Sot fillon vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - RTV 21

Sot, do të fillojë vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut. Vaksina që do të përdoret gjatë imunizimit masiv, është kineze e kompanisë “Sinofarm”. Pikat e vaksinimit siç kanë bërë të ditur nga Ministria...

Në Mal të Zi nis imunizimi masiv kundër COVID-19 me vaksinat kineze

para 7 dite - Zeri

Në të gjitha qytetet e Malit të Zi sot ka filluar vaksinimi masiv në 140 qendra vaksinimi. Kjo u bë e mundur pas arritjes gjatë vikendit të 200.000 dozave të vaksinës kineze “Sinopharm”, kurse gjatë ditës...

Vaksinimi masiv kundër Covid-19, kaos para sallës “Arena A1” në Shkup

para 7 dite - Alsat-M

Në Maqedoninë e Veriut sot pritet të nis imunizimi masiv pas arritjes së 200 mijë vaksinave Sinopharm, ndërkaq pritet që në 6 qendra në gjithë vendin të vaksinohen rreth 15 mijë qytetarë brenda ditës....

Vaksinimi masiv kundër Covid-19, kaos para sallës Arena A1 në Shkup

para 7 dite - Tetova1

Në Maqedoninë e Veriut sot pritet të nis imunizimi masiv pas arritjes së 200 mijë vaksinave Sinopharm, ndërkaq pritet që në 6 qendra në gjithë vendin të vaksinohen rreth 15 mijë qytetarë brenda ditës....

Në Maqedoninë e Veriut sot fillon vaksinimi masiv

para 7 dite - Ina

Pas mbërritjes së 200 mijë vaksinave kineze, nga sot në Maqedoni fillon vaksinimi masiv. Vaksinimi do të bëhet në disa pika vaksinale në disa qendra rajonale si Tetova, Manastiri, Ohri, Shtipi, Kavadari...

Sot fillon vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - TV21

Sot, do të fillojë vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut. Vaksina që do të përdoret gjatë imunizimit masiv, është kineze e kompanisë “Sinofarm”. Pikat e vaksinimit siç kanë bërë të ditur nga Ministria...

Kaos para sallës “Arena A1” në Shkup për vaksinim

para 7 dite - News Tv

Në Maqedoninë e Veriut sot pritet të nis imunizimi masiv pas arritjes së 200 mijë vaksinave Sinopharm, ndërkaq pritet që në 6 qendra në gjithë vendin të vaksinohen rreth 15 mijë qytetarë brenda ditës....

Maqedonia fillon me vaksinimin masiv, këtë javë pritet të vaksinohen 35.000 qytetarë

para 7 dite - Telegrafi

Pas mbërritjes së 200 mijë vaksinave kineze, nga sot në Maqedoni fillon vaksinimi masiv. Vaksinimi do të bëhet në disa pika vaksinale në disa qendra rajonale si Tetova, Manastiri, Ohri, Shtipi, Kavadari,...

Sot fillon vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Tetova Sot

Sot, do të fillojë vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut. Vaksina që do të përdoret gjatë imunizimit masiv, është kineze e kompanisë “Sinofarm”. Pikat e vaksinimit siç kanë bërë të ditur nga Ministria...

Sot fillon vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Top24

Sot, do të fillojë vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut. Vaksina që do të përdoret gjatë imunizimit masiv, është kineze e kompanisë “Sinofarm”. Pikat e vaksinimit siç kanë bërë të ditur nga Ministria...

Maqedonia fillon me vaksinimin masiv, këtë javë pritet të vaksinohen 35.000 qytetarë

para 7 dite - Bota Sot

Pas mbërritjes së 200 mijë vaksinave kineze, nga sot në Maqedoni fillon vaksinimi masiv. Vaksinimi do të bëhet në disa pika vaksinale në disa qendra rajonale si Tetova, Manastiri, Ohri, Shtipi, Kavadari,...

Vaksinimi masiv kundër Covid-19, kaos para sallës “Arena A1” në Shkup

para 7 dite - Almakos

Në Maqedoninë e Veriut sot pritet të nis imunizimi masiv pas arritjes së 200 mijë vaksinave Sinopharm, ndërkaq pritet që në 6 qendra në gjithë vendin të vaksinohen rreth 15 mijë qytetarë brenda ditës....

Në Maqedoni sot fillon vaksinimi masiv

para 7 dite - Tetova1

Pas mbërritjes së 200 mijë vaksinave kineze, nga sot në Maqedoni fillon vaksinimi masiv. Vaksinimi do të bëhet në disa pika vaksinale në disa qendra rajonale si Tetova, Manastiri, Ohri, Shtipi, Kavadari...

Maqedonia e Veriut fillon me vaksinimin masiv, këtë javë pritet të vaksinohen 35.000 qytetarë

para 7 dite - Shenja

Pas mbërritjes së 200 mijë vaksinave kineze, nga sot në Maqedoni fillon vaksinimi masiv. Vaksinimi do të bëhet në disa pika vaksinale në disa qendra rajonale si Tetova, Manastiri, Ohri, Shtipi, Kavadari...

Prej sot fillon vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - News Tv

Sot, do të fillojë vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut. Vaksina që do të përdoret gjatë imunizimit masiv, është kineze e kompanisë “Sinofarm”. Pikat e vaksinimit siç kanë bërë të ditur nga Ministria...

Pas mbërritjes së 200 mijë dozave të vaksinave kineze, Maqedonia e Veriut fillon vaksinimin masiv

para 7 dite - Dosja.al

vaksinimi ne Maqedoni 4 Maj, 2021 9:53 MAQEDONIA E VERIUT – Pas mbërritjes së 200 mijë vaksinave kineze, nga sot në Maqedoni fillon vaksinimi masiv. Vaksinimi do të bëhet në disa pika vaksinale në disa...

Sot fillon vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Lajm

Sot, do të fillojë vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut. Vaksina që do të përdoret gjatë imunizimit masiv, është kineze e kompanisë “Sinofarm”. Pikat e vaksinimit siç kanë bërë të ditur nga Ministria...

Sot fillon vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Info7

Sot, do të fillojë vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut. Vaksina që do të përdoret gjatë imunizimit masiv, është kineze e kompanisë “Sinofarm”. Pikat e vaksinimit siç kanë bërë të ditur nga Ministria...

Maqedonia fillon me vaksinimin masiv, këtë javë pritet të vaksinohen 35.000 qytetarë

para 7 dite - Arbresh

Pas mbërritjes së 200 mijë vaksinave kineze, nga sot në Maqedoni fillon vaksinimi masiv. Vaksinimi do të bëhet në disa pika vaksinale në disa qendra rajonale si Tetova, Manastiri, Ohri, Shtipi, Kavadari,...

Maqedonia Veriore fillon me vaksinimin masiv

para 7 dite - Arbresh

Pas mbërritjes së 200 mijë vaksinave kineze, nga sot në Maqedoni fillon vaksinimi masiv. Vaksinimi do të bëhet në disa pika vaksinale në disa qendra rajonale si Tetova, Manastiri, Ohri, Shtipi, Kavadari,...

Sot fillon imunizimi masiv në gjashtë qendrat rajonale të RMV-së

para një jave - Portalb

Prej sot pritet që të fillojë imunizimi masiv në qendrat rajonale në gjashtë komuna ku në periudhën e kaluar janë përgatitur sallat sportive. Bëhet fjalë për Shtipin, Ohrin, Kavadarin, Tetovën, Kumanovën...

Gati vaksinat kineze për qytetarët e Pollogut! Vaksinimi masiv në Pollog fillon nesër

para një jave - TV21

https://youtu.be/w1O3MnGFHvs Nga dita e nesërme në Pollog do të fillojë vaksinimi masiv. Në sallën e shkollës së mjekësisë në Tetovë janë bërë përgatitjet e fundit me çka 11 mijë qytetarët e paraqitur...

Vaksinimi masiv në Pollog fillon nesër

para një jave - Flaka

Nga dita e nesërme në Pollog do të fillojë vaksinimi masiv. Në sallën e shkollës së mjekësisë në Tetovë janë bërë përgatitjet e fundit me çka 11 mijë qytetarët e paraqitur do t’i nënshtrohen vaksinimit....

Në Tetovë do të vaksinohen nga 1.500 persona në ditë

para një jave - Bota Sot

Më sallën sportive në shkollën e mesme të Mjekësisë në Tetovë sot u realizua simulim i vaksinimit kundër coronavirusit. Kjo qendër është paraparë për pikë vaksinale, ndërsa autoritetet pas simulimit theksuan...

Në Tetovë do të vaksinohen nga 1.500 persona në ditë

para një jave - Telegrafi

Më sallën sportive në shkollën e mesme të Mjekësisë në Tetovë sot u realizua simulim i vaksinimit kundër coronavirusit. Kjo qendër është paraparë për pikë vaksinale, ndërsa autoritetet pas simulimit theksuan...

Vaksinimi masiv në Pollog fillon nesër

para një jave - Lajm

Nga dita e nesërme në Pollog do të fillojë vaksinimi masiv. Në sallën e shkollës së mjekësisë në Tetovë janë bërë përgatitjet e fundit me çka 11 mijë qytetarët e paraqitur do t’i nënshtrohen vaksinimit....

Vaksinimi masiv në Pollog fillon nesër

para një jave - Lobi

Nga dita e nesërme në Pollog do të fillojë vaksinimi masiv. Në sallën e shkollës së mjekësisë në Tetovë janë bërë përgatitjet e fundit me çka 11 mijë qytetarët e paraqitur do t’i nënshtrohen vaksinimit....

Të martën fillon vaksinimi masiv kundër COVID-19 në Maqedoni të Veriut

para një jave - Koha.net

Vaksinimi masiv kundër COVID-19 në Maqedoni të Veriut do të fillojë të martën, raporton “Iliria News Agency”. Procesi i imunizimit me vaksinë kineze Sinofarm, do të zhvillohet në Shkup, por edhe në qendrat...

Nesër fillon vaksinimi masiv në Tetovë

para një jave - RTV 21

Nga e marta duke filluar nga ora 08:00 deri 20:00, për çdo ditë, do të bëhet vaksinimi masiv i qytetarëve nga Tetova dhe rajoni i Pollogut. Lajmin e ka bërë të ditur kryetarja e kominës së Tetovës, Teuta...

Realizohet simulimi i vaksinimit në Tetovë, nesër fillon vaksinimi masiv

para një jave - TV21

Nga e marta duke filluar nga ora 08:00 deri 20:00, për çdo ditë, do të bëhet vaksinimi masiv i qytetarëve nga Tetova dhe rajoni i Pollogut. Lajmin e ka bërë të ditur kryetarja e kominës së Tetovës, Teuta...

(VIDEO) Nesër nis vaksinimi masiv, pritet të vaksinohen mbi 20 mijë qytetarë në ditë

para një jave - Shenja

Arritja e 200 mijë vaksinave kineze gjatë javës së kaluar, mundëson imunizimin masiv të popullatës. Nga nesër pritet të fillojë imunizimi me vaksinën Sinofarm kundër Kovid-19 në Shkup, por edhe në Qendra...

Në Tetovë do të vaksinohen nga 1.500 persona në ditë

para një jave - Tetova1

Më sallën sportive në shkollën e mesme të Mjekësisë në Tetovë sot u realizua simulim i vaksinimit kundër coronavirusit. Kjo qendër është paraparë për pikë vaksinale, ndërsa autoritetet pas simulimit theksuan...

Nga nesër vaksinohen qytetarët që kanë treguar interesim në Maqedoni

para një jave - RTV 21

Ministria e Shëndetësisë e pyetur nga TV21, ka bërë të ditur, se sallat e vaksinimit, në të cilat prej nesër do të duhet të realizohet imunizimi masiv janë gati. Ndërkaq ka shtuar, se prej nesër, krahas...

Tetovë, do të vaksinohen nga 1.500 persona në ditë

para një jave - Almakos

Në sallën sportive në shkollën e mesme të Mjekësisë në Tetovë sot u realizua simulim i vaksinimit kundër coronavirusit. Kjo qendër është paraparë për pikë vaksinale, ndërsa autoritetet pas simulimit theksuan...

Nesër fillon vaksinimi masiv në Tetovë

para një jave - Bota Sot

Nga e marta duke filluar nga ora 08:00 deri 20:00, për çdo ditë, do të bëhet vaksinimi masiv i qytetarëve nga Tetova dhe rajoni i Pollogut. Lajmin e ka bërë të ditur kryetarja e kominës së Tetovës, Teuta...

Nesër fillon vaksinimi masiv në Tetovë

para një jave - RTK

Nga e marta duke filluar nga ora 08:00 deri 20:00, për çdo ditë, do të bëhet vaksinimi masiv i qytetarëve nga Tetova dhe rajoni i Pollogut. Lajmin e ka bërë të ditur kryetarja e kominës së Tetovës, Teuta...

Sallat janë gati, prej nesër vaksinohen edhe qytetarët që kanë treguar interesim

para një jave - TV21

Ministria e Shëndetësisë e pyetur nga TV21, ka bërë të ditur, se sallat e vaksinimit, në të cilat prej nesër do të duhet të realizohet imunizimi masiv janë gati. Ndërkaq ka shtuar, se prej nesër, krahas...

Tetovë, do të vaksinohen nga 1.500 persona në ditë

para një jave - News Tv

Në sallën sportive në shkollën e mesme të Mjekësisë në Tetovë sot u realizua simulim i vaksinimit kundër coronavirusit. Kjo qendër është paraparë për pikë vaksinale, ndërsa autoritetet pas simulimit theksuan...

Në Tetovë do të vaksinohen nga 1.500 persona në ditë

para një jave - Arbresh

Më sallën sportive në shkollën e mesme të Mjekësisë në Tetovë sot u realizua simulim i vaksinimit kundër coronavirusit. Kjo qendër është paraparë për pikë vaksinale, ndërsa autoritetet pas simulimit theksuan...

Të martën fillon vaksinimi masiv kundër COVID-19 në Maqedoni të Veriut

para një jave - Informatat

Vaksinimi masiv kundër COVID-19 në Maqedoni të Veriut do të fillojë të martën, raporton “Iliria News Agency ”. Procesi i imunizimit me vaksinë kineze Sinofarm, do të zhvillohet në Shkup, por edhe në qendrat...

Sallat janë gati, prej nesër vaksinohen edhe qytetarët që kanë treguar interesim

para një jave - Tetova1

Ministria e Shëndetësisë e pyetur nga TV21, ka bërë të ditur, se sallat e vaksinimit, në të cilat prej nesër do të duhet të realizohet imunizimi masiv janë gati. Ndërkaq ka shtuar, se prej nesër, krahas...

Të martën fillon vaksinimi masiv kundër Covid-19 në Maqedoni të Veriut

para një jave - Ekonomia Online

Vaksinimi masiv kundër Covid-19 në Maqedoni të Veriut do të fillojë të martën, raporton “Iliria News Agency”. Procesi i imunizimit me vaksinë kineze Sinofarm, do të zhvillohet në Shkup, por edhe në qendrat...

Nesër fillon vaksinimi masiv në Tetovë

para një jave - Fakti Ditor

Nga e marta duke filluar nga ora 08:00 deri 20:00, për çdo ditë, do të bëhet vaksinimi masiv i qytetarëve nga Tetova dhe rajoni i Pollogut. Lajmin e ka bërë të ditur kryetarja e kominës së Tetovës, Teuta...

Nesër fillon vaksinimi masiv në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Ina

Nga nesër (E Martë) fillon vaksinimi masiv kundër COVID-19 me vaksinën kineze “Sinofarm”. Procesi I imunizimit do të zhvillohet në Shkup por edhe në Qendrat Rajonale të vaksinimit në Kumanovë, Tetovë,...

Nesër fillon vaksinimi masiv i popullsisë

para një jave - Aktuale

Nga nesër fillon vaksinimi masiv kundër COVID-19 me vaksinën kineze “Sinofarm”. Procesi I imunizimit do të zhvillohet në Shkup por edhe në Qendrat Rajonale të vaksinimit në Kumanovë, Tetovë, Kavadar, Shtip,...

Nesër fillon vaksinimi masiv në Tetovë

para një jave - KosovaPress

Nga e marta duke filluar nga ora 08:00 deri 20:00, për çdo ditë, do të bëhet vaksinimi masiv i qytetarëve nga Tetova dhe rajoni i Pollogut. Lajmin e ka bërë të ditur kryetarja e kominës së Tetovës, Teuta...

NESËR FILLON VAKSINIMI MASIV I POPULLSISË

para një jave - Klan Macedonia

Nga nesër (E Martë) fillon vaksinimi masiv kundër COVID-19 me vaksinën kineze “Sinofarm”. Procesi I imunizimit do të zhvillohet në Shkup por edhe në Qendrat Rajonale të vaksinimit në Kumanovë, Tetovë,...

Nesër fillon vaksinimi masiv i popullsisë

para një jave - Tetova Sot

Nga nesër fillon vaksinimi masiv kundër COVID-19 me vaksinën kineze “Sinofarm”. Procesi I imunizimit do të zhvillohet në Shkup por edhe në Qendrat Rajonale të vaksinimit në Kumanovë, Tetovë, Kavadar, Shtip,...

Nga nesër, në Maqedoninë e Veriut nis fushata e vaksinimit masiv

para një jave - ABC News

Duke filluar nga dita e nesërme në Maqedoninë e Veriut do të nisë fushata e vaksinimit masiv. Vendet të cilat janë caktuar për procesin e vaksinimit, janë në Kumanovë në qendrën sportive A1 Boris Trajkovski,...

Nesër fillon imunizimi masiv në Maqedoni

para një jave - Telegrafi

Pas arritjes së 200 mijë dozave nga vaksinat kineze në Maqedoni gjatë javës së kaluar, është hapur mundësi për imunizim masiv nëpër disa vende për të arritur numrin e 20 mijë të vaksinuarve në ditë, përcjell...

Nesër fillon imunizimi masiv në Maqedoni

para një jave - Bota Sot

Pas arritjes së 200 mijë dozave nga vaksinat kineze në Maqedoni gjatë javës së kaluar, është hapur mundësi për imunizim masiv nëpër disa vende për të arritur numrin e 20 mijë të vaksinuarve në ditë. Vendet...

Fillon vaksinimi masiv i popullsisë në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Info7

Të martën në Maqedoninë e Veriut fillon vaksinimi masiv kundër COVID-19 me vaksinën kineze “Sinofarm”. Procesi i imunizimit do të zhvillohet në Shkup por edhe në Qendrat Rajonale të vaksinimit në Kumanovë,...

Nesër fillon vaksinimi masiv në Maqedoni

para një jave - Tetova1

Pas arritjes së 200 mijë dozave nga vaksinat kineze në Maqedoni gjatë javës së kaluar, është hapur mundësi për imunizim masiv nëpër disa vende për të arritur numrin e 20 mijë të vaksinuarve në ditë. Vendet...

Ulet presioni ndaj spitaleve, vaksinat kineze pritet të imunizojnë popullatën në RMV

para një jave - Zhurnal

Shkup, 3 maj – Zhurnal.mk – Presioni mbi spitalet po ulet, pasi dje u regjistruan 105 raste të reja të infektuar me Covid. Sot duhet të përfundojë distribuimi i 200 mijë vaksinave të “Sinofarm” që në vendin...

Nesër fillon vaksinimi masiv në Maqedoni

para një jave - Almakos

Pas arritjes së 200 mijë dozave nga vaksinat kineze në Maqedoni gjatë javës së kaluar, është hapur mundësi për imunizim masiv nëpër disa vende për të arritur numrin e 20 mijë të vaksinuarve në ditë. Vendet...

Nesër fillon imunizimi masiv në Maqedoni

para një jave - Fakti Ditor

Pas arritjes së 200 mijë dozave nga vaksinat kineze në Maqedoni gjatë javës së kaluar, është hapur mundësi për imunizim masiv nëpër disa vende për të arritur numrin e 20 mijë të vaksinuarve në ditë, përcjell...

Nesër fillon imunizimi masiv në Maqedoni

para një jave - Arbresh

Pas arritjes së 200 mijë dozave nga vaksinat kineze në Maqedoni gjatë javës së kaluar, është hapur mundësi për imunizim masiv nëpër disa vende për të arritur numrin e 20 mijë të vaksinuarve në ditë. Vendet...

Mbi 11 mijë qytetar në Tetovë janë paraqitur për vaksinim

para një jave - Info7

Tetova do të jetë një nga gjashtë qendrat rajonale për vaksinimin anti-covid. Procesi I imunizimit do të bëhet në sallën sportive të Shkollës së Mesme të Mjekësisë, e cila është duke I bërë përgatitjet...

Tetova e para fillon vaksinimin masiv në Maqedoninë perëndimore

para një jave - Zhurnal

Shkup, 2 maj, Zhurnal.mk – Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi në një status të profilit të saj zyrtar, facebook bënë të ditur se salla e sportit të shkollës së mjekësisë është gati të filloj me...

Tetova e para fillon vaksinimin masiv në Maqedoninë perëndimore

para një jave - Bota Sot

Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi në një status të profilit të saj zyrtar, facebook bënë të ditur se salla e sportit të shkollës së mjekësisë është gati të filloj me vaksinime. “Në sallën e sportit...

Tetova e para nis vaksinimin masiv në Maqedoninë Perëndimore

para një jave - Ina

Në Tetovë nga dita e martë do të nis vaksinimi masiv me vaksinën anti-COVID-19. Tetova është shndërruar në qendër rajonale për vaksinim masiv. Njoftimi është bërë nga autoritetet shëndetësore. “Tetova...

Tetova e para fillon vaksinimin masiv në Maqedoninë perendimore

para një jave - Tetova1

Gjithçka gati! Tetova me Qendër rajonale për vaksinim masiv. Në sallën e sportit të shkollës së mjekësisë, nga e marta (04.05.2021) fillon vaksinimi masiv kundër #covid19 për banorët e Tetovës dhe Pollogut!...

Tetova e para fillon vaksinimin masiv në Maqedoninë perendimore

para një jave - Flaka

Gjithçka gati! Tetova me Qendër rajonale për vaksinim masiv! Në sallën e sportit të shkollës së mjekësisë, nga e marta (04.05.2021) fillon vaksinimi masiv kundër #covid19 për banorët e Tetovës dhe Pollogut!...

Tetova e para fillon vaksinimin masiv në Maqedoninë perendimore

para një jave - Tetova Sot

Gjithçka gati! Tetova me Qendër rajonale për vaksinim masiv! Në sallën e sportit të shkollës së mjekësisë, nga e marta (04.05.2021) fillon vaksinimi masiv kundër #covid19 për banorët e Tetovës dhe Pollogut!...

Tetovë, 11.000 qytetarë të paraqitur për vaksinim

para një jave - Tetova1

Tetova do të jetë një nga gjashtë qendrat rajonale për vaksinimin anti-covid. Procesi I imunizimit do të bëhet në sallën sportive të Shkollës së Mesme të Mjekësisë, e cila është duke I bërë përgatitjet...

Rikthehet ora policore në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Insajderi

Pas një nate të lirë dhe pa kufizime për lëvizje, sonte kthehet ora policore në tërë territorin e Maqedonisë së Veriut. Qytetarët nga restrikcionet u liruan për shkak të festës së Pashkëve. Ndërsa, sonte...

TETOVË: 11 MIJË TË PARAQITUR PËR T`U VAKSINUAR

para një jave - Klan Macedonia

PROCESI NIS MË 5 MAJ, PRITEN 1.500 INJEKTIME BRENDA DITËS Tetova do të jetë një nga gjashtë qendrat rajonale për vaksinimin anti-covid. Procesi I imunizimit do të bëhet në sallën sportive të Shkollës së...

Tetovë, 11.000 qytetarë të paraqitur për vaksinim

para një jave - Tetova Sot

Tetova do të jetë një nga gjashtë qendrat rajonale për vaksinimin anti-covid. Procesi I imunizimit do të bëhet në sallën sportive të Shkollës së Mesme të Mjekësisë, e cila është duke I bërë përgatitjet...

(VIDEO) Rikthehet ndalesa e lëvizjes prej orës 21:00

para një jave - Shenja

Pas një nate të lirë dhe pa kufizime për lëvizje, sonte kthehet ora policore në tërë territorin e shtetit. Qytetarët nga restrikcionet u liruan për shkak të festës së Pashkëve. Ndërsa sonte në orën 21:00...

Tetovë: 11 mijë të paraqitur për t`u vaksinuar

para një jave - Almakos

Tetova do të jetë një nga gjashtë qendrat rajonale për vaksinimin anti-covid. Procesi I imunizimit do të bëhet në sallën sportive të Shkollës së Mesme të Mjekësisë, e cila është duke I bërë përgatitjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK