Orën policore nuk e respektuan 53 persona, për mosmbajtjen e maskave 384 gjoba

para 7 dite - TV21

Prej orës 21.00 (03.05.2021) deri në ora 05.00 (04.05.2021) është konstatuar, se 53 persona nuk e kanë respektuar ndalesën për lëvizje. Gjatë ditë që lamë pas, 03.05.2021 në territorin e Maqedonisë së...

MPB Maqedoni: 53 shkelje të orës policore dhe 384 gjoba për mosmbajtje të maskave

para 7 dite - Telegrafi

Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoni njofton se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga coronavirusi. Nga kjo ministri thonë se mbrëmë janë konstatuar 53 shkelje të orës...

Orën policore e kanë shkelur 53 persona, 384 gjoba për mos-mbajtje të maskës

para 7 dite - Alsat-M

Nga ora 21:00 e ditës së djeshme deri në ora 05:00 të ditës së sotme, Ministria për Punë të Brendshme në të gjithë territorin e vendit ka regjistruar 53 shkelje të orës policore. Në ndërkohë në gjithë...

Orën policore e kanë shkelur 53 persona, 384 gjoba për mos-mbajtje të maskës

para 7 dite - Shenja

Nga ora 21:00 e ditës së djeshme deri në ora 05:00 të ditës së sotme, Ministria për Punë të Brendshme në të gjithë territorin e vendit ka regjistruar 53 shkelje të orës policore. Në ndërkohë në gjithë...

Orën policore e kanë shkelur 53 persona, 384 gjoba për mos-mbajtje të maskës

para 7 dite - Tetova Sot

Nga ora 21:00 e ditës së djeshme deri në ora 05:00 të ditës së sotme, Ministria për Punë të Brendshme në të gjithë territorin e vendit ka regjistruar 53 shkelje të orës policore. Në ndërkohë në gjithë...

Orën policore e kanë shkelur 53 persona, 384 gjoba për mos-mbajtje të maskës

para 7 dite - Almakos

Nga ora 21:00 e ditës së djeshme deri në ora 05:00 të ditës së sotme, Ministria për Punë të Brendshme në të gjithë territorin e vendit ka regjistruar 53 shkelje të orës policore. Në ndërkohë në gjithë...

53 shkelje të orës policore dhe 384 gjoba për mosmbajtje të maskave brenda 24 orëve

para 7 dite - Info7

Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoni njofton se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga coronavirusi. Nga kjo ministri thonë se mbrëmë janë konstatuar 53 shkelje të orës...

Orën policore e kanë shkelur 53 persona, 384 gjoba për mos-mbajtje të maskës

para 7 dite - Lajm

Nga ora 21:00 e ditës së djeshme deri në ora 05:00 të ditës së sotme, Ministria për Punë të Brendshme në të gjithë territorin e vendit ka regjistruar 53 shkelje të orës policore. Në ndërkohë në gjithë...

MPB: Orën policore e kanë shkelur 53 persona, 384 gjoba për mos-mbajtje të maskës

para 7 dite - News Tv

Nga ora 21:00 e ditës së djeshme deri në ora 05:00 të ditës së sotme, Ministria për Punë të Brendshme në të gjithë territorin e vendit ka regjistruar 53 shkelje të orës policore. Në ndërkohë në gjithë...

MPB Maqedoni: 49 shkelje të orës policore dhe 260 gjoba për mosmbajtje të maskave

para një jave - Telegrafi

Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoni njofton se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga coronavirusi. Nga kjo ministri thonë se mbrëmë janë konstatuar 49 shkelje të orës...

MPB Maqedoni: 49 shkelje të orës policore dhe 260 gjoba për mosmbajtje të maskave

para një jave - Bota Sot

Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoni njofton se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga coronavirusi. Nga kjo ministri thonë se mbrëmë janë konstatuar 49 shkelje të orës...

49 shkelje të orës policore, 260 gjoba për mosmbajte të maskës

para një jave - Alsat-M

Nga ora 21:00 e ditës së djeshme (02.05.2021) deri në ora 05:00, Ministria për Punë të Brendshme në gjithë territorin e vendit ka regjistruar 49 shkelje të orës policore. Nga ky dikaster gjithashtu njoftojnë...

49 shkelje të orës policore, 260 gjoba për mosmbajte të maskës

para një jave - Tetova Sot

Nga ora 21:00 e ditës së djeshme (02.05.2021) deri në ora 05:00, Ministria për Punë të Brendshme në gjithë territorin e vendit ka regjistruar 49 shkelje të orës policore. Nga ky dikaster gjithashtu njoftojnë...

49 shkelje të orës policore dhe 260 gjoba për mosmbajtje të maskave

para një jave - Arbresh

Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoni njofton se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga coronavirusi. Nga kjo ministri thonë se mbrëmë janë konstatuar 49 shkelje të orës...

49 shkelje të orës policore, 260 gjoba për mosmbajte të maskës

para një jave - Shenja

Nga ora 21:00 e ditës së djeshme (02.05.2021) deri në ora 05:00, Ministria për Punë të Brendshme në gjithë territorin e vendit ka regjistruar 49 shkelje të orës policore. Nga ky dikaster gjithashtu njoftojnë...

49 shkelje të orës policore, 260 gjoba për mosmbajte të maskës

para një jave - Almakos

Nga ora 21:00 e ditës së djeshme (02.05.2021) deri në ora 05:00, Ministria për Punë të Brendshme në gjithë territorin e vendit ka regjistruar 49 shkelje të orës policore. Nga ky dikaster gjithashtu njoftojnë...

49 shkelje të orës policore, 260 gjoba për mosmbajte të maskës

para një jave - Lajm

Nga ora 21:00 e ditës së djeshme (02.05.2021) deri në ora 05:00, Ministria për Punë të Brendshme në gjithë territorin e vendit ka regjistruar 49 shkelje të orës policore. Nga ky dikaster gjithashtu njoftojnë...

RMV, 436 sanksione për mosmbajtje të maskës

para një jave - Portalb

Gjatë ditës së djeshme (01/02.05.2021) në territorin e Maqedonisë së Veriut, sa i përket masës së mbajtjes së pajisjes mbrojtëse personale – maskës, janë regjistruar 436 shkelje. Ministria e Punëve të...

Gjobiten 436 persona për mosmbajtje të maskës mbrojtëse

para një jave - Telegrafi

Gjatë ditës që lamë pas (01/02.05.2021) në territorin e Maqedonisë së Veriut, sa i përket masës së mbajtjes së pajisjes mbrojtëse personale – maskës, janë regjistruar 436 shkelje. Ministria e Punëve të...

Gjatë 24 orëve të kaluara 436 shkelje për mosmbajtje të maskës

para një jave - Koha.mk

Gjatë 24 orëve të kaluara (1 dhe 2 maj) në territorin e vendit në lidhje me masën për mbajtjen e mbrojtjes personale, janë regjistruar 436 shkelje, kumtoi Ministria e Punëve të Brendshme. MPB u bën apel...

Gjobiten 436 persona për mosmbajtje të maskës mbrojtëse

para një jave - Arbresh

Gjatë ditës që lamë pas (01/02.05.2021) në territorin e Maqedonisë së Veriut, sa i përket masës së mbajtjes së pajisjes mbrojtëse personale – maskës, janë regjistruar 436 shkelje. Ministria e Punëve të...

Gjatë 24 orëve të kaluara 436 shkelje për mosmbajtje të maskës

para një jave - Shenja

Gjatë 24 orëve të kaluara (1 dhe 2 maj) në territorin e vendit në lidhje me masën për mbajtjen e mbrojtjes personale, janë regjistruar 436 shkelje, kumtoi Ministria e Punëve të Brendshme. MPB u bën apel...

Për mosmbajtjen e maskave janë dënuar 436 qytetarë

para një jave - Almakos

Gjatë ditës që lamë pas (01/02.05.2021) në territorin e Maqedonisë së Veriut, sa i përket masës së mbajtjes së pajisjes mbrojtëse personale – maskës, janë regjistruar 436 shkelje. Ministria e Punëve të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK