Daut Haradinaj prezanton kandidatin e parë për asambleist në Prishtinë

para 7 dite - Klan Kosova

Kandidati i AAK-së për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, ka prezantuar kandidatin e parë për asambleist në kryeqytet. Bëhet fjalë për Muhamet Kasabaqin, të cilin Haradinaj e quajti si njeri i vlerave...

Daut Haradinaj prezanton kandidatin e parë për asambleist në Prishtinë!

para 7 dite - Bota Sot

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, ka prezantuar kandidatin e parë për asambleist në kryeqytet. Bëhet fjalë për Mehmet Kasabadiqin. Haradinaj e quan...

AAK prezanton kandidatin e parë për asamblist në Prishtinë

para 7 dite - Indeks online

AAK ka filluar të prezantojë kandidatët për asamblist në Komunën e Prishtinës. Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj e prezantoi Muhamet Kasabaqin për atë post, shkruan Indeksonline. Sot...

Daut Haradinaj prezanton kandidatin e parë për asambleist në Prishtinë!

para 7 dite - GazetaBlic

Kandidati i AAK-së për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, ka prezantuar kandidatin e parë për asambleist në kryeqytet, shkruan Gazeta Blic. Bëhet fjalë për Mehmet Kasabadiqin, të cilin Haradinaj e...

Daut Haradinaj prezanton kandidatin e parë për asamblist në Prishtinë

para 7 dite - Lajmi.net

Bëhet fjalë për Muhamet Kasabaqin, të cilin Haradinaj e quan njeri i vlerave qytetare të Prishtinës së vjetër dhe arkitekt i zoti. “Sot po fillojmë me nominimet për garën e Asamblesë së Prishtinës, ku...

Daut Haradinaj prezanton kandidatin e parë për asambleist në Prishtinë!

para 7 dite - Infokusi

Kandidati i AAK-së për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, ka prezantuar kandidatin e parë për asambleist në kryeqytet. Bëhet fjalë për Mehmet Kasabadiqin, të cilin Haradinaj e quan njeri i vlerave...

Daut Haradinaj prezanton kandidatin e parë për asamblist në Prishtinë

para 7 dite - Gazeta Metro

Kandidati i AAK-së për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, ka prezantuar kandidatin e parë për asamblist në kryeqytet. Bëhet fjalë për Muhamet Kasabaqin, të cilin Haradinaj e quan njeri i vlerave qytetare...

Daut Haradinaj prezanton kandidatin e parë për asambleist në Prishtinë

para 7 dite - Informatat

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, ka prezantuar kandidatin e parë për asambleist në kryeqytet. Bëhet fjalë për Mehmet Kasabadiqin, të cilin Haradinaj...

Daut Haradinaj prezanton kandidatin e parë për asambleist në Prishtinë

para 7 dite - ATV Live

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, ka prezantuar kandidatin e parë për asambleist në kryeqytet. Bëhet fjalë për Mehmet Kasabadiqin, të cilin Haradinaj...

Daut Haradinaj prezanton kandidatin e parë për asambleist në Prishtinë!

para 7 dite - Ekonomia Online

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, ka prezantuar kandidatin e parë për asambleist në kryeqytet. Bëhet fjalë për Mehmet Kasabadiqin, të cilin Haradinaj...

Daut Haradinaj prezanton kandidatin e parë për asambleist në Prishtinë

para 7 dite - Periskopi

Daut Haradinaj prezanton kandidatin e parë për asambleist në Prishtinë Kandidati i AAK-së për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, ka prezantuar kandidatin e parë për asambleist në kryeqytet. Bëhet fjalë...

Daut Haradinaj prezanton kandidatin e parë për asamblist në Prishtinë

para 7 dite - Epoka e Re

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, ka prezantuar kandidatin e parë për asamblist në kryeqytet. Bëhet fjalë për Mehmet Kasabadiqin, të cilin Haradinaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK