Mbi 700 mln euro dëm buxhetit nga institucionet në 2020! KLSH dorëzon në Kuvend raportin: Dëm më shumë në dogana e tatime…

para një dite - Dosja.al

KLSH 4 Maj, 2021 11:19 TIRANË – Kontrolli i Lartë i Shtetit ka dorëzuar në Kuvend Raportin vjetor të performancës për vitin 2020, ku ka evidentuar se në vitin 2020, dëmi ekonomik që institucionet shtetërore...

KLSH: Mbi 700 milionë euro humbje në buxhetin e shtetit! Dëmi ekonomik kryesisht në dogana, tatime dhe…

para 2 dite - Panorama

Ndonëse kanë punuar me personel të reduktuar e me më pak orë përgjatë vitit pandemik, shkeljet dhe abuzimet e institucioneve shtetërore i kanë shkaktuar buxhetit të shtetit një humbje prej 712 milionë...

KLSH dorëzon në Kuvend raportin e performancës

para 3 dite - Bota Sot

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka dorëzuar në Kuvend Raportin vjetor të performancës për vitin 2020. Në vitin e pandemisë dëmi ekonomik që institucionet shtetërore i kanë shkaktuar buxhetit, llogaritet në...

KLSH: 711.8 mln euro dëm në buxhetin e shtetit nga institucionet gjatë 2020

para 3 dite - Mapo

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka dorëzuar në Kuvend, Raportin vjetor të performancës për vitin 2020. Në vitin e pandemisë dëmi ekonomik që institucionet shtetërore i kanë shkaktuar buxhetit, llogaritet në...

“711.8 ml euro dëm buxhetit nga institucionet në 2020”, KLSH dorëzon në Kuvend raportin e performancës

para 3 dite - BalkanWeb

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka dorëzuar në Kuvend Raportin vjetor të performancës për vitin 2020. Në vitin e pandemisë dëmi ekonomik që institucionet shtetërore i kanë shkaktuar buxhetit, llogaritet në...

Bëri 145 auditime gjatë vitit pandemik, KLSH dorëzon raportin në kuvend: Institucionet i shkaktuan buxhetit mbi 700 milionë euro dëm

para 3 dite - FaxWeb

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka dorëzuar në Kuvend Raportin vjetor të performancës për vitin 2020, duke bërë me dije se janë 711.8 milionë euro dëm shkaktuar buxhetit të shtetit nga institucionet shtetërore....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK