Dy persona të maskuar, tentojnë ta rrëmbejnë një fëmijë

para një dite - RTV 21

Mbrëmjen e së dielës, një burrë nga Vushtrria ka paraqitur rastin në polici se në lagjen ku ai jeton, para hyrjes së objektit, dy persona të maskuar kanë tentuar që të ia rrëmbejnë djalin e tij, 11 vjeçar,...

Dy persona të maskuar, tentojnë të grabisin një djalë nga Vushtrria

para një dite - RTV 21

Mbrëmjen e së dielës, një burrë nga Vushtrria ka paraqitur rastin në polici se në lagjen ku ai jeton, para hyrjes së objektit, dy persona të maskuar kanë tentuar që të ia rrëmbejnë djalin e tij, 11 vjeqar,...

Vajza nga Prishtina rrëmbehet nga i dashuri

para një dite - RTV 21

Policia ka njoftuar që dje një vajzë nga Prishtina ka raportuar se derisa ka qenë në banesën e saj, ajo ishte marrë me dhunë nga i dashuri i saj i cili pastaj e kishte keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht....

Dhunohet seksualisht një vajzë nga Prizreni

para një dite - RTV 21

Policia ka njoftuar se një vajzë nga Prizreni, dje ka raportuar se një burrë ka kryer marrëdhënie seksuale me të pa dëshirën e saj. Policia rastin e ka cilësuar si ”dhunim”. Lidhur me ngjarjen është informuar...

Prizrenasja shtatzënë thotë se po pushonte në motel, pas 2 muajsh i tregoi burrit se dikush e dhunoi aty

para një dite - Gazeta Express

Një grua nga Prizreni ka raportuar në polici se gjatë muajit mars të këtij viti, është dhunuar seksualisht nga një burrë. Në kohën kur i dyshuari ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e saj,...

Dhunohet një vajzë nga Prizreni

para një dite - RTV 21

Policia ka njoftuar se një femër nga Prizreni, dje ka raportuar që një burrë ka kryer marëdhënie seksuale me të pa dëshirën e viktimës. Policia rastin e ka cilësuar si ”dhunim”, thuhet në raport. Lidhur...

Ngacmim seksual në Ferizaj

para një dite - RTV 21

Një burrë ka ngacmuar seksualisht një vajzë në Ferizaj. Rastin në polici e ka raportuar vetë viktima, ku është bërë e ditur se ngacmimet nga i dyshuari, kanë filluar që nga data 25 prill. Sipas raportit...

Vushtrri, persona të maskuar tentuan ta rrëmbejnë 11 vjeçarin nga duart e prindit

para një dite - Telegrafi

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Vushtrri dy persona të maskuar kanë tentuar të rrëmbejnë një djalë të moshës 11 vjeç. Rasti ka ndodhur ditën e diel, rreth orës 23:00, transmeton Telegrafi. “Ankuesi...

Ngacmohet seksualisht një femër në Ferizaj

para një dite - RTV 21

Një burrë ka ngacmuar seksualisht një femër në Ferizaj. Rastin në polici e ka raportuar vetë viktima, ku është bërë e ditur se ngacmimet nga i dyshuari, kanë filluar që nga data 25 prill. Sipas raportit...

Një grua në Prizren raporton se është dhunuar

para një dite - Koha.net

Një grua në Prizren ka raportuar në Polici se është dhunuar. Sipas njoftimit, rasti është lajmëruar të hënën nga viktima. Ajo ka theksuar se në mars i dyshuari mashkull kosovar, ka kryer marrëdhënie seksuale...

Prizrenasja shtatzënë thotë se po pushonte në motel, pas 2 muajsh i tregoi burrit se dikush e dhunoi aty

para një dite - GazetaBlic

Një grua nga Prizreni ka raportuar në polici se gjatë muajit mars të këtij viti, është dhunuar seksualisht nga një burrë. Në kohën kur i dyshuari ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e saj,...

Tentohet të rrëmbehet një 11-vjeçar në Vushtrri

para një dite - Koha.net

Një person ka raportuar në Polici, se persona të panjohur kanë dashur t’ia rrëmbejnë djalin e tij 11-vjeçar. Rasti ka ndodhur në Vushtrri të dielën. Sipas njoftimit të Policisë, personat por nuk ia kanë...

Arrestohet një person në Prishtinë, e rrëmbeu ish të dashurën dhe e sulmoi fizikisht

para një dite - Telegrafi

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prishtinë një vajzë është rrëmbyer nga ish i dashuri i saj. Siç njofton Policia, vajza është keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht nga ish i dashuri, transmeton Telegrafi....

Një vajzë në Prishtinë rrëmbehet dhe keqtrajtohet nga ish i dashuri

para një dite - Koha.net

Një grua në Prishtinë ka raportuar se ish i dashuri i tij ka dashur ta rrëmbejë. Viktima ka raportuar se më datën 03.05.2021 se derisa kishte qenë në banesën e saj ishte marrë me dhunë, ishte keqtrajtuar...

Arrestohet një person në Prishtinë, e rrëmbeu ish të dashurën dhe e sulmoi fizikisht

para një dite - Zhurnal

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prishtinë një vajzë është rrëmbyer nga ish i dashuri i saj. Siç njofton Policia, vajza është keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht nga ish i dashuri. “Me datën 03.05.2021...

Rrëmbeu ish të dashurën dhe e keqtrajtoi – Arrestohet

para një dite - Insajderi

Një person është arrestuar të hënën në Prishtinë, pasi i njëjti ka rrëmbyer dhe keqtrajtuar ish të dashurën e tij, njofton Insajderi. Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor. “Prishtinë 02-03.05.2021...

Dhunohet seksualisht një grua në Prizren

para një dite - Insajderi

Një grua nga Prizreni ka raportuar të hënën në polici është dhunuar seksualisht nga një person, njofton Insajderi. Sipas policisë, ngjarja kishte ndodhur në mars të këtij viti. “Viktima femër kosovare...

Rrëmbehet një femër në banesën e saj, ish- i dashuri e keqtrajton fizikisht dhe psiqikisht!

para një dite - Bota Sot

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme është njoftuar për një rrëmbim në Prishtinë. Një femër ka raportuar në polici se është rrëmbyer në banesën e saj me dhunë, nga ish- i dashuri i saj. “Prishtinë...

Rrëmbehet një femër në banesën e saj, ish- i dashuri e keqtrajton fizikisht dhe psiqikisht!

para një dite - Indeks online

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme është njoftuar për një rrëmbim në Prishtinë. Një femër ka raportuar në polici se është rrëmbyer në banesën e saj me dhunë, nga ish- i dashuri i saj, shkruan IndeksOnline....

Gruaja nga Prishtina rrëmbehet nga ish i dashuri, e bën për spital

para një dite - Gazeta Express

Një grua nga Prishtina ka raportuar në Polici, se ish i dashuri i saj e ka marrë me dhunë nga banesa dhe se e keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht, raporton Express. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka...

Gruaja nga Ferizaj në polici: Një mashkull më sulmoi seksualisht, kisha frikë ta raportojë

para një dite - Bota Sot

Një grua nga Ferizaj thotë se është ngacmuar seksualisht nga një mashkull. Kështu ka bërë të ditur policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh. Viktima femër nga Ferizaj ka raportuar gjatë ditës së djeshme...

Një grua në Prizren raporton se është dhunuar

para një dite - Bota Sot

Një grua në Prizren ka raportuar në Polici se është dhunuar. Sipas njoftimit, rasti është lajmëruar të hënën nga viktima. Ajo ka theksuar se në mars i dyshuari mashkull kosovar, ka kryer marrëdhënie seksuale...

Arrestohet një person në Prishtinë, e rrëmbeu ish të dashurën dhe e sulmoi fizikisht

para një dite - Bota Sot

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prishtinë një vajzë është rrëmbyer nga ish i dashuri i saj. Siç njofton Policia, vajza është keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht nga ish i dashuri. “Me datën 03.05.2021...

Prishtinasi i shkon në banesë ish të dashurës dhe e keqtrajton

para një dite - Zeri

Një femër ka raportuar në Polici se është keqtrajtuar nga ish i dashuri i saj. Ajo ka raportuar në Polici se të hënën, rreth orës 22:00, derisa kishte qenë në banesën e saj, ishte marrë me dhunë dhe ishte...

Babai nga Vushtrria raporton në polici: Dy persona tentuan të ma vjedhin djalin para shtëpisë

para një dite - Insajderi

Policia e Kosovës njofton për një rrëmbim në tentativë që ka ndodhur të dielën, rreth orës 23:07, në rrugën “Blerim Zuqaku” në Vushtrri, përcjell Insajderi. Sipas policisë, një person ka raportuar se dy...

Gruaja nga Prishtina rrëmbehet nga ish i dashuri, e bën për spital

para një dite - GazetaBlic

Një grua nga Prishtina ka raportuar në Polici, se ish i dashuri i saj e ka marrë me dhunë nga banesa dhe se e keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se...

Gruaja nga Prishtina rrëmbehet nga ish i dashuri, e bën për spital

para një dite - Bota Sot

Një grua nga Prishtina ka raportuar në Polici, se ish i dashuri i saj e ka marrë me dhunë nga banesa dhe se e keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se...

Babai nga Vushtrria thotë se dy persona tentuan t’ia rrëmbejnë djalin 11-vjeçar

para një dite - Bota Sot

Një burrë nga Vushtrria ka raportuar në polici se dy persona të maskuar kanë tentuar t’ia rrëmbejnë djalin 11-vjeçar, para hyrjes së objektit ku banon. Deri tash, nuk ka të arrestuar për këtë rast, por...

Femra nga Ferizaj njofton në polici: Një mashkull më sulmoi seksualisht, kisha frikë ta raportojë…

para një dite - Indeks online

Ferizaj/Një femër njofton policinë: Një mashkull më sulmoi seksualisht, Në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës është raportuar për një sulm seksual në Ferizaj. Një femër ka njoftuar policinë e Kosovës...

Një femër në Prizren raporton në Polici se është dhunuar seksualisht

para një dite - Zeri

Një femër në Prizren ka raportuar në Polici se është dhunuar seksualisht nga një mashkull. Ajo ka raportuar të hënën në Polici se në mars të këtij viti i dyshuari mashkull kosovar ka kryer marrëdhënie...

Dy persona të maskuar tentojnë ta rrëmbejnë një 11-vjeçar në Vushtrri

para një dite - Zeri

Dy persona të maskuar kanë tentuar ta rrëmbejnë një fëmijë në Vushtrri. Rasti ka ndodhur të dielën rreth orës 23:07 dhe sipas policisë, babai i fëmijës ka raportuar se në lagjen ku banon, para hyrjes së...

Arrestohet një person në Prishtinë, e rrëmbeu ish të dashurën dhe e sulmoi

para një dite - RTK

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prishtinë një vajzë është rrëmbyer nga ish i dashuri i saj. Siç njofton Policia, vajza është keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht nga ish i dashuri. “Me datën 03.05.2021...

Si në filma, para syve të babait tentojnë ta kidnapojnë 11 vjeçarin në Vushtrri!

para një dite - Indeks online

Raportohet se në rrugën Blerim Zuqaku të Vushtrrisë ankuesi mashkull ka raportuar se në lagjen ku banon para hyrjes së objektit dy persona të maskuar kanë tentuar që t’ia rrëmbejnë djalin e tij (moshë-11...

Sulmohet seksualisht një vajzë në Ferizaj

para një dite - Infokusi

Një vajzë ka raportuar gjatë ditës së djeshme që është ngacmuar seksualisht nga një burrë, i cili i ka bërë presion psikologjik në mënyrë sistematike. Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se sipas viktimës...

Një grua shtatzënë në Prizren pretendon se është përdhunuar në një hotel, bashkëshortit i tregoi pas dy muajsh

para një dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 4 Maj, 2021 13:57 KOSOVË – Një ngjarje sa e rëndë dhe e çuditshme është raportuar sot në Prizren të Kosovës, ku një grua është paraqitur në polici duke denoncuar se gjatë muajit Mars është...

Prizrenasja shtatzënë thotë se po pushonte në motel, pas 2 muajsh i tregoi burrit se dikush e dhunoi aty

para një dite - Fakti Ditor

Një grua nga Prizreni ka raportuar në polici se gjatë muajit mars të këtij viti, është dhunuar seksualisht nga një burrë. Në kohën kur i dyshuari ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e saj,...

Prizrenasja shtatzënë thotë se po pushonte në motel, pas 2 muajsh i tregoi burrit se dikush e dhunoi aty

para një dite - Infokusi

Një grua nga Prizreni ka raportuar në polici se gjatë muajit mars të këtij viti, është dhunuar seksualisht nga një burrë. Në kohën kur i dyshuari ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e saj,...

Dy persona të maskuar tentojnë ta rrëmbejnë një 11-vjeçar në Vushtrri

para një dite - Lajmi.net

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Blerim Zuqaku’ në Vushtrri, ndërsa rrëmbimi ka mbetur në tentativë pasi që dy personat nuk kanë arritur të marrin 11-vjeçarin që ishte me babain e tij, shkruan lajmi.net. “Ankuesi...

35 vjeçarja që u dhunua në Prizren thotë se po pushonte në motel kur hyri një burrë dhe e përdhunoi

para një dite - Revista Kosovarja

Një grua nga Prizreni ka raportuar në polici se gjatë muajit mars të këtij viti, është dhunuar seksualisht nga një burrë. Në kohën kur i dyshuari ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e saj,...

Sikurse në filma, para syve të babit tentohet të rrëmbehet 11 vjeçari në Vushtrri

para një dite - Infokusi

Një 11 vjeçar është tentuar të rrëmbehet nga disa persona të panjohur në Vushtrri, para syve të babi të tij. Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës përmes raportit të fundit, shkruan Gazeta Infokus. Ngjarja...

Një 35 vjeçare shtatzënë dhunohet seksualisht në një motel në Prizren

para një dite - Periskopi

Një grua nga komuna e Prizrenit ka raportuar në Polici se gjatë muajit mars të këtij viti është dhunuar seksualisht nga një burrë. Gjatë kohës sa i dyshuari kreu krimin e rëndë, pa dëshirën e saj, ajo...

Në sy të babait tentojnë ta grabisin 11 vjeçarin në Vushtrri, policia jep detaje

para një dite - Lajmi.net

Me këtë rast të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur. Sipas ankuesit, djali nuk ka nevojë për tretman mjekësor pasi gjendja e tij shëndetësore është e mirë,transmeton lajmi.net. “Nuk dihet motivi...

Dhunohet seksualisht një femër në Prizren

para një dite - Lajmi.net

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke e hetuar rastin. Rasti në fjalë është raportuar si “Dhunim”. /Lajmi.net/

Ferizaj: Një femër raporton në polici se po sulmohej seksualisht nga i dashuri

para një dite - Lajmi.net

Sipas viktimës, mos-raportimi me kohë ka qenë frika nga i dyshuari, transmeton lajmi.net. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke e hetuar atë. /Lajmi.net/

Bëhet për spital prishtinasja, i dashuri e rrëmbeu dhe rrahu

para një dite - Infokusi

Një vajzë në Prishtinë ka raportuar në Policinë e Kosovës se i dashuri i saj e ka rrëmbyer dhe e ka keqtrajtuar atë fizikisht dhe psiqikisht. E njëjta ka marrë edhe trajtim mjekësor përderisa i dyshuari...

Një grua dhunohet në Prizren

para një dite - Informatat

Një grua ka raportuar gjatë ditës së djeshme se një mashkull ka kryer marrëdhënie seksuale me të kundër dëshirës së saj. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Rrëmbehet nga ish i dashuri një femër në Prishtinë

para një dite - Lajmi.net

Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh, ku kanë bërë të ditur se rasti ka ndodhur në mbrëmjen e së dieles, shkruan lajmi.net. “Më datën 03.05.2021 viktima femër kosovare ka raportuar...

Prizrenasja shtatzënë thotë se po pushonte në motel, pas 2 muajsh i tregoi burrit se dikush e dhunoi aty

para një dite - Bota Press

Një grua nga Prizreni ka raportuar në polici se gjatë muajit mars të këtij viti, është dhunuar seksualisht nga një burrë. Në kohën kur i dyshuari ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e saj,...

Persona të maskuar tentuan të rrëmbejnë 11 vjeçarin nga duart e prindit

para një dite - Arbresh

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se dy persona të maskuar kanë tentuar të rrëmbejnë djalin 11 vjeçar, shkruan arbresh.info. Sipas ankuesit, djali nuk ka nevojë për tretman mjekësor pasi gjendja...

Një grua në Prizren raporton se është dhunuar

para një dite - Ekonomia Online

Një grua në Prizren ka raportuar në Polici se është dhunuar. Sipas njoftimit, rasti është lajmëruar të hënën nga viktima. Ajo ka theksuar se në mars i dyshuari mashkull kosovar, ka kryer marrëdhënie seksuale...

Një vajzë rrëmbehet nga ish i dashuri, keqtrajtohet fizikisht

para një dite - Arbresh

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës një vajzë ka raportuar se ish i dashuri e kishte marrë me dhunë nga banesa  ku ajo ishte duke qëndruar dhe e ka keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht atë, shkruan...

Sulmohet seksualisht një femër në Ferizaj

para një dite - Arbresh

Një femër ka raportuar së është ngacmuar seksualisht nga një person i cili i ka bërë presion psikologjik të vazhdueshëm, shkruan arbresh.info. Viktima rastin për policinë e ka bërë më vonë pasi që sipas...

Rrëmbeu dhe sulmoi fizikisht ish-të dashurën, arrestohet një person në Prishtinë

para një dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 4 Maj, 2021 10:08 KOSOVË- Një grua nga Prishtina ka raportuar në Polici, se ish i dashuri i saj e ka marrë me dhunë nga banesa dhe se e keqtrajtuar fizikisht dhe psikologjikisht. Përmes...

Një vajzë rrëmbehet nga ish i dashuri, keqtrajtohet fizikisht

para një dite - Arbresh

Në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës një vajzë ka raportuar se ish i dashuri e kishte marrë me dhunë nga banesa me dhunë ku ajo ishte duke qëndruar dhe e ka keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht...

Babai nga Vushtrria thotë se dy persona tentuan t’ia rrëmbejnë djalin 11-vjeçar

para një dite - Periskopi

Një burrë nga Vushtrria ka raportuar në polici se dy persona të maskuar kanë tentuar t’ia rrëmbejnë djalin 11-vjeçar, para hyrjes së objektit ku banon. Deri tash, nuk ka të arrestuar për këtë rast, por...

Femra nga Ferizaj njofton në polici: Një mashkull më sulmoi seksualisht, kisha frikë ta raportojë

para një dite - Gazeta Metro

Një femër nga Ferizaj është ngacmuar seksualisht nga një mashkull, këtë e ka bërë të ditur policia, shkruan Gazeta Metro. Viktima femër nga Ferizaj ka raportuar gjatë ditës së djeshme është sulmuar seksualisht...

Arrestohet një person në Prishtinë, e rrëmbeu ish të dashurën dhe e sulmoi fizikisht

para një dite - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prishtinë një vajzë është rrëmbyer nga ish i dashuri i saj. Siç njofton Policia, vajza është keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht nga ish i dashuri. “Me datën 03.05.2021...

Gruaja nga Prishtina rrëmbehet nga ish i dashuri, e bën për spital

para një dite - Epoka e Re

Një grua nga Prishtina ka raportuar në Polici, se ish i dashuri i saj e ka marrë me dhunë nga banesa dhe se e keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se...

Vushtrri, dy persona tentojnë ta rrëmbejnë 11 vjeçarin – motivet mbesin të panjohura

para një dite - Gazeta Metro

Një tentim-rrëmbimi ka ndodhur në Vushtrri mbrëmë, shkruan Gazeta Metro. Një person ka raportuar në polici se para hyrjes së objektit ku banon dy persona të maskaur kanë tentuar t’ia rrëmbejnë djalin 11...

Gruaja nga Prishtina rrëmbehet nga ish i dashuri, e bën për spital

para një dite - Periskopi

Një grua nga Prishtina ka raportuar në Polici, se ish i dashuri i saj e ka marrë me dhunë nga banesa dhe se e keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se...

Prishtina, Podujeva dhe Gjakova raportojnë raste të dhunës në familje

para 3 dite - Zhurnal

Rastet e dhunës në familje nuk kanë të ndalur. Policia ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë ndodhur tri raste të dhunës në familje në Prishtinë, Podujevë dhe Gjakovë. Të gjitha të dhunuarat në këto...

Rrëfehet gruaja që nuk ka bërë seks që nga pandemia, arsyeja befasuese

para 3 dite - Gazeta Metro

Një grua 40 vjeçe ka rrëfyer për psikologen se si është duke i ecur martesa me burrin që ka 44 vjeç. Gruaja tregon se që nga pandemia nuk kanë pasur marrdhënie seksuale, kështu duke ndikuar në lidhjen...

Prishtina, Podujeve dhe Gjakova raportojnë raste të dhunës në familje

para 3 dite - Lajmi.net

Policia ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë ndodhur tri raste të dhunës në familje në Prishtinë, Podujevë dhe Gjakovë. Të gjitha të dhunuarat në këto raste janë femra të cilat edhe kanë pësuar lëndime...

Prishtina, Podujeva dhe Gjakova raportojnë raste të dhunës në familje

para 3 dite - Gazeta Metro

Rastet e dhunës në familje nuk kanë të ndalur. Policia ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë ndodhur tri raste të dhunës në familje në Prishtinë, Podujevë dhe Gjakovë. Të gjitha të dhunuarat në këto...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK