E goditën dhe e hodhën nga motori, detaje nga grabitja në Tiranë: Autorët morën rreth 3 mln lekë dhe u larguan në këmbë

para një dite - Klan

E goditën dhe e hodhën nga motori, detaje nga grabitja në Tiranë: Autorët morën rreth 3 mln lekë dhe u larguan në këmbë Dy autorët e grabitjes së ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në Tiranë , arritën...

I dolën para me sqepar, zbulohet shuma e parave që iu grabit punonjësit të pikës valutore, ja dëshmia e tij

para një dite - Shekulli

Publikuar më 04.05.2021 nga Daniela Grrica Detaje të reja kanë dalë në dritë nga grabitja që ndodhi mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku dy persona kanë dhunuar dhe më pas i kanë marrë paratë një 55-vjeçari...

“Më qëlluan me sqepar dhe më morën çantën”, flet kambisti që u grabit në Tiranë

para një dite - Albeu

Detaje të rejazbardhen nga grabitja e kambistit te rruga e Kavajës në Tiranë. Mësohet se autorët kanë arritur që të marrin një sasi prej 3 milion lekësh, por që ende nuk është zyrtare. Nga ana tjetër,...

E kërcënuan me sqepar, e dhunuan dhe i grabitën rreth 10 mln lekët e pikës valutore, ky është motori që përdorën autorët

para një dite - BalkanWeb

Dalin në dritë të tjera detaje nga grabitja e pikës valutore te Rruga e Kavajës në Tiranë. Gazetarja Dorjana Bezat rpaorton për “BalkanWeb” se autorët e maskuar e kanë kërcënuar punonjësin e Exchange me...

EMRI/ Punonjësi i pikës valutore dhunohet me sqapar, shuma e parave që i morën grabitësit

para një dite - NOA

Grabitje me dhunë në Tiranë. Dy persona të maskuar kanë kërcënuar punonjësin e “Exchange” me sende të forta, përfshirë edhe një sqepar, si dhe e kanë dhunuar atë, për të realizuar më pas grabitjen. 55-vjeçari...

Grabitet punonjësi i pikës valutore në mes të Tiranës

para një dite - Shekulli

Publikuar më 04.05.2021 nga Daniela Grrica Një grabitje është regjistruar mëngjesin e sotëm në mes Tiranës. Sipas uniformave blu, pre e grabitjes ka rënë punonjësi 55-vjeçar i një rrjeti “Exchange”, që...

Grabitja në mes të Tiranës, 55-vjeçarit i vidhen 10 milion lekë (Detaje)

para një dite - Mapo

Zbardhen detaje të reja nga grabitja e ndodhur këtë mëngjes te “Rruga e Kavajës”, në Tiranë. Raportimet në media bëjnë me dije se autorët dyshohet të kenë marrë një shumë prej 10 milionë lekësh të vjetra....

Grabitën 55-vjeçarin në mes të Tiranës, pamjet ku u panë për herë të fundit dy autorët

para një dite - ABC News

Një grabitje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një 55-vjeçari i janë marër me forcë një shumë e konsiderueshme parash. Sipas policisë grabitja ka ndodhur rreth orës 09:05, në rrugën e “Kavajës”...

Dhunohet dhe grabitet nga dy persona në Tiranë, 55-vjeçari po transportonte para të një valute

para një dite - Top Channel

Dy persona ende të paidentifikuar kanë goditur me sende të forta dhe më pas i kanë marrë një shumë parash një 55 vjeçari, i cili po transportonte me motor vlera monetare të një pike valute. Ngjarja ndodhi...

Grabitja e pikës valutore në Tiranë, ja shuma që dyshohet të jetë marrë, autorët e maskuar dhunuan punonjësin dhe u larguan me motor

para një dite - BalkanWeb

Zbardhen detaje të reja nga grabitja e ndodhur këtë mëngjes te “Rruga e Kavajës”, në Tiranë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se autorët dyshohet të kenë marrë një shumë prej 10 milionë...

Grabitje në Tiranë, autorët dhunojnë 55-vjeçarin që po transportonte me motor vlera monetare të një pike valute

para një dite - BalkanWeb

Një grabitje ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë, te rruga e Kavajës. Policia njofton se është dhunuar me sende të forta dhe është grabitur një 55-vjeçar, i cili ka qenë duke transportuar me motorr...

Grabitet me dhunë 55-vjeçari në Tiranë, transportonte para të një pike valute

para një dite - Klan

Grabitet me dhunë 55-vjeçari në Tiranë, transportonte para të një pike valute Tiranë- Rreth orës 09:05, në rrugën e “Kavajës” në kryqëzim me rrugën “Mihal Duri”, 2 persona ende të paidentifikuar kanë goditur...

Grabitet dhe dhunohet motoristi i një pike valute te Rruga e Kavajës, detajet e para

para një dite - Bota Sot

Një 55-vjeçar, i cili po transportonte me motorr vlera monetare të një pike valute, është dhunuar dhe grabitur këtë të martë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:05, në rrugën e “Kavajës”. Policia bën me...

Dhunohet dhe grabitet kambisti te rruga e Kavajës

para një dite - Albeu

Është dhunuar dhe grabitur nga dy persona një kambist te rruga e Kavajës. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, teksa dy persona ende të pa identifikuar kanë dhunuar dhe më pas i...

Lajmi i fundit/ Grabitje në Tiranë, dhunohet 55-vjeçari që po transportonte me motor vlera monetare

para një dite - NOA

Një grabitje ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Persona të paidentifikuar kanë dhunuar 55-vjeçarin që po transportonte me motor vlera monetare të një pike valute. Tiranë/Informacion paraprak Me datë...

Grabitet me dhunë 55-vjeçari në Tiranë, trasportonte para për një pike valute

para një dite - Klan

Grabitet me dhunë 55-vjeçari në Tiranë, trasportonte para për një pike valute Tiranë/Informacion paraprak Me datë 04.05.2021, rreth orës 09:05, në rrugën e “Kavajës” në kryqëzim me rrugën “Mihal Duri”,...

Lajmi i fundit/ Grabitje në Tiranë, dhunohet 55-vjeçarin që po transportonte me motor vlera monetare

para një dite - NOA

Një grabitje ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Tiranë/Informacion paraprak Me datë 04.05.2021, rreth orës 09:05, në rrugën e “Kavajës” në kryqëzim me rrugën “Mihal Duri”, 2 persona ende të paidentifikuar...

Grabitet dhe dhunohet motoristi i një pike valute te Rruga e Kavajës, detajet e para

para një dite - Panorama

Një 55-vjeçar, i cili po transportonte me motorr vlera monetare të një pike valute, është dhunuar dhe grabitur këtë të martë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:05, në rrugën e “Kavajës”. Policia bën me...

Trasportonte valutë/ 55-vjeçari dhunohet e grabitet nga 2 persona në Tiranë

para një dite - Mapo

2 persona ende të paidentifikuar kanë goditur me sende të forta një 55-vjeçar, të cilët më pas i kanë marrë një shumë parash. 55-vjeçari Q.Z po transportonte me motor vlera monetare të një pike valute....

Dhunohet dhe grabitet nga dy persona në Tiranë, 55-vjeçari po transportonte para të një valute

para një dite - ABC News

2 persona ende të paidentifikuar kanë goditur me sende të forta një 55-vjeçar, të cilët më pas i kanë marrë një shumë parash. 55-vjeçari Q.Z po transportonte me motor vlera monetare të një pike valute....

DINAMIKA/ I prenë rrugën dhe i morën 30 mln lekë, në ikje u përplasën me një makinë dhe ia mbathën me vrap nëpër rrugica! Si ndodhi grabitja spektakolare tek Rruga e Kavajës

para një dite - Dosja.al

Pamje nga vendi i ngjarjes 4 Maj, 2021 11:34 TIRANE- Një grabitje spektakolare ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 09:05 në afërsi të karburantit kryesor tek Rruga e Kavajës në kryeqytet. Dy persona...

Grabitën dhe dhunuan 55-vjeçarin e pikës valutore, ja shuma e majme që kanë marrë

para një dite - Almakos

Zbardhen detaje të reja nga grabitja e ndodhur këtë mëngjes te “Rruga e Kavajës”, në Tiranë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton se autorët dyshohet të kenë marrë një shumë prej 10 milionë lekësh të vjetra....

‘S’di sa lekë kishte në çantë, merresha vetëm me transportin’/ Detaje nga grabitja në mes të Tiranës. U kërcënua me çekiç, flet kambisti: Më zunë rrugën!

para një dite - Dosja.al

Pamje nga vendi i ngjarjes 4 Maj, 2021 10:53 TIRANË – Detaje të tjera lidhur me grabitjen e ndodhur paraditen e sotme tek rruga e Kavajës në Tiranë. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se nga dy grabitësit...

I dolën para me sqepar, zbulohet shuma e parave që i morën motoristit që transportonte valutën në Tiranë, dëshmia e tij

para një dite - FaxWeb

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga grabitja që ndodhi mëngjesn e sotëm në Tiranë, ku dy persona kanë dhunuar dhe më pas i kanë marrë paratë një 55-vjeçari që transportonte valutë. Burime bëjnë me dije...

E goditën me çekiç për ta ‘neutralizuar’! Sa ishte shuma e parave të vjedhura në Tiranë, kalimtarët tentuan të ndalonin ‘skifterat’ por iu larguan sketerrë me motor

para një dite - Dosja.al

Foto ilustruese 4 Maj, 2021 10:45 TIRANË – Një 55-vjeçar, i cili po transportonte me motor para në disa pika valute ka rënë pre e grabitësve. Rreth orës 09:00 të paradites, 2 persona ende të paidentifikuar...

Po transportonte shumën e madhe të parave, dy persona rrahin 55-vjeçarin te ”Rruga e Kavajës”, i marrin çantën me…

para një dite - FaxWeb

Një grabitje ka ndodhur mëngjesin e sotëm pranë Rrugës së Kavajës në Tiranë. Mësohet se dy persona ende të paidentifikuar kanë goditur me sende të forta dhe më pas i kanë marrë një shumë parash shtetasit...

LAJM I FUNDIT/ Po transportonte shumën e madhe të parave, dy persona rrahin 55-vjeçarin te ”Rruga e Kavajës”, i marrin çantën me para

para një dite - FaxWeb

Me datë 04.05.2021, rreth orës 09:05, në rrugën e “Kavajës” në kryqëzim me rrugën “Mihal Duri”, 2 persona ende të paidentifikuar kanë goditur me sende të forta dhe më pas i kanë marrë një shumë parash...

E qëllojnë me çekiç! Grabitet kambisti te ish-dollari në Tiranë, autorët i marrin paratë, largohen nga vendngjarja me motor

para një dite - Dosja.al

Policia ne Tirane 4 Maj, 2021 9:51 TIRANË – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm te ish-dollari, përballë Bankës së Shqipërisë. Një kambist është grabitur nga disa persona të cilët e kanë goditur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK