Dhunuan dhe kërcënuan me jetë personin që filmoi dëshminë për blerjen e votave, lihen në burg 4 kushërinjtë Paplekaj

para 7 dite - Shekulli

Publikuar më 04.05.2021 nga Enida Vërça Gjykata e Lezhës ka dhënë masën e sigurisë burg me afat 60 ditor për katër kushërinjtë Paplekaj. Mirash Paplekaj, Gëzim Paplekaj, Donald Paplekaj dhe Jetmir Paplekaj...

Dhunuan dhe kërcënuan personin që dokumentoi blerjen e votës, jepet masa e sigurisë për 4 personat në Lezhë

para 7 dite - BalkanWeb

LEZHË Gjykata e Lezhës ka vendosur masën arrest me burg për katër personat që dhunuan, kërcënuan e dëmtuan makinën e personit që dokumentoi me video blerjen e votës. Gazetari Elidon Ndreka, raporton për...

Video e deklaratës për shitjen e votave/ Avokati i kushërinjve që kanosën 38-vjeçarin: U filmua në Mal të Zi, takimi ku pati dhunë u bë që t’i kërkonin kallëzuesit…

para 7 dite - Panorama

Ndre Molla, avokati i katër kushërinjve Paplekaj, që u lanë në burg pasi akuzohen se kanë kanosur për jetën shtetasin Ylli Kacoli, ka folur sot për mediat dhe deklaroi se pas dy muajsh gjykata do jetë...

Kërcënimi për videon ku deklarohej shitja e votës, gjykata merr vendimin për katër të arrestuarit

para 7 dite - NOA

Gjykata e Lezhes la në burg katër të arrestuarit që akuzohen se dhunuan dhe kanosën me jetë shtetasin Ylli Kacoli. Ky i fundit dyshohet se filmoi nje person qe deklaronte se kishte shitur për 200 mijë...

VIDEO/ Kërcënoi me jetë 38-vjeçarin që e filmoi kur tha se shiti votën, gjykata e lë në burg bashkë me kushërinjtë

para 7 dite - Panorama

Gjykata e Lezhes la në burg me afat 60 ditë katër të arrestuarit që akuzohen se dhunuan dhe kanosën me jetë shtetasin Ylli Kacoli, pasi filmoi nje person qe deklaronte se kishte shitur për 200 mijë lekë...

Shit-blerja e votave në Lezhë, lihen në burg 4 kushërinjtë Paplekaj

para 7 dite - Albeu

Janë lënë në burg 4 kushërinjtë Paplekaj të përfshirë në shitblerje votash në qarkun e Lezhës. Gjykata e Lezhës ka caktuar 60 ditë burg për katër të arrestuarit që akuzohen se dhunuan dhe kanosën me jetë...

Denoncimi i shit-blerjes së votës në Lezhë, lihen në burg 4 kushërinjtë Paplekaj

para 7 dite - ABC News

Denoncimi i shit-blerjes së votës në Lezhë, lihen në burg 4 kushërinjtë Paplekaj. Vijon..

Dhunuan Ylli Kacolin që filmoi Gëzim Paplekajn se kishte shitur votën, jepet masa për 4 të arrestuarit

para 7 dite - Dosja.al

Qytetari qe denoncoi dhe pamje nga numerimi 4 Maj, 2021 10:40 LEZHË – Dhunuan Ylli Kacolin që filmoi Gëzim Paplekajn se kishte shitur votën, jepet masa për 4 të arrestuarit Vijon….

Dhunuan dhe kërcënuan me jetë, personin që filmoi dëshminë për blerjen e votave, caktohet masa e arrestit për katër persona (Emrat + Detaje)

para 7 dite - FaxWeb

Dhunuan dhe kanosen me jete Ylli Kacolin, pasi filmoi nje person qe deklaronte se ishin blere votat ne favor te Partise Socialiste. Gjykata e Lezhes le ne burg 4 te arrestuarit me afat 60 dite. Ata jane...

U shfaq në një video duke thënë se ka marrë 200 mijë lekë për vota, i dyshuari e mohon: Isha nën efektin e…

para një jave - Panorama

ELVIS HILA/ Pas arrestimit nga Policia e Lezhës të katër persona në lidhje familje me njeri-tjetrin për dhunën dhe kërcënimin e 38-vjeçarit, detaje të reja janë zbardhur në lidhje me atë që i ndodhi Ylli...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK