Manastirliu në Kuvend: Objektivi i ri, të arrijmë 1 milion vaksinime

para 7 dite - Zhurnal

Paraditen e kësaj të marte ka nisur Kuvendi, për herë të parë pas zgjedhjeve të 25 prillit, ku janë mbledhur deputetët aktual, shumica e të cilëve do të ulen për herë të fundit në parlament, ndërsa 140...

Sa vaksina do të vijnë brenda Majit

para 7 dite - Klan

Sa vaksina do të vijnë brenda Majit Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se gjatë kësaj jave do të mbërrijnë 11 700 doza vaksine Pfizer. Vetëm gjatë Majit, ministrja Manastirliu tha...

Manastirliu: Brenda javës vijnë 11.700 vaksina Pfizer

para 7 dite - RTK

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, njoftoi se brenda javës do të mbërrijnë në Shqipëri edhe 11.700 doza të tjera të vaksinës Pfizer. Gjatë fjalës së saj në Parlament, Manastirliu deklaroi se...

COVID-19, Manastirliu: Gjatë javës vijnë doza të reja vaksinash nga Pfizer, objektivi të arrihet në 1 mln vaksinime

para 7 dite - Aktuale

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në fjalën e saj në seancën e parë plenare pas zgjedhjeve të 25 prillit, tha se qeveria po angazhohet për sigurimin e dozave të tjera...

Manastirliu: Brenda javës vijnë 11.700 vaksina Pfizer

para 7 dite - Vizion Plus

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu njoftoi se brenda javës do të mbërrijnë në Shqipëri edhe 11.700 doza të tjera të vaksinës Pfizer. Gjatë fjalës së saj në Parlament, Manastirliu deklaroi se...

Manastirliu në Kuvend: Objektivi i ri, të arrijmë 1 milion vaksinime

para 7 dite - Top Channel

Paraditen e kësaj të marte ka nisur Kuvendi, për herë të parë pas zgjedhjeve të 25 prillit, ku janë mbledhur deputetët aktual, shumica e të cilëve do të ulen për herë të fundit në parlament, ndërsa 140...

Manastirliu: Sputnik V rezultoi një vaksinë tejet efikase, presim 25 mijë doza të tjera

para 7 dite - Albeu

Ministrja e Shëndetësisë dhe e Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu në fjalën e saj në Kuvend bëri me dije se objektivi i ri i qeverisë është arritja në 1 milionë vaksinime në vend. Manastirliu theksoi...

Manastirliu: Sputnik V rezultoi një vaksinë tejet efikase, presim edhe 25 mijë doza. Çdo qytetari që heziton i them…

para 7 dite - Panorama

Ministrja e Shëndetësisë dhe e Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu në fjalën e mbajtur sot në Kuvend tha se objektivi i ri i qeverisë është arritja në 1 milionë vaksinime në vend. Ministrja theksoi se...

COVID-19, Manastirliu: Gjatë javës vijnë doza të reja vaksinash nga Pfizer, objektivi të arrihet në 1 mln vaksinime

para 7 dite - BalkanWeb

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në fjalën e saj në seancën e parë plenare pas zgjedhjeve të 25 prillit, tha se qeveria po angazhohet për sigurimin e dozave të tjera...

COVID-19, Manastirliu: Gjatë javës vijnë doza të reja vaksinash nga Pfizer, objektivi të arrihet në 1 mln vaksinime

para 7 dite - Bota Sot

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në fjalën e saj në seancën e parë plenare pas zgjedhjeve të 25 prillit, tha se qeveria po angazhohet për sigurimin e dozave të tjera...

“Në maj vijojmë me 99 mijë doza të Pfizer”, Manastirliu: Objektivi i ri të arrijmë 1 milion vaksinime

para 7 dite - Java News

Paraditen e kësaj të marte ka nisur Kuvendi, për herë të parë pas zgjedhjeve të 25 prillit, ku janë mbledhur deputetët aktual, shumica e të cilëve do të ulen për herë të fundit në parlament, ndërsa 140...

Manastirliu: Objektivi i ri, të arrijmë 1 milion vaksinime

para 7 dite - Lexo

Paraditen e kësaj të marte ka nisur Kuvendi, për herë të parë pas zgjedhjeve të 25 prillit, ku janë mbledhur deputetët aktual, shumica e të cilëve do të ulen për herë të fundit në parlament, ndërsa 140...

Manastirliu: Të kryejmë 1 milion vaksinime kundër COVID, më e mira është përpara

para një jave - ABC News

Ditën e djeshme në Shqipëri u arrit objektivi i vendosur nga qeveria për 500 mijë vaksinuar kundër COVID brenda muajit Maj. Ndërkohë sot, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, teksa ka ndarë një...

Drejt 1 milionë vaksinimeve/ Manastirliu: Më e mira është përpara

para një jave - Lexo

Ditën e djeshme në Shqipëri u arrit objektivi i vendosur nga qeveria për 500 mijë vaksinuar kundër COVID brenda muajit Maj. Ndërkohë sot, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, teksa ka ndarë një...

Vijon vaksinimi masiv, Manastirliu: Këtë javë mbërrijnë mbi 11 mijë vaksina Pfizer, objektivi i ri, 1 milion vaksinime

para një jave - Top Channel

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin Skënderbej, ku tha se ritmi i vaksinimit nuk do të ndalet, ndërkohë që ka bërë me dije...

Manastirliu: Këta javë vijnë edhe 11 mijë vaksina Pfizer, objektivi 1 milion vaksinime

para një jave - Klan

Manastirliu: Këta javë vijnë edhe 11 mijë vaksina Pfizer, objektivi 1 milion vaksinime Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin...

“Këtë javë mbërrijnë mbi 11 mijë vaksina Pfizer”, Manastirliu inspekton procesin në sheshin “Skënderbej”: Objektivi i ri, 1 milion vaksinime

para një jave - BalkanWeb

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin “Skënderbej”, ku tha se ritmi i vaksinimit nuk do të ndalet, ndërkohë që ka bërë me dije...

Vijon vaksinimi masiv, Manastirliu: Këtë javë mbërrijnë mbi 11 mijë doza të “Pfizer”

para një jave - Vizion Plus

Ministrja e Shëndetësisë,  Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin “Skënderbej”, ku tha se ritmi i vaksinimit nuk do të ndalet, ndërkohë që ka bërë me dije kalendarin e mbërritjes...

“Këtë javë mbërrijnë mbi 11 mijë vaksina Pfizer”, Manastirliu: Objektivi i ri, 1 milion vaksinime

para një jave - Bota Sot

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin “Skënderbej”, ku tha se ritmi i vaksinimit nuk do të ndalet, ndërkohë që ka bërë me dije...

Manastirliu: Këtë javë mbërrijnë mbi 11 mijë vaksina Pfizer në Shqipëri

para një jave - Albeu

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin Skënderbej, ku tha se ritmi i vaksinimit nuk do të ndalet, ndërkohë që ka bërë me dije...

“Këtë javë do të mbërrijnë në Shqipëri 11 mijë vaksina Pfizer”- Ministrja Manastirliu: Vijojmë papushim drejt objektivit…

para një jave - Panorama

Ministrja e Shëndetësisë dhe e Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu bën me dije se këtë javë do të mbërrijnë në Shqipëri mbi 11 mijë vaksina Pfizer. Manastirliu thekson se po shkohet drejt objektivit që...

Vijon vaksinimi kundër koronavirusit, brenda javës mbërrijnë edhe 11 mijë vaksina “Pfizer”

para një jave - NOA

Brenda kësaj jave Shqipëria do ketë në dispozicion edhe mbi 11 mijë vaksina të tjera “Pfizer”. “Janë mbi 736 mijë doza vaksine tashmë të mbërritura në vend. Ndërkohë që presim përgjatë kësaj jave 11,700...

Manastirliu: Gjatë kësaj jave presim mbi 11 mijë vaksina nga Pfizer dhe BE

para një jave - ABC News

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se arritën më herët seç e kishin planifikuar objektivin për të vaksinuar 500 mijë qytetarët. Nga qendra e vaksinimit në sheshin “Skënderbej”, ministrja...

Vijon vaksinimi masiv, Manastirliu: Këtë javë mbërrijnë mbi 11 mijë vaksina Pfizer, objektivi i ri, 1 milion vaksinime

para një jave - Fakti Ditor

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin Skënderbej, ku tha se ritmi i vaksinimit nuk do të ndalet, ndërkohë që ka bërë me dije...

“Presim mbi 11 mijë doza nga Pfizer gjatë javës”, Manastirliu: Shqipëria vend me ritëm të lartë të vaksinimeve!

para një jave - Java News

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se arritën më herët seç e kishin planifikuar objektivin për të vaksinuar 500 mijë qytetarët. Nga qendra e vaksinimit në sheshin “Skënderbej”, ministrja...

“Këtë javë mbërrijnë mbi 11 mijë vaksina Pfizer”, Manastirliu: Objektivi i ri, 1 milion vaksinime

para një jave - Almakos

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin “Skënderbej”, ku tha se ritmi i vaksinimit nuk do të ndalet, ndërkohë që ka bërë me dije...

Rama publikon pamjet nga sheshi “Skënderbej”: Këtë javë vijnë mbi 11 mijë vaksina Pfizer në Shqipëri

para një jave - Dosja.al

Ogerta Manastirliu 3 Maj, 2021 16:08 Edi Rama: Sheshi Skënderbej. Vijojmë papushim tanimë drejt objektivit 1 milion vaksina të kryera. Këtë javë do të mbërrijnë mbi 11 mijë vaksina Pfizer, teksa numri...

Shqipëria arrin në 500 mijë të vaksinuar. Manastirliu: Vazhdojmë drejt objektivit 1 milionë

para një jave - Ina

Shqipëria ka realizuar deri më tani vaksinimin e 500 mijë personave. Shifra bëhet e ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Në një postim në rrjetet sociale, ministrja shkruan se ky objektiv...

Shqipëria arrin në 500 mijë të vaksinuar. Manastirliu: Vazhdojmë drejt objektivit 1 milionë

para një jave - Scan TV

Shqipëria ka realizuar deri më tani vaksinimin e 500 mijë personave. Shifra bëhet e ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Në një postim në rrjetet sociale, ministrja shkruan se ky objektiv...

Edi Rama: Shqipëria e përmbushi objektin para kohës së caktuar, duke i vaksinuar 500 mijë qytetarë kundër Covid-19

para një jave - Radio Kosova e Lire

500 mijë qytetarë në vendin tonë janë vaksinuar me vaksinat kundër koronavirusit Covid-19. Objektivi për të vaksinuar gjysmë milionë banorë ishte deklaruar nga kryeministri Edi Rama, i cili kishte thënë...

Vaksinohen 500 mijë qytetarë në Shqipëri, Rama: Realizuam objektivin 29 ditë para afatit

para një jave - Ina

500 mijë qytetarë në vendin tonë janë vaksinuar me vaksinat kundër koronavirusit Covid-19. Objektivi për të vaksinuar gjysmë milionë banorë ishte deklaruar nga kryeministri Edi Rama, i cili kishte thënë...

Shqipëria arrin në 500 mijë vaksinime

para një jave - Koha.mk

500 mijë qytetarë janë vaksinuar kundër COVID-19 në Shqipëri. Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama përmes një postimi në Facebook mbrëmjen e sotme shkruan se objektivi për të kapur këtë shifër u arrit 29...

Shqipëria arrin në 500 mijë vaksinime

para një jave - Alsat-M

500 mijë qytetarë janë vaksinuar kundër COVID-19 në Shqipëri. Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama përmes një postimi në Facebook mbrëmjen e sotme shkruan se objektivi për të kapur këtë shifër u arrit 29...

Rama: 29 ditë para afatit realizuam 500 mijë vaksinime, vazhdojmë pa u ndalur

para një jave - Aktuale

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se Shqipëria ka arritur në 500 mijë vaksinime ndaj Covid-19 deri më tani. Ai thotë se objektivi është realizuar 29 ditë para afatit që ai kishte premtuar javë më parë,...

Rama: 29 ditë para afatit realizuam 500 mijë vaksinime, vazhdojmë pa u ndalur

para një jave - Bota Sot

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se Shqipëria ka arritur në 500 mijë vaksinime ndaj Covid-19 deri më tani. Ai thotë se objektivi është realizuar 29 ditë para afatit që ai kishte premtuar javë më parë,...

Shqipëria arrin 500 mijë vaksinime anti-COVID

para një jave - Klan Kosova

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë të ditur se deri më tani në Shqipëri 500 mijë qytetarë janë vaksinuar me vaksinën anti-COVID. Rama tha se synim është që të arrihen 1 milion vaksinime. “U kry😍...

Vaksinohen 500 mijë qytetarë në Shqipëri, Rama: Realizuam objektivin 29 ditë para afatit

para një jave - Tetova Sot

500 mijë qytetarë në vendin tonë janë vaksinuar me vaksinat kundër koronavirusit Covid-19. Objektivi për të vaksinuar gjysmë milionë banorë ishte deklaruar nga kryeministri Edi Rama, i cili kishte thënë...

Shqipëria arrin 500 mijë vaksinime anti-Covid, Rama: Vazhdojmë pa u ndalur drejt objektivit 1 milion

para një jave - Indeks online

Shqipëria arrin objektivin e 500.000 vaksinimeve anti COVID, 29 ditë para afatit. Objektivi i vendosur nga qeveria dhe ministria e Shëndetësisë ka qenë që kjo shifër të arrihet në fund të muajit maj, por...

500 mijë të vaksinuar në Shqipëri, Rama: Realizuam objektivin 29 ditë para afatit

para një jave - Insajderi

Numri i të vaksunuarve kundër Coronavirusit në Shqipëri ka arritur në 50 mijë, transmeton Insajderi. Objektivi për të vaksinuar gjysmë milioni banorë ishte deklaruar nga kryeministri i vendit, Edi Rama,...

“29 ditë para afatit”/ Rama: Realizuam 500 mijë vaksinime. Vazhdojmë pa u ndalur drejt objektivit 1 milionë tani

para një jave - Aktuale

Kryeministri Edi Rama njofton se vendi ka arritur në 500 mijë vaksinime ndaj COVID-19 deri më tani. Ai thotë se objektivi është realizuar 29 ditë para afatit që ai kishte premtuar javë më parë, ndërsa...

Shqipëria arrin gjysmë milionë të vaksinuar, Kosova i pret 5000 vaksinat

para një jave - RTK

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama shkruan në Facebook: "29 ditë para afatit të bërë publik realizuam objektivin e 1/2 milionë vaksinimeve”. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, me anë të një postimi...

Gjysmë milion të vaksinuar në Shqipëri, njoftoi Rama

para një jave - TV21

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar, se numri i të vaksinuarve në Shqipëri ka arritur në 500 mijë. “U kry😍 *29 ditë para afatit të bërë publik realizuam objektivin e 1/2 milionë vaksinimeve💪...

Rama vendos një tjetër qëllim: 1 milion të vaksinuar ndaj Covid-19

para një jave - Albeu

Kryeministri Edi Rama ka dhënë lajmin e mirë se vendi ka arritur në 500 mijë vaksinime ndaj COVID-19 deri më tani. Ai thotë se objektivi është realizuar 29 ditë para afatit që ai kishte premtuar javë më...

“29 ditë para afatit”/ Rama: Realizuam 500 mijë vaksinime. Vazhdojmë pa u ndalur drejt objektivit 1 milionë tani

para një jave - Top Channel

Kryeministri Edi Rama njofton se vendi ka arritur në 500 mijë vaksinime ndaj COVID-19 deri më tani. Ai thotë se objektivi është realizuar 29 ditë para afatit që ai kishte premtuar javë më parë, ndërsa...

Vaksinohen 500 mijë qytetarë në Shqipëri, Rama: Realizuam objektivin 29 ditë para afatit

para një jave - GazetaBlic

500 mijë qytetarë në vendin tonë janë vaksinuar me vaksinat kundër koronavirusit Covid-19. Objektivi për të vaksinuar gjysmë milionë banorë ishte deklaruar nga kryeministri Edi Rama, i cili kishte thënë...

Vaksinohen 500 mijë qytetarë në Shqipëri, Rama: Realizuam objektivin 29 ditë para afatit

para një jave - Infokusi

500 mijë qytetarë në vendin tonë janë vaksinuar me vaksinat kundër koronavirusit Covid-19. Objektivi për të vaksinuar gjysmë milionë banorë ishte deklaruar nga kryeministri Edi Rama, i cili kishte thënë...

Rama jep lajmin: 29 ditë para afatit publik realizuam 500 mijë vaksinime. Vazhdojmë pa u ndalur drejt objektivit 1 milionë tani

para një jave - BalkanWeb

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama lajmëron se vendi ka arritur në 500 mijë vaksinime ndaj COVID-19 deri më tani. Ai thotë se objektivi është realizuar 29 ditë para afatit që ai kishte premtuar javë më...

Vaksinohen gjysmë milionë qytetarë, Rama: Realizuam objektivin 29 ditë para afatit

para një jave - Klan

Vaksinohen gjysmë milionë qytetarë, Rama: Realizuam objektivin 29 ditë para afatit 500 mijë qytetarë në vendin tonë janë vaksinuar me vaksinat kundër koronavirusit Covid-19. Objektivi për të vaksinuar...

“29 ditë para afatit”/ Rama: Realizuam 500 mijë vaksinime. Vazhdojmë pa u ndalur drejt objektivit 1 milionë tani

para një jave - Bota Sot

Kryeministri Edi Rama njofton se vendi ka arritur në 500 mijë vaksinime ndaj COVID-19 deri më tani. Ai thotë se objektivi është realizuar 29 ditë para afatit që ai kishte premtuar javë më parë, ndërsa...

“U kry”/ Kryeministri Rama jep lajmin: U vaksinuan 500 mijë persona! Ja kush është objektivi i radhës

para një jave - Panorama

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se sot është arritur objektivi, për të vaksinuar 500 mijë qytetarë. Në një postim në Facebook, kreu i qeverisë shkruan se tashmë objektivi është të arrihet në 1 milion...

Vaksinohen 500 mijë qytetarë, Rama: E arritëm objektivin 29 ditë para afatit

para një jave - Mapo

Kryeministri, Edi Rama me anë të një statusi në Facebook ka dhënë lajmin se në Shqipëri janë kryer 500 mijë vaksinime. Rama shkruan se kjo shifër është realizuar 29 ditë para afatit të parashikuar nga...

Rama: U kry, tani vazhdojmë drejt objektivit 1 milion vaksinime

para një jave - ABC News

500 mijë qytetarë janë vaksinuar kundër COVID-19 në Shqipëri. Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Facebook mbrëmjen e sotme shkruan se objektivi për të kapur këtë shifër u arrit 29 ditë përpara...

Rama: 29 ditë para afatit realizuam 500 mijë vaksinime, vazhdojmë pa u ndalur

para një jave - Arbresh

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se Shqipëria ka arritur në 500 mijë vaksinime ndaj Covid-19 deri më tani. Ai thotë se objektivi është realizuar 29 ditë para afatit që ai kishte premtuar javë më parë,...

Rama: 29 ditë para afatit realizuam 500 mijë vaksinime, vazhdojmë pa u ndalur

para një jave - Epoka e Re

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se Shqipëria ka arritur në 500 mijë vaksinime ndaj Covid-19 deri më tani. Ai thotë se objektivi është realizuar 29 ditë para afatit që ai kishte premtuar javë më parë,...

Vaksinohen 500 mijë qytetarë në Shqipëri, Rama: Realizuam objektivin 29 ditë para afatit

para një jave - Lajmi.net

Objektivi për të vaksinuar gjysmë milionë banorë ishte deklaruar nga kryeministri Edi Rama, i cili kishte thënë se do të përmbyllej brenda muajit Maj. Por vetë kreu i qeverisë thotë se ky zotim është përmbushur...

Gjysmë milion të vaksinuar në Shqipëri, njoftoi Rama

para një jave - Tetova1

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar, se numri i të vaksinuarve në Shqipëri ka arritur në 500 mijë. “U kry😍 *29 ditë para afatit të bërë publik realizuam objektivin e 1/2 milionë vaksinimeve💪...

Shqipëria arrin 500 mijë vaksinime anti-COVID

para një jave - Zyrtare

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë të ditur se deri më tani në Shqipëri 500 mijë qytetarë janë vaksinuar me vaksinën anti-COVID. Rama tha se synim është që të arrihen 1 milion vaksinime. “U kry...

Vaksinohen 500 mijë qytetarë, Rama: E arritëm objektivin 29 ditë para afatit

para një jave - Shenja

Kryeministri, Edi Rama me anë të një statusi në Facebook ka dhënë lajmin se në Shqipëri janë kryer 500 mijë vaksinime. Statusi nga Edi Rama: U kry *29 ditë para afatit të bërë publik realizuam objektivin...

Rama jep lajmin: 29 ditë para afatit publik bëmë 500 mijë vaksinime. Drejt objektivit 1 milionë tani

para një jave - Java News

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama lajmëron se vendi ka arritur në 500 mijë vaksinime ndaj COVID-19 deri më tani. Ai thotë se objektivi është realizuar 29 ditë para afatit që ai kishte premtuar javë më...

Shqipëria arrin 500 mijë vaksinime antiCOVID, 29 ditë para afatit/ Kryeministri Rama: Vazhdojmë pa u ndalur drejt objektivit 1 milion

para një jave - Lexo

Shqipëria arrin objektivin e 500.000 vaksinimeve anti COVID, 29 ditë para afatit. Lajmin e bën me dije ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe kryeministri Edi Rama të cilët thotë se tashmë objektivi...

Gjysmë milion të vaksinuar në Shqipëri, njoftoi Rama

para një jave - Info7

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar, se numri i të vaksinuarve në Shqipëri ka arritur në 500 mijë. “U kry ,29 ditë para afatit të bërë publik realizuam objektivin e 1/2 milionë vaksinimeve....

Vaksinohen 500 mijë qytetarë në Shqipëri, Rama: Realizuam objektivin 29 ditë para afatit

para një jave - Gazeta Metro

500 mijë qytetarë në vendin tonë janë vaksinuar me vaksinat kundër koronavirusit Covid-19. Objektivi për të vaksinuar gjysmë milionë banorë ishte deklaruar nga kryeministri Edi Rama, i cili kishte thënë...

Vaksinohen 500 mijë qytetarë në Shqipëri

para një jave - Arbresh

500 mijë qytetarë në vendin tonë janë vaksinuar me vaksinat kundër koronavirusit Covid-19. Objektivi për të vaksinuar gjysmë milionë banorë ishte deklaruar nga kryeministri Edi Rama, i cili kishte thënë...

Vaksinohen 500 mijë qytetarë në Shqipëri, Rama: Realizuam objektivin 29 ditë para afatit

para një jave - Periskopi

Shqipëria ka realizuar vaksinimin e gjysmë milionë qytetarëve të saj kundër koronavirusit. Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se 29 ditë para afatit të bërë publik tashmë...

Rama: 29 ditë para afatit të bërë publik realizuam 500 mijë vaksinime

para një jave - KosovaPress

Shqipëria ka realizuar vaksinimin e gjysmë milionë qytetarëve të saj kundër koronavirusit. Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se 29 ditë para afatit të bërë publik tashmë...

LAJM I FUNDIT/ Vaksinohen 500 mijë qytetarë, Manastirliu: E arritëm objektivin 29 ditë para afatit

para një jave - Dosja.al

Ogerta Manastirliu 2 Maj, 2021 20:38 LAJM I FUNDIT/ Vaksinohen 500 mijë qytetarë, Manastirliu: E arritëm objektivin 29 ditë para afatit U kry😍 *29 ditë para afatit të bërë publik realizuam objektivin...

Analiza / A është vaksina ruse diçka më shumë se sa një mjet presioni gjeopolitik?

para një jave - Scan TV

Vaksina Sputnik V e Rusisë ende nuk ka fituar miratimin rregullator të BE dhe ka të ngjarë të luajë pak rol në vaksinimin e bllokut, por ajo tashmë ka arritur atë që disa vëzhgues thonë se është një nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK