Veseli arrin në Mitrovicë, shkon për vizitë te babai i tij

para 7 dite - Telegrafi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Në pamjet...

Kadri Veseli po mbahet në EULEX, qarkullon nga aty nën përcjellje

para 7 dite - Zhurnal

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës, ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja...

Kadri Veseli arrin në Mitrovicë për vizitë te babai i tij (VIDEO)

para 7 dite - Klan Kosova

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Në pamjet...

Veseli arrin në Mitrovicë për vizitë te babai i tij

para 7 dite - Indeks online

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Në pamjet...

Kadri Veseli arrin në Mitrovicë për vizitë te babai i tij

para 7 dite - Zeri

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës, ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Në pamjet...

Dalin pamjet: Mësohet vendi ku po mbahet Kadri Veseli në Kosovë

para 7 dite - Gazeta Express

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja...

Kadri Veseli po mbahet në EULEX, qarkullon nga aty nën përcjellje

para 7 dite - Zeri

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja...

Mësohet vendi ku po mbahet Kadri Veseli në Kosovë

para 7 dite - OraInfo

Dalin pamjet: Mësohet vendi ku po mbahet Kadri Veseli në Kosovë. Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po...

Kadri Veseli gjendet ende në Kosovë, pamjet e dëshmojnë vendndodhjen e tij

para 7 dite - GazetaBlic

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja...

Kadri Veseli po mbahet në EULEX, qarkullon nga aty nën përcjellje

para 7 dite - Bota Sot

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja...

Dalin pamjet: Mësohet vendi ku po mbahet Kadri Veseli në Kosovë

para 7 dite - Infokusi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja...

Kadri Veseli po mbahet në EULEX, qarkullon nga aty nën përcjellje

para 7 dite - Lajmi.net

Arsyeja e vizitës së Veselit është gjendja jo e mirë shëndetësore e babait të tij i cili ndodhet për trajtim në Spitalin e Mitrovicës. Ai ka vizituar spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”, dhe po...

Kadri Veseli arrin në Mitrovicë për vizitë te babai i tij

para 7 dite - Informatat

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës . Në pamjet...

Kadri Veseli po mbahet në EULEX, nga aty qarkullon nën përcjellje

para 7 dite - Epoka e Re

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja...

Kadri Veseli ende në Kosovë, del nga selia e EULEX-it

para 7 dite - Periskopi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja...

Kadri Veseli ende në Kosovë, del nga selia e EULEX-it

para 7 dite - Arbresh

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja...

Dalin pamjet: Mësohet vendi ku po mbahet Kadri Veseli në Kosovë

para 7 dite - Lajm

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja...

Kadri Veseli po mbahet në EULEX, qarkullon nga aty nën përcjellje

para 7 dite - Gazeta Metro

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja...

Kadri Veseli po mbahet në EULEX, qarkullon nga aty nën përcjellje

para 7 dite - Top24

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja...

Dalin pamjet: Mësohet vendi ku po mbahet Kadri Veseli në Kosovë

para 7 dite - Ekonomia Online

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja...

Flasin nga Spitali i Mitrovicës: Babai i Kadri Veselit në gjendje të palëvizshme

para një jave - OraInfo

Babai i Kadri Veselit në gjendje të palëvizshme, flasin nga Spitali i Mitrovicës. Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru....

Babai i Kadri Veselit në gjendje të palëvizshme, flasin nga Spitali i Mitrovicës

para një jave - Gazeta Express

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka thënë se babai i Veselit është në gjendje...

Ku po qëndron Kadri Veseli pas vizitës në spitalin e Mitrovicës?

para një jave - Alsat-M

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Ish-kryeparlamentari ka takuar vetëm babanë e tij të sëmurë. Nuk ka vizituar...

Ku po qëndron Kadri Veseli pas vizitës në spitalin e Mitrovicës?

para një jave - Flaka

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Ish-kryeparlamentari ka takuar vetëm babanë e tij të sëmurë. Nuk ka vizituar...

Babai i Kadri Veselit në gjendje të palëvizshme, flasin nga Spitali i Mitrovicës

para një jave - Zeri

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka thënë se babai i Veselit është në gjendje...

Babai i Kadri Veselit në gjendje të palëvizshme, flasin nga Spitali i Mitrovicës

para një jave - GazetaBlic

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka thënë se babai i Veselit është në gjendje...

Ku po qëndron Kadri Veseli pas vizitës në spitalin e Mitrovicës?!

para një jave - Bota Sot

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Ish-kryeparlamentari ka takuar vetëm babanë e tij të sëmurë. Nuk ka vizituar...

Pas vizitës në spitalin e Mitrovicës, ku po qëndron Kadri Veseli?

para një jave - OraInfo

Ku po qëndron Kadri Veseli pas vizitës në spitalin e Mitrovicës. Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Ish-kryeparlamentari...

Ku po qëndron Kadri Veseli pas vizitës në spitalin e Mitrovicës?!

para një jave - GazetaBlic

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Ish-kryeparlamentari ka takuar vetëm babanë e tij të sëmurë. Nuk ka vizituar...

Ku po qëndron Kadri Veseli pas vizitës në spitalin e Mitrovicës

para një jave - Gazeta Express

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Ish-kryeparlamentari ka takuar vetëm babanë e tij të sëmurë. Nuk ka vizituar...

Ku po qëndron Kadri Veseli pas vizitës në spitalin e Mitrovicës?

para një jave - Tetova Sot

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Ish-kryeparlamentari ka takuar vetëm babanë e tij të sëmurë. Nuk ka vizituar...

Babai i Kadri Veselit në gjendje të palëvizshme, flasin nga Spitali i Mitrovicës

para një jave - Lajmi.net

Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka thënë se babai i Veselit është në gjendje të palëvizëshme. “E kam përcjellë për shkak të kryetarit të PDK-së. Është në gjendje të rëndë qysh e kam parë, për informata...

Babai i Kadri Veselit në gjendje të palëvizshme, flasin nga Spitali i Mitrovicës

para një jave - Infokusi

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka thënë se babai i Veselit është në gjendje...

Ku po qëndron Kadri Veseli pas vizitës në spitalin e Mitrovicës

para një jave - Infokusi

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Ish-kryeparlamentari ka takuar vetëm babanë e tij të sëmurë. Nuk ka vizituar...

Babai i Kadri Veselit në gjendje të palëvizshme, flasin nga Spitali i Mitrovicës

para një jave - Arbresh

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka thënë se babai i Veselit është në gjendje...

Ku po qëndron Kadri Veseli pas vizitës në spitalin e Mitrovicës?

para një jave - in7

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Ish-kryeparlamentari ka takuar vetëm babanë e tij të sëmurë. Nuk ka vizituar...

Ku po qëndron Kadri Veseli pas vizitës në spitalin e Mitrovicës

para një jave - Gazeta Metro

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Ish-kryeparlamentari ka takuar vetëm babanë e tij të sëmurë. Nuk ka vizituar...

Babai i Kadri Veselit në gjendje të palëvizshme, flasin nga Spitali i Mitrovicës

para një jave - Ekonomia Online

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka thënë se babai i Veselit është në gjendje...

Ku po qëndron Kadri Veseli pas vizitës në spitalin e Mitrovicës

para një jave - Epoka e Re

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Ish-kryeparlamentari ka takuar vetëm babanë e tij të sëmurë. Nuk ka vizituar...

Kur do të rikthehet Kadri Veseli në Hagë?

para një jave - ABC News

Gjykata Speciale nuk ka dhënë asnjë detaj sa do të qëndrojë Kadri Veseli në Kosovë me qëllim për të respektuar privatësinë e tij. Në një përgjigje me shkrim për Gazetën Express, Zëdhënësja e Dhomave të...

A u lejua Kadri Veseli të qëndrojë në shtëpinë e tij në Mitrovicë apo në banesë në Prishtinë?

para një jave - Periskopi

Ish-bashkëthemeluesi i UÇK-së, Kadri Veseli po qëndron në Kosovë, ku ka vizituar babain e tij që është i shtrirë në spitalin e Mitrovicës. Televizioni 7, ka biseduar me disa nga infermierët në spital....

Kur do të rikthehet Kadri Veseli në Hagë?

para një jave - News Tv

Gjykata Speciale nuk ka dhënë asnjë detaj sa do të qëndrojë Kadri Veseli në Kosovë me qëllim për të respektuar privatësinë e tij. Në një përgjigje me shkrim për Gazetën Express, Zëdhënësja e Dhomave të...

Gjykata Speciale vendos të respektojë privatësinë e Veselit, nuk tregon se kur kthehet në Hagë

para një jave - Zhurnal

Gjykata Speciale nuk është lëshuar në detaje se sa do të qëndrojë Kadri Veseli në Kosovë, e këtë po e bëjnë për të respektuar privatësinë e tij. Në një përgjigje me shkrim për Gazetën Express, Zëdhënësja...

Gjykata Speciale nuk tregon kur Kadri Veselit kthehet në Hagë

para një jave - OraInfo

Kadri Veseli këto ditë po qëndron në Kosovë, kjo pasi babai i tij është shtrirë në spital. Gjykata Speciale nuk është lëshuar në detaje se sa do të qëndrojë Kadri Veseli në Kosovë, e këtë po e bëjnë për...

Gjykata Speciale vendos të respektojë privatësinë e Veselit, nuk tregon se kur kthehet në Hagë

para një jave - Gazeta Express

Gjykata Speciale nuk është lëshuar në detaje se sa do të qëndrojë Kadri Veseli në Kosovë, e këtë po e bëjnë për të respektuar privatësinë e tij. Në një përgjigje me shkrim për Gazetën Express, Zëdhënësja...

Kur do të kthehet Kadri Veseli në Hagë? Flasin nga Specialja

para një jave - Bota Sot

Gjykata Speciale nuk është lëshuar në detaje se sa do të qëndrojë Kadri Veseli në Kosovë, e këtë po e bëjnë për të respektuar privatësinë e tij. Zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela Griep, tha...

Gjendja e babait të Kadri Veselit vazhdon të jetë e rëndë

para një jave - TV21

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit, Fazli Veselit vazhdon të jetë e rëndë. Për portalin rtv21.tv Enis Istrefi ushtruesi i detyrës së spitalit të përgjithshëm të Mitrovicës,...

Kadri Veseli do të qëndrojë tri ditë në Kosovë

para një jave - RTK

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është duke qëndruar në Kosovë. Veseli erdhi dje nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte, pasi...

Kadri Veseli do të qëndrojë tri ditë në Kosovë

para një jave - Zhurnal

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është duke qëndruar në Kosovë. Veseli erdhi dje nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte, pasi...

Specialja kujdeset për privatësinë e Veselit, nuk jep detaje kur kthehet në Hagë

para një jave - Lajmi.net

Në një përgjigje për lajmi.net, Zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela Griep ka thënë se nuk mund të jap informacione për qëndrimin e Veselit në Kosovë. “Për arsye operacionale dhe për të respektuar...

Gjendja e babait të Kadri Veselit vazhdon të jetë e rëndë

para një jave - RTV 21

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit, Fazli Veselit vazhdon të jetë e rëndë. Për portalin rtv21.tv Enis Istrefi ushtruesi i detyrës së spitalit të përgjithshëm të Mitrovicës,...

U kthye për babain, Kadri Veseli do të qëndrojë tre ditë në Kosovë, më pas rikthehet në paraburgimin e Hagës

para një jave - BalkanWeb

Tre ditë leje ka marrë ish-kreu i PDK, Kadri Veseli për të qëndruar në Kosovë për babain e tij i cili pësoi sulm në tru. Ditën e djeshme Veseli u pa në spitalin e Mitrovicës ku shkoi vizitoi babanë e tij,...

Kadri Veseli do të qëndrojë tri ditë në Kosovë

para një jave - Zeri

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është duke qëndruar në Kosovë. Veseli erdhi dje nga Haga, ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte,...

Ja sa ditë do të qëndrojë Kadri Veseli në Kosovë

para një jave - OraInfo

Ish-shefi i Kuvendit dhe Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është duke qëndruar në Kosovë. Veseli erdhi dje nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte, pasi gjendja shëndetësore...

Gjykata Speciale vendos të respektojë privatësinë e Veselit, nuk tregon se kur kthehet në Hagë

para një jave - Infokusi

Gjykata Speciale nuk është lëshuar në detaje se sa do të qëndrojë Kadri Veseli në Kosovë, e këtë po e bëjnë për të respektuar privatësinë e tij. Në një përgjigje me shkrim për Gazetën Express, Zëdhënësja...

Kadri Veseli do të qëndrojë tri ditë në Kosovë

para një jave - Gazeta Express

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është duke qëndruar në Kosovë. Veseli erdhi dje nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte, pasi...

Kadri Veseli do të qëndrojë tri ditë në Kosovë

para një jave - Bota Sot

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është duke qëndruar në Kosovë. Veseli erdhi dje nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte, pasi...

Kadri Veseli gjendet ende në Kosovë, ja kur do të kthehet në Hagë

para një jave - RTK

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ende është duke qëndruar në Kosovë, pas lirimit me kusht nga Gjykata Speciale, për ta vizituar babain e tij, i cili gjendet në Spitalin e Mitrovicës....

Çka i lejohet e çka jo Kadri Veselit gjatë qëndrimit në Kosovë

para një jave - Periskopi

Ish- kryeparlamentari dhe ish-themeluesi i UÇK-së, Kadri Veseli është liruar nga Gjykata Speciale për një vizitë urgjente për të parë babanë e tij i cili është në gjendje të rëndë shëndetësore në spitalin...

Publikohet fotografia e babait të Kadri Veselit nga spitali

para një jave - Gazeta Express

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK’së, Kadri Veselit, është e rëndë, kanë bërë të ditur nga Spitali i Mitrovicës. Ai po trajtohet në Repartin e Neurologjisë në Spitalin e Mitrovicës...

Kadri Veseli gjendet ende në Kosovë, ja kur do të kthehet në Hagë

para një jave - GazetaBlic

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ende është duke qëndruar në Kosovë, pas lirimit me kusht nga Gjykata Speciale, për ta vizituar babain e tij, i cili gjendet në Spitalin e Mitrovicës,...

Kjo është gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit, publikohen fotografi të reja

para një jave - Bota Sot

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK’së, Kadri Veselit, është e rëndë, kanë bërë të ditur nga Spitali i Mitrovicës. Ai po trajtohet në Repartin e Neurologjisë në Spitalin e Mitrovicës...

Publikohet fotografia e babait të Kadri Veselit nga spitali

para një jave - Ina

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK’së, Kadri Veselit, është e rëndë, kanë bërë të ditur nga Spitali i Mitrovicës. Ai po trajtohet në Repartin e Neurologjisë në Spitalin e Mitrovicës...

Publikohen pamje të reja të babait të Veselit, kjo është gjendja shëndetësore e tij

para një jave - GazetaBlic

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit, është e rëndë, kanë bërë të ditur nga Spitali i Mitrovicës. Ai po trajtohet në Repartin e Neurologjisë në Spitalin e Mitrovicës...

Publikohet fotografia e babait të Kadri Veselit nga spitali

para një jave - Lajmi.net

Ai po trajtohet në Repartin e Neurologjisë në Spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”. Sot është publikuar edhe një fotografi e tij nga spitali. Një faqe me emrin Ushtria Çlirimtare e Kosovës ka publikuar...

Kadri Veseli do të qëndrojë tri ditë në Kosovë nën masa të rrepta sigurie

para një jave - Dosja.al

Kadri Veseli 3 Maj, 2021 13:10 KOSOVË -Ish-kryeparlamentari dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është duke qëndruar në Kosovë. Veseli erdhi dje nga Haga ku po mbahej në paraburgim...

Gjykata Speciale vendos të respektojë privatësinë e Veselit, nuk tregon se kur kthehet në Hagë

para një jave - Ekonomia Online

Gjykata Speciale nuk është lëshuar në detaje se sa do të qëndrojë Kadri Veseli në Kosovë, e këtë po e bëjnë për të respektuar privatësinë e tij. Në një përgjigje me shkrim për Gazetën Express, Zëdhënësja...

‘Befason’ Naim Miftari me fjalët për Kadri Veselin pas lirimit nga Haga

para një jave - Bota Sot

Gjykata Speciale e Hagës, ka liruar për vizitë në Kosovë, ish-kryetarin e PDK-së, Kadri Veselin, i cili po mbahet në paraburgim i dyshuar për krime lufte. Ai është liruar për ta vizituar babanë e tij i...

Detaje nga kthimi i Kadri Veselit në Kosovë, cila ishte arsyeja e si e pritën bashkëvendësit

para një jave - Ina

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i...

Kadri Veseli gjendet ende në Kosovë, ja kur do të kthehet në Hagë

para një jave - Infokusi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ende është duke qëndruar në Kosovë, pas lirimit me kusht nga Gjykata Speciale, për ta vizituar babain e tij, i cili gjendet në Spitalin e Mitrovicës....

Kadri Veseli do të qëndrojë tri ditë në Kosovë

para një jave - Epoka e Re

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është duke qëndruar në Kosovë. Veseli  ka ardhur dje nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte,...

Kjo është gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit, publikohen fotografi të reja

para një jave - Infokusi

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK’së, Kadri Veselit, është e rëndë, kanë bërë të ditur nga Spitali i Mitrovicës. Ai po trajtohet në Repartin e Neurologjisë në Spitalin e Mitrovicës...

Detaje nga kthimi i Kadri Veselit në Kosovë, cila ishte arsyeja e si e pritën bashkëvendësit

para një jave - Zhurnal

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i...

Kadri Veseli do të qëndrojë tri ditë në Kosovë

para një jave - Lajm

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është duke qëndruar në Kosovë. Veseli erdhi dje nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte, pasi...

Kadri Veseli do të qëndrojë tri ditë në Kosovë

para një jave - Gazeta Metro

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është duke qëndruar në Kosovë. Veseli erdhi dje nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte, pasi...

Babai i Kadri Veselit në gjendje të rënduar shëndetësore

para një jave - Revista Kosovarja

Gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit raportohet të jetë e rëndë – kanë thënë nga Spitali i Mitrovicës. Ai është në trajtim në Repartin e Neurologjisë në Spitalin e Mitrovicës “Dr. Sami Haxhibeqiri”....

Kadri Veseli gjendet ende në Kosovë, ja kur do të kthehet në Hagë

para një jave - Ekonomia Online

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ende është duke qëndruar në Kosovë, pas lirimit me kusht nga Gjykata Speciale, për ta vizituar babain e tij, i cili gjendet në Spitalin e Mitrovicës....

Kjo është gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit, publikohet fotografi nga spitali

para një jave - Arbresh

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit, është e rëndë, kanë bërë të ditur nga Spitali i Mitrovicës. Ai po trajtohet në Repartin e Neurologjisë në Spitalin e Mitrovicës...

Botohet një foto nga spitali: Babai i Kadri Veselit në gjendje të rënduar shëndetësore

para një jave - Periskopi

Gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit raportohet të jetë e rëndë – kanë thënë nga Spitali i Mitrovicës. Ai është në trajtim në Repartin e Neurologjisë në Spitalin e Mitrovicës “Dr. Sami Haxhibeqiri”....

Kjo është gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit, publikohet një fotografi nga spitali

para një jave - Ekonomia Online

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit, është e rëndë, kanë bërë të ditur nga Spitali i Mitrovicës. Ai po trajtohet në Repartin e Neurologjisë në Spitalin e Mitrovicës...

Detaje të reja nga ardhja e Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - Bota Sot

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i...

Detaje nga kthimi i Kadri Veselit në Kosovë, cila ishte arsyeja e si e pritën bashkëvendësit

para një jave - Gazeta Express

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i...

Detaje nga kthimi i Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i...

Kthimi i Kadri Veselit në Kosovë, detajet, arsyet dhe pritja që ju bë nga bashkëvendësit

para një jave - Lajmi.net

Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i cili ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. Me t’u kthyer në Kosovë, Veseli ka vizituar spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”, derisa...

Detaje nga kthimi i Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - Infokusi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i...

Detaje nga kthimi i Kadri Veselit në Kosovë, cila ishte arsyeja e si e pritën bashkëvendësit

para një jave - Fakti Ditor

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i...

Kadri Veseli është liruar nga Haga për ta vizituar babanë e tij i cili është në gjendje të rëndë shëndetësore

para një jave - Radio Kosova e Lire

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i...

“Përshëndetje o Kadri!”/ I rrethuar nga forca SPECIALE, momenti kur Veseli del nga spitali në Mitrovicë, përshëndet me dorë qytetarët

para një jave - Dosja.al

Kadri Veseli 3 Maj, 2021 8:33 PRISHTINË – Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është liruar me kusht nga Gjykata Speciale e Hagës, ku prej kohësh mbahej si i paraburgosur bashkë...

Si ndodhi vizita e Kadri Veselit në Kosovë?

para një jave - Periskopi

Ditën e djeshme, opinioni u habit kur mësoi që Kadri Veseli – ish kryetari i PDK-së – kishte ardhur në Kosovë. Një gjë të tillë ai e bëri pasi mori leje nga Haga ku po qëndron në paraburgim i dyshuar për...

Kthimi i Kadri Veselit në Kosovë, detajet, arsyet dhe pritja që ju bë nga bashkëvendësit

para një jave - Gazeta Metro

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i...

Detaje nga kthimi i Kadri Veselit në Kosovë, cila ishte arsyeja e si e pritën bashkëvendësit

para një jave - Ekonomia Online

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i...

Gjykata Specijale përkohësisht e liron Kadri Veselin

para një jave - Derveni

Dhomat e Specializuara të Kosovës me seli në Hagë e njohur si Gjykata Speciale kanë liruar përkohësisht nga qëndrimi në paraburgim të akuzuarin për krime lufte ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës...

Kosovë, Gjykata Speciale ka liruar përkohësisht Kadri Veselin nga qëndrimi në paraburgim

para një jave - Portalb

Dhomat e Specializuara të Kosovës me seli në Hagë e njohur si Gjykata Speciale kanë liruar përkohësisht nga qëndrimi në paraburgim të akuzuarin për krime lufte ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës...

Haga e liroi se ka të atin rëndë, flasin qytetarët që e takuan: Veseli ishte i buzëqeshur

para një jave - ABC News

Ish-kryeparlamentari, Kadri Veseli ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është parë sot gjatë ditës duke dalë nga spitali i Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”,...

Momenti kur u përshëndetën me Veselin në Mitrovicë, flasin qytetarët

para një jave - OraInfo

Qytetarët tregojnë momentin kur u përshëndetën me Kadri Veselin në Mitrovicë. Ish-kryeparlamentari, Kadri Veseli ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli...

Haga e liroi se ka të atin rëndë, flasin qytetarët që e takuan: Veseli ishte i buzëqeshur

para një jave - InfoShqip

Ish-kryeparlamentari, Kadri Veseli ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është parë sot gjatë ditës duke dalë nga spitali i Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”,...

Kadri Veseli, një porcion lirie për hir të babës

para një jave - InfoShqip

Ish-kreu i PDK-së Kadri Veseli është liruar përkohësisht nga Haga, pasi ka të atin në gjendje të rëndë shëndetësore. Veseli ka ndalur hapin në Spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”, aty ku po lëngon...

Publikohen pamjet, ky është momenti kur Kadri Veseli mbërrin në Mitrovicë i rrethuar nga policë (VIDEO)

para një jave - Tetova1

Ish-Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli është liruar për disa ditë nga Gjykata e Hagës dhe ndodhet në Mitrovicë. Ai është liruar përkohësisht për të vizituar babanë e tij i cili është në gjendje...

Mediat në Kosovë: Kadri Veseli u lirua nga Haga pasi i ati pësoi sulm në tru

para një jave - BalkanWeb

Mediat e Kosovës zbulojnë arsyen se pse ish-kryetari i PDK, Kadri Veseli u lirua nga Haga për një vizitë në vendin e tij. Babai i Kadri Veselit, ka pësuar sulm në tru dhe është shtruar në spitalin e Mitrovicës,...

Detaje të reja: Mësohet se si është gjendja shëndetësore e babait të Veselit

para një jave - OraInfo

Mësohet gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit. Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK’së, Kadri Veselit, është e rëndë, kanë bërë të ditur nga Spitali i Mitrovicës. Express nga...

Publikohen pamjet, ky është momenti kur Kadri Veseli mbërrin në Mitrovicë i rrethuar nga policë

para një jave - InfoShqip

Ish-Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli është liruar për disa ditë nga Gjykata e Hagës dhe ndodhet në Mitrovicë. Ai është liruar përkohësisht për të vizituar babanë e tij i cili është në gjendje...

Gjendja shëndetësore e babait të Veselit “e përkeqësuar”

para një jave - GazetaBlic

Babai i Kadri Veselit, Fazli Veseli, është i shtrirë në Spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”, dhe gjendja e tij është e rëndë. Drejtori i Spitalit, Sadik Fejza, në një përgjigje për tha se “është...

Mësohet gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit

para një jave - Gazeta Express

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK’së, Kadri Veselit, është e rëndë, kanë bërë të ditur nga Spitali i Mitrovicës. Gazeta Express nga burime përbrenda spitalit ka marrë vesh se i njëjti...

Haga i jep leje, Kadri Veseli rikthehet në Kosovë

para një jave - Tetova Sot

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është lejuar nga Dhomat e Specializuara të zhvillojë vizitën...

Qytetarët zbulojnë detaje nga momenti kur janë përshëndetur me Kadri Veselin në Mitrovicë

para një jave - Bota Sot

Ish-kryeparlamentari, Kadri Veseli ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është parë sot gjatë ditës duke dalë nga spitali i Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”,...

Qytetarët tregojnë momentin kur u përshëndetën me Kadri Veselin në Mitrovicë

para një jave - GazetaBlic

Ish-kryeparlamentari, Kadri Veseli ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është parë sot gjatë ditës duke dalë nga spitali i Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”,...

Veseli erdhi në Kosovë për shkak se babai i tij pësoi sulm në tru

para një jave - Zeri

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Sipas zëdhënëses së Dhomave të Specializuara, Angela Griep, ish-kryetari i Kuvendit...

Kjo është gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit

para një jave - Bota Sot

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK’së, Kadri Veselit, është e rëndë, kanë bërë të ditur nga Spitali i Mitrovicës. Nga burime përbrenda spitalit, merret vesh se i njëjti po trajtohet...

Babai i tij pësoi sulm në tru, kjo është arsyeja pse Veseli erdhi në Kosovë

para një jave - OraInfo

Kadri Veseli erdhi në Kosovë pasi babai i tij pësoi sulm në tru. Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Veseli është...

Haga e liroi se ka të atin rëndë, flasin qytetarët që e takuan: Veseli ishte i buzëqeshur

para një jave - Zyrtare

Ish-kryeparlamentari, Kadri Veseli ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është parë sot gjatë ditës duke dalë nga spitali i Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”,...

Kadri Veseli erdhi në Kosovë pasi babai i tij pësoi sulm në tru

para një jave - Bota Sot

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Në një përgjigje me shkrim, zëdhënësja e Speciales tha se për shkak të arsyeve...

Kadri Veseli erdhi në Kosovë pasi babai i tij pësoi sulm në tru

para një jave - Gazeta Express

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Në një përgjigje me shkrim, zëdhënësja e Speciales tha për Express se për shkak...

Kadri Veseli, një porcion lirie për hir të babës

para një jave - Zyrtare

Ish-kreu i PDK-së Kadri Veseli është liruar përkohësisht nga Haga, pasi ka të atin në gjendje të rëndë shëndetësore. Veseli ka ndalur hapin në Spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”, aty ku po lëngon...

Haga i jep leje, Kadri Veseli rikthehet në Kosovë

para një jave - Aktuale

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është lejuar nga Dhomat e Specializuara të zhvillojë vizitën...

Kjo është gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit

para një jave - Lajmi.net

Gazeta Express nga burime përbrenda spitalit ka marrë vesh se i njëjti po trajtohet në Repartin e Neurologjisë në Spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”. I njëjti, sipas burimeve, ka pësuar sulm në...

Veseli erdhi në Kosovë për shkak se babai i tij pësoi sulm në tru

para një jave - Indeks online

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Sipas zëdhënëses së Dhomave të Specializuara, Angela Griep, ish-kryetari i Kuvendit...

Qytetarët tregojnë momentin kur u përshëndetën me Kadri Veselin në Mitrovicë

para një jave - Infokusi

Ish-kryeparlamentari, Kadri Veseli ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është parë sot gjatë ditës duke dalë nga spitali i Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”,...

Babai i pësoi sulm në tru – Kjo ishte arsyeja e ardhjes së Veselit në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Siç tha zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela Griep për Sinjalin, ish-kryetari...

Publikohen pamjet, ky është momenti kur Kadri Veseli mbërrin në Mitrovicë i rrethuar nga policë (VIDEO)

para një jave - Zyrtare

Ish-Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli është liruar për disa ditë nga Gjykata e Hagës dhe ndodhet në Mitrovicë. Ai është liruar përkohësisht për të vizituar babanë e tij i cili është në gjendje...

Nga EULEX flasin për vizitën e Veselit në Kosovë

para një jave - Zhurnal

Ish kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, është liruar nga Gjykata Speciale për të bërë një vizitë treditëshe në Kosovë. EULEX dhe Policia e Kosovës janë duke i asistuar zyrtarët e Dhomave të Gjykatës Speciale...

Kadri Veseli erdhi në Kosovë pasi babai i tij pësoi sulm në tru

para një jave - Infokusi

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Veseli është parë sot gjatë ditës duke dalë nga spitali i Mitrovicës “Dr.Sami...

Kadri Veseli erdhi në Kosovë pasi babai i tij pësoi sulm në tru

para një jave - Lajmi.net

Në një përgjigje me shkrim, zëdhënësja e Speciales tha për lajmi.net se për shkak të arsyeve bindëse humanitare, gjyqtari i procedurës paraprake ka udhëzuar Zyrën e Regjistrimit që të menaxhojë vizitën...

Mediat në Kosovë: Kadri Veseli u lirua nga Haga pasi i ati pësoi sulm në tru

para një jave - Info7

Mediat e Kosovës zbulojnë arsyen se pse ish-kryetari i PDK, Kadri Veseli u lirua nga Haga për një vizitë në vendin e tij. Babai i Kadri Veselit, ka pësuar sulm në tru dhe është shtruar në spitalin e Mitrovicës,...

Kadri Veseli erdhi në Kosovë pasi babai i tij pësoi sulm në tru

para një jave - Arbresh

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Në një përgjigje me shkrim, zëdhënësja e Speciales për arbresh.info tha se...

Veseli erdhi në Kosovë për shkak se babanë e ka të sëmurë

para një jave - Epoka e Re

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Sipas zëdhënëses së Dhomave të Specializuara, Angela Griep, ish-kryetari i Kuvendit...

Kadri Veseli erdhi në Kosovë pasi babai i tij pësoi sulm në tru

para një jave - Arbresh

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Në një përgjigje me shkrim, zëdhënësja e Speciales për arbresh.info tha se...

Haga i dha leje, momenti kur Kadri Veseli shkon të takojë të atin në spital në Mitrovicë

para një jave - ABC News

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli u lirua përkohësisht nga Tribunali Special në Hagë për të vizituar të atin, i cili është në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. Mediat lokale...

Kadri Veseli erdhi në Kosovë pasi babai i tij pësoi sulm në tru

para një jave - Fakti Ditor

Kadri Veseli erdhi në Kosovë pasi babai i tij pësoi sulm në tru. Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Veseli është...

Lirimi i Kadri Veselit nga Haga, mediat e Kosovës zbulojnë detajin e RËNDË: Babai i tij pësoi goditje në tru

para një jave - Dosja.al

2 Maj, 2021 21:45 Express mëson se babai i Kadri Veselit ka pësuar sulm në tru dhe se tani është i shtrirë në spitalin e neurologjisë dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore. vijon… (f.m/dosja.al)

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë (VIDEO)

para një jave - Zhurnal

Mitrovicë, 2 maj , Zhurnal.mk – Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson...

Haga i jep leje, Kadri Veseli rikthehet në Kosovë

para një jave - Alsat-M

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është lejuar nga Dhomat e Specializuara të zhvillojë vizitën...

Mësohet gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit

para një jave - Periskopi

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK’së, Kadri Veselit, është e rëndë, kanë bërë të ditur nga Spitali i Mitrovicës. Express nga burime përbrenda spitalit ka marrë vesh se i njëjti po trajtohet...

Dalin detaje të reja rreth vizitës së Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - OraInfo

Gjykata Speciale jep detaje për vizitën e Kadri Veselit në Kosovë. Ish-kryeparlamentari dhe ish-kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të...

Kadri Veseli ende nuk e ka vizituar shtëpinë e tij

para një jave - GazetaBlic

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë. Ai është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja e...

Kadri Veseli erdhi në Kosovë pasi babai i tij pësoi sulm në tru

para një jave - Arbresh

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Në një përgjigje me shkrim, zëdhënësja e Speciales tha për lajmi.net se për...

Qytetarët tregojnë momentin kur u përshëndetën me Kadri Veselin në Mitrovicë

para një jave - Periskopi

Ish-kryeparlamentari, Kadri Veseli ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është parë sot gjatë ditës duke dalë nga spitali i Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”,...

Gjykata Speciale tregon detaje rreth vizitës së Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - Ina

Ish-kryeparlamentari dhe ish- luftëtari i UÇK-së, Kadri Veseli, ndodhet për vizitë në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është lejuar nga Dhomat e Specializuara...

Nga EULEX flasin për vizitën e Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - Infokusi

Ish kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, është liruar nga Gjykata Speciale për të bërë një vizitë treditëshe në Kosovë. EULEX dhe Policia e Kosovës janë duke i asistuar zyrtarët e Dhomave të Gjykatës Speciale...

Mësohet gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit

para një jave - Revista Kosovarja

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK’së, Kadri Veselit, është e rëndë, kanë bërë të ditur nga Spitali i Mitrovicës. Gazeta Express nga burime përbrenda spitalit ka marrë vesh se i njëjti...

Kadri Veseli ende nuk e ka vizituar shtëpinë e tij

para një jave - Klan Kosova

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë. Ai është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja e...

Mësohet gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit

para një jave - Periskopi

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK’së, Kadri Veselit, është e rëndë, kanë bërë të ditur nga Spitali i Mitrovicës. Express nga burime përbrenda spitalit ka marrë vesh se i njëjti po trajtohet...

Publikohet fotografia e babait të Kadri Veselit i shtrirë në spital

para një jave - Bota Sot

Sot ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli i cili vije nga qyteti i Mitrovicës, është liruar me kusht nga Haga. Veseli është liruar nga burgu, pasi babain e kishte në gjendje jo të mirë shëndetësore....

Gjykata Speciale konfirmon kthimin në Kosovë të Kadri Veselit: Për arsye bindëse humanitare, mbetet në paraburgim

para një jave - BalkanWeb

Gjykata Speciale ka konfirmuar se Kadri Veseli është kthyer dhe ndodhet në Kosovë këtë të dielë. Në disa deklarata të dhëna nga zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela Griep thuhet se Veseli ndodhet...

Kadri Veseli ende nuk ka e ka vizituar shtëpinë e tij

para një jave - Klan Kosova

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë. Ai është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja e...

Veseli erdhi në Kosovë për shkak se babai i tij pësoi sulm në tru

para një jave - Ekonomia Online

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Sipas zëdhënëses së Dhomave të Specializuara, Angela Griep, ish-kryetari i Kuvendit...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë

para një jave - RTV 21

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli është kthyer në Kosovë. Siç është bërë e ditur nga Gjykata Speciale, arsye e kthimit të tij janë arsyet familjare, porse koha ka marrë vesh se babai i tij...

Kadri Veseli ende nuk e ka vizituar shtëpinë e tij

para një jave - Bota Sot

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë. Ai është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja e...

EULEX për vizitën e Veselit në Kosovë: Po e asistojmë Gjykatën Speciale

para një jave - Bota Sot

Ish Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, është liruar nga Gjykata Speciale për të bërë një vizitë treditëshe në Kosovë. EULEX dhe Policia e Kosovës janë duke i asistuar zyrtarët e Dhomave të Gjykatës Speciale...

Dalin pamjet, babai i Kadri Veselit i shtrirë në spital

para një jave - Indeks online

Kadri Veseli ndodhet në Kosovës për të vizituar babanë e tij, i cili është në gjendje të rëndë shëndetësore. Një familjar i Kadri Veselit ka publikuar edhe pamje të Fazli Veselit, i shtrirë në spital,...

E konfirmon Specialja: Veseli në Kosovë për ta takuar familjen e ngushtë

para një jave - RTK

Sipas zëdhënëses së Dhomave të Specializuara, Angela Griep, gjyqtari i procedurës paraprake ka udhëzuar Zyrën e Regjistrimit që të menaxhojë një vizitë kujdestarie në Kosovë për të takuar familjen e ngushtë....

Kjo është gjendja e babait të Kadri Veselit

para një jave - OraInfo

Publikohet fotografia e babait të Kadri Veselit i shtrirë në spital. Sot ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli i cili vije nga qyteti i Mitrovicës, është liruar me kusht nga Haga. Veseli është liruar...

EULEX për vizitën e Veselit në Kosovë: Po e asistojmë Gjykatën Speciale

para një jave - Koha.mk

Ish Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, është liruar nga Gjykata Speciale për të bërë një vizitë treditëshe në Kosovë. EULEX dhe Policia e Kosovës janë duke i asistuar zyrtarët e Dhomave të Gjykatës Speciale...

Kadri Veseli erdhi në Kosovë pasi babai i tij pësoi sulm në tru

para një jave - Periskopi

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Në një përgjigje me shkrim, zëdhënësja e Speciales tha se për shkak të arsyeve...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë (VIDEO)

para një jave - Ina

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli është kthyer në Kosovë. Siç është bërë e ditur nga Gjykata Speciale, arsye e kthimit të tij janë arsyet familjare, porse KOHA ka marrë vesh se babai i tij...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë

para një jave - Koha.net

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli është kthyer në Kosovë. Siç është bërë e ditur nga Gjykata Speciale, arsye e kthimit të tij janë arsyet familjare, porse KOHA ka marrë vesh se babai i tij...

Gjykata Speciale e konfirmon kthimin e Veselit: Për arsye bindëse humanitare, mbetet në paraburgim

para një jave - Java News

KOSOVA Gjykata Speciale ka konfirmuar se Kadri Veseli është kthyer dhe ndodhet në Kosovë këtë të dielë. Në disa deklarata të dhëna nga zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela Griep thuhet se Veseli...

Kadri Veseli kthehet në Mitrovicë

para një jave - RTK

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Kadri Veseli gjendet në Kosovë/VIDEO

para një jave - TV21

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Babai i tij pësoi sulm në tru, kjo ishte arsyeja që Kadri Veseli erdhi në Kosovë

para një jave - Gazeta Metro

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Siç tha zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela Griep për Sinjalin, ish-kryetari...

Pamje të reja: Momenti kur Kadri Veseli shihet në Mitrovicë

para një jave - Gazeta Express

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova raportoi se Veseli është liruar për ta...

Gjykata Speciale jep detaje për vizitën e Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - Gazeta Express

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është lejuar nga Dhomat e Specializuara të zhvillojë vizitën...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, Gjykata Speciale i jep leje për të vizituar babain

para një jave - Klan

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, Gjykata Speciale i jep leje për të vizituar babain Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale, ku...

Publikohet fotografia e babait të Kadri Veselit i shtrirë në spital

para një jave - GazetaBlic

Ish-kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, është liruar me kusht nga Haga, për të vizituar babain e tij, i cili gjendet i shtrirë në Spitalin e Mitrovicës, shkruan Gazeta Blic. Menjëherë pas vizitës së Veselit,...

Veseli erdhi në Kosovë për shkak se babai i tij pësoi sulm në tru

para një jave - Epoka e Re

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Sipas zëdhënëses së Dhomave të Specializuara, Angela Griep, ish-kryetari i Kuvendit...

Gjykata Speciale deklarohet për vizitën e Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - Indeks online

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është lejuar nga Dhomat e Specializuara të zhvillojë vizitën...

Gjykata Speciale jep detaje për vizitën e Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - OraInfo

Kadri Veseli është liruar me kusht nga Gjykata Speciale, për të ardhur në një vizitë tek familja në Mitrovicë. Zëdhënësja e Gjykatës Speciale, Angela Griep, në një përgjigje për lajmi.net ka dhënë detaje...

Specialja: Veseli ndodhet në Kosovë për ta takuar familjen e ngushtë

para një jave - Insajderi

Gjykata Speciale ka konfirmuar se ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë, transmeton Insajderi. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Dhomave të Specializuara,...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, lirohet për të vizituar babanë e sëmurë

para një jave - Vizion Plus

Ish-kryetari i Kuvedit të Kosovës, Kadri Veseli shtë liruar nga Haga dhe ndodhet në Mitrovicë ditën e sotme. Ai është liruar perkohësisht për të vizituar babanë e tij, i cili është në gjendje të rëndë...

Dalin pamje të reja: Momenti kur Kadri Veseli shihet në Mitrovicë

para një jave - Bota Sot

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova raportoi se Veseli është liruar për ta...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë nga Haga, mediat zbulojnë arsyen

para një jave - Mapo

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova raporton se Veseli është liruar për ta...

Haga i jep leje, Kadri Veseli rikthehet në Kosovë

para një jave - ABC News

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është liruar nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte për ta vizituar babanë e tij i cili ndodhet në spital në gjendje...

Gjykata Speciale e konfirmon vizitën e Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - Zeri

Nga Gjykata Speciale e kanë konfirmuar se Kadri Veseli sot ka qenë në Kosovë për të takuar familjarët e ngushtë. Zëdhënësja e Dhomave të Specializuara në Hagë, Angela Griep, në një përgjigje për “Zërin”,...

Pamje: Kadri Veseli kthehet në Kosovë

para një jave - OraInfo

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova raporton se Veseli është liruar për ta...

Mësohet arsyeja pse Kadri Veseli ka ardhur sot në Kosovë

para një jave - OraInfo

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova raporton se Veseli është liruar për ta...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, u lirua nga Haga për të vizituar babain në spital

para një jave - BalkanWeb

Mediat e Kosovës raportojnë se Kadri Veseli është liruar nga Haga dhe ndodhet në Mitrovicë ditën e sotme. Mësohet se Veseli është liruar për shkak se ka shkuar për të vizituar babin e tij i cili është...

E konfirmon Specialja: Veseli ndodhet në Kosovë për ta takuar familjen e ngushtë

para një jave - Klan Kosova

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela...

Konfirmohet nga Gjykata Speciale: Kadri Veseli është liruar për të vizituar babën në spital

para një jave - GazetaBlic

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela...

E konfirmon Specialja: Veseli ndodhet në Kosovë, u lirua për këtë arsye

para një jave - Bota Sot

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela Griep. Sipas saj,...

Kadri Veseli lirohet nga Haga?! Mbërrin me urgjencë në Mitrovicë

para një jave - Albeu

Mediat e Kosovës raportojnë se Kadri Veseli është liruar nga Haga dhe ndodhet në Mitrovicë ditën e sotme. Mësohet se Veseli është liruar për shkak se ka shkuar për të vizituar babin e tij i cili është...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ja arsyeja pse u lirua nga Haga

para një jave - Panorama

Mediat në Kosovë raportojnë se Kadri Veseli është liruar nga Haga ku mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Mësohet se Veseli ka shkuar në spitalin e Mitrovicës, pasi babai i tij ndodhet në...

VIDEO/ Kadri Veseli në Kosovë, përshëndetet me qytetarë

para një jave - Indeks online

Ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ndodhet në Kosovë, saktësisht në Mitrovicë. Ai është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte . Mësohet se Veseli është liruar...

Publikohen pamje të Kadri Veselit në Mitrovicë [video]

para një jave - Zeri

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova raportoi se Veseli është liruar për ta...

Publikohet fotografia e babait të Kadri Veselit i shtrirë në spital

para një jave - Tetova Sot

Ish-kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, është liruar me kusht nga Haga, për të vizituar babain e tij, i cili gjendet i shtrirë në Spitalin e Mitrovicës. Menjëherë pas vizitës së Veselit, nipi i Fazli Veselit,...

Kjo është arsyeja se përse Kadri Veseli po qëndron në Kosovë

para një jave - Bota Sot

Ish kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, sot është liruar nga Haga ku po mbahet në paraburgim, me akuza për krime lufte. Sipas burimeve të medias, Veseli është liruar për të vizituar babain e tij i cili është...

Publikohet fotografia e babait të Kadri Veselit i shtrirë në spital

para një jave - Infokusi

Ish-kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, është liruar me kusht nga Haga, për të vizituar babain e tij, i cili gjendet i shtrirë në Spitalin e Mitrovicës. Menjëherë pas vizitës së Veselit, nipi i Fazli Veselit,...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë nga Haga

para një jave - Gazeta Express

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova raporton se Veseli është liruar për ta...

Dalin pamje nga ardhja e Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Publikohet fotografia e babait të Kadri Veselit i shtrirë në spital

para një jave - Lajmi.net

Veseli është liruar nga burgu, pasi babain e kishte në gjendje jo të mirë shëndetësore. Një foto e publikuar nga nipi i tij, shihet babai i Kadri Veselit, Fazli Veseli i shtrirë në Spitalin Rajonal...

Kadri Veseli kthehet nga Haga në Kosovë

para një jave - Insajderi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është kthyet nga Hagë në Kosovë dhe do të qëndrojë tri ditë. Sipas mediumit lokal në Mitrovicë “Mitropol”, Veseli ndodhet në Spitalin e Mitrovicës...

Kadri Veseli ende nuk ka e ka vizituar shtëpinë e tij

para një jave - Infokusi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë. Ai është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja e...

Mësohet arsyeja se përse Kadri Veseli po qëndron në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Ish kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, sot është liruar nga Haga ku po mbahet në paraburgim, me akuza për krime lufte, shkruan Gazeta Blic. Sipas burimeve të Klan Kosovës, Veseli është liruar për të vizituar...

LAJMI I FUNDIT: Kadri Veseli lirohet nga Haga, ndodhet në Mitrovicë

para një jave - Bota Sot

Kadri Veseli është liruar nga burgu në Hagë. Mitropol ka mësuar se ai ndodhet në Spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”. Burime të afërta të Mitropol bëjnë të ditur se Veseli është liruar nga Haga...

PAMJET/ Kadri Veseli mbërrin në Kosovë

para një jave - Bota Sot

Kadri Veseli është liruar nga burgu në Hagë. Mitropol, medium ky lokal i Mitrovicës, ka mësuar ekskluzivisht se ai ndodhet në Spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”. Burime të afërta të Mitropol bëjnë...

Pamje të reja: Momenti kur Kadri Veseli shihet në Mitrovicë

para një jave - Lajmi.net

Lajmi.net raportoi se Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i cili ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. Ndërsa, mediat lokale kanë publikuar pamje nga momenti kur Veseli u pa...

Kadri Veseli lirohet nga Haga

para një jave - Klan Kosova

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. klankosova.tv

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

para një jave - GazetaBlic

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

para një jave - Indeks online

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë [foto]

para një jave - Zeri

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Gjykata Speciale jep detaje për vizitën e Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - Infokusi

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është lejuar nga Dhomat e Specializuara të zhvillojë vizitën...

Kadri Veseli ende nuk e ka vizituar shtëpinë e tij

para një jave - Periskopi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë. Ai është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja e...

Gjykata Speciale jep detaje për vizitën e Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - Lajmi.net

Zëdhënësja e Gjykatës Speciale, Angela Griep, në një përgjigje për lajmi.net ka dhënë detaje të vizitës së Veselit në Kosovë. “Për shkak të arsyeve bindëse humanitare, gjyqtari i procedurës paraprake ka...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë nga Haga, ja arsyeja e fortë

para një jave - Lexo

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Mediet kosovare raportojnë se Veseli është liruar...

Kadri Veseli ende nuk e ka vizituar shtëpinë e tij

para një jave - Lajm

Ai është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja e vizitës së Veselit është gjendja jo e mirë shëndetësore e babait të tij i cili ndodhet...

(VIDEO) Kadri Veseli kthehet në Kosovë, viziton babain e sëmurë

para një jave - Shenja

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

E konfirmon Specialja: Veseli ndodhet në Kosovë për ta takuar familjen e ngushtë

para një jave - Infokusi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela...

Momenti kur Kadri Veselin e përshëndesin në Mitrovicë, te spitali ku vizitoi babain e tij

para një jave - Infokusi

Janë publikuar pamje ku shihet ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, duke dalë nga spitali i Mitrovicës ku ka vizituar babanë e tij i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore....

Hagë/ Kadri Veseli kthehet në Kosovë për të vizituar babain në spital

para një jave - Java News

02 Maj, 2021 17:38 Mediat e Kosovës raportojnë se Kadri Veseli është liruar nga Haga dhe ndodhet në Mitrovicë ditën e sotme. Mësohet se Veseli është liruar për shkak se ka shkuar për të vizituar babin...

Veseli ende nuk e ka vizituar shtëpinë e tij

para një jave - Epoka e Re

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, po qëndron në Kosovë. Ai është liruar për vizitë nga Gjykata e Hagës ku po mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime të luftës. Arsyeja e...

Gjykata Speciale jep detaje për vizitën e Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - Lajm

Zëdhënësja e Gjykatës Speciale, Angela Griep, në një përgjigje për lajmi.net ka dhënë detaje të vizitës së Veselit në Kosovë. “Për shkak të arsyeve bindëse humanitare, gjyqtari i procedurës paraprake ka...

Kjo është arsyeja e ardhjes së Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - Lajmi.net

Lajmi.net merr vesh se Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i cili ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. Me t’u kthyer në Kosovë, Veseli ka vizituar spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, viziton babanë e sëmurë

para një jave - Shenja

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Pamje të reja: Momenti kur Kadri Veseli shihet në Mitrovicë

para një jave - Infokusi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova raportoi se Veseli është liruar për ta...

Kjo është gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit

para një jave - Arbresh

Ish-kryeparlamentari dhe ish- luftëtari i UÇK-së, Kadri Veseli ndodhet në Kosovës për të vizituar babanë e tij, i cili është në gjendje të rëndë shëndetësore. Një familjar i Kadri Veselit ka publikuar...

Publikohet fotografia e babait të Kadri Veselit i shtrirë në spital

para një jave - Revista Kosovarja

Sot ish-kryetari i PDK-së, Kadri Veseli i cili vije nga qyteti i Mitrovicës, është liruar me kusht nga Haga. Veseli është liruar nga burgu, pasi babain e kishte në gjendje jo të mirë shëndetësore....

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

para një jave - InfoShqip

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Mësohet se Veseli është liruar për ta vizituar babanë...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

para një jave - Infokusi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

para një jave - Tetova1

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Kush po e mbikqyrë ardhjen e Kadri Veselit?

para një jave - ATV Live

Për arsyeje humanitare, gjykatësi i Dhomave të Specializuara ka vendosur që t’I mundësojë Kadri Veselit vizitë nën përcjellje në Kosovë për të takuar familjen e tij. I akuzuar mbetet në paraburgim dhe...

Gjykata Speciale tregon detaje rreth vizitës së Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - Arbresh

Ish-kryeparlamentari dhe ish- luftëtari i UÇK-së, Kadri Veseli, ndodhet për vizitë në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është lejuar nga Dhomat e Specializuara...

Veseli ndodhet në Kosovë për ta takuar familjen e ngushtë

para një jave - Revista Kosovarja

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela...

Nën forca të shumta sigurie, momenti kur Kadri Veseli ecën në Mitrovicë, zëdhënësja e Speciales: E liruam për arsye humanitare, do vijë prapë në paraburgim

para një jave - Dosja.al

Kadri Veseli në Mitrovicë 2 Maj, 2021 18:30 KOSOVË – Mediat e Kosovës kanë publikuar pamje që tregojnë momentin kur Kadri Veseli, ish-kryeparlamentari që akuzohet për krime lufte, ndodhet në Kosovë. Në...

Publikohet fotografia e babait të Kadri Veselit i shtrirë në spital

para një jave - Periskopi

Ish-kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, është liruar me kusht nga Haga, për të vizituar babain e tij, i cili gjendet i shtrirë në Spitalin e Mitrovicës. Menjëherë pas vizitës së Veselit, nipi i Fazli Veselit,...

EULEX për vizitën e Veselit në Kosovë: Po e asistojmë Gjykatën Speciale

para një jave - Periskopi

Ish Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, është liruar nga Gjykata Speciale për të bërë një vizitë treditëshe në Kosovë. EULEX dhe Policia e Kosovës janë duke i asistuar zyrtarët e Dhomave të Gjykatës Speciale...

Gjykata Speciale jep detaje për vizitën e Veselit në Kosovë

para një jave - Epoka e Re

Ish-kryeparlamentari dhe ish-kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ndodhet në Kosovë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të babait të tij. Veseli është lejuar nga Dhomat e Specializuara të zhvillojë vizitën...

Specialja: Veseli ndodhet në Kosovë për ta takuar familjen e ngushtë

para një jave - KosovaPress

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela...

EULEX për vizitën e Veselit në Kosovë: Po e asistojmë Gjykatën Speciale

para një jave - Ekonomia Online

Ish Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, është liruar nga Gjykata Speciale për të bërë një vizitë treditëshe në Kosovë. EULEX dhe Policia e Kosovës janë duke i asistuar zyrtarët e Dhomave të Gjykatës Speciale...

Momenti kur Kadri Veseli shfaqet në Mitrovicë

para një jave - Arbresh

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Jepi zë ka siguruar pamje nga momenti i arritjes së...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

para një jave - KosovaPress

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Flasin nga Specialja rreth arsyes përse Veseli ndodhet në Kosovë

para një jave - Gazeta Metro

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela...

E konfirmon Specialja: Veseli ndodhet në Kosovë për ta takuar familjen e ngushtë

para një jave - Periskopi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

para një jave - Fakti Ditor

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Kadri Veseli vjen në Kosovë, Gjykata e Hagës liron pas shtatë muajsh ish-kryetarin e Kuvendit, ka babanë sëmurë në spital

para një jave - Dosja.al

Kadri Veseli 2 Maj, 2021 17:46 Përditësuar: 17:49 KOSOVE -Kadri Veseli, ish Kryetari i Kuvedit të Kosovës është liruar nga Haga dhe ndodhet në Mitrovicë ditën e sotme. Veseli është liruar perkohësisht...

Kadri Veseli ‘lë’ Hagën, niset me urgjencë drejt Kosovës (Arsyeja)

para një jave - FaxWeb

Mediat e Kosovës raportojnë se Kadri Veseli është liruar nga Haga dhe ndodhet në Mitrovicë ditën e sotme. Mësohet se Veseli është liruar për shkak se ka shkuar për të vizituar babin e tij i cili është...

Detaje nga ardhja e Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - ATV Live

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Burime të ATV-së konfirmojnë se Kadri Veseli është...

Pamje të reja: Momenti kur Kadri Veseli shihet në Mitrovicë

para një jave - Periskopi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova raportoi se Veseli është liruar për ta...

E konfirmon Specialja: Veseli ndodhet në Kosovë për ta takuar familjen e ngushtë

para një jave - Ekonomia Online

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë në Kosovë nga Gjykata Speciale. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Dhomave të Specializuara, Angela...

Pamje të reja: Momenti kur Kadri Veseli shihet në Mitrovicë

para një jave - Epoka e Re

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova raportoi se Veseli është liruar për ta...

Dalin pamje nga ardhja e Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - Gazeta Metro

Ish kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, sot është liruar nga Haga ku po mbahet në paraburgim, me akuza për krime lufte, shkruan Gazeta Metro. Sipas burimeve të Klan Kosovës, Veseli është liruar për të vizituar...

Dalin pamje nga ardhja e Kadri Veselit në Kosovë

para një jave - Ekonomia Online

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë

para një jave - Arbresh

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Burime të afërta të Mitropol bëjnë të ditur se Veseli...

Momenti kur Kadri Veselin e përshëndesin në Mitrovicë, te spitali ku vizitoi babain e tij

para një jave - Periskopi

Janë publikuar pamje ku shihet ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, duke dalë nga spitali i Mitrovicës ku ka vizituar babanë e tij i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore....

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

para një jave - Revista Kosovarja

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në MitrovicëShare Button Gazeta BlicIsh-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

para një jave - Periskopi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Mësohet arsyeja se përse Kadri Veseli po qëndron në Kosovë

para një jave - Periskopi

Ish kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, sot është liruar nga Haga ku po mbahet në paraburgim, me akuza për krime lufte. Sipas burimeve të Klan Kosovës, Veseli është liruar për të vizituar babain e tij i cili...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë nga Haga

para një jave - Epoka e Re

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova raporton se Veseli është liruar për ta...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

para një jave - Epoka e Re

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

para një jave - Lajm

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

para një jave - Gazeta Metro

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Mësohet arsyeja se përse Kadri Veseli po qëndron në Kosovë

para një jave - Gazeta Metro

Ish kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, sot është liruar nga Haga ku po mbahet në paraburgim, me akuza për krime lufte, shkruan Gazeta Metro. Sipas burimeve të Klan Kosovës, Veseli është liruar për të vizituar...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë,ndodhet në Mitrovicë

para një jave - ATV Live

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

para një jave - Ekonomia Online

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në paraburgim si i dyshuar për krime lufte. Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK