të ishin të paimagjinueshme vetëm 10 vite më parë. Marka që u shndërruan në simbol global të fillimeve të epokës digjitale tashmë luftojnë...

Shiten kompanitë Yahoo dhe AOL

para një jave - Alsat-M

Bota e informacionit dhe mediave elektronike ndryshon me ritme që do të ishin të paimagjinueshme vetëm 10 vite më parë. Marka që u shndërruan në simbol global të fillimeve të epokës digjitale tashmë luftojnë...

Fundi i një epoke për “pionierët” e internetit, shiten kompanitë Yahoo dhe AOL

para një jave - Zeri

Bota e informacionit dhe mediave elektronike ndryshon me ritme që do të ishin të paimagjinueshme vetëm 10 vite më parë. Marka që u shndërruan në simbol global të fillimeve të epokës digjitale tashmë luftojnë...

Fundi i një epoke për “pionierët” e internetit, shiten kompanitë Yahoo dhe AOL

para një jave - Ekonomia Online

Bota e informacionit dhe mediave elektronike po ndryshon me ritme që do të ishin të paimagjinueshme vetëm 10 vite më parë. Markat që u shndërruan në simbol global të fillimeve të epokës digjitale, tashmë...

Bëhet një pazar i madh në botën teknologjike, shitet Yahoo

para një jave - Albeu

Verizon ka arritur marrëveshje me Apollo Global Menagement për shitjen e Yahoo dhe AOL. Plot 5 miliardë dollarë do t’i kushtojë Apollos blerja e dy kompanive të famshme. Verizon bleu AOL në 2015 për 4.4...

Bëhet një pazar i madh në botën teknologjike, shitet Yahoo

para një jave - Indeks online

Verizon ka arritur marrëveshje me Apollo Global Menagement për shitjen e Yahoo dhe AOL. Plot 5 miliardë dollarë do t’i kushtojë Apollos blerja e dy kompanive të famshme. Verizon bleu AOL në 2015 për 4.4...

Sony tashmë ka shitur 7.8 milionë konsola PlayStation 5

para një jave - Lobi

Sony ka shitur deri më tani 7.8 milionë konsola (gjoistik) PlayStation 5 në pak më shumë se pesë muaj. Ky informacion u zbulua si pjesë e raporteve të fundit financiare të kompanisë, të cilat tregojnë...

Sony tashmë ka shitur 7.8 milionë konsola PlayStation 5

para një jave - Flaka

Sony ka shitur deri më tani 7.8 milionë konsola (gjoistik) PlayStation 5 në pak më shumë se pesë muaj. Ky informacion u zbulua si pjesë e raporteve të fundit financiare të kompanisë, të cilat tregojnë...

Sony tashmë ka shitur 7.8 milionë konsola PlayStation 5

para një jave - RTK

Sony ka shitur deri më tani 7.8 milionë konsola (gjoistik) PlayStation 5 në pak më shumë se pesë muaj. Ky informacion u zbulua si pjesë e raporteve të fundit financiare të kompanisë, të cilat tregojnë...

Sony tashmë ka shitur 7.8 milionë konsola PlayStation 5

para një jave - Zhurnal

Sony ka shitur deri më tani 7.8 milionë konsola (gjoistik) PlayStation 5 në pak më shumë se pesë muaj. Ky informacion u zbulua si pjesë e raporteve të fundit financiare të kompanisë, të cilat tregojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK